Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 668607 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4860 Dátum: 2019. Szeptember 23. - 19:51:50 »
Nézőpont kérdése, az én náci ízlésemnek távol van :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4861 Dátum: 2019. Szeptember 30. - 20:16:05 »
A Spider-Man: Redemption lesz a PPP-ben?  :headscratch:
A szimbióták bolygója?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4862 Dátum: 2019. Szeptember 30. - 21:18:45 »
Ha már volt a Maximum Clonage, nem hiszem, hogy hirtelen elkezdene visszafelé menni a sztori a szimbiótákkal.
A Redemption meg kilométerekre van.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4863 Dátum: 2019. Szeptember 30. - 23:02:20 »
Valójában nem: a Redemption az 50. számban lesz benne. Az a Klónsztori lezárása.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4864 Dátum: 2019. Október 01. - 21:47:09 »
Köszi a választ!
Akiknek tetszett a Kraven utolsó vadászata képi világa, biztos ez is bejön, ugyanis ugyan azok rajzolták. ;)


kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4865 Dátum: 2019. Október 15. - 18:40:26 »
Érdeklődni szeretnék, hogy a PPP #48-ak mikor lesznek postázva?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4866 Dátum: 2019. Október 15. - 18:44:07 »
Ma kerültek postára.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4867 Dátum: 2019. Október 19. - 00:30:09 »
Miért hagytuk ki a Sensational 6-ot, abban Jessica szerepel. Ha már 10-20 részen keresztül követtük pont ezt miért hagytuk ki mindenféle magyarázat nélkül? Hogy épült újjá a kávézó? Hogy derült ki hogy Ben-nek nincs köze a gyújtogatáshoz? Nagyon hiányoznak ezek a részek vagy minimum egy összefoglaló

MarvelFan

  • Puma
  • **
  • Hozzászólások: 330
  • igazságosztó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4868 Dátum: 2019. Október 19. - 13:43:17 »
Ma kerültek postára.

Nekem még nem hozta a postás :-(

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4869 Dátum: 2019. Október 19. - 13:59:31 »
Még nem ért oda mindenkihez.

Jessicának nincs jelentős szerepe, hiába néz ki úgy. Ebből a második fejezetből csak szemezgetünk, mert a nagy része csak a közepes szintet üti meg. Mi csak a jobbakat adjuk ki belőle. És mivel szinte minden rész 2-4 részes crossover volt, nem lehet csak egy Sensational 6-ot kiadni anélkül, hogy kiadnánk mellé még pár részt. A kávézó egyszer csak újjáépült, Bennek meg elhitte Shirley, hogy nem ő tette, semmi különösebb nem történt.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4870 Dátum: 2019. Október 19. - 14:57:36 »
Igen, de ahogy átfutottam a Sensational6-ot, elég nagy "elégtétel", hogy belátja, végig nem volt igaza. Mindig csak azokat a részeket kapjuk, ahol szegény Ben-t halálra szívatják igazságtalanul, ez most egy kicsit más lett volna.
Mindegy, elolvasom alaposan angolul, de azért annyira nem jó, mintha megjelent volna, mert annyira nem tökéletes az angol tudásom. :)
Mikor megláttam, hogy ifj. John Romita rajzai jönnek, szívesen kiszaladtam volna a világból. Bár itt még nem volt annyira tragikus.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4871 Dátum: 2019. Október 19. - 15:09:18 »
Megnéztem, tényleg jó lezárása lett volna Jessicának. Tényleg kár, hogy kimaradt, megpróbálom becsempészni utólag, különszámként. :) Amikor összeállítottam, még nem terveztem több különszámmal, de jövőre is lesz egy, szóval akár lehetne  máskor is.

jst22

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 359
  • rajongó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4872 Dátum: 2019. Október 19. - 19:45:15 »
Megnéztem, tényleg jó lezárása lett volna Jessicának. Tényleg kár, hogy kimaradt, megpróbálom becsempészni utólag, különszámként. :) Amikor összeállítottam, még nem terveztem több különszámmal, de jövőre is lesz egy, szóval akár lehetne  máskor is.

Köszi szépen, hogy megnézted. Nagyon jó érzés visszacsatolást kapni. Ez az, ami mindig egyedi volt számomra a Kingpin-ben, hogy sokszor betalálnak a javaslatok, van fórum a szerkesztővel :). Bár néha nem könnyű célt érni ;) . De szerencsére nem ez az első eset, hogy javaslok valamit, és pozitív visszacsatolás érkezik.

