Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261610 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #1160 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 19:12:33 »
Némely film esetében "elnézik" a lopást mert ha megszellőztetik, hogy "Ú bakker ellopták a filmünk!" ebből az jön le, hogy mennyire jó is lehet a múvi, ha megérte elcsórni. Pl a Wolverine esetében, aminek az útómunkálatok előtt ellopták a nyers kópiáját, és boldog boldogtalan azt nézte a neten, és abban reménykedve mentek el a moziba, hogy ez még nem a végleges, és hogy mennyivel jobb lesz a mozis változat.
Aztán ott van az ellenpélda, amikor ellopják a film nyers kópiáját, a gyártó a "haját tépve" siránkozik, hogy "Ú bakker ellopták a filmünk", és ezzel hatnak a közönségre, akik hogy támogassák szegény filmeseket, elmennek a moziba, hogy ott is megnézzék a kész produkciót. Magyar példa, Üvegtigris 2. Nem kis marketing van azért ebben is.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #1161 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 20:55:08 »
Na és az r5 régió, és az ottani szupergyors DVD megjelenés, vagyis azon dvd-k lemásolása?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #1162 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 21:00:22 »
Az r5 dvd-k többsége oroszországból jön, olyan mozikból, ahol a vakok és gyengén látok miatt külön hangkimenet van a székekbe építve. Amúgy meg a magyar szinkronnal is ellátott filmek a régióba sorolás miatt pl szlovákiában sokkal hamarabb boltba kerülnek mint nálunk.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #1163 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 21:04:31 »
Pont ez az. A DVD-t így lemásolják, a hangot meg felveszik ilyen moziban, feliratos, eredeti nyelvű vetítéseken és kész.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #1164 Dátum: 2010. Szeptember 29. - 21:05:44 »
De azért az milyen rohadt dúrva, amikor valaki egy ilyen moziban a szék portjába bedugja a felvevőt ahová eredetileg a süketnek kellene a fülest.  ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1165 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 08:54:00 »
Mondjuk erre volt egy tippem, de akkor is furi, hogy ennyi idő után se esik le nekik, hogy vki lopkod? ;D
Tudod te, milyen ellenőrzés van egy ilyen helyen? Természetesen DVD forgalmazónál is melóztam (mindig máshová megyek diákmunkára, így nincs felelősség, mert ha valamit elb*szok, mire számonkérnék már máshol vagyok).
Legjobb esetben fémdetektor, meg bekukkantás a táskába. Ugye a fémdetektorral b*szhatják a DVD-t, a táskába bekukantásnál meg max azt látják, hogy mondjuk van nálad egy irattartó mappa, vagy egy füzet (mindkettő tele lopott DVD-vel ;D).
De sok kisebb cégnél még ennyi sincs.

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vasember
« Válasz #1166 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 09:14:00 »
mindig máshová megyek diákmunkára, így nincs felelősség, mert ha valamit elb*szok, mire számonkérnék már máshol vagyok.
A magyar munkásember ars poetica-ját hallottuk.  ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #1167 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 10:56:00 »
Hahahaha!  :lol: :lol:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #1168 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 13:29:45 »
Ez valóban eléggé..khm, jellemző hozzáállás.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1169 Dátum: 2010. Szeptember 30. - 14:24:45 »
mindig máshová megyek diákmunkára, így nincs felelősség, mert ha valamit elb*szok, mire számonkérnék már máshol vagyok.
A magyar munkásember ars poetica-ját hallottuk.  ;D
Látod, én már ilyen fiatalon felkészültem az életre. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #1170 Dátum: 2010. December 07. - 13:32:44 »
http://www.mtv.com/videos/movies/603254/jon-favreau-says-iron-man-3-is-a-sequel-to-avengers-and-other-marvel-movies.jhtml
Az MTV a Vasember 3-ról faggatta Jon Favreau rendezőt, aki elmondta, hogy a következő rész a Thor, az Amerika Kapitány: Az első bosszúálló (Captain America: The First Avenger) és a The Avengers folytatása lesz.

"Elméletileg a Vasember 3 a Thor, Amerika Kapitány és az Avengers folytatása, újabb felvonása lesz. Ez az egész világ...igazság szerint fogalmam sincs mi jön és szerintem a többiek se tudják." - mondta Favreau - "Őszintén szólva a Marvel jelenleg az Amerika Kapitányra és a Thorra koncentrál, a forgatás és a filmkészítés alatt jön rá az ember bizonyos dolgokra. A szkript csak egy dolog, de csak a vágószobában kapsz pontosabb képet arról, hogy milyen lesz a végeredmény . Főleg a Marvelnél, ahol forgatnak, vágnak, forgatnak kicsit, majd gatyába rázzák a végeredményt "

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vasember
« Válasz #1171 Dátum: 2011. Január 10. - 14:09:53 »
Itt a karácsonyi készülődésekben kaptam pár megrendelést, hogy rajzoljak barátaim ismerőseinek. Egy autót és egy focistát kellett viszonylag nagy méretben rajzolnom. A rajzok jól sikerültek, jó meglepik voltak, a megrendelők is elégedettek voltak, szóval nagyon örültem. Mivel pénzt nem akartam elfogadni a rajzokért, hiszen mégis csak a barátaim, kitaláltak nekem egy meglepetést. Megvették a Vasember II. részét DVD-n. Nagyon meglepődtem, és nagyon örültem neki. Már alig várom, hogy lefussanak a vizsgáim és beülhessek a fotelbe mozizni  :)

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vasember
« Válasz #1172 Dátum: 2011. Január 10. - 19:19:28 »
Biztosan meg voltak elégedve a munkáddal.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #1173 Dátum: 2011. Január 10. - 20:59:25 »
És rendes volt tőlük.  :)

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vasember
« Válasz #1174 Dátum: 2011. Január 11. - 12:23:39 »
Igen, tényleg nagyon örültem neki, a legjobb viszont az, hogy mondták, fognak ajánlani ismerőseiknek  :roll: :)

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #1175 Dátum: 2011. Január 12. - 13:53:54 »
Láttam a Mediamarktban Vasember II duplalemezs fém tokban. Bjudiful volt ;D

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vasember
« Válasz #1176 Dátum: 2011. Január 12. - 14:14:10 »
Nekem az első része van meg fém dobozban (hála Venom bácsonak), én is láttam de úgy voltam vele, hogy nem sok különbözik a két fémdoboz( Vasember I és II ) között, talán annyi, hogy már nem kör alakú Vas generátora, hanem mackósajt.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1177 Dátum: 2011. Január 12. - 14:15:18 »
Én tervezem, hogy begyüjtöm majd a vas 2-es vasdobozt is, csak 4-5 ezret azért kicsit sokallok érte.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vasember
« Válasz #1178 Dátum: 2011. Január 12. - 14:18:26 »
Hát igen, az kicsit húzós, de meg kell várni amíg lemegy az ára, én is jóval olcsóbban szereztem be az első részét. Ráadásúl nagyon limitált kiadás, pár hete láttam a teszkóban a leértékelt dvd-k között 990 HuF- ért az első rész fémdobozos változatást...  :roll:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1179 Dátum: 2011. Január 12. - 14:19:49 »
Én annó 2000-ért vettem meg , de példul az Indy 4 fém tokját 880-ért szinténa tecsóban.