Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 510432 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #180 Dátum: 2009. Február 04. - 15:32:12 »
Egy ideig fent voltak a képek a photobucket-on, ahová egy angol emberke feltette őket, de azóta törölték.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #181 Dátum: 2009. Február 04. - 17:11:15 »
Kár, pedig megnéztem volna az összeset egyben.
A Google-ben meg szinte semmilyen oldalt/képet nem találok vele kapcsolatban, a kiadó honlapját leszámítva...

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #182 Dátum: 2009. Február 04. - 17:32:27 »
Hát énis így vagyok vele, sajnálom hogy letörölték őket. ha megtudtok valamit írjatok ;) köszi

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #183 Dátum: 2009. Február 04. - 17:34:33 »
Én az enyéimet beszkenneltem.  :) De nekem még közel sincs meg az összes.
Egyébként majd a legközelebbi frissítéssel az oldalamra rakok fel néhány korábbi kártyasorozatot. Van egy tucat olyan kártyaképem, amiket még a kilencvenes években adtak ki.  ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #184 Dátum: 2009. Február 04. - 17:38:20 »
Csak nem a régi overpower kártyák képei?  :oh: Az Onslaught és a Heroes Reborn idején még a csapból is ilyen kártyák folytak, de sosem láttam még mindet.  :) Nekem is van vagy 30 db. A megvásárolt képregényekbe voltak téve ajándéknak.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #185 Dátum: 2009. Február 04. - 17:44:14 »
Hát hogy overpower-e azt nem tudom, de az Onslaught megvan teljesen. Rajta kívül még van 3 széria Ghost Rider, 3 széria Marvel Masterpieces, 3 széria X-Men, Hulk, Marvel Legends, Spider-Man Team-Up, Todd McFarlane, Wolverine és X-Force. Tehát lesz majd kártya dögivel. Jól ellesznek a bélyegek mellett.  :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #186 Dátum: 2009. Február 04. - 18:08:56 »
Nekem is van egy pakliOverPower kártyám, Ben ha esetleg érdekel leírom hogy milyen cseréim vannak belőle.  ;)

Sepi, várom a kártyáid képeit. :D

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #187 Dátum: 2009. Február 04. - 18:03:05 »
én is várom  ;)
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #188 Dátum: 2009. Február 04. - 18:17:15 »
Nekem is van egy pakliOverPower kártyám, Ben ha esetleg érdekel leírom hogy milyen cseréim vannak belőle.  ;)

Kösz Benya, de én nem gyűjtöm őket. Ami van, azt az amerikai képregényeimhez kaptam, de magamtól sosem vettem őket. Sőt, ha jössz a börzére ingyen oda is adom az enyémeket neked ha kellenek, mert én úgysem tudok velük mit kezdeni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #189 Dátum: 2009. Február 04. - 20:39:18 »
OverPowert én is tavaly adtam el vagy 50-et. Csak néhányat tartottam meg belőle. Ám a hátulján az a Rozso-Pók kép nagyon ott van!
Én megvettem Bécsben egy börzén a Pókember 1 és az X-Men 2 film hivatalos kártyáit, illetve gyűjtöttem a Mark Bagley-féle első komolyabb Pókember kártyát (150 darabos), és már csak pár hiányzik belőle. Azóta beszereztem néhány Marvel Ultra kártyát is, nagyon jól néznek ki. Egyszer elviszem egy Klubra őket, ha szóltok előre.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #190 Dátum: 2009. Február 04. - 23:26:22 »
Jelentem, megjelent a harmadik szám. A mappa amit hozzáadnak egész jó. Viszont ahogy néztem a következő számhoz csak egy csomag kártyát adnak (bár azt mondták, hogy a csomagban lesz egy ultra kártya is), így nem nehéz megjósolni, hogy a következő számtól fog drasztikusan visszaesni az eladások száma.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #191 Dátum: 2009. Február 05. - 13:49:13 »
Kösz Benya, de én nem gyűjtöm őket. Ami van, azt az amerikai képregényeimhez kaptam, de magamtól sosem vettem őket. Sőt, ha jössz a börzére ingyen oda is adom az enyémeket neked ha kellenek, mert én úgysem tudok velük mit kezdeni.
Megyek, és mivel gyűjtöm őket kellenének, köszi előre is. :D

A bécsi képregénybörze amúgy milyen szokott lenni? Kik árulnak ott? Mert egyszer majd szeretnék kijutni egy ilyenre, ha már a Comic Con nem fog összejönni. :)

Ultra kártya a 4. számhoz? Nem úgy van hogy össze-vissza pakolják a csomagokba a kártyákat?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #192 Dátum: 2009. Február 05. - 13:55:42 »
A bécsi is olyan, mint a miénk, csak éppen ötször nagyobb helyen, több eladóval. Persze nem csak amcsi képregénnyel, van benne német is bőven.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #193 Dátum: 2009. Február 05. - 14:07:30 »
És kártyákból is több van? Akár bontatlanok is? :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #194 Dátum: 2009. Február 05. - 14:21:15 »
Igen, van egy asztal, ahol csak kártyákat árulnak, és csak bontatlanokat, vagyis teljes csomagot. A világon mindenféle témával kapcsolatban, vagyis nem csak képregényes, hanem van Buffy, Csillagkapu, 24, szinte bármilyen sorozat, stb.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #195 Dátum: 2009. Február 05. - 14:14:29 »
A vatera.hu oldalon pedig lassan több az eladó képregényes tematikájú kártya gyűjtemény, mint a füzet. És nem is kérnek értük sokat. Van olyan teljes sorozat, amit pár ezresért meg lehet venni.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #196 Dátum: 2009. Február 05. - 14:41:40 »
Belinkelsz légyszi párat?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #197 Dátum: 2009. Február 05. - 14:46:17 »
Hejj, azokat én is meglesem.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #198 Dátum: 2009. Február 05. - 15:05:33 »
A mi képregénybörzénken is lehet kártyákat venni. Van ott egy srác aki ilyeneket árul. Legalábbis a kettővel ezelőtti börzén vettem két csomag Terminator 2 kártyát az asszonynak.  :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #199 Dátum: 2009. Február 05. - 15:18:11 »
[32 éves létemre Pókfej rajongó vagyok,de nem szégyenlem :-[,inkább büszke vagyok rá ;D.Ez azzal jár hogy szinte mindent megveszek ami Spidey-val kapcsolatos.Van ami jö befektetés ;),van ami nem :'(.Igy kezdtembele ebbe a kártyagyüjtésbe is.A kérésem az lenne ha valaki szintén gyüjt ilyen kártyát az irjon nekem a topicba,hátha meg tudunk 1ezni :oh:.Kösz
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül