Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 321060 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Pókember (Kingpin-kötetek)
« Dátum: 2007. Június 27. - 21:08:00 »
A magyar kiadásról.
« Utoljára szerkesztve: 2011. április 09. - 16:51:33 írta zozi56 »

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #1 Dátum: 2007. Július 11. - 22:00:15 »
A júliusi számban nagyon tetszett az a 'közjáték' történet, a szuperfickók ruháiról és szabójáról. Ez bizony már régi kérdés volt és választ kaptunk rá!
Bár sztem nem valószínű, hogy a Bosszú Angyalai hozzá vinnék a ruháikat. Mivel ott van egy dizájner, aki Janet Van Dyne és neki vannak szabói. Aztán ott az állami finanszírozás, az öregnek meg kell nyernie egy kiírt pályázatot. Szóval az említett tagok biztos baráti alapon vitték oda ruháikat.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #2 Dátum: 2007. Július 11. - 22:08:47 »
Igazából az a történet több sebből vérzik, és inkább blőd, mint valóságos. Melyik szuperhős tartaná be ezt a "fair playt", hogy nem megy oda másnap leskelődni, hátha elkaphat egy rosszfiút? Vagy, ha Pókember annyira keresett valakit, hogyhogy itt nem nézte még meg sosem?  ;)

Megjelent különben a következő HihiPók, láttam az újságosnál, csak már be volt zárva.  :(

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #3 Dátum: 2007. Július 11. - 22:18:34 »
Megjelent különben a következő HihiPók, láttam az újságosnál, csak már be volt zárva.  :(
Hát nem erről írtam? :nezze:
A hősök nem biztos hogy tudják mikor mennek a rosszak és gondolom fordítva is így van.
A történet egy régi kérdésre ad választ, mivel a legtöbb szuperlény nem biztos, hogy tud varrni. És a végén megláthattuk a jövőben szereplő pókruhát.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #4 Dátum: 2007. Július 11. - 22:44:32 »
Oké, akkor még nem tudtam, hogy ez a szabós volt az új számban.  ;D A jövőben szereplő pókruha nekem ellenszenves volt, mert kicsit olyannak tűnt, hogy JMS most bizonyítani akarja, hogy az előző sztorija mennyire hiteles volt.  :surp: Nem beszélve arról, hogy ezek után Pókember tutira nem veszi meg tőle!  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #5 Dátum: 2007. Július 12. - 11:34:02 »
Sikerült nekem is beszerezni az új részt. Hát-hát...az első sztori rém unalmas és felesleges volt.
A második is a legkevsébé tetszett....hagyják már ezt a misztikus katyvaszt a fenébe. Nme tudom, ti hogy vagytok vele,de én már nagyon unom. Az egészben Peter és MJ párbeszéde ért valamit, meg az a poén, amikor Pete maszkban feküdt vissza az ágyba.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #6 Dátum: 2007. Július 12. - 20:04:39 »
A misztikus izét már nagyon régóta unom. De ez a Lokis rész a maga két részével (vagy hárommal?)  elég jó lesz. Emlékszem a Morlun óta ez tetszett először. Jó, ahogy Pókember "bánik" a NAGY istenséggel.  ;D
Különben JMS most érte el először, hosszú évek óta, hogy nagyon kíváncsi vagyok a története folytatására. Ez persze a legújabb Amazinget jelenti, a 241-es számot.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #7 Dátum: 2007. Július 12. - 20:17:00 »
Különben JMS most érte el először, hosszú évek óta, hogy nagyon kíváncsi vagyok a története folytatására. Ez persze a legújabb Amazinget jelenti, a 241-es számot.  ;)
Mármint gondolom az 541-esre gondolsz, nem? ;) A Vezéres sztorira.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #8 Dátum: 2007. Július 12. - 20:19:36 »
Valószínű. A #241 nem éppen a legfrisebbek közül való (meg se születtem még, mikor kiadták...). :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #9 Dátum: 2007. Július 12. - 21:00:56 »
Ja, nem tudom hogy írhattam egy Venomnyival kevesebbet...  :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #10 Dátum: 2007. Július 12. - 22:34:23 »
Idézet
A misztikus izét már nagyon régóta unom. De ez a Lokis rész a maga két részével (vagy hárommal?)  elég jó lesz. Emlékszem a Morlun óta ez tetszett először. Jó, ahogy Pókember "bánik" a NAGY istenséggel
Tudom nem jellemző Pókira,de szerintem meg pont egy kis tiszteletet mutathatott volna...
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #11 Dátum: 2007. Július 12. - 22:36:06 »
Hát, mivelhogy Loki gonosz isten, épp tiszteletet nem kellene mutatnia. Inkább kis tartózkodást, hogy ne félelmet írjak.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #12 Dátum: 2007. Július 12. - 22:37:58 »
Hát én se úgy értettem hogy felnézzen rá vagy ilyesmi... ;D
Csak poénkodni egy istennel meg a türelmével játszani. Merész a gyerek, az biztos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #13 Dátum: 2007. Július 12. - 22:39:53 »
 :lol: Ó, magasságos Loki, mi Lóki a szádból?
Hát igen, bátor. Már túlságosan jó, ha nem fél az isnetektől se.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #14 Dátum: 2007. Július 12. - 22:41:33 »
Idézet
Hát igen, bátor. Már túlságosan jó, ha nem fél az isnetektől se.
Pont ez nem tetszett benne.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #15 Dátum: 2007. Július 12. - 22:43:13 »
Ez mondjuk nem JMS hibája legalább. A "többiek" hozták el eddig a Pókot, hogy idáig juthatott. Kár, de ez a sztori vicces azért.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #16 Dátum: 2007. Július 12. - 23:00:09 »
Akkor én sokallhattam be már nagyon...de amikor már meglátom a misztikus hókuszpókusz színeit, már elkap az unottság.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #17 Dátum: 2007. Július 12. - 23:16:22 »
Abban totál igazat adok. Pedig ezután jön még egy totemes rész... de csak 3 részes lesz szerencsére.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #18 Dátum: 2007. Július 12. - 23:47:43 »
Max megveszem és nem olvasom el.  ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #19 Dátum: 2007. Július 13. - 17:01:43 »
Én is megvettem ma. Nekem sajnos kimarad az olvasás élménye, lévén, hogy nem teljes két hónapja olvastam el a fordítást, így semmi újat nem tud mondani a megjelenő történet.  :'(