Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261638 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #780 Dátum: 2010. április 24. - 20:56:55 »
Holdlovag nemtom honnan veszi a filmes infóit, de nagyon félre van néha tájékoztatva. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #781 Dátum: 2010. április 26. - 07:29:17 »
Ugyebár tudatosan bojkottálom az összes létező Vasember teasert, trailert és egybebeket a poszterek kivételével... ámde tegnap valamelyik magyaradón beleszaladtam egy kb kemény 20-25 mp-s be és mit ne mondjak... Jó kis cucc lesz ez  8) Rourke nagyon cooooool...

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #782 Dátum: 2010. április 26. - 07:41:49 »
Ugyebár tudatosan bojkottálom az összes létező Vasember teasert, trailert és egybebeket a poszterek kivételével... ámde tegnap
Sztrájktörő! Sztrájktörő! Sztrájktörő!  ;D

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vasember
« Válasz #783 Dátum: 2010. április 26. - 09:32:32 »
A poszterek tényleg szuperek, de az előzetes már volt itt , ahogy már előttem is mondták.Különben már nagyon várom a moziba kerülését , szeretnék egy posztert is beszerezni.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #784 Dátum: 2010. április 26. - 11:18:05 »
Ugyebár tudatosan bojkottálom az összes létező Vasember teasert, trailert és egybebeket a poszterek kivételével... ámde tegnap
Sztrájktörő! Sztrájktörő! Sztrájktörő!  ;D

Az a nyüves csatorna volt a sztrájktörő  :hehe: Esélyt sem adott hogy elakpcsoljak  :hehe:

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Vasember
« Válasz #785 Dátum: 2010. április 26. - 11:20:22 »
Én is tervezem már, hogy valamelyik általam nagyon várt filmet, úgy fogok leülni nézni, hogy egy trailert és posztert nem láttam róla.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #786 Dátum: 2010. április 26. - 11:23:24 »
Én már megcsináltam. De sajnos pont az Indy4 volt az...  :roll: :roll: :roll:

De a Vas2-től így látatlanba jót várok  8)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #787 Dátum: 2010. április 26. - 11:26:26 »
Én már megcsináltam. De sajnos pont az Indy4 volt az...  :roll: :roll: :roll:

Én is így jártam. Megfogadtam, hogy egy TV spotot se nézek meg belőle, aztán a moziban csak kínszenvedve bírtam végignézni. Néha egy-két trailer nem árthat, de az szerintem felesleges, amikor már 2-3 perces komplett jeleneteket dobnak fel a netre, vagy tavaly nem is egy filmnél megcsinálták, hogy az első 4-6 percet is elérhetővé tették.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #788 Dátum: 2010. április 26. - 11:47:57 »
Mi bajotok volt az Indy 4-el?  :lol: :lol: :lol:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #789 Dátum: 2010. április 26. - 12:08:37 »
Ezen kívül semmi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #790 Dátum: 2010. április 26. - 14:09:09 »
Idézet
Én már megcsináltam. De sajnos pont az Indy4 volt az...
Ugye, hogy semmi értelme nincs? Ha rossz a film, hiába nem láttál előzetesen belőle semmit, akkor is rossz marad. Ha meg jó, max első nézésre van valami haszna ennek, de után semmilyen plusz élményt nem ad. Én  nem sok értelmét látom ezért az ilyen bojkottoknak. Ezek popcorn filmek, tehát második nézésre is jelentős élményt kell nyújtaniuk. Ha meg csak azért tetszik jobban a film, mert minden jelenetét a moziban látom először, de amikor már tudom mi van benne és miről szól és már nem olyan király, az már régen rossz dolog.

Ráadásul nem hiszem, hogy ha nem lövök le magamnak semmi spoilert, egy ilyen filmmel annyira húdenagyon meg tudnának lepni, hogy leesik az állam. Ezek nem nagy csavaros sztorira épülő filmek, ahol az egész a nagy csavarra van kihegyezve...tényleg csak azoknál nem érdemes tudni, hogy mire számíthat az ember.

Én láttam mindent anno a Vasember 1-hez, és tetszett a film. Második nézésre is baromi jó volt, sőt, mivel megemésztettem a hülyeségeit, tán még jobban élveztem. Az X-Men: Kezdetekről is láttam és tudtam minden. És baromi rossz volt, de nem ezért. Nem is néztem és nem is fogom megnézni többet.

