Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 668663 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1420 Dátum: 2013. április 12. - 09:55:59 »
Én eddig úgy értettem, hogy amit te kérsz a Paninitől, aztán ha náluk éppen nincs meg, akkor ők kérik el a Marveltől és úgy adják oda neked. Józan ésszel így gondolná az ember, hogy egy leányvállalatnál, vagy másképp mondva egy európai képviselőnél ez így működik.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1421 Dátum: 2013. április 12. - 10:11:01 »
Nem, a Marvel totál szabad kezet ad az európai részlegnek, sok dologban nem folynak össze. A nyersanyagot az írek adják, ők digitalizálnak.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1422 Dátum: 2013. április 12. - 10:16:24 »
Nem, a Marvel totál szabad kezet ad az európai részlegnek, sok dologban nem folynak össze.
Ez még oké is lenne, de pont ez volna a lényege egy nagy vállalat másik kontinensen lévő képviselőjének, hogy a képviselőtől kéred a cuccot és ha náluk nem áll rendelkezésre, akkor ők elkérik a nagy vállalattól és utána odaadják neked.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1423 Dátum: 2013. április 12. - 14:10:24 »
Épp ennek néznek utána.  ;) Csak gondolom, ők sem zavarhatják mindennel a nagy céget, ezért csak akkor szólnak nekik, ha már biztosra mennek, vagyis megjelent TPB.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1424 Dátum: 2013. április 13. - 16:44:51 »
Ezek szerint még az is elképzelhető, hogy mégis kiadod?  :roll:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1425 Dátum: 2013. április 13. - 19:40:33 »
Miért, az baj?

Kit Walker

  • Kraven
  • ***
  • Hozzászólások: 1673
  • " The Ghost Who Walks. "
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1426 Dátum: 2013. április 13. - 20:15:10 »
Dehogy! Add csak ki!  :brow:


" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1427 Dátum: 2013. április 14. - 07:20:57 »
Miért, az baj?

Dehogy baj! :) Épp ellenkezőleg. Próbáltam olyan smile-t keresni, amin reménykedve, remegő ajkakkal néz, és ezt találtam a legmegfelelőbbnek. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1428 Dátum: 2013. április 14. - 13:05:13 »
Ez a smiley azt fejezi ki, hogy "bazzmeg".  :D

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1429 Dátum: 2013. április 14. - 18:26:19 »
Ja, nem, nem! Azt ne! :D

Blue S

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 134
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1430 Dátum: 2013. április 15. - 15:35:34 »
A hétvégén én is  elolvastam a 8. számot.
Egyszerűen képtelen vagyok leírni azt az érzést, amit az újság lapozgatása közben éreztem. Visszautaztam kamaszkoromba, mikor egy panellakásban laktam a Szüleimmel, a nagy ablakokon besütött a Nap és én az ágyamon ülve faltam a hálószövő elképesztő kalandjait. Bár ez a lap vastagabb, mint a régi Semices kiadványok voltak, de az idő ugyanolyan gyorsan elrepült és az utolsó oldalt is ugyanolyan kalandokra éhesen néztem tovább, mint akkoriban. Egy mondat azért rendületlenül lüktetett az agyamban: ez igen, ez az igazi nekem való kiadvány! A mellettem vasaló Párom egy idő után megkérdezte, hogy hol jár az eszem, hiszen az újság már rég csukva volt, de én még mindig bámultam magam elé. Hogyan is magyarázhattam volna el neki, hogy éppen 20 évet repültem vissza az időben és még mindig az időgépben ülök? Hiszen ezt csak mi érthetjük, a Klasszikus Pókember-Fanok.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1431 Dátum: 2013. április 15. - 15:54:50 »
Vicces, nekem ezek az élmények nem adatnak meg. Én már 20 voltam, amikor az első megjelent. Viszont az akkori 89-es 1. számmal én is utaztam az időben, vissza 10 éves koromig, amikor ugyanaz a történet először a kezembe került, még svéd verzióban. :)
De sokan írták le ugyanezt, hasonlóképp, és tök jó, hogy sikerült ilyet létrehozni. :)

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1432 Dátum: 2013. április 15. - 16:36:38 »
Nálam is hasonló érzéseket keltett a PPP kiadvány, mint amiket Blue S leírt. Tényleg egy időutazással ér fel ez a képregény, sokszor olyan pillanatokat juttat eszembe, amikre amúgy nem is emlékeznék azokból az időkből, de ezek a klasszikus képsorok valahogy előhozzák.  :)

Ha belegondolok pár éve még valamelyik fórumon (talán a KN-en) erről álmodoztunk/beszélgettünk, hogy milyen szuper lenne ha egyszer megvalósulna ez a klasszikus Pók projekt. Manapság pedig már egy igen vastag, és gyönyörű minőségű Pókember képregényt gyűjthetünk.

 Remélem Homokember (Misi) is tud a sorozatról. Ő is nagyon oda volt ezekért a klasszikusokért, ellenben az Ulti Pókkal, amit imádott utálni.  :hehe:  :lol: (már ha emlékszik még valaki a pár évvel ezelőtti KN-es pók-topicokban lezajlott beszélgetésekre..  :lol: )

fefeaty

  • Pókirtó
  • *
  • Hozzászólások: 233
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1433 Dátum: 2013. április 15. - 17:03:54 »
A hétvégén én is  elolvastam a 8. számot.
Egyszerűen képtelen vagyok leírni azt az érzést, amit az újság lapozgatása közben éreztem. Visszautaztam kamaszkoromba, mikor egy panellakásban laktam a Szüleimmel, a nagy ablakokon besütött a Nap és én az ágyamon ülve faltam a hálószövő elképesztő kalandjait. Bár ez a lap vastagabb, mint a régi Semices kiadványok voltak, de az idő ugyanolyan gyorsan elrepült és az utolsó oldalt is ugyanolyan kalandokra éhesen néztem tovább, mint akkoriban. Egy mondat azért rendületlenül lüktetett az agyamban: ez igen, ez az igazi nekem való kiadvány! A mellettem vasaló Párom egy idő után megkérdezte, hogy hol jár az eszem, hiszen az újság már rég csukva volt, de én még mindig bámultam magam elé. Hogyan is magyarázhattam volna el neki, hogy éppen 20 évet repültem vissza az időben és még mindig az időgépben ülök? Hiszen ezt csak mi érthetjük, a Klasszikus Pókember-Fanok.

Úgy gondolom ezzel sokan vagyunk így.  :kingpin:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1434 Dátum: 2013. április 15. - 17:13:16 »
Vicces, nekem ezek az élmények nem adatnak meg. Én már 20 voltam, amikor az első megjelent.
Akkor ilyenkor érezd újra, hogy 20 éves vagy, és a füzet olvasása után menj el a kocsmába.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1435 Dátum: 2013. április 20. - 15:52:22 »
Egy PPP borító kinn figyel. :) Tök jól néz ki. :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1436 Dátum: 2013. április 20. - 19:22:42 »
És én nagyon örülök, hogy ezt választottad borítónak, nagyon EPIC! :)
A Web of Spider-Man 6. számán kívül mi lesz még benne?
Amúgy nagyon jó volt a 8. szám, csak kicsit hiányoltam belőle az extra oldalakat a végéről, doksik, leírások stb.. de kaptunk 4 sztorit, és ez jó érzés volt! Az Amazing 264. szerintem a rajza miatt maradhatott ki, plusz a sztori is fura volt.

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1437 Dátum: 2013. április 20. - 19:28:11 »
Jó a borító .A Titkos háborúból a Pumás történet is le lessz adva amikor mennek a Tulontúli ellen ,vagy csak az aranyláz előzménye ?

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1438 Dátum: 2013. április 20. - 19:32:09 »
Úgy tudom a Pumás kimarad, és ahogy a 8. szám utolsó részéből kiderült, átugrottuk a szimbióta-fekete ruhát is.





 :(
« Utoljára szerkesztve: 2013. április 20. - 19:47:16 írta balogh44 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1439 Dátum: 2013. április 20. - 20:10:02 »
A Web of Spider-Man 6. számán kívül mi lesz még benne?
Hamarosan az is kiderül.
Idézet
Amúgy nagyon jó volt a 8. szám, csak kicsit hiányoltam belőle az extra oldalakat a végéről, doksik, leírások stb
A plusz fél történet miatt nem fért bele. Így lesz ez a kövivel is...
A Titkos háborúból a Pumás történet is le lessz adva amikor mennek a Tulontúli ellen ,vagy csak az aranyláz előzménye?
Sem egyik, sem másik.  ;)