Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 511392 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #520 Dátum: 2009. Június 02. - 17:59:05 »
Miért, nálatok már nem lehet kapni?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #521 Dátum: 2009. Június 02. - 21:41:36 »
Sepi, a különszámban a sima kártyák vannak? Van esély rá, hogy én is találok benne hiányzót?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #522 Dátum: 2009. Június 02. - 22:01:55 »
Igen, a sima kártyákat adják hozzá, így van rá esélyed, hogy olyat találsz benne ami még nincs meg. Én négyet találtam benne (igaz, az egyik hiányzóból rögtön kettő is volt benne). Nem a legjobb arány, de most már, hogy a kétharmada megvan a készletnek, ez normálisnak mondható.

Egyébként most láttam, hogy az Egmontosok most kiadnak egy Pókemberes matricás (Lutra) albumot is, így aki már megunta a kártyagyűjtést, az ráállhat a matricagyűjtésre.  ;)

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #523 Dátum: 2009. Június 02. - 22:04:26 »
Ezzel a különszámmal fizu után én is bepróbálkozom.
Ez már tényleg megéri az árát.
Mero azt z elméleted akarod igazolni. hogy régiónként más és más kártya van a csomagokban?
Valami ilyesmit mondtál még a klubbon.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #524 Dátum: 2009. Június 02. - 22:23:11 »
Köszi, akkor én is veszek majd egyet.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #525 Dátum: 2009. Június 03. - 06:52:17 »
Mero azt z elméleted akarod igazolni. hogy régiónként más és más kártya van a csomagokban?
Valami ilyesmit mondtál még a klubbon.
Igen ezt akarom kipróbálni...Veszprémböl is küldhetsz ;)

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 03. - 04:54:41
Sepi,nálunk is lehet kapni, csak ki akarom azt próbálni ami a Csorbi mondott

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 03. - 09:57:11
Megvettem az új számot :D 1 új kártya volt benne :-\ a 148........ez peddig nem más mint aaaaaaaaaa Beyonder(Túlontúli) :oh: Ráadásul szépen csillog,ugyanis HOLO kártya ;D ;D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 03. - 09:57:11 írta Merovingi »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #526 Dátum: 2009. Június 03. - 13:58:12 »
A 148-as Beyonder egy ideje már nekem is megvan, tényleg nem rossz kártya. :D
Sepi, ez a Pókemberes matricás album már kapható? A gyűjteményembe biztos veszek egy csomag matricát. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #527 Dátum: 2009. Június 03. - 15:34:18 »
Jó van na :roll: nekem ez még nem volt meg.Én örültem neki :D
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #528 Dátum: 2009. Június 03. - 15:47:45 »
Sepi, ez a Pókemberes matricás album már kapható? A gyűjteményembe biztos veszek egy csomag matricát. :)
Nem tudom, biztos van már. Gondolom az Egmontos Spiderman magazinhoz fogják adni (legalábbis úgy reklámozzák). Majd este elnézek az újságoshoz és megnézem van-e.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #529 Dátum: 2009. Június 03. - 18:55:39 »
Nem tudom, biztos van már. Gondolom az Egmontos Spiderman magazinhoz fogják adni (legalábbis úgy reklámozzák). Majd este elnézek az újságoshoz és megnézem van-e.
Én ma benéztem az újságoshoz, és nem volt. Viszont az Egmontos Pókember magazinhoz Dragonball matricás albumot adnak, nem lehet hogy kevered a kettőt, és nincs is itt szó semmi Pók-matricáról? :D

Jó van na :roll: nekem ez még nem volt meg.Én örültem neki :D
Jó van na. ;D A Klubon te is felvágtál, hogy amik nekem hiányoznak, azok neked már rég megvannak, így nekem is jár most az élvezet. ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #530 Dátum: 2009. Június 03. - 19:51:49 »
nincs valakinek véletlenül egy fölös rozsija?  :wolvie2:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #531 Dátum: 2009. Június 03. - 19:58:11 »
Az enyém most vedlik

de ha kell viheted.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #532 Dátum: 2009. Június 03. - 21:10:08 »
Ben lecsapta az orbitális lasztit...  :hehe:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #533 Dátum: 2009. Június 03. - 21:23:10 »
Én ma benéztem az újságoshoz, és nem volt. Viszont az Egmontos Pókember magazinhoz Dragonball matricás albumot adnak, nem lehet hogy kevered a kettőt, és nincs is itt szó semmi Pók-matricáról? :D
Khm: katt.
De én is néztem és még nem lehet kapni, majd talán hétvégén. A Dragon Ball-os album az előző számhoz volt.

És ma megvettem a 13-es számot és én is kifogtam a Túlontúlit.  :) Viszont a negatívum, hogy csak az az egy kártya volt a csomagban ami még nem volt meg.  :drying:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #534 Dátum: 2009. Június 04. - 08:08:01 »
Én már annak is örülök :ugral: ha EGY olyan kártya van benne ami nincs meg :brow:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #535 Dátum: 2009. Június 04. - 08:12:45 »
Elhiszem, csak eddig azért mindig több volt benne olyan ami még nem volt meg. De ezek a mocskok minden csomagba ugyanazokat a kártyákat rakják.  :-\ Egyébként nagy kár, hogy külön nem lehet venni csak kártyacsomagot, mint a matricacsomagokat az éppen aktuális matricásalbumokhoz. Sokkal egyszerűbb lenne beszerezni az összeset.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #536 Dátum: 2009. Június 04. - 08:19:25 »
Egyébkén beszéltem megint a kiadóval,hogy mi van már az 1 számal :nemtudom: ??? Kiderült hogy az elsö számbol már nem nagyon nyomtatnak,viszont megrendltem tölük a különkiadást, és ahhoz csapnak nekem még külön 2 csomag kártyát  :brow: Csak mert olyan jó fej 8) vagyok.Asszongya az már 4 csomag 1szerre :oh:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #537 Dátum: 2009. Június 04. - 09:29:02 »
Az jó, akkor ez az jelenti, hogy lesz négy új csomagnyi cserekártyád.  :hehe:

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #538 Dátum: 2009. Június 04. - 09:59:04 »
Azért remélem lesz benne a pakkban :brow: olyan is ami nekem nincs meg :oh: nem csak cserekártyák......... :nemtudom:


Összevont üzenet ideje: 2009. Június 04. - 06:57:36
Ben lecsapta az orbitális lasztit...  :hehe:
De olyan magasrol passzolt  :bravo: hogy  a HUBBLE ürteleszkópal jelölte ki az indulási pontot :twisted: :hehe: Jah igen és ez a 200-dik hozzászolásom :ugral: Ki hitte volna, hogy megérem :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 04. - 10:59:46 írta Merovingi »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #539 Dátum: 2009. Június 04. - 13:47:20 »
Khm: katt.
De én is néztem és még nem lehet kapni, majd talán hétvégén. A Dragon Ball-os album az előző számhoz volt.
Ja így már értem. Te fogsz majd venni a matricából/albumból?

Egyébkén beszéltem megint a kiadóval,hogy mi van már az 1 számal :nemtudom: ??? Kiderült hogy az elsö számbol már nem nagyon nyomtatnak...
Fenébe. :drying:

Jah igen és ez a 200-dik hozzászolásom :ugral: Ki hitte volna, hogy megérem :D
Én arra tippeltem volna, hogy még előtte bannolnak. ;D A fiatal korom ellenére én már a 2000.-et is megéltem. 8)