Szerző Téma: Kártyák, figurák, miegymás  (Megtekintve 510453 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #620 Dátum: 2009. Június 10. - 22:20:33 »
Azért írtam először holot, mert nem volt konkrét a lengyel fórumon, hogy milyen is az, a képet később találtam róla. A Stunner pedig szintén úgy volt feltüntetve hogy mögötte volt a kettes. Persze így utólag belegondolva ez jelentheti azt is, hogy kettő volt belőle a srácnak. Sorry, de nem értek lengyelül.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #621 Dátum: 2009. Június 11. - 13:17:26 »
Semmi gond, csak én értettem akkor félre.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #622 Dátum: 2009. Június 11. - 14:45:13 »
Sziasztok. A hungaropress-nek a hunpress@hungaropress.hu- e-mail címre írhattok. Nem írnak vissza, de úgy vettem észre h tudomásul veszik ha írok nekik vmit. Van amikor fel is hívnak.Tehát kérdést ott nem érdemes feltenni. Ha rendelni akartok akkor a 06-1-348-40-66- on lehet vagy a 06-1-348-40-40-en kell kérni a spider-man részleget és utána küldik a cuccot. Biztos h van még nekik különszám! És mondjátok csak veszprém megyében nem tudtok vkit v vkiket akivel lehetne cserélgetni, v esetleg vkit aki adna el postai úton kártyákat?

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #623 Dátum: 2009. Június 11. - 17:29:03 »
Valamint ezekből a Homokemberes 3D-s már elméletben meg is van, gyakorlatban pedig a Klubon megkapom Mero-tól. :)
Ezen még gondolkoznom kell :headscratch:  :twisted:


Összevont üzenet ideje: 2009. Június 11. - 16:31:51
Egy lengyel fórumon megtaláltam kanasztának köszönhetően a kártyák listáját. Így megtudtam, hogy mik vannak azokon a kártyákon amik még hiányoznak kaine gyűjteményéből:

100 - Beast
106 - Stunner 2
119 - Bullseye (holo)
121 - Mendel Stromm
131 - Traveller
158 - Spot (holo)
187 - Mad Jack


Összevont üzenet ideje: 2009. Június 10. - 17:26:56

Ez jó infó, :bravo: csak én ugy tudtam hogy STUNNER helyett BULLSEYE a hatodik 3D kártya  :headscratch: :nemtudom:

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 11. - 17:33:20
És mondjátok csak veszprém megyében nem tudtok vkit v vkiket akivel lehetne cserélgetni, v esetleg vkit aki adna el postai úton kártyákat?
Irj egy listát hogy mi kell...
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 11. - 17:33:20 írta Merovingi »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #624 Dátum: 2009. Június 11. - 22:04:47 »
Egyelőre még pihentetem a dolgot. Még várom a 2-5 és a 12-13 számokat, aztán majd utána meglátom h mi merre miként. De sajna azt már most látom h csere v külön vétel nélkül képtelenség összegyűjteni az összes kártyát. Még úgyse. Eddig az 1, 6-11 és a különszámok vannak meg, de már shade-ből van 4, keselyűből 3, meg egy csomóból 2. 275-ből 70 van csak meg jelenleg.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #625 Dátum: 2009. Június 12. - 07:46:25 »
Minél több számot vesz az ember annál több lesz a cserekártyája. Nekem is már 139 cserekártyám van, pedig klubon meg a börzén már egy rakatot elajándékoztam.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #626 Dátum: 2009. Június 12. - 08:16:41 »
Ehhez a kártya gyüjtéshez kell bizonyos szintü elmebaj is  :stupid: Kb. utánaszámoltam mennyibe fájt nekem ez a 259  8) kártya.....Sacc/kb 22-28 ezer forint között   :omg:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #627 Dátum: 2009. Június 12. - 12:38:28 »
Hát nem olcsó hobbi valóban, de ha belegondolsz aki makettezik v táplálékkiegészítőkkel gyúr az sokkal drágább. Inkább gyűjtsünk cuki kis gyerek kártyát, mint drogozzunk! Szerintem :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #628 Dátum: 2009. Június 12. - 12:41:23 »
Pontosan.
"Ne szedjetek drogot. Aki drogot szed az rossz, mert a drog rossz, értem?
Drogot szedni rossz dolog, legyetek jók, ne szedjetek drogot, értem?
Mert az rossz. Mert a drog rossz, ti pedig legyetek jók. Értem?"

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #629 Dátum: 2009. Június 12. - 12:45:00 »
"Ne szedjetek drogot. Aki drogot szed az rossz, mert a drog rossz, értem?
Drogot szedni rossz dolog, legyetek jók, ne szedjetek drogot, értem?
Mert az rossz. Mert a drog rossz, ti pedig legyetek jók. Értem?"
Erről ez jut eszembe.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #630 Dátum: 2009. Június 12. - 12:50:45 »
Nekem meg Mr. Mackey, az iskolai pszichomókus.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #631 Dátum: 2009. Június 12. - 13:04:23 »
Nahát Merovingi te soproni vagy? ;D Készülj fel a kártyavételre, még a nyár folyamán megyek oda szerintem. Ott éltem 5 évig 8)Most voltam ausztriában kedden. Ha én ezt tudtam volna akkor. Tényleg titeket nem néz a környezetetek khm nem komplettnek h ilyet gyűjtetek ilyen vénen? Nekem a csajom elég furcsán nézett mikor meglátta a polcnyi képregényköteteimet meg a spider-man kártyákat meg a dc figurákat :nezze:. Azért ezt a spider-man újságot már nem mertem megmutatni neki, jó lesz majd bátyám fiának :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #632 Dátum: 2009. Június 12. - 13:36:50 »
Most nyilatkozta Megan Fox, hogy rendszeresen füvezik, ami megnyugtatja, vagyis a szépségét részben ennek köszönheti.  :D

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #633 Dátum: 2009. Június 12. - 13:45:12 »
Ő inkább a füvet választotta a Pókemberes kártyák helyett... :D

Az "ideiglenes téma" feliratot ki lehetne törölni a topic címéből, nem? :nemtudom:

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #634 Dátum: 2009. Június 12. - 13:51:14 »
Én meg inkább Megan Fox-ot választanám a pókemberes kártyák helyett :P tőlem aztán füvezhetne is agyba főbe ;D

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #635 Dátum: 2009. Június 12. - 17:59:25 »
Nekem a csajom elég furcsán nézett mikor meglátta a polcnyi képregényköteteimet meg a spider-man kártyákat meg a dc figurákat :nezze:
Ajánlom a barátnöcserét :twisted: :hehe:

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 12. - 17:04:03
Tényleg titeket nem néz a környezetetek khm nem komplettnek h ilyet gyűjtetek ilyen vénen?
Nekem külön belépökártyám van a Soproni idegosztályra  :stupid: Az asszony vette nekem a karácsonyra :brow:

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 12. - 18:07:28
Nahát Merovingi te soproni vagy? ;D Ha én ezt tudtam volna akkor.
Hej,ha én is sok mindent tudtam volna AKKOR  :o amikor kellet vóna......Ejj ;D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 12. - 18:07:28 írta Merovingi »
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #636 Dátum: 2009. Június 12. - 18:21:01 »
Egyébként nemtom ki és mi alapján tette rá a lapokra az egyes mukik értékeit, de annyira nem lehetett képben a dolgokkal. Pl. fenegyerek mióta erősebb pókembernél? És pókember mióta erősebb venomnál? Na és hogy lehet h szellemlovas mindenben majdnem maximumot kapott? Hát azért nehogymár okosabb legyen, mint nyíl(v egy ötödikes), és nem is olyan erős, mint hulkl :P jaa és az isten-császár harcművész rozsomák harci képessége nehogymár fele annyi legyen mint amerika kapitányé :roll:, viszont a rajzok valóban gyönyörűek, leszámítva pölö nocturne-t.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #637 Dátum: 2009. Június 12. - 18:26:54 »
A képeket elvileg nem a kártyákhoz készítették, csak össze vannak szedve innen-onnan, mindenféle rajzolóktól.
This is a joke. A real practical Joke.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #638 Dátum: 2009. Június 12. - 19:04:48 »
Igen ez biztos, mert nocturne mcfarlane-s az biztos.

Összevont üzenet ideje: 2009. Június 12. - 19:49:19
Amúgy van még szuperhősös kártya ami kapható az országban? Én csak ezt tudom, no meg ami a sikolyos pókemberben volt.
« Utoljára szerkesztve: 2009. Június 12. - 19:49:19 írta barghest »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Kártyák, figurák, miegymás
« Válasz #639 Dátum: 2009. Június 12. - 20:55:35 »
Rozsomák harci tudása tényleg Kapi alatt van. Rozsi a karmai segítségével bunyózik általában, Kapinak elég a pajzsa. De már Pókembert is elintézte valamikor, pedig elvileg nem sok esélye lett volna, csak éppen többet tud a harcról, mint bárki más.