Egyébként nagyon hiányolom a fórum-ról azt, ami régen még jobban ment, hogy több vélemény is érkezik 1-1 kiadványról, kicsit kibeszéljük a tartalmát. Ezt a facebook sem pótolja. Általában ott csak az megy, hogy mikor jelenik meg, mennyibe kerül majd, és hasonlók. Biztosan a mennyiség miatt már immunisabbak lettünk a megjelenésekre, természetessé vált.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4873 Dátum: 2019. Október 19. - 21:04:47 »
A facebook ~10 évvel ezelőtt kinyírta a fórumozást mint tevékenységet. Szerintem már az csoda, hogy ez a fórum egyáltalán él.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4874 Dátum: 2019. Október 19. - 21:35:27 »
A fórumokat nem a facebook váltotta le, hanem a blogok. A face csak utána jött.
Sajnos igaz, hogy ott csak az megy, hogy jó a rajz vagy rossz, de tartalmilag szinte semmi. Arra pont jó lehetne ez a fórum, de az utóbbi 1-2 évben már arra sem jött reakció, ha épp kitettem valami újat a főoldalra, úgyhogy már nem is írom be én sem ide.
Köszi szépen, hogy megnézted. Nagyon jó érzés visszacsatolást kapni. Ez az, ami mindig egyedi volt számomra a Kingpin-ben, hogy sokszor betalálnak a javaslatok, van fórum a szerkesztővel :). Bár néha nem könnyű célt érni ;) . De szerencsére nem ez az első eset, hogy javaslok valamit, és pozitív visszacsatolás érkezik.
Én szívesen veszek ötleteket, de természetesen megvan a magam tervezete, amit indokolatlanul nem rombolok le. De ha tényleg jó ötlet érkezik, nagyon szívesen foglalkozom vele, és illesztem bele a saját terveinkbe, ha lehetséges. Én sem tudok mindent, és rengeteg mindennel foglalkozom egyszerre ahhoz, hogy ne maradjon ki időnként valami, amit nem vettem észre - mint például ez, amit most írtál.

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4875 Dátum: 2019. Október 20. - 16:16:14 »
Érdeklődni szeretnék, hogy az Evolúcó mestere szál (mármint hogy miért hazudott, és mi a kapcsolata a sakállal) megmagyarázzák majd a későbbi számokban, amiket még kiadtok? Úgy hallottam, a Scarlet Spider Unlimited-ben volt ilyesmiről szó, de az szerintem kimaradt. Lehetne valami összefoglaló erről a dologról esetleg? Előre is köszi :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4876 Dátum: 2019. Október 20. - 16:52:23 »
Azért maradt ki, mert a Sakál magyarázata rá ennyi volt: "És miből gondolod, hogy az Evolúció Mestere neked igazat mondott?". Ennyi. Ez a következménye annak, hogy ugye volt a klasszikus Klónsztori, amikor Gwen visszatért, majd kiderült, hogy csak klón volt. Utána jött Warren professzor és a Dögvész vírusa, amikor átírták, hogy a Gwenklón mégsem klón volt, csak az Evolúció Mestere átformálta Joyce Delaney-t, hogy úgy nézzen ki, mint Gwen. Hogy egy biológia professzor hogy tudna már annyit, hogy klónokat találjon fel. A Dögvész-vírus azért jött létre, hogy megmagyarázzák vele Dögvészt, hogy ugye az sem klón volt. Sokáig ez maradt, mígnem jött az új Klónsztori, ahol (nyilván) ki kellett derülnie, hogy mégis klón volt Gwen is és Dögvész is. Erre adta a Sakál a fenti magyarázatot Pókembernek.

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4877 Dátum: 2019. Október 20. - 17:14:47 »
Értem. Köszi szépen a választ. :roll:

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4878 Dátum: 2019. Október 20. - 19:55:31 »
A fórumokat nem a facebook váltotta le, hanem a blogok. A face csak utána jött.
Sajnos igaz, hogy ott csak az megy, hogy jó a rajz vagy rossz, de tartalmilag szinte semmi. Arra pont jó lehetne ez a fórum, de az utóbbi 1-2 évben már arra sem jött reakció, ha épp kitettem valami újat a főoldalra, úgyhogy már nem is írom be én sem ide.

OFF
Lehet, hogy volt egy aranykora a fórumozásnak a kétezres évek elején/közepén, de én arról lemaradtam. Én érdemben 2006-ban kezdtem el online tevékenykedni, és akkortól kb. 2010-zel bezárólag elég jó fórumos élet volt. Akkora ért be igazán a facebook, akkor minden fórum szinte egyszerre meghalt. Amelyik még mindig megvan, közel 0 új tagot vonz be, és ugyanazok az arcok írogatnak ott egymásnak most is, mint 10-15 éve.
/OFF

Csak hogy írjak valami ont is: az utolsó két számot még nem olvastam, de a héten végre tényleg felszedem őket, és el is lesznek olvasva. Már várom.

dreid

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 69
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #4879 Dátum: 2019. Október 31. - 17:19:22 »
Van arra lehetőség, hogy a Peter Parker Pókember különszámokhoz oda írjátok azt, hogy mely eredeti számokat tartalmaz?