Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 320722 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #60 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 12:33:23 »
Akkor már egyszerűbb lenne addig noszogatni a levrov összeállítóját, míg beteszi, bár erre kis esélyt látok. Ki is rakja össze... lássuk csak... vmi Harza Tamás... "na de ki az a Harza Tomi"? ;D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #61 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 12:37:21 »
Ki tudja? Értesüléseim szerint, (de ez csak olyan kósza internetes pletyka ;D) a levrov összeálltója sem kedveli igazán ezt a történetet, bár lehet, hogy félrehallottam valamit ;D

+++

Ja és legyünk kicsit nosztalgikusak is. Én például nagyon szerettem, hogy a régi levrovban mindenki lecsókolomozta, meg le Harza Tamás Úrazta  azt a bizonyos levrov összeálltót. Õ meg ezen mindig fel volt háborodva :lol: :lol:
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #62 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 13:00:22 »
De hát most tehetnek arról szegény levélírók, hogy Tamás bácsi jó részüknek akár az apja is lehetne... ;D :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #63 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 13:13:47 »
Pókpapa! :lol:

(Na, nekünk a következő börzén annyi lesz.)  :skullbones:

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #64 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 14:13:11 »
Pókpapa! :lol:

(Na, nekünk a következő börzén annyi lesz.)  :skullbones:
Nem feltétlenül, csak gyorsan ki kell törölnöd a hozzászólásokat. :hehe:
Amúgy sasoltátok, hogy a következő hónapban csak a Hihetelen Pókemberben nem lesz Pókember-Rozsomák kooperáció?
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #65 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 20:34:44 »
Elolvastam az ehavi számot. Hááát, nem is tudom, hogy mit írhatnék róla. Az biztos, hogy nem ez lesz az a képregény, amit minden hónapban előveszek elolvasásra. Valahogy már kezd túl sablonos lenni ez a JMS.
Szerencsére már nem tart soká, a következő rész a Book of Ezekiel 3 részes, amiben utoljára lesz misztikus történet, ráadásul az jobb, mint az összes eddigi volt.
Engem igazán érdekelne, hogy az olyan olvasók, akik csak a régi sorozatot ismerik (vagy még azt sem), hogyan viszonyulnak ehhez a címhez, mennyire tetszik nekik, mi a véleményük, mert nekünk itt a Spidertomon kissé már belterjes gondolkodásunk alakult ki. És nagyon kiváncsi lennék, hogy mi lesz a véleményük a Sins Pastról.
Erre én is nagyon kíváncsi leszek.
Idézet
a Sins Past idején fogalmazzunk meg közösen egy felháborodott levelet, hátha bekerül a levelezési rovatba
Nem lenne semmi, ha én írnék be egy felháborodott levelet. :D
Ja és legyünk kicsit nosztalgikusak is. Én például nagyon szerettem, hogy a régi levrovban mindenki lecsókolomozta, meg le Harza Tamás Úrazta  azt a bizonyos levrov összeálltót. Õ meg ezen mindig fel volt háborodva :lol: :lol:
Á, nem, csak Csere Misi írt állandóan ilyeneket! :D Jó fej volt különben. :)
De hát most tehetnek arról szegény levélírók, hogy Tamás bácsi jó részüknek akár az apja is lehetne... ;D :lol:
Most képzelj ide valami jó csúnyát! :D AKKOR még nem is, legfeljebb most...
Nem feltétlenül, csak gyorsan ki kell törölnöd a hozzászólásokat. :hehe:
:lol:
Idézet
Amúgy sasoltátok, hogy a következő hónapban csak a Hihetelen Pókemberben nem lesz Pókember-Rozsomák kooperáció?
Micsoda észrevétel! :O

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #66 Dátum: 2007. Augusztus 13. - 21:59:39 »
Szerencsére már nem tart soká, a következő rész a Book of Ezekiel 3 részes, amiben utoljára lesz misztikus történet, ráadásul az jobb, mint az összes eddigi volt.
Akkor lehet, hogy újra megveszek egy számot? :D

Nekem tetszenek a misztikus történetek, de JMS sokkal jobbakat ír, ha teljesen az ő kezében van egy világ, lásd Midnight Nation. Ott ki tudja írni az ötleteit. :) Csak Pókemberhez nem illik ez a stílus. De attól még JMS jó író, csak ne nyúljon hozzá más történetekhez. ;)
Engem inkább a csomó eltévedt kiskölyök fárasztott ki, meg hogy Pókember már majdnem szociális munkás lett. :-\
Ezékiel meg az egyik kedvenc karakterem lett már elsőre is, szóval őt várom. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #67 Dátum: 2007. Augusztus 14. - 11:53:56 »
Azért elboldogul ő más adott karakterekkel is, a Thor-sorozat eddig nagyon jól indult (csak a rajzok olyan furák, Thor olyan, mint vmi ősember...). Meg annyira az F4-es ténykedése se volt katasztrofális, bár a hangulatuk eléggé nyomott volt...

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #68 Dátum: 2007. Augusztus 14. - 12:10:12 »
Azért elboldogul ő más adott karakterekkel is, a Thor-sorozat eddig nagyon jól indult

Jó, én nem olvasok olyat. :P

(bár igazából az egyetlen képregény, amit mostanában olvastam, az a Buffy 8. évad volt...)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #69 Dátum: 2007. Augusztus 16. - 23:06:38 »
Én is elolvastam. Kb. anniy a véleményem, mint Sepinek. Iszonyú unalmas volt ez a szám is.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #70 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 10:15:35 »
Heh, egyre több lesz a "mikor lesz ez meg az?" és a "lesz ez meg az?" típusú kérdésekből. Az utolsónál meg nekem is rögtön az villant be, hogy gyakorlatilag fel lett sorolva a párhuzamos MKSM egész gárdája... :lol: Viszont kaine, a CW-s kérdésre nyugodtan válaszolhattál volna, hisz állt Pki mindkét oldalon... ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #71 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 12:55:48 »
Ma megvettem a legújabb Hihit. Pont emeltem le a standról mikor a szemem megakadt egy másik Pókos borítón amelyen Logannal feszítettek, gondoltam ejha de jó megint egyszerre jelent meg a CsodaPókkal. Igen ám de mikor fizettem láttam hogy az valójában ÚjvilágX-man  :roll: . Persze azért megvettem el is olvastam és azt kell mondjam jó kis sztori, Peter monológjai és poénja nagyon jók (as always) De a legnagyobb beszólást már az első oldalon idézik LOGANTÕL  ;D "Te tényleg egy seprűvel akartál agyonverni ?"  :hehe: :hehe: :hehe:

Ami negatívumot felsorolnék azért hogy a rajzoló iszonyat bénán rajzolta Petert és MJ-t.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #72 Dátum: 2007. Szeptember 11. - 23:05:15 »
Vagyis most indul az Ulti X-Menben a Pókos 6 részes sztori?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #73 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 07:14:18 »
Igen. És nem is rossz. Szegény Rozsival többször is csúnyán elbánnak  8) nagyon csúnyán.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #74 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 10:55:04 »
Megérdemli. :twisted: De Pókit is le fogják még úgy osztani, hogy öröm nézni (pláne azután, hogy az eredeti világban lassan ő lesz a nagyatyaúristen, hogy semmiből se maradhat már ki... :roll: itt meg elküldik a jó fenébe, hogy kispályás ő még ehhez ;D).

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #75 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 15:34:37 »
Megvettem az új számot. Az Ezékiel könyve című sztoriban nekem legjobban a 2. rész tetszett... nagyon durva volt. És az az egyoldalas zárókép... Mindenkinek ajánlom, hogy aznnal vegye meg!
A következő részt várom már, ugyanis
- Befejeződik az Ezékieles-korszak
- Jön Deodato a Sins Past-al  :oh: :oh:
Na, már ebbe is belekerült a Bosszú Anygalai reklám. De szuperek lesznek azok a kiadványok is!  :oh: :oh:
A levrov-ban a nevemet Gábor Bence helyett sajna úgy írták le, hogy Bence Gábor. De sebaj. A lényeg úgyis a kérdés meg a válasz.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #76 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 15:35:55 »
 :lol: Ja, mindig "menj haza kölyök"  :hehe:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #77 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 15:51:48 »
Nekem annyira nem tetszett a zárókép. A befejezés hatásos volt és figyelemfelkeltő, de a rajz nem igazán lett jó. Ezékiel újjai úgy néznek ki, mint Venom, vagy a Vérontó karmai, és ez alapból elég hülyén éz ki. :roll: Sebaj, már csak fél történetet kell elviselni, amig el nem jutunk 2010 elejéig, mert addigra már elvileg nálunk is ismét eljutunk a Romita Jr féle új Amazinghoz.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #78 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 17:31:25 »
Benya, pedig én Gábor Bence névvel adtam le, valamim összekeveredhetett.   :headscratch:
Ezékiel újjai úgy néznek ki, mint Venom, vagy a Vérontó karmai, és ez alapból elég hülyén éz ki. :roll:
Úgy látszik ez előfeltétel ahhoz, hogy valaki gonosznak nézzen ki.  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #79 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 19:43:57 »
Vagyis most indul az Ulti X-Menben a Pókos 6 részes sztori?



Akkor most még két hónapnyi X-man-ben folytatódik ez a story ? (vagy ez nem két rész volt 1.ben ?)