Szerző Téma: A Bosszú Angyalai  (Megtekintve 402390 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #640 Dátum: 2007. December 11. - 16:38:45 »
Gratula, Kaine. :D Majd legközelebb egy linket is dobj be, hogy lássuk ezt a szép eredményt. ;)

A hajfestékes dobozokban lévő nejlon kesztyűt nagyon tudom ajánlani. :nezze:
Azzal az a baj, hogy nem jön rá az ember kezére. Főleg nem olyan nagy lapátkézre, mint amilyen nekem van. :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #641 Dátum: 2007. December 12. - 10:05:17 »
Kérd meg az asszonyt hogy lapozzon.  ;D


Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #643 Dátum: 2007. December 12. - 22:30:34 »
Gaby, en a sarga ozvegyre gondoltam.

Szal akkor Cage csajarol mondhatjuk azt, hogy sosem volt igazan lenyeges szereplo??

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #644 Dátum: 2007. December 13. - 10:38:58 »
Ja, hogy Jelena Belova? Õt átalakították az új Super Adaptoiddá és megtámadta az Angyalokat Luke Cage és Jessica Jones esküvőjén az első Annualban. A Sentry győzte le, majd a Hydrások atomokra robbantották egy önmegsemmisítővel. Meghalt, és nem is tér már vissza.

Luke Cage csaja az Alias és a Pulse főszereplője, ő akadályozta meg a Bíborembert, hogy lemészárolja fél Manhattant, továbbá egy darabig az Angyalokkal is futott és sokáig magándetektívként ügyködött.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #645 Dátum: 2007. December 13. - 17:15:49 »
Miaza Super Adaptoid?
Ja és nekem sem volt egyértelmű teljesen, hogy akkor Bíborembernek azon kívül, hogy manipulál embereket, van még valami képessége? Mert rettegtek tőle, az maradt meg bennem...még amikor a honosítottat olvastam. Meg miért Bíborember?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #646 Dátum: 2007. December 13. - 20:00:08 »
Hali mindenkinek, jottem ujabb franko kerdeseket feltenni!! :hehe:
1.: Ki volt az a kek-piros bombazo, es mi lett vele, mert egyszer csak eltunt.
2.: Hol Van Thor? Mikor szallt el? Hisz klasszikus tag, megse talalkoztunk vele.
3.: Meg minig nem ertem, a bortonben miert hoztak szoba Matt kiletet, amikor igazabol minden ott levo tudta az igazsagot.
4.: Amikor Sentry megoli Verontot, azt mondjak, hogy a 8. szinten vannak. Akkor miert 9 Booom hangzik el a 7 helyett, amikor kitor?? :hehe:
5.: Es ami a legfontosabb!! A boritogalaria hattere, az nem eggyezik a boriton levo keppel. A Pokno melleinel egy pok van a haromszog helyett. Miert, honnan szedtetek ezt??

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #647 Dátum: 2007. December 13. - 20:42:19 »
Nem tudom, jól láttam-e, de ha igen, akkor a következő a kérdésem: egy PÓKEMBER hogy nem tud megelőzni olyan sorozatot, mint egy NARUTO? Ezt én már tényleg nem értem. :nemnem: :headscratch:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #648 Dátum: 2007. December 14. - 11:07:13 »
pepo: Röviden: Vadóc robotban. Képességrabló android, az AIM tervezte még anno.
Bíborember azért Bíborember,mert lila a bőre. És csak a tudatot befolyásolja feromonokkal, bármit képes ráerőltetni az emebrekre, akár azt is, hogy ne lélegezzenek. Az egyik legveszélyesebb ismert pszichopata, mert tudja magáról, hogy bármit megtehet, amit akar.

Ron:
1. Vertigo. Valójában zöld-sárga, és a zűrzavarban lelépett, miután rájött, hogy ő már évek óta nem a vadföldi mutáltbandában van, hanem Sinister Martalócainak maradékával tengődik New Yorkban. Jelenleg is abban a bandában van a Messiah CompleX oldalain.
2. Halottnak hitték, félig-meddig az is volt. Kapott a nyakába egy Ragnarököt, ami elpusztította Asgardot és az isteneket, ő élte túl, de az űrben sodródott.
3. Akkor éppen folyt a per az újság ellen, ami leleplezte, és bizonygatták, hogy nem ő Fenegyerek.
4. Hangrobbanás, tetőtér. :D
5. Hogy a francbe veszel te észre ilyeneket? :lol:

Mike:
Azért az ritka nagy égés lenne a Narutonak, ha nem verné le Pókembert... egyébként olvass bele, tényleg egy marha jó manga, bár elismerem, kicsit túlsztárolják.
« Utoljára szerkesztve: 2007. December 14. - 12:55:21 írta talgaby »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #649 Dátum: 2007. December 14. - 11:43:06 »
Köszi a válaszokat.

A mangák mindig megelőzik a képregényeket sajnos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #650 Dátum: 2007. December 14. - 14:41:21 »
Szerintem a Manga nem olyam rossz úgy nagy általánosságban.Azt már viszont nem szeretem amikor keverni próbálják más műfajokkal.Nekem például a Nihei-féle  Rozsomák manga egyáltalán nem jött be.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #651 Dátum: 2007. December 14. - 15:10:10 »
Pedig  a nyugati mangákból is kisülhet jó dolog, az Udon-féle Street Fighter pl. szerintem ezerszer jobban sikerült, mint a japán mangaváltozat (sőt, megkockáztatnám, hogy az animét is veri egy hangyányival, mert ott meg túlzottan sok az üresjárat pl.) Csak ügyesen kell csinálni, bár általában a nyugati írók másképp dolgoznak, mint a keletiek, de azért nem vészes a különbség (pl. Nihej sztorija nekem nagy kedvenc volt a Halo GN-ben is).

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #652 Dátum: 2007. December 14. - 16:12:44 »
Olvastam már Narutot, a húgomnak vettem szülinapjára, mert odavan az animéért. A 2. és 3. majd szünetben, de anniyra nem vagyok elájulva tőle, meg nem szeretem az olyan szereplőket, hogy: "Én leszek a legjobb hokag!" A mellékszereplők szimpibbek (Szaszuke az imosságával, Sakura az esetlenségével, a mester meg hogy bunyó közben hentait olvas :)) De én úgy nem értettem, hogy elvileg nálunk a vezető szuperhős Pókember, és még így is lenyomta.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #653 Dátum: 2007. December 14. - 18:03:22 »
Vanank jó mangák, de én sem bírom nagyon a műfajt. Igazán a japán rajzstílust a Dragonballon kívül már a tv-ben sem szerettem soha.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #654 Dátum: 2007. December 14. - 18:11:13 »
Szerintem is vannak jók, de ez pont nem jön be annyira egyenlőre. A Dragon ball nekem speciel személyes kedvencem, a Slayers sem rossz és még vannak mások is, amik egész jók.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #655 Dátum: 2007. December 14. - 18:17:44 »
Nekem már a Dragon Ball-ban sem tetszett a manga stílus. De ezeket inkább az offban, vagy a tv-műsorokban kellene megbeszélnünk. Elvégre ez egy a nagyon jól sikerült BA könyveknek indított topik. ;) Inkább azt dicsérjük. :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #656 Dátum: 2007. December 14. - 18:52:38 »
Viszem máshova valahova.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #657 Dátum: 2007. December 14. - 23:16:54 »
Vertigo? Jo nev. De azert az angyalok elkaphattak volna mint buntarsat. Nem?
Ez a dolog mikor tortent Thorral?

Ja es az 5-os kerdes meg mindig fent all!! ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #658 Dátum: 2007. December 15. - 10:22:00 »
Ha jól emlékszem, a Ragnarök a Disassembled alatt vagy éppen előtt történt, de nagyon egy időben az Angyalok feloszlatásával.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: A Bosszú Angyalai
« Válasz #659 Dátum: 2007. December 15. - 11:09:43 »
A Ragnarök pontosan az Angyalok feloszlásával egyidőben történt. Az volt a Thor v2 vége. Az Angyalok feloszlása nemcsak az Avengers képregényekben volt benne, hanem a Thor v2-ben, az Iron Man v3-ban, a Captain America v4-ben, a Captain America & The Falcon v2-ben, sőt még a Spectacular Spider-Man v2-ben is.

Egyébként nekem is végre sikerült elolvasni az ÚBA könyvet is. Ez is nagyon jó volt, kellőképpen pörgős és akciódús. Az nagyon tetszett amikor Bíborember megpróbálta befolyásolni Cage-t, csak aztán nagyot koppant. :hehe: De jó volt a csizmis poén, vagy amikor Póki behálózta Cage kezét. :D Egyébként ahoz képest, hogy elég szépen eltörték Peter karját, elég jól bírta utána a gyűrődést. Õrszem kár hogy nem szerepelt többet, apropó, neki mi is történt a feleségével (bocs ha már volt a kérdés)? Nagyon kiváncsi leszek a folytatásra, főleg, hogy mi is ez a szál Póknővel a háttérben. Mikor is jön a következő könyv? Tavasszal?
Addig is:  :bravo:  :kingpin:

5.: Es ami a legfontosabb!! A boritogalaria hattere, az nem eggyezik a boriton levo keppel. A Pokno melleinel egy pok van a haromszog helyett. Miert, honnan szedtetek ezt??
Lebuktál, te is mindig csak a melleket nézed! ;D Apró érdekesség, hogy a Póknőnek meztelenül kisebbek a mellei, mint jelmezben. Vagy hideg volt, vagy pushup-os a jelmeze. :D Erről jut eszembe, hogy jót röhögtem azon a poénon is, amikor mondta, hogy ki akar lépni. :lol: