Szerző Téma: Vasember  (Megtekintve 261645 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Vasember
« Válasz #640 Dátum: 2010. április 03. - 23:23:47 »
Az egy dolog, hogy a szétszerelő erős, de Stark hogy ússza meg sértetlenül?
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #641 Dátum: 2010. április 03. - 23:27:15 »
Az egy dolog, hogy a szétszerelő erős, de Stark hogy ússza meg sértetlenül?

Két szó:  Sci-fi

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #642 Dátum: 2010. április 03. - 23:29:39 »
Azért nem teljesen így van. Ha jobban megnézed, bár az igaz, hogy elég gyors a mozgás, és a kamera hozzá képes kissé lassú, azért mutatják végig, ahogy földet ér. Technikailag nincs ebben semmi trükk, az egész Vasember figura CGI. A színész csak ott lép be a filmrészletben, amikor lekerül róla a maszk. De ott sem a színészre van rárakva a ruha, hanem a ruha fejére a színész arca. :) Addig végig CGI. Biztos lehetsz benne, hogy a földet érésnél, amikor azt a jelenetet felvették, senki nem áll ott a színpadon.

Nekem a megjegyzésem arra vonatkozott, hogy baromira szembe mennek a fizikával. Persze ez nyilvánvaló, de amikor a levegőben trükközik a páncéllal, azon olyan megfoghatatlan dolog, de amikor látja az ember, hogy valaki, jó nagy magasságból, jó nagy sebességgel, egy jó nehéz páncéllal, és jó kis erőteljes "fémhang" közepette földet ér, valahogy egyértelműnek tűnik, hogy legalább meg kellene roggyanni annak az alapzatnak. Vagy betörni, vagy bármi, de az egész tökéletesen sértetlen maradt.

Ez legyen a legkevesebb bajunk, csak hogy ez a jelenet eddig minden előzetesben, meg reklámban feltűnt, már annyiszor tűnt fel ez a dolog, hogy nem bírtam nem megemlíteni.

Idézet
Az egy dolog, hogy a szétszerelő erős, de Stark hogy ússza meg sértetlenül?
Ó ugyan már, az a páncél olyan dolgokra képes, hogy ilyen kérdések már fel sem merülnek az emberben. Inkább csak olyanok, amik a páncélon kívüli történésekre, vagy a páncél, sima, hétköznapi külvilágra gyakorolt hatására vonatkoznak. Már az első rész gecimagasba felszállós jeleneténél is régen minimum baromi rosszul kellett volna lenni Starknak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #643 Dátum: 2010. április 04. - 09:16:38 »
A Fekete Özvegy pózol a Famous magazin címlapján és egy cikk is van róla benne. Aki érdekel:
http://www.cineplex.com/Movies/FamousNews/FamousMagazine/~/ecms.ashx/FamousArticles/APRIL2010/ENGLISH/FullMag_April2010_lo.pdf

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #644 Dátum: 2010. április 04. - 10:47:01 »
Pepo! Én kockánként végigpausezgattam és kirepül aképből, nem látszik végig.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #645 Dátum: 2010. április 04. - 12:02:42 »
Hát akkor lehet igazad van. Én normális sebességgel néztem meg vagy 3-szor, de úgy láttam, hogy bár lemarad a kamera, azért látszik. Tökmindegy, abban a jelenetben biztos nincsen ott valós színész.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #646 Dátum: 2010. április 04. - 12:14:06 »
A Fekete Özvegy pózol a Famous magazin címlapján és egy cikk is van róla benne. Aki érdekel:
Köszi! Legalább van egy olyan is, aki nyíltan bevallja, hogy fogalma sincs, mi az a képregény, és nem is érdekli.  ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #647 Dátum: 2010. április 04. - 12:58:49 »
A Fekete Özvegy pózol a Famous magazin címlapján és egy cikk is van róla benne. Aki érdekel:
Köszi! Legalább van egy olyan is, aki nyíltan bevallja, hogy fogalma sincs, mi az a képregény, és nem is érdekli.  ;D
És nem mondja azt, hogy ez volt mindíg is a kedvenc képregénye. Úgy tudom ez csak Nicholas Cagenél volt hiteles, mert ő már a Ghost Rider előtt is mondta, hogy az akedvence :)

Összevont üzenet ideje: 2010. április 04. - 13:03:39
Amúgy van olyan jelenet a Vasember filmekben, ahol teljes páncélban mozog egy színész (Downey vagy dublőr) és nem részleges páncélban mint itt:
« Utoljára szerkesztve: 2010. április 04. - 13:03:39 írta VTomi »

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #648 Dátum: 2010. április 04. - 13:16:00 »
A Fekete Özvegy pózol a Famous magazin címlapján és egy cikk is van róla benne. Aki érdekel:
Köszi! Legalább van egy olyan is, aki nyíltan bevallja, hogy fogalma sincs, mi az a képregény, és nem is érdekli.  ;D
És ez nekem még mindig sokkal szimpatikusabb mint az ez volt a kedvenc képregényem/játékprogramom/stb. című hazugságok.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #649 Dátum: 2010. április 04. - 13:21:08 »
Azért nem csodálom, hogy Scarlet tele van a puttonya a képregényekkel, amikor Ryan Reynolds a párja, aki meg úgy halmozza a képregényfilmes szerepléseket mint senki más.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #650 Dátum: 2010. április 04. - 13:32:52 »
Azért nem csodálom, hogy Scarlet tele van a puttonya a képregényekkel, amikor Ryan Reynolds a párja, aki meg úgy halmozza a képregényfilmes szerepléseket mint senki más.
És Reynolds hogy áll aképregényekhez amúgy?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Vasember
« Válasz #651 Dátum: 2010. április 04. - 13:37:52 »
Ezt komolyan kérdezed azok után, hogy a Pengében ő volt Hannibal King, a Wolverine-ben Deadpool, és nem elégszik meg a Zöld Lámpás szerepével, de azért kampányolt, hogy ő lehessen Flash is. Valamint a Dark Horse képregényének, a R.I.P.D. (Rest in Peace Department) is ő lesz a főszereplője. Akkora geek a srác.  ;D

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #652 Dátum: 2010. április 04. - 13:40:28 »
Ezt komolyan kérdezed azok után, hogy a Pengében ő volt Hannibal King, a Wolverine-ben Deadpool, és nem elégszik meg a Zöld Lámpás szerepével, de azért kampányolt, hogy ő lehessen Flash is. Valamint a Dark Horse képregényének, a R.I.P.D. (Rest in Peace Department) is ő lesz a főszereplője. Akkora geek a srác.  ;D

Jó neki! Szereti a képregényeket, színész és meg van a fizikai adottsága. Én is ezt tenném  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vasember
« Válasz #653 Dátum: 2010. április 04. - 13:47:58 »
Talán ő tényleg szereti a képregényeket, nem csak mondja.

Scarlett eddig is szimpi volt, még egy jó pont jár neki. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vasember
« Válasz #654 Dátum: 2010. április 04. - 21:10:35 »
Sőt, a külön Deadpoolban is ő lesz a főszereplő.  :D Mindig is nagy arc volt.  :D

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Vasember
« Válasz #655 Dátum: 2010. április 04. - 21:34:02 »
Én is tök csípem Reynoldsot, hogy ennyire odavan a képregényes filmszerepekért. ;D
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Vasember
« Válasz #656 Dátum: 2010. április 04. - 21:40:39 »
Amúgy látjátok a Ben által belinkelt borítón a jó kis poént? Valszeg nem véletlen, hogy pont ő tartja a lefejezett Deadpool képet, nagy poén.  :hehe:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Vasember
« Válasz #657 Dátum: 2010. április 04. - 21:44:27 »
Ez a kép tényleg nagy, főleg a BuB által említett okból is! Hatalmas! ;D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vasember
« Válasz #658 Dátum: 2010. április 05. - 08:50:58 »
Remélem, azért a saját filmben már kinyithatja DP a száját.

VTomi

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6418
Re:Vasember
« Válasz #659 Dátum: 2010. április 05. - 11:52:22 »
Remélem, azért a saját filmben már kinyithatja DP a száját.

Illene a sráchoz a szószátyár, poénkodós karakter. És jó lenne egy DPoolosabb ruha.