Szavazás

Melyik Pókember sztorit olvasnád legszívesebben magyarul könyvben?

Klasszikus Lee-Romita időszak
Jean DeWolff halála
Kozmikus kalandok
Klón sztori

Szerző Téma: Pókember (Kingpin-kötetek)  (Megtekintve 321024 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1340 Dátum: 2010. Január 15. - 18:09:37 »
Nézem ezt a képet amit belinkeltél Ben de hihetetlen mekkora pókcsáp formája van a hajnak ezen a rajzon  :hehe: Hogy lehet így titkos identitást megőrizni ?  :hehe:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1341 Dátum: 2010. Január 15. - 19:28:01 »
Mert nincs idejük időben befejezni, ezért a latino rajzolókat tömörítő stúdiókkal dolgoztatnak ilyenkor, akik sokkal olcsóbban megcsinálják, és mivel sokan vannak, mindig határidőre.

Innen akkor már csak egy paraszthajszál, hogy a ASM füzetekben a rajzoló neve helyett csak annyi díszelegjen MADE IN CHINA. Szok Pócember, nattyon nattyon ocón.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1342 Dátum: 2010. Január 15. - 21:29:09 »
Általában elég tisztes iparosok. Az MA-címeken voltak nem egyszer, és nagyon korrekt munkákat végeztek ott. Az meg amúgy is sejthető volt a megjelenési tempó mellett, hogy most vagy a nevesebb rajzolóik harmadát ASM-re állítják, amivel gyakorlatilag a sorozataik legalább negyedét halálra ítélik, vagy csinálnak húsz részből 6-10 nagyobb sztorit nagy nevekkel, a többit meg kiadják bérmunkára vagy elosztják a sok szabadúszó között.
Meg amúgy is, amilyen munkát végeznek... vagyis hogy pont, hogy nem végeznek a szerkesztők a Marvelnél manapság, ráadásul Wacker és Breevort is felügyeli a lapot, az a csoda inkább, hogy képesek tartani a három hónapra előre írt megjelenéseket. Mert ezt a sorozatot amúgy, ha dolgoznának is vele, és nem csak az írók kollaborációja tartaná össze, egy rémálom lehet szerkeszteni. Mintha egy egész részleget kellene csinálnod egy rakás emberrel, csak ezt mind egy füzetbe sűrítve. A DC heti sorozatai leányálmok lehettek mellettük, mert ott feleennyi alkotó nem vett részt benne.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1343 Dátum: 2010. Január 15. - 22:18:07 »
Hát, számomra rémálom volt az is, amikor Meki jött az Amazingre, és maradt is. Amíg más volt a tuskihúzó, még jó is volt, de megfigyelhető, hogy 99%-ban, ha valaki saját maga kihúzója, az rettenet gáz lesz.
Különben most olvastam egy érdekeset. A régi Warlock sorozatot úgyszólván egyedül csinálta Jim Starlin. Nagyot néztem, amikor az egyik felsorolásban ezt láttam (Strange Tales 180): Story - Sam Jiltirn, Art - Jim Starlin, Inks - J. L. Minirats, Colors - Ms. Natjiril.
Ezek mind Jim Starlin anagrammái.  ;D Egyedül a betűket írta be más, de ő volt az író, rajzoló, tuskihúzó és ami talán példátlan, a színező is. Na ő még jól nézett ki, mert ő egy fuckin' genius.  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1344 Dátum: 2010. Január 15. - 23:00:58 »
Legfeljebb a Marvelnél példátlan. Nem egy képregénysorozatot tudok, amit egy ember csinál. A legkézenfekvőbb Erik Larsen Savage Dragonja, az Image legrégebbi sorozata.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1345 Dátum: 2010. Január 15. - 23:07:04 »
Ja, hát nyilván kisebb kiadóknál gyakran van ilyen, vagy szerzői kiadásoknál, de most a Marvelre, esetleg a DC-re gondoltam.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1346 Dátum: 2010. Január 18. - 11:07:01 »
Végre elolvashattam a Másik kötetet. Egész jó volt, a poénok különösen bejöttek. Viszont ez a Nyomkövető srác nem volt egy nagy durranás, de ha jól tudom azóta sem szerepelt sehol sem, így elfogadhatjuk őt amolyan töltelék karakternek, aki túl sok Terminatort nézett. És jó hír, hogy több elírást nem találtam benne, mint amit már említettek. Az viszont nagyon szembetűnő volt. Várjuk a folytatást.  :brow:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1347 Dátum: 2010. Január 18. - 11:55:48 »
Mi is volt, amit említettek?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1348 Dátum: 2010. Január 18. - 11:58:46 »
Hát ez:
Viszont észrevettem, hogy egy hiba benne maradt a nyomtatásban, a 11. oldalon: "Világos, de ez még ne elriasszon el attól, hogy mögé láss."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1349 Dátum: 2010. Január 18. - 12:06:21 »
Ja, igen.  :D Nyomkövető különben olyan lehetett, hogy megmondták PAD-nek, hogy az első 3 részben még nem támad Morlun, írj valamit, ami még nem volt.  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1350 Dátum: 2010. Január 18. - 20:32:20 »
Az a srác nekem is furcsa volt kicsit, de valami gonosszal meg kellet tölteni azt a részt, pontosan ;)

