Szerző Téma: Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)  (Megtekintve 593632 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1920 Dátum: 2010. Március 04. - 14:56:00 »
off: én "bot"? Pedig az utóbbi években dolgoztam a súlyomon, hogy ezt ne mondhassák rám! Tény, nem sokat szólok témákhoz, inkább csak olvasok.

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Könyörgöm mond azt hogy nem poénnak szántad !  :hehe: :hehe: :hehe: lécci, lécci.  8)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1921 Dátum: 2010. Március 04. - 15:00:54 »
Nálam is ez a helyzet az újságokkal , szegény újságos meg csak mentegetőzik. Alig lehet találni normálisnak mondható lapot.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1922 Dátum: 2010. Március 04. - 15:02:56 »
Én megoldottam ezt a problémát is. Nem veszem.  :-[

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1923 Dátum: 2010. Március 04. - 15:05:11 »
Én szerencsére most normálisat kaptam, legalábbis nem volt meggyűrve annyira mint az elmúlt hónapokban. De igazából ez semmi, mert valamelyik hónapban, úgy kaptam meg a DC figurásat az újságárusnál, hogy az újság rá volt tekerve a figura dobozára és az egész abban az állapotban lekötözve. Szegény újságos is csak csóválta a fejét, amikor adta nekem.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1924 Dátum: 2010. Március 04. - 15:06:17 »
Mindenről már nem mondhatunk le. ( kaja , pia , nők  , ezt nem adom )  :D :D :D :D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1925 Dátum: 2010. Március 04. - 15:11:36 »
 :lol: :lol: :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1926 Dátum: 2010. Március 04. - 15:19:17 »
Nem lehetne a csomagolási "technológián" változtatnia a nyomdának?
Az a baj, hogy muszáj jól átkötniük, mert ha szétesik, akkor mehet a kukába mind: szétszakad, koszos lesz.

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1927 Dátum: 2010. Március 04. - 20:18:49 »
Ma végre megjött a Csodapók 80-as száma. A levelezési rovat nagyon jó volt.
Bár nem értem, hogy ebben a részben miért számít Pókember legpocsékabb napjának. Hiszen Pókember most is legyőzte Rengetőt, ahogy eddig is volt. Mary Jane "híradó felvételije" kicsit vicces volt. Jót nevettem azon, hogy szegény MJ nem tudta rendesen kimondani a nevét. Hát ez van.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1928 Dátum: 2010. Március 04. - 20:48:35 »
Énis megvettem és elolvastam a 80. csodát.
A borító sajnos nekem is gyűrött kicsit, pedig (ahogy a kolléga is tette) számtalan füzetet átvizsgáltam...  :drying: ez hiba!
Mondjuk ez még mindíg kisebb probléma mint a lapminőség ugye... amúgy szerintem ez egy eko füzet, teljesen úgy néz ki mintha újrahasznosított papírból lenne  :-\
A történet jó volt... de kár hogy csak egy :( a rajzokat imádom :)
A power tényleg csak egy nagy tömegverekedés, szép rajzokkal és kevés mondanivalóval ( legalábbis eddig  :P )
A lev rovat... már nekem kicsit elcsépelt, ha nem fog válltozni írok egyet énis, hogy követeljük vissza Harza urat!!!  :twisted:  :P
A szimbióták háborúját, meg igen csak várom :)
 :spidey:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1929 Dátum: 2010. Március 04. - 21:46:54 »
Hálknak nem tetszett ez a képregény, Hálk nem szereti az ákombákom rajzokat. De a Hatalom tetszett Hálknak, Hálk szereti Sue Stormot.  :-* Viszont Hálknak tetszett levelezési rovat, bár nem szereti, ha a nevében beszélnek. De látta Hálk, hogy lesz börze, és ott lesz ál-Hálk. Majd ott igazi Hálk lezúzza imposztort. :hulky:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1930 Dátum: 2010. Március 05. - 11:25:22 »
Most végre megjött a pók 79. száma !!! :) Bizony kissé megkésett és nem volt mellette a 80. :(  A postásnak, vagy aki hozta sikerült figyelmen kívül hagyni azt a csövet amibe szépen bele lehett volna tekerni a lapot és a gerincére merőlegesen meghajtva félig begyömöszölte a levelesláda kis nyílásán. Ha esik el is ázott volna.
- Jót tett volna a színes papír a kiadványnak így kicsit tompák a színek. Én csak az Ultipmate Power miatt rendeltem meg, úgyhogy nem tudom: Mióta nem Bagley rajzolja az Ultipókot?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1931 Dátum: 2010. Március 05. - 12:57:36 »
Bár nem értem, hogy ebben a részben miért számít Pókember legpocsékabb napjának. Hiszen Pókember most is legyőzte Rengetőt, ahogy eddig is volt.
Azért volt ez Peter legpocsékabb napja, mert eddig mindig 1-2 perc alatt elintézte Rengetőt. Ebben a részben pedig jó néhány órát kellett vele eltöltenie egy elhagyatott helyen, elrabolva, fejjel lefelé lógva, folyamatosan ütéseket kapva, tehetetlenül. :) Nekem pont ezek miatt tetszett ez a rész. Na meg azért is, hogy végre megtudtuk kicsoda is pontosan Rengető.

