Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261600 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #900 Dátum: 2010. Május 03. - 11:53:58 »
Én pont egy éve vettem meg 2000-ért. ;)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vasember
« Válasz #901 Dátum: 2010. Május 03. - 13:12:35 »
Én pont nem ilyen vagyok,nekem is megvan a vasember (2dvd) megjelenéskor vettem , de megveszem a fémdobozosai is ,most.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #902 Dátum: 2010. Május 04. - 07:57:23 »
Én is 2000-ért vettem meg a duplás díszdobozosat.  ;D

Vasember 2:

Igen én is megnéztem a filmet. És azt kell mondjam, hogy aki azt mondja, hogy ez a legjobb képregényadaptáció, az hülye. :) A film igazából tetszett, de az eredettörténetek itt is erősen sántítanak (ha már a Jonah Hex-nél ez volt a bajotok ;)). Ivan karaktere nagyon jó, bár az elején az a fájdalmas üvöltés annyira nevetséges, hogy vége is a komoly karakterének. Hammer egyértelműen Tony paródiája, amit sajnáltam, mert sokszor nagyon erőltetettnek hat. Tony hozza a formáját, bár itt már számomra sokszor ellenszenves ezzel a "kihaénnem" hozzáállással. Ezért külön öröm, amikor Hadigép elkeni a száját az első verekedésükben. Rhodey karakterét sajnáltam, az előző színész nagyon jó választás volt, az újban nem volt semmi Rhodey-s (bár színészi képességei ellensúlyozták). Fury és Fekete özvegy jók voltak, mondjuk Natascha akcentussal beszél, ami kicsit fura, hiszen 6-7 nyelvet tud a filmben is. A poénok ütnek "Szoftver szjar", ;D bár néha kicsit több a kelleténél. A harci jelenetek rendben voltak és szerintem nem volt kevés a filmben, bár lehettek volna kicsit hosszabbak is. A nagy ellenfelet is kicsit gyorsan és könnyen győzik le. :( És akkor persze itt vannak a szokásos hülyeségek, amiket megszokhattunk az első részből. Egy nap alatt összekalapált páncélok, Tony épít egy részecskegyorsítót egyedül a garázsban és hasonlók. Még mindig tartom magam, hogy bizony nem értem ezt a nagy Vasember mániát, teljesen átlagos film a képregényadaptációk között, semmivel sem jobb a többinél.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #903 Dátum: 2010. Május 04. - 12:53:28 »
Idézet
És azt kell mondjam, hogy aki azt mondja, hogy ez a legjobb képregényadaptáció, az hülye.
Mondott valaki, valaha ilyet? :)
Idézet
mondjuk Natascha akcentussal beszél, ami kicsit fura, hiszen 6-7 nyelvet tud a filmben is.
Itt nincs összefüggés. Attól, hogy beszélsz 7 nyelvet, még lehet simán akcentusod.

Amúgy azt mondja meg nekem valaki, hogy Miért nem volt valami biztonság rendszer a páncélokban, pedig beszéltk is valami ilyesmit, aztán Rhodey simán felvette, és egyáltalán, ha nincsenek használva, miért volt beléjük építve ARC reaktor?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Vasember
« Válasz #904 Dátum: 2010. Május 04. - 13:18:52 »
Hát gondolom miatta.
Vhol mintha mondták volna, hogy Rhodeynak is volt hozzáférése a biztonsági cuccokhoz. Lehet ha vmi támadás beüt ő is tudjon kezdeni vmit vele.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #905 Dátum: 2010. Május 04. - 13:21:38 »
Itt nincs összefüggés. Attól, hogy beszélsz 7 nyelvet, még lehet simán akcentusod.
Az oké, csak hogyha hiperszuper titkosügynok vagyok, akkor csak megtanulok rendesen beszélni, és nem úgy nyerítek, hogy minden tanulatlan bugris rájöjjön kapásból, hogy merről is származom. Mert így elég nehéz különböző szerepeket, álcákat eljátszania. :)

Amúgy azt mondja meg nekem valaki, hogy
Nick Fury is ezeket a kérdéseket teszi fel. :) Gondolom Tony direkt Rhodey-nak építette (vagy rá akarta hagyni) a páncél(oka)t, azért volt hozzáférése a cuccokhoz.
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 04. - 13:25:28 írta holloo »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #906 Dátum: 2010. Május 04. - 14:00:26 »
Amúgy azt mondja meg nekem valaki, hogy Miért nem volt valami biztonság rendszer a páncélokban, pedig beszéltk is valami ilyesmit, aztán Rhodey simán felvette, és egyáltalán, ha nincsenek használva, miért volt beléjük építve ARC reaktor?
Nick Fury is ugyanezt mondta, Miután Tony rájött, hogy haldoklik, úgy alakította a dolgokat, hogy Rhodey átvegye, egyébként más nem tudta volna felvenni a páncélt.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #907 Dátum: 2010. Május 04. - 14:32:03 »
Aha, akkor ez elkerülte a figyelmemet.
Idézet
Az oké, csak hogyha hiperszuper titkosügynok vagyok, akkor csak megtanulok rendesen beszélni, és nem úgy nyerítek, hogy minden tanulatlan bugris rájöjjön kapásból, hogy merről is származom. Mert így elég nehéz különböző szerepeket, álcákat eljátszania.

Ebben igazad van. Viszont amikor titkárnőnek jelentkezett Tonyékhoz, nem tudták róla, hogy valójában kém. Amilyen rafkós Tony, lehet akkor tűnt volna fel neki, hogy nincs vele minden rendben, ha túl jól beszéli a nyelvet, pedig orosz származású - lehet erre gondolva beszélt akcentussal. MOndjuk ez egy erőltetett magyarázat, szó se rólA. Szerintem ez, amit felvetettél, eszébe sem jutott a készítőknek.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #908 Dátum: 2010. Május 04. - 20:03:34 »
Vasember 2 látványtervek:
http://sepi.halozsak.hu/galeria/index.php?spgmGal=Ben_Reilly/Filmes_Conceptek/Iron_Man_II_%282010%29/Art_of_Iron_Man_2
Egyelőre csak ilyen minőségben és ennyi, de hamarosan jön több és jobb.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #909 Dátum: 2010. Május 04. - 20:12:18 »
Nagyon zselé!  :D a 14. kép/ jobb felső poszter nagyon király (WMachine arca)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #910 Dátum: 2010. Május 04. - 20:13:22 »
Huh, ezek kkurva jók. És mi a hihetetlen? HOgy itt a posztereket tartalmazó képen ezerszer jobb plakátok vannak, mint amik végül forgalomba kerültek. MInőségileg is, nem csak koncepció szempontból. Felfoghatatlan, miért azokat a rémesen photoshoppolt szutykokat választották ezek helyet..
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #911 Dátum: 2010. Május 04. - 20:32:07 »

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Vasember
« Válasz #912 Dátum: 2010. Május 04. - 23:37:22 »
Köszi Ben! Jó kis conceptek, főleg a sárga-fekete táskapáncél-variáció tetszik.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #913 Dátum: 2010. Május 05. - 07:42:01 »
a 14. kép/ jobb felső poszter nagyon király (WMachine arca)
Az egy borító egy az egyben replikája. :)

Predash

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 378
  • Babylon Bwoy
    • HálóZsák Képregények
Re:Vasember
« Válasz #914 Dátum: 2010. Május 05. - 09:29:44 »
De idióták, hogy nem ezek lettek a poszterek. A végleges, kékfelhős mindenki pózolósok nagyon gázak sztem.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #915 Dátum: 2010. Május 05. - 09:58:20 »
Túl sok nagy név van a filmben így muszáj volt a "mindenki pózolós" megoldás. Szerintem jók azok is  8)

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Vasember
« Válasz #916 Dátum: 2010. Május 05. - 10:03:04 »
Túl sok nagy név van a filmben így muszáj volt a "mindenki pózolós" megoldás. Szerintem jók azok is  8)
Kíváncsi leszek az Expendables plakátjára. :D

Hopp, már meg is van. :D
http://filmtrailer.hu/wp-content/uploads/2009/05/the_expendables_poszter.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2010. Május 05. - 10:14:23 írta Holdlovag »

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #917 Dátum: 2010. Május 05. - 10:07:18 »
Nagyon jó poszter, kár hogy az a vörös x kitakarja a teljes szereplőgárdát.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Vasember
« Válasz #918 Dátum: 2010. Május 05. - 10:08:55 »
Milyen vörös x? :headscratch:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #919 Dátum: 2010. Május 05. - 10:10:59 »
Ami a poszter helyén van. Neked a gyorsítóból tölti be, de amúgy nem látszik ott semmi.