Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 402337 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #440 Dátum: 2007. November 04. - 23:20:27 »
Abszolút nem lehet tudni. Remélhetőleg sokan, de mivel tudom, hogy az egész országban összesen 400 darab BA könyv van az Alexandrákban - és ez itt csak az online vásárlást jelenti -, annyira nagyon sok nem lehet. De persze még megvárom a jelentést hozzá.  ;)

Sepy

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 13
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #441 Dátum: 2007. November 05. - 11:54:45 »
Végre megvettem a Káoszt. Elsőre egy picit zsúfolt volt nekem. Többször el kellett olvasnom :D . A kivitelezés gyönyörű. A rajzok is szépek, csak az arcokkal van egy kis problémám ennél a rajzolónál: az az érzésem, mintha az összes szereplő rokona lenne egymásnak. Néha a különbség csak annyi, hogy megjelenik egy körszakáll, egy kalóz szemfedő.  ;D .A grafika billentette a mérleg nyelvét a káosz felé az új Rozsomák képregénnyel szemben.
Lenne pár kérdésem: Vízió honnan jött a repülő gépjárművel? vagy a Főgonosz (direkt nem írom a nevét ;) ) teremtette oda mint a Kree fickókat? Strange a végén azt mondta, hogy már nincs velünk. A HoM elején viszont vígan diskurál Prof. X-szel. Most akkor, hogy van ez?
Az ifjú BA-ban az ikrek az ő gyermekei?
Mégegyszer köszi, hogy kiadtad ezt a sztorit.  :spideyhun: :worship:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #442 Dátum: 2007. November 05. - 12:42:13 »
Szerintem Finch egyetlen dologgal hibázott a rajzzal kapcsolatban: amikor Amazon tombol, már a felismerhetetlenségig torz arca van...még Hulkot is lepipálja.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #443 Dátum: 2007. November 05. - 12:47:26 »
Igen, az nekem sem tetszett. :roll: Kár volt azt a szép zöld nőt így elrontani, de gondolom ezzel is csak azt akarta ábrázolni, hogy mennyire elborult az agya.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #444 Dátum: 2007. November 05. - 13:09:45 »
Persze, de ennyire nem lett volna szabad torzulnia az arcának. Viszont, amikor  :spoiler:
kettétépte Víziót, az valami hihetetlen kép. Emlékszem, amikor először olvastam, percekig néztem azt a képet, hogy milyen jól meg van rajzolva.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #445 Dátum: 2007. November 05. - 13:19:32 »
Egen, ott hirtelen tényleg olyan, mint az unokatestvére... bár az is igaz, hogy Jen is, ha nagyon pipa lesz, ugyanúgy elkezd dagadni, csak ezt a Savage She-Hulk óta nem nagyon lehetett látni.
Finch itt is és az NA-ban is sajnos nagyon egyforma arcokat készített, elismerem, főleg a csoportképeken lehet láni, ahol az egész banda arca pont-pont-vesszőcskébe ment át.
Vízió egy érdekes eset. Szinte biztos, hogy Wanda műve volt, mert:
Fahér riadót a büdös életben nem rendeltek volna el maguktól azért, mert megtámadták egyetlen "bombával" a kúriát. Annál az épületnél többet már tényleg csak az X-ek otthonát rombolták le. Teljesen illogikus volt a vészriadó megfújása, pláne, hogy ha tényleg az volt az első, akkor teszem azt az utóbbi 20 valós évben az ennél hatvanszor nagyobb bajok esetén miért nem alkalmazták sosem?
Vízióban állítólag elevel ott voltak a kis golyócskák. Na de mi van azzal, hogy őt egyszer már szétszedték, majd egy új testet építettek neki. Odanövesztette az Ultron-egységeket magába vissza? És ha valóban a legnagyobb bajban keleltt aktiválódnia, akkor teszem azt a Végtelen sorozatok során miért nem történt meg, ott még ennélk is nagyobb volt a vész és tényleg összekürtöltek mindekit pl. a War alatt...

