Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261621 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #340 Dátum: 2010. Február 13. - 11:49:28 »
Egyik haverom vasember páncélt készít otthon papírmaséból... abban akar menni a bemutatóra.
Bazz és még mondják hogy fából vaskarikát, az ehhez képest semmi. :lol:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #341 Dátum: 2010. Február 13. - 11:52:46 »
Szerintem az is kérdés, hogy le tud e ülni benne anélkül, hogy szétszakadna. Az oviban is sokan szoktak öltözni a szülők jóvoltából mark1-es vasembernek. Biztos tudjátok. Alufóliával burkolt kartondoboz a fejre és egy nagyobb a testre:)

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #342 Dátum: 2010. Február 13. - 12:09:59 »
Viccelsz, olyan nekem is volt. ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #343 Dátum: 2010. Február 13. - 12:33:50 »
Viccelsz, olyan nekem is volt. ;D
Mondom én. Mark I. :D
Láttam a neten olyan fotókat, hogy emberkék csinálnak ledekből egy kis reaktort és mellükre teszik a póló alá világítani. Ezt mondjuk bevállalnám. Elmennék egy előadásra, kicsit késve, épp csak annyira, hogy a lámpák már félig le legyenek kapcsolva és az emberek beültek. aztán oldalazva be kéne slisszolnom a helyemre, szembe a nézőkkel, világító ARC reaktorral a mellemen:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #344 Dátum: 2010. Február 13. - 13:22:29 »
Mekkora lenne!  ;D
Amikor a Pókember 2-t behozták a mozikba, volt egy 00.01 perces vetítés is a Duna Plázában premier előtt. Naná, hogy ott voltam, na ott láttam egy srácot Pókember maszkban ülni. De nagyon jól elkészített maszk volt, le is fotóztam, majd egyszer megmutatom.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #345 Dátum: 2010. Február 13. - 19:17:11 »
Na itt egy lelkes barkácsoló
http://gizmodo.com/394249/diy-iron-man-arc-reactor-doesnt-run-on-martinis
Szakáll van, koszos atléta van, még egy kis edzés ráférne, és akkor már tényleg olyan lenne, mint Tony  :lol:

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #346 Dátum: 2010. Február 13. - 19:20:38 »
Nagyon jól néz ki.
Egyébként ha a haverod szeretne segitséget kérni valakitől, vegye fel az 501-es légióval a kapcsolatot, ők biztos mindent tudnak ami a páncél gyártással kapcsolatos, ugyanis saját készítésű rohamosztagos, és dart vader ruhákban szoktak parádézni. És elég jól csinálják.

Mekkora lenne!  ;D
Amikor a Pókember 2-t behozták a mozikba, volt egy 00.01 perces vetítés is a Duna Plázában premier előtt. Naná, hogy ott voltam, na ott láttam egy srácot Pókember maszkban ülni. De nagyon jól elkészített maszk volt, le is fotóztam, majd egyszer megmutatom.
És arról se feledkezzél el, amikor vittél egy Piramisfejet a Silent Hill vetitésére. ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 13. - 19:24:03 írta Todd »

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #347 Dátum: 2010. Február 13. - 19:32:12 »
Kösz! továbbítom. De akkor elölről kellene kezdeni, mert már majdnem kész papírból
Biztos kihívás lenne az 501-es légiónak egy vasember páncélt építeni, mert a rohamosztagosokon, ha jól nézem lapok vannak egy fekete alapruhán és nincsenek ízületek.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #348 Dátum: 2010. Február 13. - 19:40:33 »
Ezekszerint ő izületi pontokkal, meg minden egyébbel csinálja? Nagyon komolyan veheti a srác.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #349 Dátum: 2010. Február 13. - 19:48:21 »
ööö, nem tudom... csak egy sisakot láttam a telefonján:) Csak azért mondtam, hogy ha műanyagból csinálja valaki, akkor úgy lenne az igazi:)
De igazad van. Itt egy pl: http://www.flickr.com/photos/48807079@N00/2712418315/ habár legalább egy garbót felvehetett volna (így baj lesz a jegesedéssel :lol:)
Ez már egy kicsivel jobb: http://www.popgive.com/2008/08/home-made-ironman-suit.html  Gondolom szakmába vág. Biztos valami műanyag iparban dolgozik. Erre mondják hogy "hozzá fért"  :lol:



