Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 320730 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #300 Dátum: 2007. December 22. - 08:29:45 »
Akkor a Friendly #5-10 szamanak mi koze van Debrahoz? Ott meg nem jott meg.
Nem ott éppen Debrának jött meg. ;D

Tényleg nagyon jól hangzanak ezek a tervek és remélem én is, hogy össze is jönnek. :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #301 Dátum: 2007. December 22. - 08:51:37 »
Tehát Sins Remembered eldöntve. Nem tudom, hogy most ennek örüljek-e vagy sem. Kármentő sztori, de jobban örültem volna, ha azt teszik vele, mint az összes többi dologgal, amit... nos, JMS szerint Quesada íratott vele, szépen elfelejtik, mintha nem is létezett volna.
Skin Deep... picit azért sajnálom, mert alaposan megszakad a kontuniutás, de akkor legalább gondolom egy összefoglalót meg fog érni az NA-s Pókiban.
NA kötelező, és szvsz az első borítóval. :D
Az Other érdekes kérdés... jó is lenne, mert az eleje, az érzelmes részek Morlun előtt kiválóak, talán az akkortáji Pók-történetek közül alegjobbak, Morlun után viszont eléggé hektikus lesz, a vége meg abszolút semmilyen. Ja, és 28 borítója volt, mert az ASM-nek mindnek három volt, de később talán a maradék 8-nak is adtak egy plusz variantot. De kiadás esetén az egyik kötetet csakis és kizárólag a Spider-Hames borítóval szabad kiadni! ;D
A Feralban nem csak a borítón jelenik meg a Vaspók? Arra emlékszem, hogy festett képregényben keresi fel úgy Madame Webbet, de az mintha a CW-sztoriban lenne... :headscratch:
FNSM-ben nem olyan rossz a mexikói birkózós és a Manós szakasz, bár sok esélyt nem adnék neki itthon. Az MKSM-ből viszont légyszi, ne próbálkozz  a kitöltős Szupi-paródiával, mert egyszer röhögni rajta jó, de annyi pénzt már nem érne meg kiadni rá...
Ramost természetesen sürgősen el kell felejteni. Ne rontsunk ennyire a magyar képregények színvonalán. Legfeljebb egy Supernovas-kötetben tudnám megbocsátani a jelenlétét a honi piacon.
A Breakout szvsz elég ingatag. Annyira nem egy hasravágós sztori. Nekem nagyon úgy tűnt, egyszerűen meglovagolják az agyonhípe-olt NA-indítást egy Pók-minivel, mert azt úgyis veszik, akármi is van benne. Inkább akkor a teljes SM/Torch mini.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #302 Dátum: 2007. December 22. - 10:18:16 »
Ezt a sok mindent elolvasva valahogy már nem is hiányzik a Panini  :kingpin: , na jó azért a dupla számos, minőségi hihi pók etalon a honi képregény kiadás minőségében... a csoda pók is átállhatna egy hasonló minőségre...


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #303 Dátum: 2007. December 22. - 11:05:14 »
Szerintem egyelőre a Marvel Könyves PÓkemberünk az etalon. :kingpin:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #304 Dátum: 2007. December 22. - 15:09:12 »
Egyebkent ha te mar olyan regota tudtal a Paninik megszuneserol, Tony miert csak a 26. szamok megjelenese utan ertesult a dologrol??
Azért, mert én egyszerre vagyok kapcsolatban a Paninivel és a Semickel is, több helyről kapok információkat.
Vegul is akkor a Sarahs sztori jonne elobb, es utana a Hidras osszel?
Nem. A Sarah ősszel, a Hidra utána valamikor.
Idézet
Egyebkent ha jol szamolom, jovore a ket Angyalos kotet a Hidras lenne (Amazing), es NA 3 (Ronin, Pokno). Ugye??
Ezt kicsit se értem.  :surp:
Tehát Sins Remembered eldöntve. Nem tudom, hogy most ennek örüljek-e vagy sem. Skin Deep... picit azért sajnálom
Nem is te lennél, ha nem a negatívumot látnád mindkettőben.  :D
Idézet
De kiadás esetén az egyik kötetet csakis és kizárólag a Spider-Hames borítóval szabad kiadni! ;D
Na azt várd ki!  ;D
Idézet
Az MKSM-ből viszont légyszi, ne próbálkozz  a kitöltős Szupi-paródiával, mert egyszer röhögni rajta jó, de annyi pénzt már nem érne meg kiadni rá...
Elolvastam újra, szerintem nem volt rossz.


Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #305 Dátum: 2007. December 22. - 15:24:56 »
 :kingpin: MARVEL :kingpin: MARVEL :kingpin:

Ha jol latom ez lenne a 2008-as terv: (csak hogy Kaine is ertse a dolgokat :hehe:)
2008 Tavasz: (2 a fesztivalra, 3. a borzere)
 

2008 Osz-Tel: (1. a borzere, 2 a HC-re)
 
+Spectacular melle meg 1 sima SP

A sorrend persze nem biztos, de ahogy az eddigi hsz-ekbol kivettem, valahogy igy lenne esszeru. Sentry pedig csak kesobb lenne esedekes. De ha megis bevallalnad meg a Pokno elott, akkor ez a lista erosen csuszna. De szerintem ugy sem fogod. Illetve remelem bevallalod a Saras sztorit, es nem marad ki. A Tobbi 99% egyenlore, hogy kijonne.


Aztan a 2009/2010-es evre, ha kronologia szerint nezzuk, ezek lehetnek eselyesek:
>>MKSP 13-18 (a Rozsis sztori erdekel, de a masodik fele nem igazan)
>>Other 1 (meg fuggoben)
>>Other 2 (meg fuggoben)

>>Ferel, (5 reszes, jo is szepis, ha jol megy az eladas, nem lenne akadalya!)
>>Friendly #5-10 (nem rossz, csak itthon nem biztos, hogy menne. Ezt speciel felolem kihagyhatnank)
>>Ekkor mar eleg reg nem jelent meg itthon Angyalos kotet, talan Sentry johetne ide, ha nem talalsz valami mast.
>>Minden megy bele a CW-be, ez minimum 3 kotet szerintem, sok osszefoglaloval.
>>CW Utan Angyal vonalon csak a Mighty 6 resze marad. Vagy meg a CW elott kijohetne?
>>Na es persze a klasszikus sztorikrol, vagy egyeb gyujtemenyes kotetekrol meg nem esett szo. Azoknak a megfelytese mar kemenyebb teszta.

A sargak szinte biztosra vehetoek, a narancs eldontendo a fekete kevesbe eselyes, a feherhez nem nagyon tudok hozza szolni.

A Boritokrol annyit, hogy a
1>2. MKSP 100%
2>3. MKSP nem eldontott, de akarmelyik jo lenne.
3>Angyaloknal egyertelmunek latom a dontest, megha Cho Pokasszonya vonzobb is.
4>Spectacularnal talan megis csak eselyesebb a elso, mint a harmadik. Elso Blikkre Poki laba fel se tunik.
5>A HIDRAS Pokembernel is szerintem majdnem eldontott az 1. Nagyon nagy!
6>A Jovo evi 1 db. klasszikushoz kiraktam egy Classic boritot, de ez nem jelent semmit.

Most csak eddig megyek... :P ;D
« Utoljára szerkesztve: 2008. Június 19. - 11:31:29 írta NERIDA »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #306 Dátum: 2007. December 22. - 16:37:30 »
Idézet
jovore a ket Angyalos kotet a Hidras lenne (Amazing), es NA 3 (Ronin, Pokno). Ugye??
Ezt írtad. Hogy lehetne az egyik Angyalos történet egy Amazing? Megmagyaráznád?

>>Ferel, (4 reszes, jo is szepis, ha jol megy az eladas, nem lenne akadalya!)
5, illetve 6 részes és Feral.  ;)
Idézet
2>3. MKSP nem eldontott, de akarmelyik jo lenne.

Hogyne lenne eldöntött, legfeljebb te nem tudsz róla.  :D Már egy hónapja nálam vannak a 2-3. kötetek összes anyaga.

Annyiban tévedtél, hogy említettem: a tavaszi Angyalok nem a fő sorozatból lesznek, hanem valami különszám. Vagyis a Póknős, Szamurájos csak ősszel lenne legközelebb.

Szintén ősszel kijönnék az első klasszikus Pókkal is. Ha semmi se jön be, ha semmi se biztos, ez a klasszikus akkor is meg fog jelenni.  ;) Mondhatjuk, hogy a már két tavaszi kötet mellett ez a legtutibb. Már csak azért is, hogy megtudjam: mennyire van igény a klasszikus történetekre.


talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #307 Dátum: 2007. December 22. - 18:17:05 »
A Feral. Öt. Részes. Annak az egyrészesnek semmi, azaz nulla, vagyis zéró köze sincs a Feralhoz, egyszerűen a Sensationalben is bemutatják, hogy Póki nyilvánosan leleplezte magát. De a Feral akkor is öt részes marad.
A Sins remembered azért nem felhőtlen öröm, emrt akkor is egy nagy marhaságot visz tovább, akármilyen jó. Mintha a futóhomokra épített palotára húznánk még egy emeletet.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #308 Dátum: 2007. December 22. - 18:33:59 »
Idézet
jovore a ket Angyalos kotet a Hidras lenne (Amazing), es NA 3 (Ronin, Pokno). Ugye??
Ezt írtad. Hogy lehetne az egyik Angyalos történet egy Amazing? Megmagyaráznád?

Hogyne lenne eldöntött, legfeljebb te nem tudsz róla. 
Annyiban tévedtél, hogy említettem: a tavaszi Angyalok nem a fő sorozatból lesznek, hanem valami különszám. Vagyis a Póknős, Szamurájos csak ősszel lenne legközelebb.
1: Ugy gondoltam, hogy az a "kulonszam" azert lesz kulonszam, mert az Amazingos Hidra az, ami Pokival es az Angyalokkal van.
De ezek szerint rosszul gondoltam, es bejon  meg egy BA kotet, ami azt jelenti, a HIDRAs sztori 2009 tavaszara csuszodik.
2: Ferel, ja bocs, elirtam.
3:Akkor talan kozolhetned eme kisletszamu forum lakoival. Es en megfogadom, nem viszem el az infot sehova, csak mar ossze akarom allitani, hogy fog kinezni.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 22. - 18:36:22 írta NERIDA »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #309 Dátum: 2007. December 22. - 18:40:20 »
Miért akarod összeállítani? Nem bírod kivárni amíg megjelenik? :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #310 Dátum: 2007. December 22. - 19:02:34 »
Ott a pont!!
Addig legalabb abban hadj gyonyorkodhessek, hogy "hamarosan milyen kepregeny kerul a polcomra" ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #311 Dátum: 2007. December 22. - 19:06:12 »
Ne is mondd, bárcsak már tavasz lenne. :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #312 Dátum: 2007. December 22. - 19:31:28 »
Tehát ősszel folytatódik. Ez jó hír! És a tervezett nem biztos UF4-sztorinak is nagyon örülök! Ez akkor ugye a 20-as számtól folytatódna? Mert valahol olvastam, hogy te onnan folytatnád.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #313 Dátum: 2007. December 22. - 19:43:42 »
Ne használd a "folytatódna" szót. Egyetlen könyvről és egyetlen történetről lenne csak szó.
Ron: borító nincs. Kész.  :D Tudod, hogy milyen képregény kerül tavasszal a polcodra, csak egyedül a külsejét nem ismered még.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #314 Dátum: 2007. December 22. - 19:46:42 »
Ne használd a "folytatódna" szót. Egyetlen könyvről és egyetlen történetről lenne csak szó.
Oké, és melyik lenne az a sztori? ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #315 Dátum: 2007. December 22. - 19:48:20 »
Hát a Marvel Zombik.  :D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #316 Dátum: 2007. December 22. - 19:56:50 »
És ez is könyvben fog megjelenni? Mert ez csak három részes.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #317 Dátum: 2007. December 22. - 20:46:48 »
Ron: borító nincs. Kész.  :D Tudod, hogy milyen képregény kerül tavasszal a polcodra, csak egyedül a külsejét nem ismered még.  ;)
Hehe.

Jonnenek az UF4 beli Marvel zombik?? Kiraly lenne, bar utana sem rossz, amig Miller irja!! :kingpin:
(Az uj iro lehet, hogy franko kozmikus sztorikat irt, de nekem az UF4-ben pont az tetszett, hogy nem rugaszkodtak el a foldtol, hanem mindent a dimenziokkal magyaraznak. Nincsenek kiruccanasok az urbe.)
De errol a tervrol hogy hogy nem hallottam? :headscratch:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #318 Dátum: 2007. December 22. - 20:55:32 »
És ez is könyvben fog megjelenni? Mert ez csak három részes.
Majd csak találunk mellé valamit. Ott van például az Ulti Marvel Team-Up 1 Pókkal és Rozsival, ami akár még eladhatóvá is tenné a könyvet.  :D
Ron: nem figyeltél.  :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #319 Dátum: 2007. December 22. - 21:09:28 »
És mi lenne a klasszikus sztori?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"