Szerző Téma: Új Titkos Háború  (Megtekintve 76618 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Új Titkos Háború
« Dátum: 2008. Október 23. - 15:33:19 »
Na legyen ennek is egy külön témája. Most már hamarosan megjelenik. Mit gondoltok erről a sztoriról és rajzról? Természetesen spoilerek nélkül!!
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 23. - 17:05:32 írta Sepi »

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #1 Dátum: 2008. Október 23. - 15:28:48 »
MIKOR MUTATOD MÁR MEG AZT A KREÁLT BORÍTÓT?? ;D ;D ;D
 :kingpin: :kingpin: :kingpin: :kingpin:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #2 Dátum: 2008. Október 23. - 15:30:34 »
Spoilerek nélkül?  :headscratch: Kb 1 éve olvastam eredetiben a történetet, és azonnal megfogott benne az amiről nem mondhatok semmit mert spoiler lenne, de nagyon tetszett. A kidolgozás pedig huh.  :oh:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #3 Dátum: 2008. Október 23. - 15:36:59 »
Ron: Előbb elfogadtatom a Marvellel. Ha ők elfogadják, majd akkor. Még kb. 1-2 hét.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #4 Dátum: 2008. Október 23. - 15:39:51 »
Még nincs elfogadtatva? Ti aztán tudjátok hogy kell mindent az utolsó napokra hagyni! ;D
Már azon is nagyot néztem, hogy a börzés cuccokat előző nap nyomtatták. Engem rázna a hideg, hogy közbecsúszik valami, és nem lesz kész. :lol:

Az Új Bosszú Angyalai logót mindenesetre már elfogadták, nem?

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #5 Dátum: 2008. Október 23. - 15:41:58 »
én csak rövid összefoglalót olvastam a történetről, de az jól hangzik, meg amit te írtál róla, az is (hogy extra hosszú számok, apró betűvel írva).
A borítókat viszont láttam mind, és a  főszereplőkről a képek eszméletlenül szépek.
Ja és az írója is részben garancia arra, hogy valószínűleg nem lesz rosz olvasmány.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #6 Dátum: 2008. Október 23. - 16:04:40 »
Nemcsak elfogadva nincs, de még ki se küldtük.  :-[ A hétvégére lesz kész Ati ígérete szerint.
A börzés nyomtatás valóban durva volt, de arról nem tehettünk: volt egy kis gikszer, ami miatt tolódott.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #7 Dátum: 2008. Október 23. - 16:23:44 »
A sztori... nos, egy érdekes átmenet a jó Bendis és az agyamelszállönmagamtól Bendis között... mag a történt, jobban belegondolva egy szimpla bunyósorozat, amit azonban a roppant szokatlan időrendváltogatás - ami időnként már frusztrálóan kaotikus - tesz különlegessé. Bár az egészet alapvetően Del'Otto és a párbeszédek viszik el a hátukon. Bendis itt mág nem felejtette el, hogyan kell dialógust írni, és bizony oda is tette magát - ezért is sajnálom, hogy kimaradnak a doksik, mert szerintem azok a SHIELD-es felvételek valami zseniálisan sikerültek.

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #8 Dátum: 2008. Október 23. - 16:30:55 »
Én nem tudok erről a sztoriról semmit - bár mondjuk ez tőlem nem meglepő - de most ránézelődtem góglén és nagyaon szép képei vannak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #9 Dátum: 2008. Október 23. - 16:36:49 »
a roppant szokatlan időrendváltogatás - ami időnként már frusztrálóan kaotikus
Ne már, szerintem tök egyértelmű. Még első olvasatra is.
Idézet
sajnálom, hogy kimaradnak a doksik, mert szerintem azok a SHIELD-es felvételek valami zseniálisan sikerültek.
Nem maradnak ki, csak a párbeszédesek. Majd feltöltöm a 'tomra. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #10 Dátum: 2008. Október 23. - 16:42:50 »
Persze, egyértelmű, mert másik jelmezben vannak. De szerintem azért lettek abban, hogy az ember lássa a váltást, mert egyébként eléggé kiszámíthatatlanul és néha meglepően értehetetlenül vágunk vissza a múltba. Bár azt aláírom, hogy ez nem írói marhaság, vhol látszik, hogy tudatos tervezés eredménye. Sokat szidom Bendist, de azért vannak hibák, amikbe nem nagyon fog sose beleesni, akármennyire is haladjon előre a Miller-szindrómája. :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #11 Dátum: 2008. Október 23. - 17:29:31 »
A borítóra már én is kíváncsi vagyok, meg a logókra is. :)

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #12 Dátum: 2008. Október 23. - 19:55:21 »
MIKOR MUTATOD MÁR MEG AZT A KREÁLT BORÍTÓT?? ;D ;D ;D
De honnan veszed ezt a kreáltborítós dolgot?? A TPB borítója lesz. Az, hogy milyen logóval... na az a kérdés.  ;)

Nem vagyunk utolsó pillanatosok, csak sok meló van vele! Én meg közben (már) 3 másik képregénykiadónak is dolgozom, és így is keveset alszom, úgyhogy ne tessék elégedetlenkedni! Megjelenik időre. Ez is! 7végén összedobom a kiküldendőket. Pár már meg is van.
Amúgy már van egy kváziborító mindkettőből. Összedobva.  :P

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #13 Dátum: 2008. Október 23. - 20:30:38 »
Hát régebben azt mondtátok, hogye kreáltok valamit, és nem Titkos háború címen fog futni, hanem Angyal. Azt hittem a kép is kreált lesz, de akkor megnyugtattál. Nagyon nem lehet már mellé lőni. De akkor annyira nem lehet majd nagy gond, hisz abban megállapodtatok, hogy Új Bosszú Angyalai címen fog futni, így a logót is el kell fogadják. Na jó éjszakát! :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #14 Dátum: 2008. Október 24. - 08:30:19 »
A történetet én sem olvastam, csak egy összefoglalót, meg a nyári klubon volt róla szó, ezek alapján tetszeni fog a dolog. Viszont a képi világa az valami hátborzongatóan jó! Gyönyörű, nyálcsorgatós. Ajánlom, hogy mindenki kettőt vegyen belőle, egyiket ki se nyissa, a másikat meg minden lapnál fóliázza le, hogy ne csöppenjen rá a saliva.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #15 Dátum: 2008. Október 24. - 12:03:46 »
És az is rá fog kerülni a borítóra a logo alá/mellé/fölé, hogy "különszám"? ;D

pepo: én inkább a régi fapados módszerrel élek és 1-et veszek belőle, és natúran hagyom, nem fóliázom be a lapokat! :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #16 Dátum: 2008. Október 24. - 12:55:23 »
Reméljük nem. :)
Nekem minden Kingpin kötet egy különszám.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #17 Dátum: 2008. Október 24. - 22:58:02 »
Idézet
pepo: én inkább a régi fapados módszerrel élek és 1-et veszek belőle, és natúran hagyom, nem fóliázom be a lapokat!
Akkor egy kövér bannra leszel bejegyezve előreláthatólag. Plusz kitiltanak a lelendő börzékről, de még ha valahogy be is jutsz, Tomi nem fog félni használni küzdősport-tudományát, szóval én jobban meggondolnám. :)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #18 Dátum: 2008. Október 25. - 10:29:28 »
 :lol: :lol: Akkor sem gondolom meg magam. Az esetleg nem jó, ha csak magát a képregényt rakom fóliába? :)

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Új Titkos Háború
« Válasz #19 Dátum: 2008. Október 25. - 12:53:59 »
Már nagyon kíváncsi vagyok arra a borítóra. Éppen tervezgettem, hogy előre láthatólag mi jelenhet meg szuperhős komikok terén, mire lehet számítani az elkövetkezendő években, és a pici Titkos Háborús terv tök jó lett, úgyhogy megmutatom. Vigyázat, pici. :)
http://www.kepfeltoltes.hu/081025/nev1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
(amiket egyébként láttok, azért nem megszólni! ;D Tudom én is...)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Október 25. - 13:06:17 írta NERIDA »