Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 321187 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #120 Dátum: 2007. Október 18. - 17:01:14 »
Pdig reméltem hogy egy erdekes "Gwen Stacy emlékére" sztori kerekedik ki belőle :(Na mindegy majd meglátjuk :headscratch:A bevezetés mindenesetre érdekes

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #121 Dátum: 2007. Október 19. - 10:23:18 »
Nem nagyon... Gwen Stacy fontos lesz a történetben, de ami az emlékét illeti... :roll:

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #122 Dátum: 2007. Október 19. - 21:42:11 »
Ám most meg visszajön, sajnos.
Hát pedig számomra kész megváltás volt a rajzolóváltás. :D Gyönyörűek Deodato rajzai, M.J. újra szép! Én soha nem engedném vissza Romitát a Pókemberhez. Rajzoljon Transformerst, ott kiélheti a szögletes hajamait. :hehe: Amúgy az Ezékieles sztori befejező része nekem tetszett, és egyben örülök is hogy ezzel vége a misztikus sztoriknak. A Sins Past első része nekem bejött, de ugyanígy voltam anno a Paninis Rozsomák sorozattal is, szal inkább kivárom a végét. :hehe: Főleg hogy szinte csak rosszat hallottam eddig a Sins Pastról.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #123 Dátum: 2007. Október 19. - 21:47:13 »
Én soha nem engedném vissza Romitát a Pókemberhez. Rajzoljon Transformerst, ott kiélheti a szögletes hajamait. :hehe:
Régen én is ezt mondtam, de erre Nitro azt mondta, hogy azt meg biztosan kerekre rajzolná. :lol:
Szerintem egyébként ceruza és rajztábla közelébe nem volna szabad engedni Romita Jr-t. Egyszerűen szégyent hoz az apja munkásságára. :roll: Pedig az apját a mai napig az egyik legjobb rajzolónak tartom. :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #124 Dátum: 2007. Október 19. - 22:30:03 »
Nekem is tetszett az Ezékiel vonal lezárása. Csak annyiban volt zavaró hogy rosszkor jött a "vágás" a befejező rész előtt, intenzívebb lett volna ha mondjuk az Ezékiel-es story uccsó két része jön ki egy füzetben.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #125 Dátum: 2007. Október 19. - 23:16:51 »
Éntőlem rajzolhatna Romita Jr, csak ne Marvelt. Amikor az Amazing után átkerült a Hulkra, ott is szépen levitte a hangulatot, de még mindig jobb volt, mint Pókon.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #126 Dátum: 2007. Október 20. - 00:42:28 »
Régen én is ezt mondtam, de erre Nitro azt mondta, hogy azt meg biztosan kerekre rajzolná. :lol:
:lol: :lol: :lol: Lehet hogy tényleg megtenné! :lol:  :hehe:

Kaine: szerintem Romita Jr. bármelyik kiadónál levinné a hangulatot ezzel a stílussal. :hehe: Kivéve ha nem találnak neki olyan témájú képregényt amihez passzol a stílusa (ha megnézzük, a mai menő gyermekrajzfilmek a Cartoon Network-ön milyen szögletesek, lehet hogy valami gyerekmese témájú képregényt kéne készítenie :hehe:) Bár azt mondom, a Paninis Rozsomáknál valamennyire el tudtam fogadni a stílusát (lehet csak azért mert a történet színvonala is gyenge volt? :hehe: Vagy mert nem vagyok hardcore Rozsomák fan, nem tudom). Na mindegy, nem akarom ócsárolni Romitát, mert elhiszem hogy van rajztehetsége, meg biztos nem véletlen elismert, csak egyszerűen nem tudom megérteni, miért rajzol valaki direkt rondán ha tudna sokkal szebbet is?   

A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #127 Dátum: 2007. Október 20. - 16:31:52 »
Elolvastam a SinsPast első részét. Nehéz eldönteni hogy azért jó az új rajzoló mert tényleg annyira jól rajzol vagy mert RomitaJr után szinte még az én rajzaim is jól mutatnak.  :hehe:
Amúgy mindenki felismerte hogy a leveles rovat előtti oldalon lévő kis szösszenet mit ábrázol ?  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #128 Dátum: 2007. Október 20. - 17:10:20 »
Amúgy mindenki felismerte hogy a leveles rovat előtti oldalon lévő kis szösszenet mit ábrázol ?  :D
Mire gondolsz? Mert ez nekem nem tiszta. :headscratch:

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #129 Dátum: 2007. Október 20. - 17:27:42 »
A levelező rovat előtti kép mit ábrázol ? Mi van a háttérben ? (Vonatkoztass el Spidey-tól)

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #130 Dátum: 2007. Október 20. - 17:42:31 »
A levelező rovat előtti kép mit ábrázol ? Mi van a háttérben ? (Vonatkoztass el Spidey-tól)
Ezt én sem igazán értem.Mire gondolsz?Vagy 10percen keresztül néztem de nem bírtam rájönni :(

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #131 Dátum: 2007. Október 20. - 17:53:11 »
Ja értem. Ezt nem is néztem. :D Gondolom ez a 2001 szeptemberre egy évre rá jelent meg. Mert akkor volt ez a fénytorony.
(Közben megnéztem és évekkel később jelent meg ez a borító, de értjük, hogy mit ábrázol).

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #132 Dátum: 2007. Október 20. - 18:14:35 »
Ja értem. Ezt nem is néztem. :D Gondolom ez a 2001 szeptemberre egy évre rá jelent meg. Mert akkor volt ez a fénytorony.
(Közben megnéztem és évekkel később jelent meg ez a borító, de értjük, hogy mit ábrázol).

és Sepi a nyertes ! ! ! ! ! !  :D Jutalmas egy virtuális hátbaveregetés.  :nezze:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #133 Dátum: 2007. Október 20. - 19:23:44 »
Elektrotól?  ;D

spider

  • Közönséges bűnöző
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #134 Dátum: 2007. Október 27. - 08:16:46 »
Sziasztok s szia Kain! :)
Lenne egy kérdésem:) Szeretném megszerezni azokat a opókember történeteket amiket gépen eddig magyarositottatok:) illetve az első titkos háborut is gépen:) Tudna nekem segiteni valaki hogy hogy tudom megszerezni, vagy megvan valakinek?:)) Hálás lennék:)) Elöre is köszi mindenkinek:))                                                                                  Csaba
UI: amzing@citromail.hu  a cimem ha valaki tud segiteni:)) :oh: :nezze:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #135 Dátum: 2007. Október 27. - 08:23:35 »
Szia.
A legegyszerűbb ha körbejárod a Kepregeny.net-en található linkeket. Így nagyon sok képregényhez hozzájuthatsz. ;)

Drake

  • Vízember
  • *
  • Hozzászólások: 188
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #136 Dátum: 2007. Október 28. - 12:11:51 »
Én is elolvastam az októberi számot. Az Ezékieles történet lezárása nem igazán fogott meg, nekem is olyan érzésem volt, hogy ilyesmit is láttam már, szorult-helyzet-de-kedvenc-Pókunk-úgyis-kivágja-magát. Egyáltalán nem bánom, hogy Romita végra lelépett a színről - lehet, hogy JMS sztorijaihoz jól illett (illik) a rajzstílusa, de nekem akkor sem tetszett, és pár szám után miatta (is) álltam le a Hih.Pók vásárlásával.

Az új történet egész jól indult, bár kicsit fura ez a levél-história, de kíváncsian várom a folytatást. Deodato elsőre kicist szokatlan, de a végére már rá tudtam hangolódni. Robert De Niro-t abszolút nem ismertem fel (lehet, hogy nem egy fárasztó munkanap után, 10 óra körül kellett volna nekikezdeni olvasni  ;D), de MJ egyszerűen gyönyörű azon a képen, amikor Peter a fejét simogatja.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #137 Dátum: 2007. Október 28. - 14:31:30 »
Szerintem  a magyar rajongótábor háromnegyede fellélegzett amikor Romitát leválltotta Deoato ;D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #138 Dátum: 2007. Október 28. - 14:55:26 »
lehet vki pezsgőt is bontott  :hehe:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Hihetetlen Pókember
« Válasz #139 Dátum: 2007. Október 28. - 15:05:38 »
Honnan tudtad meg?? :o :oh: