Szerző Téma: Peter Parker Pókember  (Megtekintve 670253 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5100 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 10:20:09 »
A PPP előfizetés személyes átvétellel a jelen állás szerint még a Fantasmániában megy vagy már a Kingpin boltban?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5101 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 10:55:37 »
A Kingpinben.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5102 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 12:02:42 »
És ha pl. még a májusi megjelenés is beletartozik?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5103 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 15:35:52 »
Mindenképpen. Az összes szám a Kingpin boltban van.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5104 Dátum: 2020. Augusztus 06. - 18:35:12 »
Oké, köszi!

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5105 Dátum: 2020. Augusztus 07. - 14:14:46 »
Mi? A Fantasmaniában már nem lehet átvenni? Ezt kommunikáltátok valahol, mert most visszanéztem a híreket a bolt nyitásáig, és nem nagyon találtam ilyesmit. Én eddig egy füzetet vettem át idén a Fantasmaniában, mert a járvány óta nem vagyok Pesten, lehet módosítani postázásra az 50. számtól kezdve?

TrueBB

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 45
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5106 Dátum: 2020. Augusztus 07. - 14:21:05 »
Szia! Le volt írva, itt biztosan, mert face-m nincs, tehát ott nem láthattam. Valamikor június elején történt. Év végéig átvehető, ha nem teszed postázzák. Valami ilyesmi rémlik, de az urak majd pontosítanak.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5107 Dátum: 2020. Augusztus 07. - 15:49:18 »
Így van, mindenhol kiírtuk. Ha módosítani szeretnél, írj a mail címünkre és lebeszéljük a részleteket.

Raisu

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1344
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5108 Dátum: 2020. Augusztus 07. - 17:13:08 »
Közben Facebookon megtaláltam a posztot, ott tényleg ott van, de itt a honlapon, a június 6-i hírnél semmi sincs arról, hogy a Fantasmaniás átvétel megszűnik.  :nemtudom: Szerintem egy e-mail azoknak az előfizetőknek, akik oda kérték eddig, nem lett volna rossz ötlet, mert én pl. a Facebook oldalt és az itteni oldal híreit is ritkán olvasom... Mindegy, írok nektek akkor, hogy ezentúl postázva kérném.

Edwest12

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 292
  • Vészmanó
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5109 Dátum: 2020. Augusztus 18. - 12:40:55 »
Nézelődtem a neten, és most derült ki számomra, hogy az "A Vészmanó él!" minisorozat után még feltűnik a Vészmanó további 2-3 részben a Spectacular következő számaiban. Ezek is benne lesznek az idei PPP-ben?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5110 Dátum: 2020. Augusztus 18. - 14:35:09 »
Nem, az idei utolsó számban lesz a Vészmanó él! minisorozat.

coleman

  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5111 Dátum: 2020. Augusztus 20. - 23:04:01 »
Zabálom a Lee-Romita dobozokat, már régóta pályáztam ilyenekre. :smfinger: :rock: :poklog:

Csak hogy tudjam, mennyit kell majd venni belőle: a Lee-Romita továbbra is folytatódni fog ötrészenként, bárhogy is alakul vagy nem alakul majd át a PPP?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5112 Dátum: 2020. Augusztus 21. - 11:17:41 »
Tervezzük folytatni, igen.

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5113 Dátum: 2020. Augusztus 31. - 17:52:08 »
Sziasztok!

Csak egy-két kérdés, a Spectacular Spider-Man magazine 2, ami A Zöld Manó visszatéréséről szól, tervbe van véve? Nagyon érdekelne, hisz a Peter Parker 2014-es (első) különszámának a sztoriját viszi tovább, plusz remekül fel lett vezetve.
 
A régebbi sztorik közlését előreláthatólag mikor kezditek? Nem sürgetésből csak kiváncsiságból.

Előre is köszi.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5114 Dátum: 2020. Augusztus 31. - 21:21:25 »
Az idei különszámban lesz benne. Éppen most (is) fordítom.  :)
Ez elég régebbi sztori. :)

scorpion20

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 33
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5115 Dátum: 2020. Augusztus 31. - 21:22:57 »
Szia Tomi!

Ez szuper, köszi szépen! És a választ is! :kingpin:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5116 Dátum: 2020. November 03. - 22:41:08 »
Gondoltam jelzem, hogy támogatom hogy ötösével haladjunk a klasszikus sztorikkal. ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5117 Dátum: 2020. November 09. - 14:40:37 »
A mostani PPP szavazással kapcsolatban merült fel bennem néhány kérdés:
Amennyiben maradna a pótlás, a 3 szám után mi következne? Ugyanúgy visszatérnénk a 119-es számhoz?
A régi számokra való visszatérés több kérdést felvetett bennem, próbáltam tematizálni, bocsi, ha össze-visszaság lett.
Ha a régi számok közlése történne meg, az Amazing cím lesz, kihagyások nélkül. Ezt pontosan hogy kell érteni? Azok is kiadásra kerülnek újra, amik már megjelentek korábban a PPP-ben (asszem az első az első számban lévő Fekete Macska sztori)? Érinti ez a CSP-ben lévő számokat is, mikor már egybefüggő volt (2-től fölfele)?
Várható-e más Pókember-cím bevezetése is? Ha jól láttam, 1976-ban indult a második sorozat, a 163. szám mellett jelent meg az első száma (PP The Spectacular...). Esetleg Marvel Team-Up?
A különszámokkal ebben a tempóban kb 10 év, mire behoznánk a 119-et. Várható-e sűrítés? Illetve várhatóak-e a kimaradt annualok (nem az újraközlésekre gondolok)?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5118 Dátum: 2020. November 09. - 16:18:26 »
Amennyiben maradna a pótlás, a 3 szám után mi következne? Ugyanúgy visszatérnénk a 119-es számhoz?
Nem, akkor jönne még 3 újabb szám is.
Idézet
A régi számokra való visszatérés több kérdést felvetett bennem, próbáltam tematizálni, bocsi, ha össze-visszaság lett.
Ne feledd, hogy egyelőre nem rajtunk áll, hogy melyik lesz.
Idézet
Ha a régi számok közlése történne meg, az Amazing cím lesz, kihagyások nélkül. Ezt pontosan hogy kell érteni? Azok is kiadásra kerülnek újra, amik már megjelentek korábban a PPP-ben (asszem az első az első számban lévő Fekete Macska sztori)? Érinti ez a CSP-ben lévő számokat is, mikor már egybefüggő volt (2-től fölfele)?
Igen, azok is, de a PPP-ben megjelentek már a CSP korszakában van, az még nem fix, hogy azokba is belemegyünk.
Idézet
Várható-e más Pókember-cím bevezetése is? Ha jól láttam, 1976-ban indult a második sorozat, a 163. szám mellett jelent meg az első száma (PP The Spectacular...). Esetleg Marvel Team-Up?
Nem kizárt, de csak az Amazing után.
Idézet
A különszámokkal ebben a tempóban kb 10 év, mire behoznánk a 119-et. Várható-e sűrítés? Illetve várhatóak-e a kimaradt annualok (nem az újraközlésekre gondolok)?
Elképzelhető, igen. Az Annualok most is tervben vannak, csak nem mind. Két nap múlva jön is az első közülük.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re:Peter Parker Pókember
« Válasz #5119 Dátum: 2020. November 10. - 09:38:00 »
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

Idézet
A régi számokra való visszatérés több kérdést felvetett bennem, próbáltam tematizálni, bocsi, ha össze-visszaság lett.
Ne feledd, hogy egyelőre nem rajtunk áll, hogy melyik lesz.
Ez természetes, sok helyen írtad. Csak egy nagyjábóli képet szerettem volna látni, hogy mindkét esetben kb mire lehet számítani. :)
A CSP-s kérdést csak azért tettem fel, mert egy-két szám újrakiadása annyira nem zavarna (sőt, az első klónsztori pl elég foghíjas nyomtatásban), de ha az egész sorozat/korszak újra megjelenne, az adott évfolyam csak újraközlésekből állna (hiába 30 éve volt), kissé le lennék lombozva.  :-[ De bízom a döntésetekben. :) :kingpin: