Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 592369 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1680 Dátum: 2009. November 25. - 19:51:44 »
Peter arca már hagyományosan gyökér civilben. A haja miatt meg olyan benyomásom volt néha mintha hátul kidudorodna a koponyája.
És ha még látnád, hogy a v2-ben milyen feje van...

Ja és kinek kell meggyőznie a Semicet, hogy folytassák? Neked? :)
Ha ilyen egyszerű lenne, akkor szerinted már nem rég átálltak volna másra?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1681 Dátum: 2009. November 25. - 20:12:05 »
Az a durva hogy láttam már valahol  :hehe: Nem tudom, erősen gondolkodom hogy vegyem-e tovább a CsodaPókot. Milyen sztorik is várhatóak ? Most ugye ez a Magnetos tini vonulat jön, azután ?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1682 Dátum: 2009. November 25. - 20:13:01 »
Ha  a BND-t adná ki a Semic, akkor tényleg ésszerű lenne újraindítani. Bár nem tudom, és akkor az OMD-t nem adnák ki, csak a BND-t?

Ha folytatná a Semic a 616-os vonalat az OMD kiadása csak összezavarná az olvasókat, már ami az újabbb generációt illeti. Akik most kapcsolódnak be a fővonal eseményeibe azoknak azért lenne tökéletes a BND-vel kezdeni, mert ugyanolyan kezdősztori, mint az amivel a Csodapók v1. 1-et is útjára indították 89-ben.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1683 Dátum: 2009. November 25. - 20:24:40 »
De az nem lenne zavaró, hogy míg a Kingpinben a BND előzményei mennek, a Semicnél meg a mostani Pókikat lehetne megtalálni? :-\
Előbb Kainnek kellene elérnie oda, nem?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1684 Dátum: 2009. November 25. - 20:29:25 »
Akkor az olvasók három táborra különíthetőek majd el
1. azok akik csak a Kingpint veszik
2. azok akik csak a Semicet
3. olyanok mint, akik mindkettőt vennénk, mert ismerjük a sztorik felépítését, és lépést tudnánk tartani.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1685 Dátum: 2009. November 25. - 20:32:33 »
Miért lenne zavaró? Hiszen az sem zavaró hogy két univerzumbeli Pókember kapható.  ;)
Milyen sztorik is várhatóak ? Most ugye ez a Magnetos tini vonulat jön, azután ?
Azután jön Rengető, Venom, majd az Ultimatum.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1686 Dátum: 2009. November 25. - 20:35:50 »
Bár nem tudom, és akkor az OMD-t nem adnák ki, csak a BND-t? És ha a BND véget ér?  :D Ja és kinek kell meggyőznie a Semicet, hogy folytassák? Neked? :)
A OMD tényleg csak zavaró lenne. A meggyőzés Láng István feladata és hobbija.  :) Évek óta szinte csak neki köszönhető, hogy még mindig vannak havi Pókemberek.
Olyan lenne, mint anno a Titkos Háború. Már rég beszéltünk róla, aztán egyszer csak megjelent. A Kingpin kötetekben ott lenne a "hogy jutottunk el idáig" cucc.
Nem várhatnak rám különben sem. Mire én elérek odáig, lemegy a nap (a sarkkörökön).
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 25. - 20:40:59 írta kaine »

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1687 Dátum: 2009. November 25. - 20:37:16 »
De BND-nek amúgy mi értelme lenne? örökké szapuljátok, hogy milyen gáz sztorik vannak benne ;D
Ha nektek nem tetszik, van esély, hogy a kis rajongóknak bejön?
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1688 Dátum: 2009. November 25. - 20:42:22 »
Gondolkodtam valamin. A Semicnek nagyon veszélyes lenne saját magára nézve nem végig kiadni az Ultimate Spider-Man-t, el is mondom miért. Ha leállítják a sorozatot még azelőtt, hogy lefutna belőle az Ultimátumos utolsó szám, azzal végképp aláásná a saját hitelességét, mert ha elindítanának utána egy másik sorozatot, sokan már csak azért sem kezdenék el venni, mert egyből az juthat eszükbe, hogy a Semic nem lenne képes azt sem végig kiadni, és megint csak egy befejezetlen gyűjtemény ülne a polcukon. Nem tudom értitek-e mire akarok kilyukadni ezzel?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1689 Dátum: 2009. November 25. - 20:45:28 »
Bub: Ha valaki nem ismeri Pókember addigi történetét, simán jó kis sztori lehetne. Azért nem szeretjük, mert minden eddigi karakterfejlődést felborít, vagyis visszatér a 80-as évekbeli bulizós hangulatú Peter Parker. Önmagában annyira nem lenne rossz, csak mi "felnőttebb" olvasók hiányoljuk a felnőtt Petert.  ;) Gyerekeknek szerintem sokkal jobb, és végül is ez volt a célja az egésznek, úgyhogy nem lőttek vele mellé.

