Szerző Téma: Batman  (Megtekintve 346039 alkalommal)

Sepi és 2 vendég van a témában

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
Re:Batman
« Válasz #3040 Dátum: Ma - 14:27:59 »
Köszönet ez eddigi Batman kiadásokért, minden Kingpines embernek! 
Mi köszönjük!

Herkules

• Bőregér
  • Grizzly
  • *
« Válasz #3041 Dátum: Ma - 16:27:11 »
Bár, nem az elejétől ismerem a sorozatot, hanem a 29.számtól vettem folyamatosan. De én nagyon örültem, hogy pókember mellett Batmannek is van saját sorozata magyarországon. Így, a vége felé csak annyit, hogy köszönöm azt a sok munkát amivel elhoztátok nekünk Batmant magyarországra, és remélem hogy a kötetek sikeresek lesznek.
Nananana Batmaan.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #3042 Dátum: Ma - 16:34:41 »
Köszi szépen!

NyMRooD

• Közönséges bűnöző
  • *
« Válasz #3043 Dátum: Ma - 16:57:05 »
Nagyon sajnálom, hogy vége lett/lesz  :( Köszi az eddigi minőségi munkát.

A folytatással kapcsolatban lenne pár kérdésem:
1. Facebookon írtad Tomi (vagyis gondolom te voltál), hogy az első ilyen kötet a rebirth befejezése lesz, a 39. számmal pedig az aktuális sztori kap lezárást, de a rebirth jóval hosszabb 3 sztorinál, szóval mit kell érteni a rebirth befejezése alatt?
2. Az utána következő kötetek ha jól értettem azok a válogatott sztorik lesznek (vagy legalább is azok közzül kerülnek ki), amelyekről korábban töltöttél fel képet, ez azt jelenti, hogy a kimaradt rebirth sztorik megjelenésére már nincs esély?
3. Várhatóan milyen időközönként fog megjelenni 1-1 ilyen kötet (tudom, hogy a fogadtatástól is függ, de azért gondolom van valami előzetes koncepció)?
4. Ha saját számozása lesz ezeknek a köteteknek vagy legalább is teljesen különállóak lesznek a jelenlegi sortól, változni fog a méretük is?
5. Tudjátok már, hogy nagyjábból mikor jöhet az első kötet (nyáron, ősszel, télen vagy csak jövőre)?