Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 403171 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1680 Dátum: 2009. Október 15. - 11:41:52 »
A történet egyik hibája, nemtudom, hogy írói vagy rajzolói, hogy amikor befut az angyalokhoz Ronin és lelövik mindenféle ninja gyilokkal, akkor néhány oldal múlva sérülések nélkül aprítja az ellent. Másnak ez nem tűnt fel, vagy ez később meg lesz magyarázva?
Nekem is feltűnt, de mivel annyira égbekiáltó lenne, ha ez a véletlen műve csupán, hogy ez eszembe se jutott, arra gondoltam, hogy biztos neki is van valami szuper képessége, vagy ilyesmi, amiről nem tudok.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1681 Dátum: 2009. Október 15. - 12:07:23 »
Én meg azon gondolkoztam, hogy esetleg a két ronin helyet cserélt a csata közben észrevétlenül, és így a másik akkor sebesülten fekszik valahol.
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1682 Dátum: 2009. Október 15. - 14:13:42 »
Elolvastam én is az Ezüst Szamuráj kötetet. Nagyon jó volt, a kötet első felében már alig vártam hogy kiderüljön, kicsoda Ronin.  :D Másra számítottam, rendesen meglepődtem amikor kiderült hogy nő. És amikor kiderült, hogy tudja vezetni a Quintjet-et, arra gyanakodtam, hogy egy tag a régi Angyalokból. A két Póknős rész is jó volt, de ugye még mindig nem tudunk mindent Jessicáról, az utolsó oldalból kiindulva, ráadásul elég szép jelentést adott a Hidrának a dolgokról. :o JJJ hozta a formáját, bár már akkor is lehetett sejteni, hogy Kapi és Tony se tudják őt lebeszélni a Pókos újságírásról.
Nem tudom, ti észrevettétek-e, de a 3. rész végén Kapi a jelmezébe van, Jessica pedig lila felsőben és nadrágban. Ezzel szemben a 4. rész elején Kapi már kék pólóban van, Jessica pedig egy zöld felsőben és barna nadrágban.  :D Holott a párbeszédükben a két rész között elvileg lélegzetvételnyi szünetük se volt... Na ez vajon kinek a hibája?  :D
Mivel Finch és Cho is a kedvenc rajzolóim közé tartoznak, így a rajzok eléggé tetszettek. Bírom Cho-t, a 4. rész elején, amikor ugye átvette a rajzolást Finch-től, rögtön a 2. oldalra odacsempészte a saját képregénye reklámját (Pszichopark).  :D
Ja és a doksik is hasznosak voltak, így jobban helyre tudtam tenni a dolgokat. Az Ezüst Szamuráj doksiban említik, hogy régen Mariko Yashida, vagyis Rozsomák szeretője volt a Yashida klán vezetője. Ő volt az, akivel Rozsomák az Adósság és becsület kötetben volt együtt?

Köszönöm a kiadást!  :kingpin:
« Utoljára szerkesztve: 2009. Október 15. - 14:16:02 írta benya11 »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1683 Dátum: 2009. Október 15. - 14:21:46 »
Azért mekkora volt az a kézfogás JJJ és Pókember között.  ;D
Sokszor előfordul, hogy rajzolóváltásnál tök más lesz minden, mert amikor a kövi rajzoló elkezdi, az előző még nem fejezte be, így csak vázlataik vannak, hogy mi hogy legyen. Kedvencem a Klón sztorikban van, ahol még az ajtó is a másik feléről nyílik egyszer.  :D
Igen, ugyanaz a Mariko.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1684 Dátum: 2009. Október 15. - 14:21:50 »
Ő volt az, akivel Rozsomák az Adósság és becsület kötetben volt együtt?

igen, ő volt az, meg akivel nemsokkal később az első magyar x-menben össze akart házasodni.
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1685 Dátum: 2009. Október 15. - 14:47:18 »
Sokszor előfordul, hogy rajzolóváltásnál tök más lesz minden, mert amikor a kövi rajzoló elkezdi, az előző még nem fejezte be, így csak vázlataik vannak, hogy mi hogy legyen. Kedvencem a Klón sztorikban van, ahol még az ajtó is a másik feléről nyílik egyszer.  :D
Értem, én is erre tippeltem. Az az eset is komoly. :D

Még valami: a 112-113- duplaoldalon Cage feje mellett a tömegben ott van Spock is! :nezze: :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1686 Dátum: 2009. Október 15. - 14:50:09 »
Meg Gandalf.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1687 Dátum: 2009. Október 15. - 15:09:06 »
Fehér gandalf? :)
This is a joke. A real practical Joke.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1688 Dátum: 2009. Október 15. - 15:10:24 »
Nem, csak Perwollal mosva.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1689 Dátum: 2009. Október 16. - 22:10:24 »
Elolvastam a szamurájt, és rendkívül bejött ;) klassz volt mindkét rajzoló és a történet is izgis volt és sok mindenre fényt derített persze bizonyos kereteken belül, a kövi angyalos történetet már írtózatosan várom : VAS PÓKI :sweetheart:

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1690 Dátum: 2009. Október 17. - 13:01:31 »
A Kitörés jó volt.
Az Őrszemet hiába ugrottuk volna majdnem át, szerintem az még jobb volt.
És ahogy hallom, a HoMmal majd elkezd gyengülni a sorozat.
Azt nem tudom, de azt igen, hogy aki picit elégedetlen az Ezüst Szamurájjal, az miért az.
Azért, mert ez most nem egy külön sztori, hanem valami átvezetés. Mindegy is. írtam róla :D
http://daniaron.blogspot.com/2009/10/kepregenykritikak.html
 :kingpin: :kingpin: :kingpin:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1691 Dátum: 2009. Október 17. - 13:17:58 »
Már csak egy dolgot nem értek... (értünk Ronnal) a kötetben miért van áthúzva pirossal a Mutánsvilág szó? az elején azt hittem csak nyomdahiba... de mikor megláttam a 3-4. áthúzott Mutánsvilág feliratot kicsit furcsálni kezdtem... ez miért van? :headscratch: :nemtudom:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1692 Dátum: 2009. Október 17. - 13:31:22 »
Olvass vissza, le van írva ebben a topikban.  :nezze:

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1693 Dátum: 2009. Október 17. - 13:41:39 »
Visszaolvastam, énis valami ilyesmire gondoltam, köszi a tippet Sepi ;)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1694 Dátum: 2009. Október 20. - 08:39:57 »
Még szombat este én is végig olvastam az új BA kötetet. Háááááááát, mit mondjak, nem voltam elájulva tőle. A magyar verzióval semmi bajom nincs ellenben a sztorikkal már annál inkább. Az Ezüst Szamuráj még szódával elmegy, nem volt olyan rossz, de az utána következő Póknős sztori szerintem borzalmas volt. Mondjuk ehhez köze lehet annak is, hogy én ugye túl vagyok a teljes Secret Invasion-on és nekem így eléggé fura a Póknő meséje. most nem akarok spoilerezni, aki tudja miről van szó, az nyilván érti mire gondolok. Ellenben az utolsó sztori az tetszett! Pont ilyen szemétnek képzeltem volna el Jamesont, ezt most nagyon eltalálta Bendis! :)
Szóval egy szó, mint száz, részemről ez egy erős közepes volt, de még addig örülök, amíg legalább ilyesmiket olvashatok magyarul é nem kell a Batman mangára fanyalodnom...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1695 Dátum: 2009. Október 20. - 22:33:31 »
Te már úgyis eléggé Marvel-ellenes vagy, vagy inkább DC-párti, úgyhogy ha neked csak ennyire bejött, már az is valami.  :)

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1696 Dátum: 2009. Október 21. - 06:41:35 »
Ezt kikérem magamnak... :)Mondjuk lassan már csak a Hulk részleget olvasom rendszeresen, de pl az Angyalok címeket is rendszeresen figyelemmel követem. Amúgy meg inkább már kis kiadó párti lettem, és nem is annyira DC... :)

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1697 Dátum: 2009. Október 21. - 19:20:10 »
Elolvastam a Ezüst Szamurájt.

Nekem nem tetszett. Az egész japán-túra unalmas volt, kevés jó bunyó volt, és nem tett hozzá semmit a SHIELD szálhoz, azon kívül, hogy E.SZ panaszkodott egy sort. Ronin tőlem levehette az álarcot, mert így sem ismertem. A Póknő is unalmas volt, nem volt egy nagy csavar a végén. Amúgy én is hallottam a Secret Invasionról....az nagy ziccer lett volna, ha arra már utalgat itt is róla ...de sajnos pont Bendis egy olyan ember aki hirtelenjében talál ki crossovereket, amikkel rombol minden előttelévőt, és amiket nem épít fel szépen akár 1-2 évvel is korábban.Volt ugyan benne 1-2 poén, de ha nincs mellette más, akkor nekem kevés.

Nekem ez volt a legrosszabb Angyal kötetem a Kingpintől (és még drága is volt)

Azért várom a Kollektívát....és a következő Ezüst Szamurájos történetet is Revolution-t (ha eljut addig a kiadás), abban talál megtalálható lesz mindaz, ami ebben a részben kevés volt.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1698 Dátum: 2009. Október 21. - 19:29:11 »
...de sajnos pont Bendis egy olyan ember aki hirtelenjében talál ki crossovereket, amikkel rombol minden előttelévőt, és amiket nem épít fel szépen akár 1-2 évvel is korábban.Volt ugyan benne 1-2 poén, de ha nincs mellette más, akkor nekem kevés.
Az igaz, hogy rombol minden előtte lévőt, de nagyon is korán kezdi felépíteni a történeteit.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1699 Dátum: 2009. Október 21. - 22:23:01 »
És ha csak a Káoszt nézzük, szinte minden egyes szálat folytatott belőle.