A power tényleg csak egy nagy tömegverekedés, szép rajzokkal és kevés mondanivalóval ( legalábbis eddig  :P )
A következő rész ilyen szempontból jobb lesz. ;)

Hálknak nem tetszett ez a képregény, Hálk nem szereti az ákombákom rajzokat. De a Hatalom tetszett Hálknak, Hálk szereti Sue Stormot.  :-* Viszont Hálknak tetszett levelezési rovat, bár nem szereti, ha a nevében beszélnek. De látta Hálk, hogy lesz börze, és ott lesz ál-Hálk. Majd ott igazi Hálk lezúzza imposztort. :hulky:
:lol: :lol:
A mostani lev.rov. bár nem volt annyira jó, mint az előző, de nekem azért tetszett. Imádom "Hálk" beszédstílusát. ;D

Mióta nem Bagley rajzolja az Ultipókot?
A 74. számban vette át tőle Immonen a stafétát.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1932 Dátum: 2010. Március 05. - 14:34:22 »
Nekem nem jön be amikor a kontúrokat ilyen vastagon húzzák meg. Olyan mintha egy 3mm-es filccel körberajzolnák a figurákat. Ja az Ult. Pókemberről beszélek :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1933 Dátum: 2010. Március 05. - 14:51:02 »
Pedig vissza fogjuk még sírni Immonen rajzait, ha netalántán a Semic mégis arra vetemedik, hogy kiadja az Ultimate Comics: Spider-Man sorozatot. David Lafuente és Takeshi Miyazawa olyan szinten rajzolja xarul, hogy néhány oldal után az ember könyörög a fejlövésért. Amikor megláttam hogy fest náluk Gwen Stacy, engem kirázott a hideg.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1934 Dátum: 2010. Március 05. - 15:23:09 »
Pedig vissza fogjuk még sírni Immonen rajzait, ha netalántán a Semic mégis arra vetemedik, hogy kiadja az Ultimate Comics: Spider-Man sorozatot. David Lafuente és Takeshi Miyazawa olyan szinten rajzolja xarul, hogy néhány oldal után az ember könyörög a fejlövésért. Amikor megláttam hogy fest náluk Gwen Stacy, engem kirázott a hideg.

Wáháá! hát Gwen elég alternatív. ami  a rajzstílust illeti. Nekem bejönnek amúgy Imonnen rajzai. Karakteresek, viccesek az arcok. azt hozza amit bagley is akart, csak azok nekem nem tetszettek. De az a filcel körberajzolás, másnál is van.

Összevont üzenet ideje: 2010. Március 05. - 15:23:47
...és nem értem mire jó  :headscratch:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1935 Dátum: 2010. Március 05. - 15:53:23 »
Nekem a vastag kontúrvonalak különösen tettszenek, gyakran a saját rajzaimnál is használom :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1936 Dátum: 2010. Március 06. - 12:59:57 »
Az Ultimate Power 1 részében (Pokember79.) nem értem 19-20 rész közötti váltást. Olyan mintha kivágtak volna egy részt. Előfordul néha terjedelmi, hogy okokból meghúzzák.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1937 Dátum: 2010. Március 06. - 13:06:53 »
(Ha ez most kérdés volt:) Régen előfordult, de ma már szerintem nem jellemző, és szinte biztos, hogy a Panini sem engedne ilyesmit.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1938 Dátum: 2010. Március 06. - 13:11:29 »
-Nem kérdés volt. Mennyire régen  fordulhatott elő ilyen? Mert pont a Pannininél az Ultimate X-menben vettem észre, mivel néhány számot először a K.neten olvastam, aztán elkezdték nálunk is árulni és abból hiányzott pár oldal.
-Akkor is érthetetlen nekem az a váltás az Ult.Pow.-ben, hogy ott most mi és miért omlik rájuk. Az elején még oké az in medias rest, de ezt nem értem.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Csodálatos Pókember (Semic-füzetek)
« Válasz #1939 Dátum: 2010. Március 06. - 13:16:40 »
Hát az tudom, hogy a régi Transformsekben néha kihagytak egy-egy oldalt, de arról még nem hallottam, hogy ez manapság is előfordulna. Durva. :o
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?