Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261637 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Comicboy

  • Skorpió
  • ***
  • Hozzászólások: 1567
  • Pókember rajongó
Re:Vasember
« Válasz #1340 Dátum: 2012. Október 26. - 18:29:58 »
Csak egyet érteni tudok ;)
Én mint AC/DC rajongó elvárom azt, hogy ha vasember film akkor AC/DC ;D
Ellőtték a Back in Black-et, a kedvenc számomat a Highway To Hell-t, most én a You Shook Me All Night Long-ot várnám a végére   ;D ;)
"A nagy erő nagy felelősséggel jár."

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Vasember
« Válasz #1341 Dátum: 2012. Október 27. - 09:10:16 »
Én egy kis Black Sabbath-ot tennék be, ha már egyszer Tony az Avengers-ben folyamatosan Black Sabbath fekete polóban nyomja.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1342 Dátum: 2012. Október 27. - 10:35:13 »
Őő, csak ezért? Az első rész főcímdala a Black Sabbathtól az Iron Man volt. ;)

slider78

  • Homokember
  • **
  • Hozzászólások: 964
  • Gépészmérnök
Re:Vasember
« Válasz #1343 Dátum: 2012. Október 27. - 10:43:48 »
Aha. Miért ne? :-)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1344 Dátum: 2012. Október 27. - 10:48:57 »
Én arra gondoltam, hogy az Iron-man Black Sabbath kapcsolat egy kicsit régebbi (úgy 35 évvel), mint az Avengers, és Tony pólója.
http://www.youtube.com/watch?v=9QQ0hH4MYsk

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Vasember
« Válasz #1345 Dátum: 2012. Október 27. - 12:11:12 »
Aztakuravaleborultmocsokséletbe!  :o
Tudtam Én hogy valahonnan ismerős volt a Vasember film intrója. Csak mindig elfelejtettem rákeresni. :cavinton:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #1346 Dátum: 2012. Október 27. - 14:17:43 »
Jaj, ti újhullámosok!  ;D
Akkor én már az Iron Maidentől az Another Life-ot szeretném az új filmben. :)
Nem mellesleg az egyik legjobb albumborító, tiszta képregényes, a mai napig megtartottam a nagy LP-t csak a borítója miatt. :)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Vasember
« Válasz #1347 Dátum: 2012. Október 27. - 14:33:33 »
 :pogo:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Vasember
« Válasz #1348 Dátum: 2012. Október 27. - 15:13:55 »
Oda lesz az a szép kis háza Tony-nak, amúgy fura, hogy a Stark torony nem is esett szóba a bemutatóban!

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Vasember
« Válasz #1349 Dátum: 2012. Október 27. - 18:50:16 »
Oda lesz az a szép kis háza Tony-nak, amúgy fura, hogy a Stark torony nem is esett szóba a bemutatóban!

Elrendezik egy annyival, hogy javítás és újítás alatt van szerintem.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Vasember
« Válasz #1350 Dátum: 2012. Október 27. - 20:37:35 »
amúgy fura, hogy a Stark torony nem is esett szóba a bemutatóban!
A Stark torony amúgy is renoválás alatt van az Avengers film óta, hála Loki áldásos tevékenységének. ;) Gondolom, a tengerparti kecó szétlövése után fogja majd véglegesen is áttenni a székhelyét a Stark toronyba.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Vasember
« Válasz #1351 Dátum: 2012. November 04. - 17:53:52 »
... Remélem Mandarin nem lesz elcsépelve...
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #1352 Dátum: 2012. November 04. - 18:13:29 »
... Remélem Mandarin nem lesz elcsépelve...
Arra gondolsz, hogy túl sokat szerepel majd a filmben és elveszti az érdekességét?  :D

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Vasember
« Válasz #1353 Dátum: 2012. November 04. - 18:29:02 »
Neheheem. Inkább úgy mondom, hogy remélem ízlésesen összehozzák a modern gépvilágot a főpap öltözetű hosszúhajú palival.. Ha érted mire gondolok.  :lol:
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #1354 Dátum: 2012. November 04. - 18:39:22 »
Neheheem. Inkább úgy mondom, hogy remélem ízlésesen összehozzák a modern gépvilágot a főpap öltözetű hosszúhajú palival.. Ha érted mire gondolok.  :lol:
Ez a kontraszt pont jól mutat majd(talán végre nem egy nagy géppáncélos ellenfél lesz a végén). Én még azt is bírnám  ha zöld lenne a bőre, vagy legalábbis valami szürke. Kíváncsi leszek, a gyűrűkre mit találnak ki, hogy mik azok. És hogy az első részből Raza-t említik-e mert hogy ő votl ott a Tíz gyűrű szövetségének a feje, avgy legalábbis valami kisfőnöke és volt egy gyűrűje.

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Vasember
« Válasz #1355 Dátum: 2012. November 04. - 18:43:33 »
Igen ez érdekes. De ha bármi mágiát beleraknak én nem tudom mit csinálok..  :hulky:
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #1356 Dátum: 2012. November 04. - 18:51:10 »
Igen ez érdekes. De ha bármi mágiát beleraknak én nem tudom mit csinálok..  :hulky:
Jajj-jajj vigyázz az ilyen mondatokkal! ;D Én is vétettem már egyszer, és megtudtam, hogy Mandarin nem is mágiát használ, hanem földönkívüli technológiát.
De a mágiával sem lenne bajom. Dr. Strange is mágus és elég jól meg van magyarázva, hogy a varázslat is egy energia ami szabályokra épül, stb. Előbb utóbb ő is kap filmet és onnan már csak egy lépés a filmes crossover.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #1357 Dátum: 2012. November 04. - 20:48:15 »
Ahogy a Thorban mondták a a mágia olyan tudomány, amit még nem ismerünk.  ;D

Sullkrisz

  • Gyík
  • **
  • Hozzászólások: 355
Re:Vasember
« Válasz #1358 Dátum: 2012. November 04. - 20:52:36 »
Tudom én hogy mandarin nem mágikus erőt használ, de ezt mér ne változtathatnák meg a filmben? Minden lehetséges... A varázslatot akkor is utálom.
Mégsem járja, hogy a hőstetteim fotóiból kell megélnem... Talán ha szponzort találnék... Nem, fúj! Akkor minden bunyó előtt azt kéne rikácsolnom, hogy "az akciót a postabank támogatása tette lehetővé!"

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #1359 Dátum: 2012. November 04. - 20:56:03 »
Ahogy a Thorban mondták a a mágia olyan tudomány, amit még nem ismerünk.  ;D
Úgyvaaan! :D
Tudom én hogy mandarin nem mágikus erőt használ, de ezt mér ne változtathatnák meg a filmben? Minden lehetséges... A varázslatot akkor is utálom.
Ja! Phíjj! A varázslat: nyomór!  ;D