A másik meg valóban Wanda. Állítólag a BA végén elszáll az elméje, kómába esik, erre ugyanez az író nem sokkal később egy kissé dilis, de egyébként teljesen egészséges nőnek mutatja be. Ritka, hogy Bendis önmagának mondjon ellent, de ezt is láthatjuk. Egyébként a fentebb felsoroltakban azért kicsit látszik, hogy akármilyen jó is a sztori, csak önmagában ér vmit, mert ha elkezdjük akár a v3 elejétől is nézni, akkor Bendis megint fogta magát és magasról tett sok évtizednyi előzményre, ment a maga kis feje után, beleépítve pár elemet, amit hébe-hóba hallhatott a karakterekről, vagy amikor már  aszerkesztő szólhaott neki, hogy ekkora ökörséget azért már ne, ha kérni lehet. És ami a vicces, hogy majd a magyar ÚXM-ben is lehet látni, még arra sem képes, hogy 25 számot bármilyen módon figyelembe vegyen közvetlen őelőtte, mert írt a New Mutantsban egy zseniális, pazar egyrészest, ami viszont annyira ellentmond az egész Ultimate univertumnak, hogy csak na. Érdekes ez a pali, meg kell hagyni.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #446 Dátum: 2007. November 05. - 13:30:22 »
Pontosan így van... a Káosz után elkezdtem BA sztorikat olvasgatni én sem értettem Vízió akor hogy a fenébe működik...
meg valóban utána kicsit Wandáról is megfeledkeztek...pedig nem lett volna nagy dolog újra átolvasni a sztorit, amit ráadásul ugyan az az író írt. :drying:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #447 Dátum: 2007. November 05. - 20:03:41 »
talgaby azért érdekes eset.  :D Ezernyi képregényt olvasol, de eddig mindenkit a földbe tiportál, akitől megjelent valami magyarul.  ;D Vagy meg fog. Bendis, Millar, JMS... mondjuk ez utóbbi nem véletlen...  :hehe:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #448 Dátum: 2007. November 05. - 21:03:56 »
A Dramacon még mindig a 41!  ;D A BA jött fel, most a 68. ez az eddigi legjobbja.  :D Ruróni kiesett az első 92-ből, amit a lista ír, helyette bejött 90-nek a Warcraft.
A Bookline-on is javultunk, 157 után tegnap 150. volt a BA, ma a 139. A rekordtartó ott egy Rejtő könyv, ami a 134. helyig jutott. Meglássuk.  :D

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #449 Dátum: 2007. November 05. - 21:28:06 »
Tiéd a pálya Kaine :DCsak így tovább!

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #450 Dátum: 2007. November 05. - 21:34:33 »
A Bookline-on is javultunk, 157 után tegnap 150. volt a BA, ma a 139. A rekordtartó ott egy Rejtő könyv, ami a 134. helyig jutott. Meglássuk.  :D
Tényleg szép lenne ha sikerülne megfogni. :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #451 Dátum: 2007. November 05. - 21:44:26 »
Hát ilyen szép helyezésekkel csak jó lesz a fogyásmutató is!(remélem)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #452 Dátum: 2007. November 06. - 07:49:09 »
Csak így tovább Kaine! :D

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #453 Dátum: 2007. November 06. - 15:00:44 »
Csak igy tovabb!!! :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #454 Dátum: 2007. November 06. - 16:17:55 »
Ne nekem mondjátok, ti veszitek a könyveket!  ;D
A Bookline-on rekorder lettem: ma a 131. a BA (eddig a Rejtő volt a legjobb 134-gyel).
Az Alexandrán is jöttünk: 63. a BA, előtte csak a Dramacon van, ami a 43. Lassan, de jövünk!  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #455 Dátum: 2007. November 06. - 16:19:06 »
Remek hírek! BA rekorder lett! :oh: ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #456 Dátum: 2007. November 06. - 16:22:17 »
De jó lenne, ha a Top 100-ba bekerülne a Bookline-on! :oh: Amúgy gratula a rekordért!

molzo

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 127
    • CHRONOPOLIS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #457 Dátum: 2007. November 06. - 19:36:14 »
Ha ez ilyen jól megy, mennyire megy majd a Kitörés, amiben Pókember is lesz meg Rozsomák?! :oh:

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #458 Dátum: 2007. November 06. - 19:45:14 »
Ha ez ilyen jól megy, mennyire megy majd a Kitörés, amiben Pókember is lesz meg Rozsomák?! :oh:
Nem is beszélve az MKSM-ről! :)Gratula Kaine! ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #459 Dátum: 2007. November 06. - 21:13:37 »
 ;D szuper jöhetnek a folytatások folytatásai is