Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 403223 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1720 Dátum: 2009. November 04. - 20:10:41 »
Nos, most úgy teszek mint JJJ készségesen elismerem , hogy Bendis a körülmények áldozata (akkor már 2 dolgot tudok róla ami ezt alátámaszja...van még sztorija 8);D de ennek ellenére közellenségnek tartom (pl. Seregély cécó miatt) :brow:

kaine : nem erős a vélemény, egyszerűen negatív. Izlések és pofonok. persze azt elismerem, hogy a Káosz után én hajlamossabb vagyok Bendist szapulni.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1721 Dátum: 2009. November 05. - 13:15:58 »
Miért pont azután? Csak nem a Káosz mágia?  :) Mert egy későbbi NA-ben elismerte, hogy létezik. Vagyis mondjuk úgy, hogy a Káoszban az nem Bendis véleménye volt, hanem Strange-é.  :)

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1722 Dátum: 2009. November 05. - 15:45:31 »
Miért pont azután? Csak nem a Káosz mágia?  :) Mert egy későbbi NA-ben elismerte, hogy létezik. Vagyis mondjuk úgy, hogy a Káoszban az nem Bendis véleménye volt, hanem Strange-é.  :)

Akkor ismertem meg Brájent, mikor annó az undergraund honosította az angyalok oszlatását. Előtte nem volt hozzá szerencsém, Powers-re még most se volt érkezésem, azóta olvastam tőle Fenegyereket, de attól nem voltam oda-vissza, Csodálatos pókgyereket meg akkor vettem, amikor 3 szám volt egyben (abban a dózisban éreztem úgy , hogy hónapról, hónapra történik is valami) és az ha jól emlékszem a Káosz kötet után volt.

És Angyalrajongó szemmel pont a Káoszolj volt az húzása, ami miatt örökre elásta magát nálam.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1723 Dátum: 2009. November 05. - 16:37:40 »
Mightyban ismerték el a káoszmágiát, és Dan Slott műve volt természetesen ez is. Egy egész sztorit arra áldozott, hogy ezt az egy hibáját kijavítsa BMB-nek. De még ő járt jobban, Carey és PAD már két éve güriznek azon Yostékkal együtt, hogy helyrerakják a HoM összes hülyeségét.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1724 Dátum: 2009. November 05. - 21:59:11 »
Tévedsz, maga Bendis is Strange szájába adta, hogy Káoszmágia van és Strange utal rá.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1725 Dátum: 2009. November 05. - 23:49:44 »
Mikor? Mert én a hoodos részben nem emlékszem ilyesmire.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1726 Dátum: 2009. November 06. - 00:00:26 »
Most nem emlékszem, de talán még előtte, a Kollektívában?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1727 Dátum: 2009. November 06. - 06:31:42 »

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1728 Dátum: 2009. November 10. - 19:42:34 »
Na ragaszkodj már annyira ahhoz, hogy pontosan ugyanaz legyen, mint a Collective. Lásd Ronin-->Ezüst Szamuráj.  ;)
A Tizedelő/Tizedelés/Tizedelt :]

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1729 Dátum: 2009. November 10. - 22:47:47 »
Tizedelt meg a többiek.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1730 Dátum: 2009. November 19. - 16:04:07 »
Ezüst Szamuráj

Végre nekem is volt szerencsém a kötethez. Sajnos azt kell mondjam ennél sokkal jobbat vártam. A japános rész nem volt rossz, csak igazából értelme nem volt, a bunyó is nagyon erőltetett volt. Ez a Vipera- hidrás dolog meg, hát, azét egy terrorista szervezet ne sírjon má.  :D  A Póknős sztori ellenben elég hangulatosra sikeredett, elég jól bemutatta ezt a kettős ügynök dolgot. Összességében tehát nem volt rossz, bár nekem az eddigi részek sokkal jobban tetszettek.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1731 Dátum: 2009. November 20. - 20:32:45 »
Köszi a véleményt.  ;) Most egy darabig úgyse lesznek Angyalok, úgyhogy legalább nem lesz akkora hiányérzeted.  :D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1732 Dátum: 2009. November 21. - 15:34:21 »
Pont ellenkezőleg, most annál jobban várom a következő részt (húú pont, mint egy drogos, aki nem kapta meg az adagját :lol:). Na de félre a rossz viccekkel, azért remélem nem ennyi volt a magyar pályafutása az új angyaloknak, gondolom csak arra céloztál, hogy tavasszal jön a következő adag.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1733 Dátum: 2009. November 21. - 15:40:19 »
Inkább arra, hogy ősszel... tavasszal a másik Másik jön.  :)

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1734 Dátum: 2009. December 06. - 20:09:15 »
Elolvastam én is az Ezüst Szamurájt, nagyon tetszett! ;D Az első fele is jó volt, de a második fele ütött inkább, legalábbis engem nagyon megfogott. :D
A sztori első felében:
Madame Hidra nagyon dögös, meg kell hagyni. :D Ronin nagyon jó volt, mondtam is magamban, milyen jó ez a nindzsacsávó, erre jól meglepődtem, hogy ! :lol: ;D Amúgy csak nekem tűnt úgy hogy feltűnően hasonlít az arca Póknőére? Vagy csak véletlen lett hasonló? Amikor Pókember találgatta, hogy ki lehet Ronin, na azok nagyon jó poénok voltak. :lol:
A sztori második felében:
Baszki, Carol Danvers blogot ír!!! Ez mekkora máááár! :lol: Marhajó ötlet volt! Meg hogy utánanéz neten Klaw képességeinek... :lol: Bendis nagy arc! ;D ilyen apróságokkal sokkal emberközelibbé varázsolja a karaktereket. :D Hát Jessicáról végre kiderült, amit amúgyis sejtettünk, hogy sok bilibe lóg a keze... Jó nagy kulimászba került a csaj. Kiváncsi vagyok hogy fog kimászni belőle. Az új csapat bemutatása is jó volt, Jamesonnak én is bedőltem. :lol: Hogy mekkora egy köcsi!!! ;D Én Vasember helyében seggbedurrantottam volna egy kábítólövedékkel. :twisted: :lol:Amúgy nem tudom, hogy vagytok vele, de amióta olvasom az ÚBA-t, nekem Amerika Kapitány kifejezetten szimpatikus lett. Mondjuk eddig se utáltam,meg azelőtt nem sok sztorit olvastam vele, de ezekben a sztorikban tök jó fej. :D Sajnos Pókember az, akinél érződik, hogy ez a környezet idegen a karakterétől, messze nem tud úgy kibontakozni, mint a saját sorozatában, még a poénjai sem olyan ütősek, sokszor Cage viccesebb szerintem... :-\ Viszont az megható volt amikor Póki aggódott az újságcikkek miatt és Vasember meg a többiek kiálltak mellette, hogy "nem teher vagy nekünk, hanem mi vagyunk egy jó dolog neked". :DÖsszességében nekem baromira bejött ez a kiadvány, meg úgy egyáltalán ez az ÚBA sorozat, a végén még Bosszúangyal fan leszek. ;D :kingpin:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1735 Dátum: 2009. December 06. - 20:15:42 »
Idézet
Amúgy csak nekem tűnt úgy hogy feltűnően hasonlít az arca Póknőére?
Az Finch hibája, ő is mindenki arcát egyformára rajzolja.  ;)

Idézet
Baszki, Carol Danvers blogot ír!!! Ez mekkora máááár!
Nemrégiben beszéltünk róla dokival, hogy érdekes módon mindig azóta vezetnek naplót meg blogot a szereplők a képregényben, mióta eltüntek a gondolatbuborékok. Az ilyen dolgokat régebben mindig a gondolatbubikban írták le azt, amiket most blogként vagy naplóként láthatunk. Újítónak jó, de nekem nem tetszik, én mindig szerettem a gondolatbubikat, nekem hiányoznak.  :( Főleg honosítói szempontból utálom nagyon a naplókat, mert elég nehéz retusálni őket.  :roll: De ez utóbbi már az én egyéni problémám.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1736 Dátum: 2009. December 06. - 20:33:47 »
A gondolatbubikat én is nagyon szerettem, nekem se tetszik hogy átváltottak a "gondolatkockákra". Igazából ez azért sem jó, mert a gondolatbubi nagy előnye az volt, hogy a rosszfiúk gondolatait is mutatták, a régi Pókember sorozatban is milyen jó volt, hogy láttuk, hogyan gondolkozik pl a Vészmanó! :D Most meg mindent csak a főszereplő szemszögéből mutatnak. :-\
Amúgy a blogírást itt én úgy értettem, hogy tényleg internetes blogot ír, ez baromira tetszett. Maga az ötlet zseniális, a gondolatbubi témától függetlenül. :D 

Az Finch hibája, ő is mindenki arcát egyformára rajzolja.  ;)
Oké, csak azért kérdeztem, mert akkor nem kezdek el magamban mindenféle klón-elméleteket gyártani. :lol:
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

keildavid

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 474
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1737 Dátum: 2009. December 21. - 13:59:59 »
Folytatás a Marvel Könyvek Pókember topicról. Itt is a Frank Cho rajzairól is megemlítenék pár dolgot. Az egyikről már meg lett említve a Pszichopark felírat. A 72. oldal 3. képkockán pedig észrevettem, amikor Kat Farrell telefonált, ott mögötte lehet látni azt az ismerős figurát. Az Ralph, a törpemedve. Valamint feljebb a 2. képkockán a tévén látszanak az Őrrobotok. Azok nyilván valami X-menens képregényben szerepelnek.
Egy mindenkiért, mindenki egyért.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1738 Dátum: 2009. December 21. - 15:20:37 »
Én is felfedeztem már, hogy Cho mindig berajzolja a saját figuráit, akár pólóra, akár plüssként. :) Olyan ez, mint másoknak az aláírás.  :D

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:A Bosszú Angyalai
« Válasz #1739 Dátum: 2010. Február 19. - 20:38:53 »
A szokásos majd féléves késéssel én is bepótoltam a Szamurájt. Összességében nem volt rossz sztori, Finch rajzai jöhetnek még bőven akármennyire ugyanolyan feje van mindenkinek  ;D
Ronin... Ritka pitiáner egy "fordulat" volt a végén hogy "hú de meglepődnek majd hogy nő..." Meg hát b*zdki. Az első jelenetében amikor helyre rak pár fegyveres japcsit és vagányul bepózolt a képbe az egyik legjobb és legfeelingesebb rajz volt a kötetben, ezen a rajzon gyönyörűen kirajzolódik egy überbrutál váll és kar felépítés stb, a végén meg leveszi a csaj a MASZKJÁT és máris hoppá milyen kis gizda lett... Pathetic... Akkor inkább lett volna DD Ronin. Semmi súlya nem volt a történetben Ronin személyének.
Jameson a végénISTEN KIRÁLY. Ennyi  ;D Főleg az a kép irritált kicsit amikor JJJ és Póki kezet fognak és mindenki (de leginkább Kapi) már-már romantikusan mosolyog... de az öreg a végén beintett az egész társaságnak  8) Jól nyomod JJJ  8)