Jelenleg egy olyan film van, amiről nem akarok több információt megtudni, a mostani állapotomnál. Ez az egyetlen film, amiről még úgy gondolom, hogy képes lehet úgy istenigazából meglepni, váratlant húzni. Ez a film pedig nem más, mint az Inception. De ezt már írtam korábban szerintem. Meg talán a fenti szöveget is. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 26. - 14:10:56 írta pepo05 »
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #791 Dátum: 2010. április 26. - 14:15:31 »
Az Indy4-et nem is olyan rég láttam ( igen igen engem bizony nem érdekelt és meg se néztem se moziban se pc-n, sehol, kövezzetek :)), azt hiszem az HBO adta és a végén azért vigyorogtam erősen, de különösen semmivel nem találtam rosszabbnak, mint az előzőeket.

Inception: Nem hinném, hogy ez az egyetlen film, ami meg tud lepni, max akkor ha valami fergeteges baromság.  :lol: Azért rengeteg kevésbé hype-olt film van, ami szerintem klasszisokkal jobb, kreatívabb a nagy filmeknél, csak hát ugye a pénzből lesz pénz, reklám nélkül nincs siker...
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 26. - 14:18:25 írta holloo »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #792 Dátum: 2010. április 26. - 14:58:48 »
de különösen semmivel nem találtam rosszabbnak, mint az előzőeket.
Én is pont így vagyok vele, nem értem hol van a probléma ezzel a filmmel (jó a hűtös jelenetnél értem  :lol:), de összességében tetszett.
Faterom szerint meg egyenesen a legjobb rész.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #793 Dátum: 2010. április 26. - 15:21:15 »
holloo: Itt popcorn filmekről beszéltem végig, ha nem derült volna ki. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #794 Dátum: 2010. április 26. - 15:24:46 »
Kiderült, én csak az Inceptionos bekezdésedre reagáltam. Ne avanzsáljuk már most a filmet, amikor még senki nem tud róla semmit, csak egy szokásos "látványtrailere" van. ;)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #795 Dátum: 2010. április 26. - 15:42:50 »
Ó nekem nincs nagy bajom az Indy4-el, bár ben SP-s bevágása nagyon ide illik  :hehe: Nem volt rossz de olyan hú de nagy élménynek se mondanám.

Ami a trailereket illeti, jó példa pl az AvP2. megnéztem a trailert... és az összes dögös jelenetet láttam a filmből...  :uhoh: Utána már nem nagyon hatott semmi sem az ujdonság erejével. Mi értelme lelőni a látványos részeket egy olyan filmből amit úgyis meg fogsz nézni valamikor. Akkor már hasson a moziban.
Vagy ott a T4 trailere...amit büntetni kéne... "Do you think you're human..." akárki vágta bele fuckja meg magát...

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Vasember
« Válasz #796 Dátum: 2010. április 26. - 16:30:47 »
Az Indy 4 - ről én sem vagyok rossz véleménnyel. Valóban a négy közül ez a leggyengébb, de csak egy hajszállal. Nekem tetszett.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Vasember
« Válasz #797 Dátum: 2010. április 26. - 16:56:06 »
Az Indy 4-el az a baj hogy ###. :brow:
Én az első hármat szeretem jó kalandfilmek hozzájuk illő misztikumos sztorival.
A 4 addig rendben van amíg nem hozzák be az űrlény témát, iszonyatosan nevetséges hogy a film utolsó egy harmada egy CGI dömpinges Sci-fi-vé avanzsál,  sok rajongó azért érzi ezt a sorozat megerőszakolásának, mert az ízig vérig kalandfilm első három rész ótvar szembeköpése főleg ha figyelembevesszük hogy azok mennyire valláson és misztikumon alapszanak, ez meg homlokegyenest tudományos. A Múmia 3 is kaki volt de az legalább ugyanúgy miszikumon alapszik, ott legalább az ember nem zökken ki a sztoriból akármennyire gagyi is, és ez a kalandfilmek sajátossága, akármilyen romantikus elcsépelt, a kalandfilmes elemekért szeretik nézni, ne parádézzon ott egy űrlény egy csészealjjal mert baromira illúzióromboló. Jó személy szerint én szarok az új filmre mert szerintem rossz, de meg tudom érteni a rajongók kiborulását.

De ezt mér a Vasember topikban beszéljük meg?
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 26. - 18:01:41 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vasember
« Válasz #798 Dátum: 2010. április 26. - 17:37:01 »
Mert itt minden téme off topic.
Indy 4 szvsz jobb volt, mint a Végzet temploma, méghozzá sokkal. A másik kettőt nem közelíti meg, de az Ifjú Indy kalandjainak sok részénél is tízszer izgalmasabb volt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #799 Dátum: 2010. április 26. - 18:01:18 »
Ízlések, de szerintem a Végzet Temploma volt az utolsó nézhető Indy film. A maradék kettő amolyan egyszer elmegy kategória.
OFF vége...