Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 510392 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4640 Dátum: 2017. November 23. - 12:36:00 »
Sepi, nem teljesen igaz amit írtál.
Amikor a Dc-s sor ment nálunk akkor a kiadótól néhány Marvel figurát is meg lehetett rendelni , igaz nem magyar füzetekkel,de lehetett.
Hulk, Pókember, Thing és még néhány karakter,de nem emlékszem mindre.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4641 Dátum: 2017. November 24. - 00:23:42 »
Jó, de ha emlékszel, akkor az se hivatalos úton ment. Csak az egyik alkalmazott volt olyan kedves és szerzett annak aki akart, természetesen eredeti áron.  ;)
Így nem mondtam valótlant, nem adták ki nálunk. De ettől még nem beszerezhetetlen. Börzéken is szoktam látni.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4642 Dátum: 2017. November 26. - 08:27:11 »
Igazából , hivatalosan ment....rendelhető volta az akkori honlapjukon a DC figurák mellett.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4643 Dátum: 2017. November 26. - 17:57:48 »
Igen? Nekem úgy rémlett, hogy csak valamelyik alkalmazottól kellett rendelni, és ő szerezte be azt. Mindegy. A lényeg, hogy magyarul nem jelent meg.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4644 Dátum: 2017. December 18. - 10:41:52 »
Már vagy egy évtizede nem vettem LEGO-t de most nem tudtam ellenállni, mivel nagyon le volt értékelve egy eldugott óbudai játékboltban. Imádom, tök jó, hogy habár szűkösen,de mindenki elfér a pilóta fülkében. :)


VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4645 Dátum: 2017. December 22. - 17:50:24 »
Jópofa. Szép a színe.
Kérdés: Rocket?
Starlord maszk?
Oldalról is lefotózod? Hagyd, ráguglizok. :)
Én a bátyámat leptemeg kb 2 éve (most 36éves) egy nagy star wars űrhajóval karira :D Csak pislogott :))) mi is a neve? Valami Sith interceptor.
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 22. - 17:52:03 írta VTomi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4646 Dátum: 2017. December 22. - 21:35:20 »
Rocket és Yondu nincs hozzá. Gondolom direkt osztották szét a főszereplőket, az abban az évben megjelent 3 készlet között, de őket megrendeltem külön, hogy teljes legyen a csapat. Starlord maszk természetesen van hozzá, plusz rakás fegyver, és Jetpack-ek. :)
Itt van róla videó. :)
Valami Sith interceptor.
Az menő készlet, tuti örült neki. :)
« Utoljára szerkesztve: 2017. December 22. - 21:56:20 írta Todd »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4647 Dátum: 2018. Január 04. - 14:24:16 »
Legutóbbi Nerf átfestésem. :) Amikor megláttam, egyértelmű volt, hogy Steampunk szín-összeállítást kell adni neki.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4648 Dátum: 2018. Január 04. - 17:24:33 »
Faja! A fekete réteg miért kellett?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4649 Dátum: 2018. Január 04. - 22:24:28 »
Lényegében alapozásként használtam. Ennél új technikát próbáltam ki festésre, nem használtam maszkolást, és több féle színű festékszórót, mint a másiknál. A fekete rétegre akril festékkel dolgoztam, amit mindig egy réteggel rákentem, majd zsebkendővel leszedtem róla, hagytam száradni, és ugyanezt újra. Így egyenletes ecsetvonások nélküli telített színek keletkeztek rajta.
Mellesleg közben rájöttem, hogy lehet faja rozsdafoltokat csinálni. Ha nagyon vizesen viszem fel a bronz festéket, és hajszárítóval gyorsan megszárítom, klassz kis random mintákká áll össze! :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4650 Dátum: 2018. Január 12. - 09:43:52 »
Nem tudom, hogy ki szokta innen gyűjteni a képregényfilmekhez kapható promóciós figurákat, amelyeket a mozik büféjében lehet kapni. Pár fórumtársról tudom, hogy szokta venni, de lehet mást is érdekel.
Szóval, itt van pár kép, hogy milyenek lesznek a hamarosan mozikba kerülő filmek figuráiról:



Szerintem a Deadpoolos topperek nagyon jók lesznek.  :D :brow: Kötelező vétel lesz mind.

Viszont nagyon remélem, hogy nem ezek lesznek az Infinity War figurái:

Ezek nekem nagyon nem jönnek be. Soha nem voltam oda a kicsi test hatalmas fej figurákért.  :drying:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4651 Dátum: 2018. Január 12. - 09:48:21 »
A Deadpool és párduc figurák baromi jól néznek ki.
Amúgy egy ideje ezel a Párduc figurával szemezek, szerintem tök jól néz ki, főleg ez a talpazat nagyon hangulatos. :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4652 Dátum: 2018. Január 12. - 11:01:34 »
Ezek a  topperek túl kidolgozottak, lehet, hogy a végleges sorozatgyártottak, már nem lesznek ilyen pontosak?

Réges-régen a Spawn figurákon vettem észre, hogy a csomagolásuk hátlapján a fotókon sokkal jobban néznek ki, mint ami a csomagban van ténylegesen. Pedig a Spawn figurák nem voltak silányak

Amúgy a Deadpoolos kíván egy kis házi antikolást és szuper lesz ;)
Különösen tetszik, hogy egész alakosak. Gyakran csak ilyen derékban elvágottak szoktak lenni.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4653 Dátum: 2018. Január 12. - 11:49:09 »
A Deadpoolos piszok menő, egy jó Suck it! topperre benevezek majd. Jól fog mutatni a Kingpines Deadpool gyűjteményem mellett. Remélem, megfelelő doboz is készül hozzá  ;)  :deadpool:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4654 Dátum: 2018. Január 12. - 13:45:46 »
Réges-régen a Spawn figurákon vettem észre, hogy a csomagolásuk hátlapján a fotókon sokkal jobban néznek ki, mint ami a csomagban van ténylegesen. Pedig a Spawn figurák nem voltak silányak
Ez manapság is így van. Lényegében nem hiszem, hogy ez kikerülhető lenne, az egyik egy műgonddal legyártott totál egyedi darab, a másik pedig egy sorozat gyártott cucc.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4655 Dátum: 2018. Január 17. - 00:39:14 »
Amúgy egy ideje ezel a Párduc figurával szemezek, szerintem tök jól néz ki, főleg ez a talpazat nagyon hangulatos. :)

Erről a figuráról nekem mindig az jut eszembe, hogy egy kis moddolással milyen fasza Batman Beyond lenne belőle.  ;D De tényleg hangulatos.


Én az új God of War figurát várom, elvileg mostanában jelenik meg, vagy odakint már meg is jelent. :D



A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4656 Dátum: 2018. Január 17. - 21:16:41 »
Ez azért elég szépen kidolgozott. :)
Mcfarlane Toys ez is. ;)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4657 Dátum: 2018. Január 18. - 08:10:23 »
Amit mi linkeltünk az egyik sem Mcfarlane Toys. ;) Ők az utóbbi időben nagyon erőteljesen háttérbe szorultak.

A Bowie figura nekem is megvan, egészen szép kidolgozású, és örülök neki, mivel a legjobb kapható figura a művészről.
Viszont ordít róla, mennyire lemaradt Todd cége (mármint nem az enyém sajnos :lol:). Nagyon komoly alapvető tervezési hibák vannak rajta, manapság kiadni olyan figurát, aminek gyakorlatilag használhatatlan a csípő ízülete, ez elég abszurd. Inkább lett volna deréktól lefelé szobor (mint a Color Tops Spawn figurák).
« Utoljára szerkesztve: 2018. Január 18. - 23:20:48 írta Todd »

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4658 Dátum: 2018. Január 18. - 23:01:39 »
Azért remélem, a Fantasztikus Labirintus megvan neked is, BD-n, vagy minimum DVD-n! ;) :D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #4659 Dátum: 2018. Január 19. - 09:09:16 »
Srácok , Star Wars - Journey To The Last Jedi kártyákból keresem a következőket.
: 178,181,197,201,203,207,208,209.