Ben: itt most nagyon mellékvágányra tévedtél. Nem az a kérdés, hogy az UltiPók félbemarad-e, hanem az, hogy a Semic ad-e ki továbbra is képregényeket. Vagyis, ha ez félbemarad, biztosan nem lesz más helyette. ha végigmegy, akkor még lehet.
« Utoljára szerkesztve: 2009. November 25. - 20:47:07 írta kaine »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1690 Dátum: 2009. November 25. - 20:47:02 »
De mellélőttek, mert figyelmen kívül hagyták az első generációs magyar képregényolvasókat, akik elvártak volna egy kevésbé gyerekes, komolyabb hangvételű sorozatot.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1691 Dátum: 2009. November 25. - 21:02:47 »
De mellélőttek, mert figyelmen kívül hagyták az első generációs magyar képregényolvasókat, akik elvártak volna egy kevésbé gyerekes, komolyabb hangvételű sorozatot.
De erre mondják, hogy nincs kereslet rá.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1692 Dátum: 2009. November 25. - 21:04:46 »
Kereslet lenne, de mivel semmilyen formában nincs reklámozva az egész eltűnik a sűllyesztőben. Nézd csak meg a mangákat. Orrba szájba reklámozzák őket, és veszik mint cukorbeteg a törökmézet.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1693 Dátum: 2009. November 25. - 21:11:02 »
Idézet
Önmagában annyira nem lenne rossz
De, igen. A BND nem azrt nem tetszik sokaknak, mert eltörölt sok mindent, hanem azért, mert egy rakás f*st adtak ki addig, amíg a sztorik írásának felét Slott magára nem vállalta. Egész egyszerűen eddigi ötvenpár füzetből nincs húsz, ami olvasható lett volna. Ha meg Guggenheim munkásságát nézzük, csaoda, hogy veszik emberek még a címet.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1694 Dátum: 2009. November 25. - 21:20:31 »
Kereslet lenne, de mivel semmilyen formában nincs reklámozva az egész eltűnik a sűllyesztőben. Nézd csak meg a mangákat. Orrba szájba reklámozzák őket, és veszik mint cukorbeteg a törökmézet.
Ha tényleg ennyi a probléma, akkor inkább ezen kéne ötletelni, hátha nem csak a füzetes hanem a gyűjteményes Marvel cuccokon is segíteni lehet.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1695 Dátum: 2009. November 25. - 21:43:43 »
Azután jön Rengető, Venom, majd az Ultimatum.

Jujjjj... A Venomos részt olvastam anno gépen, kb olyan gyenge mint a ManóHalála...  :uhoh:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1696 Dátum: 2009. November 25. - 22:10:32 »
Én akkro is úgy vagyok vele, hogy most már befejezem ;) azért ezt a pár számot még igencsak ki lehet bírni ;)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1697 Dátum: 2009. November 25. - 22:50:10 »
Azután jön Rengető, Venom, majd az Ultimatum.

Jujjjj... A Venomos részt olvastam anno gépen, kb olyan gyenge mint a ManóHalála...  :uhoh:
Hm furi, pedig úgy tudtam 70%-ban a játék sztorija, és az egész jó volt.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1698 Dátum: 2009. November 26. - 09:31:56 »
A játék jó volt. De a comic verziója abszolúte nem egy nagy durranás. A rajzok pedig gyengék.  :-\

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1699 Dátum: 2009. November 26. - 10:34:33 »
Idézet
Önmagában annyira nem lenne rossz
De, igen.
De nem.  :D Csak te nem önmagában nézed, hanem a saját véleményedet írod le róla, vagyis egy olyan valamire reagálsz tagadással, amiről szó se volt.