Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 668652 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1480 Dátum: 2013. Május 11. - 18:13:27 »
El, hétfőn már ki is kell érnie.

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1481 Dátum: 2013. Május 11. - 20:55:07 »
Az még a távoli jövő.  ;) De vegyél sok Pókembert és közelebb segíted hozzá a kiadót.  :brow:

Hát én segítek  az biztos, de ősz óta már nincs annyi a perselyemben,  de a kötelező PPP-t megveszem. :kingpin:

Aztán nyári munka és megint lesz miből képregényt vegyek ;D
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1482 Dátum: 2013. Május 13. - 17:36:24 »
Amúgy a 8. szám ki lett már postázva, vagy most lesz a 9.-el, plusz a többi kiadvánnyal?

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1483 Dátum: 2013. Május 13. - 20:55:14 »
Nekem a 8. szám már egy jó ideje megérkezett, viszont a 9. még nem. remélem napokon belül itt lesz.
Csepel - Budafok ilyen messze van egymástól?

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1484 Dátum: 2013. Május 13. - 21:43:35 »
Mesés, akkor ezekszerint jó eséllyel elhagyták a postán... Vagy :cavinton:
Szerintem ez nem befolyásolja. Pl. Csepel fél órára van Pesterzsébettől, és ugyanúgy nem kapom meg hamarabb.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1485 Dátum: 2013. Május 13. - 22:13:44 »
Hát nem tudom mi lehet a baj Peti...
Én is ironikusan mondtam, mert Csepel ide kb negyed óra sem (kocsival).

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1486 Dátum: 2013. Május 14. - 08:53:21 »
... mert Csepel ide kb negyed óra sem (kocsival).
A logisztikai módszerek nem így működnek...
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1487 Dátum: 2013. Május 14. - 19:33:23 »
Most, hogy néztem az új PPP belső-hátsó borítóját eszembe jutott, hogy megkérdezzem: a Pumás titkos háborús rész meg fog jelenni valamikor? Aminek szintén csak az első felét adták ki régen. Rémlik, hogy volt róla szó korábban, de már nem emlékszem a válaszra.  :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1488 Dátum: 2013. Május 14. - 19:49:38 »
Azt mondták róla itt, hogy hülyeség, azért marad ki! :roll:
Amúgy ma nekem is meghozta a postás a 9. számot! :) Jó volt újra látni McLeod rajzait, bár az első történet, az Aranylázé, elégé felemásra sikeredett, pedig Mike Harris volt a ceruza rajzolója végig. :roll:
Az első pár oldal, a II. Titkos Háborúból nagyon tetszett, jó raszteresek voltak a panelek, szóval igazi klasszik érzés volt lapozni! :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1489 Dátum: 2013. Május 14. - 20:33:45 »
Nekem megérkezett a pakk (PPP9 és M+), nagyon szép, a szuper védelem megint megvolt, semmi karcolás, tökéletes állapot!
Köszönöm szépen! A történetről majd.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1490 Dátum: 2013. Május 14. - 20:35:37 »
Jó,hogy megjelent az Aranyláz előzménye. Tök jó volt így elolvasni ezt a történetet az elejétől fogva. Mint a Bulldózer-sztorinál is, itt szintén bekészítettem a megfelelő CsP-t a folyamatos olvasáshoz. Én sem értem,miért maradtak ki az előzmények...
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 14. - 20:37:10 írta kzoli »

Jaymz

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 48
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1491 Dátum: 2013. Május 14. - 20:45:35 »
Jó,hogy megjelent az Aranyláz előzménye. Tök jó volt így elolvasni ezt a történetet az elejétől fogva. Mint a Bulldózer-sztorinál is, itt szintén bekészítettem a megfelelő CsP-t a folyamatos olvasáshoz. Én sem értem,miért maradtak ki az előzmények...

Szerintem azért, mert anno a CsP-ben csak Amazing sztorik mentek. Amúgy én is úgy olvastam a Bulldózer-sztorit / úgy fogom olvasni az Aranyláz sztorit :)

jukjuk

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 146
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1492 Dátum: 2013. Május 15. - 17:36:52 »
Na ebben a PPP-ben minden benne volt amit anno nagyon szerettem a Pókember képregényekben! Akció, humor, filozofálás... ráadásul felvonultatott jó néhány kedves ismerőst, olyanokat mint pl Jameson, Robbie, Mary Jane, Betty, Flash, Mrs. Muggins.

A karaktereket jó volt látni régi fényükben.

Jameson hozta a formáját, fel tud pörögni az öreg kefefejű, ha nagy sztorit szimatol, s ha közben még Pókemberbek is odapiríthat, az csak hab a tortán...  :twisted: Bírtam mindig is, amikor Peternél be akart vágódni, és jött ezzel a "tudod, hogy mindig fiamként gondoltam rád" - dumával, máskor meg épphogy nem dobta ki az ablakon. Imádnivaló egy csóka! ;D

De a legjobban talán a Peter és Flash között lezajlott beszélgetés tetszett a régmúlt időkről, illetve, ahogy elmagyarázta a saját nézőpontjából miként tekintett Peterre és miért viselkedett vele akkoriban úgy ahogy. Ez a csevely és az a pár képkocka nagyon belopta magát a szívembe. Sok szempontból tanulságos volt.

