Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 402336 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #300 Dátum: 2007. Október 22. - 19:03:04 »
Heh, kevés az itteni tősgyökeres ősfórumozó, azok jó része meg kibattyogott a Börzére megvenni... de netről már megrendelheted, talán a bookline-on az engedménnyel a postaköltség se olyan vészes (már ha fenn van a bookline-on).
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. - 20:34:19 írta talgaby »

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #301 Dátum: 2007. Október 22. - 19:12:47 »
A comicsinvesten szoktam böngészni,de magasnak tartom a postaköltséget.Még várok pár napot,aztán ha akkor se lesz eredmény,vendettát fogadok a terjesztők ellen :)Amúgy köszi a tippet:)
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 22. - 19:16:26 írta Kanyesz »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #302 Dátum: 2007. Október 22. - 21:54:39 »
De nekem ezzel szemben mindig az az érzésem volt, hogy a hétköznapi emberek közül sokan szerették, csak nem hangoztatták. :P
Ez valóban így van!  ;)
Ha Furyt körözik, mit keres itt?
A Káoszban még nem körözték, majd fél év múlva, az Új Bosszú Angyalaiban már körözik.
De hallgattak, ez kiderült a könyvből, csak Darázs egy kicsit nem figyelt oda és elszólta magát. Végülis ebből indult az egész Káosz.
Vicces, hogy végül is Darázs volt az okozója.
Megesz asárga irigység :spidey:Ahogy elnézem közülletek már mindenki elolvasta a BA-t rajtam kívül :DNálunk még nem lehet kapni egy darabot se!Épp ma néztem az Alexandrában:sehol semmi!Jó jó tudom nem vagyunk világváros,de ez azért mégis csak tarthatatlan! :asit:
576 bolt nincs arrafelé? Ott már kell lennie. Bár, már az Alexandrákban is kinn van, sőt, a bookline-on is fenn van.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #303 Dátum: 2007. Október 23. - 14:40:47 »
Idézet
576 bolt nincs arrafelé? Ott már kell lennie. Bár, már az Alexandrákban is kinn van, sőt, a bookline-on is fenn van.
576 bolt nálunk sajnos nincsen,Alexandra viszont van kettő is,de még egyiknél sem lehet kapni :spidey:
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 23. - 17:07:30 írta kaine »

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #304 Dátum: 2007. Október 23. - 14:52:53 »
Helló!
Elolvastam a Bosszú Angyalait! Kaine-nek csak gratulálni tudok. Egyszerűen gyönyörű lett! Ez az egyik legszebb kötet a polcomon. Még a reklámok is nagyon jól lettek megcsinálva. Szóval gratula!
Annyi bajom lenne, hogy nekem nem jött le, hogy most feloszlanak, pedig azt hittem, hogy egyértelműbb lesz...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #305 Dátum: 2007. Október 23. - 17:09:17 »
Szia!

A történetből tényleg nem egyértelmű, odakinn is csak azért lehetett az, mert ez volt a sorozat utolsó száma. Gondolom jelent valamit, ha az 503.-nál hirtelen véget ér a számozás.  :) Nekünk az első volt, hosszú idő óta. De különben a folytatásból egyértelművé válik majd!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #306 Dátum: 2007. Október 23. - 18:23:47 »
Az Új Bosszú Angyalaival mindenképpen. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #307 Dátum: 2007. Október 23. - 19:47:35 »
Igen, az első oldalon leírás erről a sztoriról, majd hozzáfűzik, hogy mindez fél évvel ezelőtt történt...

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #308 Dátum: 2007. Október 24. - 15:51:28 »
Ma délután végre én is rátehettem a kezem a BA könyvre!!100%-ig elnyerte a tetszésemet,a sztori,a minőség,a rajzok mind nagyszerűek!Bár az elején voltak homályos dolgok(pl Vízió támadása)de a végére minden letisztázódott.Várom a folytatást Kaine ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #309 Dátum: 2007. Október 24. - 17:09:30 »
Örülök a 100-nak!  :D Éppen most végeztünk a folytatással, már csak a reklámokat pakoljuk majd bele.

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #310 Dátum: 2007. Október 24. - 17:14:22 »
A reklámokról jut eszembe.
Hogy hogy mostanában nincsenek a marvel kiadványokban azok a "gagyi" játékfigura reklámok? ;)
Régebben mindig volt szinte minden számban egy.

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #311 Dátum: 2007. Október 24. - 17:31:36 »
Lehetett egyáltalán kapni ezeket Mo-n? :D

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #312 Dátum: 2007. Október 24. - 17:45:57 »
A többségét nem nagyon. :hehe:
De ezek asszem egyenhírdetések voltak és kötelezőek.
De most már nem kötelező?Vagy már nincsenek is?

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #313 Dátum: 2007. Október 24. - 17:54:01 »
Ma délután végre én is rátehettem a kezem a BA könyvre!!100%-ig elnyerte a tetszésemet,a sztori,a minőség,a rajzok mind nagyszerűek!Bár az elején voltak homályos dolgok(pl Vízió támadása)de a végére minden letisztázódott.Várom a folytatást Kaine ;)

Nekem is ma hozta meg a postás  :D Csak belelapoztam de az elsőbenyomásom az volt hogy "ilyen kicsi" ?  :hehe: Viszont amikor belelapoztam olyamit láttam ami talán még a Hush igényességét is lenyomhatja... :o  (Hogy eldönthessem tényleg így van előbb el kell olvasnom :) )

Tényleg, az angol cím mi volt ? Chaos ?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #314 Dátum: 2007. Október 24. - 17:58:49 »
Igen.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #315 Dátum: 2007. Október 24. - 17:59:34 »
Elvileg kötelezőek még a Marvel hirdetések, de úgy tűnik annyira nem veszik komolyan... nálunk nem lehetett kapni az ott hirdetett cuccokat.

Vicces, nekem is az volt az első benyomásom róla, hogy kicsi,  :D de aztán beleolvastam, és többé nem éreztem kicsinek!  :D
Igen, Chaos, ha jól emlékszem.

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #316 Dátum: 2007. Október 24. - 18:43:57 »


Viszont amikor belelapoztam olyamit láttam ami talán még a Hush igényességét is lenyomhatja... :o  (Hogy eldönthessem tényleg így van előbb el kell olvasnom :) )


Hidd el,érdemes beleolvasni is :DEgyébként én is olvastam a Hush-t,azért az ottani grafika is odavág :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #317 Dátum: 2007. Október 24. - 23:39:44 »
Vicces, nekem is az volt az első benyomásom róla, hogy kicsi,  :D de aztán beleolvastam, és többé nem éreztem kicsinek!  :D
Igen, Chaos, ha jól emlékszem.

Mellérakva az új Rozsomák storyt meg a SinCity-ket inkább szabványos  mérete.  :hehe:

Holnap ha lesz rá időm sort kerítek rá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #318 Dátum: 2007. Október 25. - 14:03:56 »
Nagyon klasszul fogyhat a könyv!  :D A bookline-on a második a toplistán a Piszkos Fred mögött, amikor bekerült, akkor ötödik volt. Az Alexandrában pedig 20 fölött nyitott, egy hét alatt a 10. lett, a héten már a 9, most meg a 8. , szintén közvetlenül a PF mögött. A nyolcból is kettő nem képregény, úgyhogy csak 4 manga és a Rejtő van előtte.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #319 Dátum: 2007. Október 25. - 14:16:15 »
Akkor gratulálunk a Kingpin eddigi legsikeresebb kiadványához.  :taps: Egy példányt keretezz be és rakd ki az "irodád" falára. :D