Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 320718 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #80 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 21:13:21 »
Az teljesen külön történet (és külön univerzum). Ott egy Rozsomák-Pókfej team-up van. :)

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #81 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 21:14:30 »
Benya, pedig én Gábor Bence névvel adtam le, valamim összekeveredhetett.   :headscratch:
Nembaj, az a lényeg, hogy benne vagyok, és kaptam választ! :D Meg, hogy a panini volt a hibás! ;D

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #82 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 22:59:05 »
Nos, akkor jövő hónapban vagy az azutániban jön Deodato? Mert akkor vissza térek a rendszeres vásárlához...
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #83 Dátum: 2007. Szeptember 12. - 23:06:40 »
A jövő hónapban már itt lesz.  ;)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #84 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 14:39:20 »
Király, nagyon várom már a rajzolóváltást. ;D
Nekem mostanában már kissé kezd elegem lenni a misztikus sztorikból, de ennek ellenére ez az Ezékieles sztori tetszett. Remélem utána már nem lesz ennyi mágia Pókfej kalandjaiban, valamint hogy több klasszikus ellenfél lesz. :roll:

Lesz Sins Past? Magát a sztorit ugyan nem olvastam, de élénk emlékeim vannak egy ezzel kapcsolatos vitáról valamelyik korábbi képregényes rendezvényről... :hehe: :hehe:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #85 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 15:09:24 »
A jövő hónap már a Sins Past-é, Deodatoval az élen. Klasszikus ellenfelek nem igazán, továbbra is inkább újak, de a misztikum ugrik végre.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #86 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 15:23:57 »
Meg a szögletes Pókember is. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #87 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 17:14:37 »
Jön helyette a kis japán Peter Parker. ;D (Mert hogy le merem fogadni, hogy ez benne lesz az első 5 hsz-ben vhol a rajzzal kapcsolatban...)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #88 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 17:25:34 »
Talán a Spider-Man Mangánál csak jobb lesz. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #89 Dátum: 2007. Szeptember 15. - 21:21:01 »
A misztikus vonalat nálam egyértelműen csak Ezékiel menti meg. Nincs baj a misztikus vonallal de annak a sürejét meg kellene hagyni dr Strange-nek.

Nem is tudom hogy álljak hozzá az új rajzolóhoz, már kezdtem egészen hozzászokni Jr.R-hez.. Azt hiszem nem utálom annyira mégsem ifjabb Romitát mint a többség  :D amit a leginkább kedveltem/kedvelek benne hogy ő adta vissza a legjobban NewYork-ot. Sose jártam ott de egyből felismertem mondjuk a GroundZero-t és még sok más jellegzetességet. Csak miért rajzolja olyan bénán Pókit...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #90 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 11:03:59 »
Nem is lenne baj, ha útikalauzt rajzolna.  ;) De ha már "Pókember" a füzet címe, elvárható lenne, hogy őt rajzolja rendesen.  :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #91 Dátum: 2007. Szeptember 16. - 14:30:52 »
Így van. Hogy lehetett pl ilyen girbe-gurba lábat összehozni ? Máig nem értem.

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #92 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 21:41:10 »
Sziasztok!

Még csak most ismerkedem a fórummal, egyelőre olvasgatom a hozzászólásokat. Érdekesek a vélemények Romitáról. Én sokáig őt tekintettem etalonnak... Legalábbis a régi Csodálatos Pókemeber első 15-20 számai után. Persze ez nagyon régen volt  :). Amikor két éve kiderült, hogy megint lesz Amazing SM, nagyon megörültem. Aztán az első néhány szám után a lelkesedésem lelohadt, főleg a rajzok miatt, így abbahagytam a vásárlást. Az újságosnál általában belenéztem, úgyhogy nagyjából tudtam, merre tart a történet. De ezek a rajzok... Valahogy a régi vastag Pókemberekben nem tűntek ennyire... rossznak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #93 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 21:56:45 »
Szia!

Tény, hogy nagyon sokat változott Romita jr. stílusa a régi Pókember sorozatunk óta. Sajnos nem a jó irányba. Viszont javaslom, hogy a jövő hónaptól nézz vissza a Hihetetlen Pókemberhez, mert a 2. történetet már az új rajzoló rajzolja, és az garantáltan tetszeni fog.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #94 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 21:58:22 »
Először is üdv a fórumon!

Romita Jr is márcsak olyan, hogy az idő előrehaladtával egyre rosszabban rajzol. Úgy néz ki, hogy ő inkább lassan kezd lesüllyedni egy kisgyerek szintjére. Kiváncsi leszek mikor fog pont-pont-vesszőcske emberkéket rajzolni a képregényekbe. :roll:

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #95 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 22:06:46 »
:)

Köszönöm az ajánlást, az októberi számot biztos, hogy megveszem, mert megvan a Spect. SM 252, amiben Deodato rajzolt és az nagyon tetszett.


kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #96 Dátum: 2007. Szeptember 19. - 22:14:58 »
Hú, annak örülhetsz, mert az az egyik legjobbja! Én is ott szerettem meg!  :D

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #97 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 12:17:15 »
Õszintén bevallom, teljesen véletlen, hogy megvan. Pestre kísértem az egyik szülőmet vagy 10 éve, és akkor vettem (összesen van vagy 15-20 angol nyelvű képregényem  :D).

Megvettem a szeptemberi számot, a rajzok Hihetetlenül bénák néha, bár MJ tényleg jól nézett ki egy-két oldalon. A történet nem volt rossz, csak azt a nagy pókizét nem igazán értem, meg hogyan került kedvenc Pókunk Dél-Amerikába. Olyan, mintha az egész pók támadást csak képzelte volna...

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #98 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 13:07:35 »
Tudod ez olyan totemikus vonal  :hehe: az egész fórum szerint sok volt kicsit mostanában ez a nagy mágikus kavalkád.

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #99 Dátum: 2007. Szeptember 20. - 14:43:20 »
Igen, olvastam, hogy bőven jutott belőle. De ha minden igaz, ezzel a sztorival vége lesz.