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1351 Dátum: 2010. Január 22. - 21:00:58 »
Most akkor póki megnyikkantja a következő kötetben morlunt? Mert most láttam h az új fekete párducban már a párducot hajkurássza. Amúgy jól láttam h kitépte póki szemét? :o azért már jócskán durvulnak el a képregények eme gyerekeknek való része is :roll:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1352 Dátum: 2010. Január 22. - 21:07:57 »
A Black Panther 5. vagy 6. számában Morlun visszajön annak ellenére hogy a Másikban meghalt, és kicsinálja Man-Ape-et.
Póki szeme még csak hagyján, a promóban nem viccből van írva hogy meghal.

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1353 Dátum: 2010. Január 22. - 21:40:45 »
Ez az állat mindig visszajön :twisted: kíváncsi lennék egy hulk vs morlunra vagy bulldózer vs morlunra 8) jaa és a gyerek dolgot nem úgy értettem h gyerekes hanem h ahhoz képest h milyen volt régen a csodapók 1-20 része hát elég durva lett manapság. Emlékszem anno haverommal mindig azon dühöngtünk h rozsomák soha de tényleg soha nem tudott döfni a karmaival, mindig lecsapták v lelőtték előtte. Ebből az jött le h egy kis balfék. Mert állandóan fél oldalban nyomta a monológot h ő így-úgy meg ajj de halálos, aztán meg sutty lecsapták :hehe: most meg már simán belenyomkodja a karmokat pölö roncsolóba is. Változott sokat a cenzúra.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1354 Dátum: 2010. Január 22. - 22:59:12 »
Hát igen ezt a generációt már ez izgatja... ugyan ez van a filmekkel is :)
amúgy az a szem kitépődi tényleg elég durva volt  :o

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1355 Dátum: 2010. Január 23. - 20:26:18 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1356 Dátum: 2010. Január 23. - 20:35:53 »
Talán még a főoldalon is volt.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1357 Dátum: 2010. Január 23. - 20:36:40 »
Én nem emlékszem, hogy láttam volna. Kösz a linket.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1358 Dátum: 2010. Január 24. - 12:13:17 »
Amúgy jól láttam h kitépte póki szemét? :o azért már jócskán durvulnak el a képregények eme gyerekeknek való része is :roll:
Nagyon frankó lezárása volt a kötetnek, ha csak szimplán elverte volna, senki se vette volna komolyan, így viszont látszik, hogy ennek a póki meghal dumának a fele se tréfa.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Hihetetlen Pókember
« Válasz #1359 Dátum: 2010. Február 11. - 22:40:07 »
Srácok, a Sorcerer Supreme = Dr. Strange. Magyarul ennek van bevált "neve"?