Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 403190 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1120 Dátum: 2008. Július 17. - 18:07:45 »
Thomas: Szerintem szívesen kicseréli neked kaine, az az egy példány már nem vág haza senkit, és egy ilyen régi olvasó ennyit bőven megérdemel szerintem.
Az említett probléma velem nem volt még, ere direkt nagyon figyelni szoktam. Nekem olyna van, hogy a MKSM első köteténél a borító sarkánál picit felvált a fényes "burkolat". Mondjuk ez nem különösebben zavar, eladni meg úgysem fogom, szóval nem jelent problémát.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1121 Dátum: 2008. Július 17. - 18:14:11 »
Először is üdv közöttünk Thomass.  :D
Másodszor ha Kaine kicseréli akkor fogadd el nyugodtan, borzasztó amikor egy kedvelt könyv vagy képregény szétesik és nincs megoldás, de itt nem ez a helyzet. A képregények és tpb olvasásánál van egy sajátságos módszere az olvasásnak, aminek jópárszor folyamánya, hogy vagy nem lát mindent az ember a képregényéből, vagy mindent lát, mert szétesett az egész. Egy görög kiadású Avengers könyvvel jártam már így. A magyar kiadások nem okoztak eddig ilyen problémát, de pl a Sors Hálójában c Pókember kiadvány vékony védőfólia rétege prímán beráncosodott magatól egy idő után.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1122 Dátum: 2008. Július 17. - 18:27:41 »
de pl a Sors Hálójában c Pókember kiadvány vékony védőfólia rétege prímán beráncosodott magatól egy idő után.
Ne is mondd, nekem is.  :roll: Kaine, azt add ki újra, normális minőségben (ja, és közben bilibe lóg a kezem).  :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1123 Dátum: 2008. Július 17. - 18:33:33 »
Kaine úgyis azt mondja, hogy a ránc valójában hálóminta és ajándéka járt.  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1124 Dátum: 2008. Július 17. - 18:36:51 »
Súlyosan tévedtek! A ránc az a Mark of KAINE! ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1125 Dátum: 2008. Július 17. - 18:48:34 »
Mekkora ziccer.  ;D

Thomass

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 40
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1126 Dátum: 2008. Július 17. - 18:55:48 »
Erre nem is gondoltam, hogy a Bookline is visszaadná Kaine-nek a hibás darabot, azt hittem azt leselejtezik, azt kész:)
Végülis igazatok van, emlékszem azon is mennyit problémáztam, hogy a Hihetetlen Pók utolsó számát mikor megvettem, rohantam és nem néztem meg, hogy meg volt törve a gerince, pedig amugy tok jol nezett volna ki az a triplaszam.
Meg az oszi borzeig meggondolom a dolgot, esetleg felteszem a Vaterara, hatha megveszi valaki, es akkor veszek egy ujat:)
A Sors halojaban nekem mar akkor rancos volt, amikor megvettem... az azert nem izgatott, mert azt hittem, gyarilag olyan volt:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1127 Dátum: 2008. Július 17. - 21:34:23 »
Oké, ha sikerül eladni, vegyél, de ha nem, szívesen adok helyette másikat. Igen, a bookline is visszáruzná nekem. Ígérem, hogy a minőségből nem adok lejjebb.  ;)
Sepi: bár a borítót nem lehet kicserélni a Sorsban, de a minősége annak szerintem jó volt. Én annyit tettem, hogy egy szöveget átírtattam benne.  :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1128 Dátum: 2008. Július 18. - 11:24:16 »
Melyiket? ;D

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1129 Dátum: 2008. Július 23. - 17:05:40 »
Vérontó végleg meghalt a Kitörésben?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1130 Dátum: 2008. Július 23. - 17:09:51 »
Igen.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1131 Dátum: 2008. Július 23. - 17:11:05 »
Melyiket? ;D
Azt, amelyik a képregényben lévő újságban volt, mint újságcikk.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1132 Dátum: 2008. Július 23. - 17:17:44 »
Vérontó végleg meghalt a Kitörésben?
Nem. A szimbiótát Sentry elpusztította, de épp nem volt Kasadyn. Azóta senki nem tud róla semmit.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1133 Dátum: 2008. Július 23. - 17:35:51 »
Micsoda? Ez nekem új...ha akit kivitt az űrbe az nem Kasady volt, akkor kicsoda? Mindenképpen neki kellett lennie...huzamosabb ideig csak rajta volt, ráadásul rákos is volt, a szimbiótának rajta kellett lenni, hogy ne haljon meg.

Szerintem meg pont fordítva van...Kasady meghalt, de azt még megjátszhatják később, hoyg a szimbióta túlélte valahogy.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1134 Dátum: 2008. Július 23. - 17:38:15 »
Nem Brock volt rákos?? :headscratch: mostmár minden összekavarodott... szerintem viszont a szimbiótát és a gazdáját is megölték.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1135 Dátum: 2008. Július 23. - 17:39:11 »
Itt valamit nagyon keverünk, hiszen tudtommal Brock aki
rákos, ezért is árverezi el a szimbiótát  de Kasady nem az, tudtommal nem. És Mikor került egyáltalán le róla szimbióta, hogy csak az került őrizet alá?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1136 Dátum: 2008. Július 23. - 17:42:35 »
Nincs igazatok. Világosan emlékszem, hogy valamelyik régi csodapókban írta valaki, gondolom egy Harza Tamás nevezetű úriember, hogy Kasady gyomorrákos és addig nem terjed tovább a rák, amíg rajta van Cletuson a szimbióta. Erre rátezek egy 5000-est, erre határozottan emlékszem. utána vették elő, hogy Brock rákos, menthetetlen és ezért árverezi el a dögöt...pont ezért furcsálltam a dolgot, hogyx akkor őt hogy-hogy nem tudja meggyógyítani a másika.

tudtommal nem volt elválasztva tőle soha..a Kitörésben is az vagyon írva, hogy Cletus kasady, alias Vérontó.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1137 Dátum: 2008. Július 23. - 17:45:32 »
Szerintem akkor tartsd meg azt az 5000-est pepo, és kérdezzük meg inkább Tomit  ;)
én csak azt tudtam hogy Brock rákos.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1138 Dátum: 2008. Július 23. - 17:51:36 »
Eredetileg ott lett volna a vége a karakternek, de hát ez ugye a Marvel, úgyhogy vmelyik kiadványba becsempészték azt a ritka hülye kiskaput, hogy Vasember számítógépes elemzése szerint lehet, hogy Casady nem volt a szimbiontában, amikor azt kettétépték. Néha komolyan fáj, hogy milyen görcsösen nem mernek végleg kinyírni senkit, lassan tényleg Moira McTaggert lesz az utolsó jelentősebb karakter, aki hajlandó is halott maradni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #1139 Dátum: 2008. Július 23. - 17:52:27 »
"it is the Sentry who finishes him off, flying Carnage outside the Earth's atmosphere and ripping him apart. He has not appeared since. According to Iron Man's computer, Kasady may not have been inside the symbiote when the Sentry ripped it apart." (forrás)
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?