Összevont üzenet ideje: 2010. Február 13. - 20:32:22
no comment:   http://chud.com/articles/content_images/5/war_machine.jpg
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 13. - 20:32:22 írta VTomi »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #350 Dátum: 2010. Február 13. - 20:59:37 »
És arról se feledkezzél el, amikor vittél egy Piramisfejet a Silent Hill vetitésére. ;D
Na jó.  ;D De az a már elkészült filmem feleslegessé vált kelléke volt.  :D :piramis:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #351 Dátum: 2010. Február 14. - 10:36:11 »
A vasember páncél otthoni készítésről jutott még eszembe, hogy a filmhez, biztos csinálnak full páncélt is ízületekkel, meg minden, de vannak részek amikor ez akadályozná a mozgást, mint pl ezen a képen : http://blogs.bet.com/entertainment/whattheflick/wp-content/uploads/2009/12/iron-man-2.jpg
Én legalább is arra tippelek, hogy ezek a fekete-fehér jelek adják a viszonyítási pontot később a computernek, hogy kiegészítsék a páncélt a hiányzó darabokkal, amik ha tényleg ott lennének, korlátoznák a mozgásban  a színészt. De ez az én elméletem, aki tud jobbat, vagy tudja az igazat...
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 14. - 11:09:36 írta VTomi »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Vasember
« Válasz #352 Dátum: 2010. Február 14. - 11:39:42 »
Így van, ahogy leírtad.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Vasember
« Válasz #353 Dátum: 2010. Február 14. - 21:19:54 »
Ezek a home made Vasember cuccok tök jók. ;D Főleg az ARC reaktor, poén lehet olyannal beülni a moziba. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re:Vasember
« Válasz #354 Dátum: 2010. Február 14. - 22:56:22 »
Hosszabb Vashapsi trailer ( rossz minőségű, mozis videó):
http://www.indavideo.hu/video/A_Vasarc_a_geekek_kozott

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Vasember
« Válasz #355 Dátum: 2010. Február 15. - 17:20:08 »
Szerintem ennek a beöltözök a moziba, a premierre, a film tisztelete miatt csak kint van ekkora kultusza, SAJNOS.
Még meg is tapsolják az előzeteseket, itt viszont szerintem az ilyen embereket csak kiröhögnék... kár pedig egy tök jó gesztus és szerintem kreatív is :)
Én ha a moziban találkoznék egy ilyen beöltözött emberrel, tuti leborulnék elötte és készítenék pár közös fotót :)

VTomi, üzenem a haverodnak, hogy sok sikert a páncélhoz :) Majd ha elkészül, muti képeket is :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #356 Dátum: 2010. Február 16. - 12:04:35 »
Downey is kint volt a Hasbro kiállításon



Az arcáról egyértelműen sugárzik a felhőtlen jókedv és a megtiszteltetés érzése, hogy meghívták.  :)

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vasember
« Válasz #357 Dátum: 2010. Február 16. - 12:28:17 »
Ugyanezt akartam mondani  :lol: :lol: :lol:

Nagyon lelkes  :hehe: :hehe: :hehe:

Vagy csak épp bele éli magát a szerepbe és másnapos  :hehe:

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #358 Dátum: 2010. Február 16. - 13:50:24 »
Szerintem ennek a beöltözök a moziba, a premierre, a film tisztelete miatt csak kint van ekkora kultusza, SAJNOS.
Még meg is tapsolják az előzeteseket, itt viszont szerintem az ilyen embereket csak kiröhögnék... kár pedig egy tök jó gesztus és szerintem kreatív is :)
Én ha a moziban találkoznék egy ilyen beöltözött emberrel, tuti leborulnék elötte és készítenék pár közös fotót :)

VTomi, üzenem a haverodnak, hogy sok sikert a páncélhoz :) Majd ha elkészül, muti képeket is :)
Beöltözni egy premierre, szerintem inkább vicc mint tisztelgés, persze a film szeretetéből adódóan. Buli. Hogy a haverom valóban el megy-e beöltözve a filmre, nem tudom. Majd meglátjuk. Ha lesz kép, küldöm. Nekem abban a hosszú mozis trailerben a vége tetszik: "-szerelje fel" "-melyiket?" "-mindegyiket"  :) jó kis dialóg :clap:
« Utoljára szerkesztve: 2010. Február 18. - 16:46:49 írta VTomi »