A humoros részek is a toppon voltak! WC-s jelenet: "Az élmény beteljesedett!"......na itt szakadtam a röhögéstől!  :lol:

Aztán Mrs. Muggins dumája és feje, miután megkapta előre a többhavi lakbért....  :lol:.....hát az se volt gyenge! ;D

Örültem nagyon a szuper rajzolóknak is...Mike Zeck mindig jöhet...McLeod Pókember-ábrázolásáról kapásból beugrott a külvárosi kirándulás hálószövője..... Sal Buscema is iszonyat jól tolta itt még, pláne a Mcleod-féle remek tusolással. Kár, hogy Buscema, Romita Jr.-hoz hasonlóan stílust váltott. :'( Pont két ilyen zseni.....  :uhoh:

Egy-két oldal volt csak ahol kissé szokatlan volt a grafika, de ilyen oldalszám mellett ez elenyésző.

Tehát összességében nagyon elégedett vagyok a PPP 9. számával, mint ahogy az elején írtam, minden benne volt, ami a sikerhez kell! Gratula Tomi és a munkatársaknak is!
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 15. - 17:42:46 írta jukjuk »

zsolt1014

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 43
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1493 Dátum: 2013. Május 15. - 18:26:25 »
Hát azért én sajnélom ,hogy a Pumás rész kimarad.Kiváncsi lettem volna rá.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1494 Dátum: 2013. Május 15. - 21:14:25 »
mindent nem lehet egyszerre. A fekete macskásból is maradtak ki részek, de így is nagyszerű volt.
This is a joke. A real practical Joke.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1495 Dátum: 2013. Május 20. - 13:17:24 »
Előszedtem és elolvastam azt a Pumás részt, és így már megértem, hogy miért nem lesz kiadva. Mind a történet (Muramoto hippiként iszonyat gáz volt, a Túlontúli Michael Jacksonos szerkója meg pláne), mind a rajz nagyon lapos (a Red9-os rajz is köröket ver rá).

Viszont a Where Is Spider-Man? sztorit sajnálom. Itt is megértem, hogy főleg a rajz az oka amiért kimarad (érdekes, hogy itt még mennyire gyenge volt Marc Silvestri), viszont a történet nekem tetszett. Teljesen jó volt, hogy a megszokott közegből kiragadták Pókembert (hasonlóan, mint a külvárosi kirándulásban). Kár érte, egy kicsit jobb rajzzal simán kiadandó lehetett volna (legalábbis szerintem).  :-\

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1496 Dátum: 2013. Május 20. - 15:40:53 »
Na én is elolvastam ma a 9. részt. Az aranyláz nekem elég feledhető volt, nem csípem az ilyen kozmikus figurákat.
A másik viszont nagyon érdekes, főleg a váltás, hogy egy mindenható lény után 3 átlag suhanc kerül a középpontba.
De a legjobban talán a Peter és Flash között lezajlott beszélgetés tetszett a régmúlt időkről, illetve, ahogy elmagyarázta a saját nézőpontjából miként tekintett Peterre és miért viselkedett vele akkoriban úgy ahogy. Ez a csevely és az a pár képkocka nagyon belopta magát a szívembe. Sok szempontból tanulságos volt.
Szerintem is, habár én peter helyében tuti leütöttem volna Flasht.
Ha arra gondolok, hogy egy hasonló személy az én multamból levágna egy ilyen hegyi beszédet, minimum elküldeném melegebb éghajlatra. Szóval szerintem Flashnek marhára nincs igaza, persze nem is kell, hogy legyen, de tuti, hogy sok hasonló ember van ilyen nézőponton, szóval már csak ezért is jól eltalált volt az egész.
« Utoljára szerkesztve: 2013. Május 20. - 17:51:01 írta Todd »

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1497 Dátum: 2013. Május 20. - 16:25:40 »
A 80-as évek szellemiségéhez viszont tökéletesen megfelelt egy ilyen szemlélet mód.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1498 Dátum: 2013. Május 20. - 22:00:39 »
Az aranylázas sztori nekem nagyon tetszett, jobban mint a folytatása az Amazingben.
A 2. és 3. történet egy kicsit Charles Bronson Bosszúvágyas volt, már ami a háttér társadalmat illeti. A 3 srác közül az egyik tesója aki bérgyilkos lett, na, az a karakter gagyi volt.
Ettől függetlenül élveztem mindkét történetet, ez az a Pókember amit igazán kedvelek, mikor még volt benne valami amivel azonosulni lehetett és nem épp Bosszú Angyalaként mentette meg a világot hetente 2x. Persze azokat a történeteket is mind megveszem és gyakran tetszik is, de azért ez mégiscsak más. Valahogy jobb egy ilyen naivabb emberközelibb világban látni Peter Parkert.
Köszönöm Kingpin!

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #1499 Dátum: 2013. Május 20. - 23:01:35 »
Előszedtem és elolvastam azt a Pumás részt, és így már megértem, hogy miért nem lesz kiadva. Mind a történet (Muramoto hippiként iszonyat gáz volt, a Túlontúli Michael Jacksonos szerkója meg pláne), mind a rajz nagyon lapos (a Red9-os rajz is köröket ver rá).

Viszont a Where Is Spider-Man? sztorit sajnálom. Itt is megértem, hogy főleg a rajz az oka amiért kimarad (érdekes, hogy itt még mennyire gyenge volt Marc Silvestri), viszont a történet nekem tetszett. Teljesen jó volt, hogy a megszokott közegből kiragadták Pókembert (hasonlóan, mint a külvárosi kirándulásban). Kár érte, egy kicsit jobb rajzzal simán kiadandó lehetett volna (legalábbis szerintem).  :-\

Ez gyenge? :o



Szerintem ha Milgrom rajzai okésak voltak, ez is meg jelenhetett volna.