Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 402342 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #580 Dátum: 2007. December 05. - 18:48:08 »
Megvan a folytatás tervezete. Jelenleg úgy állunk, hogy a Sentry 4 részes helyett lesz más, és utána folytatjuk a Ronin-Póknővel. De természetesen ez még nálam is naponta változik.  ;D Időnként betúrom magam a szekrényembe, és összeállítom 2011-ig előre, hogy mikor mit adok ki.  :D Most úgy tűnik konkrét elképzelésem van a következő évre 6 könyvvel. Persze attól is függ, a jelenlegiek mennyire hozzák vissza az árukat és milyen hamar.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #581 Dátum: 2007. December 05. - 18:52:15 »
A bookline és a többi internetes könyvesbolt kapott már az új kiadványokból? Mert majd kiváncsiak leszünk rá, hogy hogyan fognak ezek is szerepelni. :D

Időnként betúrom magam a szekrényembe, és összeállítom 2011-ig előre, hogy mikor mit adok ki.
És mi lesz 2012-ben? Mindjárt itt van az is. :ohmy:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #582 Dátum: 2007. December 05. - 18:58:05 »
Alexandrában már vannak, a bookline-t nem tudom, mert oda a nagykeren keresztül megy minden.
2012? Affene, tudtam, hogy valami kimaradt!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #583 Dátum: 2007. December 05. - 19:19:34 »
És persze a 6 könyvből csak egyet árulsz el nekünk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #584 Dátum: 2007. December 05. - 19:27:18 »
Eddig tudjuk: Pókember márciusban, Y márciusban, Pókember áprilisban, Y október-november, Prédikátor október-november. Ez 5. Vagy ezen kívül 6? :oh: :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #585 Dátum: 2007. December 05. - 19:40:48 »
És persze a 6 könyvből csak egyet árulsz el nekünk.
Kettőt.  :D Pókember: Venom, Pókember: valami.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #586 Dátum: 2007. December 05. - 19:45:22 »
Áh, a Valami az jó történet, olvastam. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #587 Dátum: 2007. December 05. - 20:09:31 »
Ugye? Azok a bunyók benne, meg amikor a meztelen Mary Jane-t simogatja Felicia!  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #588 Dátum: 2007. December 05. - 20:14:08 »
Jaj, ne is mondd! :D Inkább ezt add ki előbb, csak utána a Pókember: Venom-ot. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #589 Dátum: 2007. December 05. - 20:16:39 »
Nem lehet, ezután már senkit se érdekelne Venom és nagy bukta lenne.  :lol:

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #590 Dátum: 2007. December 05. - 20:20:55 »
Van benne valami. Nagy kár... :(

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #591 Dátum: 2007. December 05. - 21:40:26 »
VENOM!!!!!!  ;D
Ennek most nagyon örülök.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #592 Dátum: 2007. December 06. - 07:57:26 »
Na, tegnap végre megkaptam Nihiltől a képregényeket és azon nyomban elolvastam az Új BA-t, pedig ezt már párszor megtettem előtte. Összességében én továbbra is egy viszonylag jó történetnek tartom, bár talán a vége lehetet volna kicsit ütősebb is. ;) A kiadván is tökéletes, bár nekem továbbra sem annyira tetszik ez a kisebb méret, jobban szeretem a Képes Kiadós féle klasszikus tpb méretet, de ha ez a kis méret a ára, hogy tovább is folytatódjon, akkor legyen. Ja és kaine, most akkor a Sentry-s történet nem jelenik meg? Mert eddig azért nem akartam letölteni a hiányzó két részét, mondván előbb-utóbb úgy is megjelenik és majd akkor elolvasom. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #593 Dátum: 2007. December 06. - 15:38:12 »
A jelenlegi tervek szerint Sentry kimarad. Semmi sem végleges, de ez tűnik a legvalószínűbbnek jelenleg.
VENOM!!!!!!  ;D
Ennek most nagyon örülök.
És annak, hogy jövőre tervezek még egyet?  ;D

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #594 Dátum: 2007. December 06. - 15:57:20 »
Akkor ezek szerint rosszul emlékszem valamire. :headscratch:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #595 Dátum: 2007. December 06. - 16:54:24 »
Komolya? :oh:
Nehogy csak szívass, mert..mert..........ööö... ;D
Szóval valami csúnyát csinálok veled! :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #596 Dátum: 2007. December 06. - 16:58:12 »
Tehát ne betegedj meg pár év múlva, mert pepo-val rosszul jársz. ;D

Egyébként már megint Venom. Nem arról van szó, hogy utálom, hanem egy teljesen semmilyen szereplőnek tartom, nem értem mit esznek rajta annyira. Akkor lett volna jó, ha nem vitték volna annyira túlzásba.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #597 Dátum: 2007. December 06. - 17:02:07 »
Igen, már megint a régi téma. Igazából nem nagy karakter, hosszú távon unalmas is. De, nagyon állat, ahogy kinéz, imádom a többes számú, elvetemült szövegét, meg hogy az a mániája, hogy meg kell védeni az ártatlanokat Pókembertől stb.stb. Meg amúgyis a kedvencem a fekete PÓkruha, jó azért még valakin azt az pókjelet látni. Meg amúgyis nekem mindig tetszett ez a szimbiótás, idegen életformás dolog. Ennyi.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #598 Dátum: 2007. December 06. - 17:08:15 »
Persze, ezekkel nekem semmi bajom sincs, mert szerintem is jó ötlet volt a szimbióta, a fekete Pókruha nekem is tetszik :D , de én valahogy nem érzem az extrát Venomban. Nekem túl nagy hülyeségnek tűnik az, hogy "meg kell védeni az ártatlanokat Pókembertől" (bocs, pepo, ez nem személyes  ;) ), de mint mondtam, sokkal nagyobb értéke lett volna ha nem viszik túlzásba anno a karakterét. A kinézete szerintem is jó volt, de nekem inkább még az első megjelenése tetszett. Az utána jövő, logó nyelv, meg most már totál összevissza álló fogak inkább szánalmasak, mint félelemkeltőek.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #599 Dátum: 2007. December 06. - 17:12:09 »
De igen, ezt személyes sértésnek veszem és kikérem magamnak! Hogy képzeled?! ;D :lol:
Hát nemtudom, nekem tetszik ez a szörny kinézet valahogy...a meg kell védeni az ártatlanokat szövegben meg az elvetemült, elborult elméjét kell látni. ípersze egy idő után unalmas, de én nem unom meg valahogy...lehet a gyerekkori élmények miatt, nem tudom.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"