Szerző Téma: Y, az utolsó férfi  (Megtekintve 256685 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vertigo
« Válasz #580 Dátum: 2010. Október 22. - 20:55:09 »
Hehe, nem. :) Minden csomagba szoktam egyet tenni, illetve az 1 könyvhöz nem, mert nem fér bele a borítékba.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #581 Dátum: 2010. Október 24. - 10:03:54 »
Mivel mostanában rákaptam a Vertigo cuccaira ezért lenne egy olyan kérdésem hogy esetleg nem tervezel kiadni mást is az Y-on és a Prédikátoron kívül?
És ha már Prédikátor: Van rá esély hogy a folytatás megjelenjen kis hazánkban?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vertigo
« Válasz #582 Dátum: 2010. Október 24. - 20:52:48 »
Mondanám, hogy lenne rá, de ahogy a DC mostanában válaszolgat (értsd: egyáltalán sehogy), a közeljövőben nemigen hinném. Menjen egyelőre legalább az Y.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vertigo
« Válasz #583 Dátum: 2010. Október 24. - 21:16:54 »
DC-nél jelen pillanatban azt se tudják, ők maguk mit fognak kiadni a következő hónapban, mintsem hogy a volt SZU-tól egy köpésre lévő minipiacokkal foglalatoskodjanak. A szerkesztőség hivatalos feje jelenleg kb. nyolc dolgot készítene elő, miközben állítólag irányítja az irodát, a vezetőtársa meg eltűnt, mint szürke szamár a ködben, mióta feloszlatták a saját birodalmát.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #584 Dátum: 2010. Október 24. - 21:22:50 »
Mondanám, hogy lenne rá, de ahogy a DC mostanában válaszolgat (értsd: egyáltalán sehogy), a közeljövőben nemigen hinném. Menjen egyelőre legalább az Y.


Ezt sajnálattal hallom,de legalább az a tudat vigasztal hogy az Y megjelenése 100%-os  :)
Különben a DC-nél miért ilyen tahók a fejesek? Nekik nem az lenne a feladatuk hogy népszerűsítsék a kiadványaikat minél több országban?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vertigo
« Válasz #585 Dátum: 2010. Október 24. - 21:24:04 »
Igazság szerint? Nem.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #586 Dátum: 2010. Október 24. - 21:33:42 »
Igazság szerint? Nem.


De ez micsoda hozzáállás kérem? Gyakorlatilag saját maguk ellen vannak  :stupid:
Még szerencse hogy nem vagyok egy nagy DC fanatikus...

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Vertigo
« Válasz #587 Dátum: 2010. Október 24. - 23:36:20 »
Túl kicsik vagyunk ahhoz hogy annyit törődjenek velünk. Valahol érthető.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #588 Dátum: 2010. Október 25. - 08:01:44 »
Túl kicsik vagyunk ahhoz hogy annyit törődjenek velünk. Valahol érthető.

Mondasz valamit,de látod a Marvel mégis hajlandó tárgyalni a hazai kiadókkal hogy népszerűsítsék a termékeiket!
Amit a DC művel az számomra nonsense még mindig :headscratch:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Vertigo
« Válasz #589 Dátum: 2010. Október 25. - 08:49:21 »
Ha már így szóba került , hol tart az új kötet ?

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Vertigo
« Válasz #590 Dátum: 2010. Október 25. - 08:50:35 »
Túl kicsik vagyunk ahhoz hogy annyit törődjenek velünk. Valahol érthető.

Mondasz valamit,de látod a Marvel mégis hajlandó tárgyalni a hazai kiadókkal hogy népszerűsítsék a termékeiket!
Amit a DC művel az számomra nonsense még mindig :headscratch:

Nem a Marvel tárgyal, hanem a Panini. A Paninitől kell megvenni a Marvel-képregények kiadásának jogát Európában! És az utóbbi időben Kaine-nek volt gondja a Paninivel is. Pl.: meghiúsult Vasember-kötet, Marvel Extra kiadásának csúszása stb. De még mindig jobbak, mint a DC.
Amúgy meg tényleg nem fognak lelki problémát csinálni abból, ha egy 10-15 milliós piacon épp nem jelenik meg X kiadó Z kiadványa. Ma már bármit meg lehet rendelni internetről, és angolul már szinte mindenki jól beszél. 


Ha már így szóba került , hol tart az új kötet ?

Az Y? Szerintem az ég világon sehol! A Képes Kiadónál is azt írták amúgy, hogy nekik sem nagyon válaszolgat mostanság a DC.
Kaine ezt írta egyszer: 
"Beszéltem a Képes Kiadó vezetőjével, hogy az Y-t úgy fogom kiadni, hogy ők rendelik meg jövő év elején (vagyis nekem nem kell további 2 könyvet bevállalni hozzá), a kiadója én leszek."

Magyarázat:
"A DC nem köt semmiféle szerződést 3000 dolláros jogdíj alatt. Általában könyvenként 1000 dollárt kérnek előre. Vagyis egy bármiféle szerződéshez minimum 3 könyvet kell bevállalni."
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 25. - 09:10:49 írta D-TOX »

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #591 Dátum: 2010. Október 25. - 09:26:49 »
Túl kicsik vagyunk ahhoz hogy annyit törődjenek velünk. Valahol érthető.

Mondasz valamit,de látod a Marvel mégis hajlandó tárgyalni a hazai kiadókkal hogy népszerűsítsék a termékeiket!
Amit a DC művel az számomra nonsense még mindig :headscratch:

Nem a Marvel tárgyal, hanem a Panini. A Paninitől kell megvenni a Marvel-képregények kiadásának jogát Európában! És az utóbbi időben Kaine-nek volt gondja a Paninivel is. Pl.: meghiúsult Vasember-kötet, Marvel Extra kiadásának csúszása stb. De még mindig jobbak, mint a DC.
Amúgy meg tényleg nem fognak lelki problémát csinálni abból, ha egy 10-15 milliós piacon épp nem jelenik meg X kiadó Z kiadványa. Ma már bármit meg lehet rendelni internetről, és angolul már szinte mindenki jól beszél. 


Ha már így szóba került , hol tart az új kötet ?

Az Y? Szerintem az ég világon sehol! A Képes Kiadónál is azt írták amúgy, hogy nekik sem nagyon válaszolgat mostanság a DC.
Kaine ezt írta egyszer: 
"Beszéltem a Képes Kiadó vezetőjével, hogy az Y-t úgy fogom kiadni, hogy ők rendelik meg jövő év elején (vagyis nekem nem kell további 2 könyvet bevállalni hozzá), a kiadója én leszek."

Magyarázat:
"A DC nem köt semmiféle szerződést 3000 dolláros jogdíj alatt. Általában könyvenként 1000 dollárt kérnek előre. Vagyis egy bármiféle szerződéshez minimum 3 könyvet kell bevállalni."


Ettől függetlenül én azért még így is bizakodva tekintek a jövőbe mert ha  Vertigo antológia megjelent plusz egyéb más DC képregény akkor tán van esély a folytatásra! Nekem mindegy hány évet kell rá várni türelmes ember vagyok juszt is kivárom  ;D

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vertigo
« Válasz #592 Dátum: 2010. Október 25. - 09:37:35 »
és angolul már szinte mindenki jól beszél. 
Ez egy nagyon, nagyon, nagyon, de nagyon erős túlzás. Nagyon sokan csak azt hiszik, hogy nagyon jól beszélnek angolul.  ;D És ráadásul elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet és kilátásokat, én is rájöttem, hogy jobban jártam volna, ha inkább kelet felé orientálódom, kantoni nyelv jönne most jól. :)
« Utoljára szerkesztve: 2010. Október 25. - 10:53:00 írta holloo »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vertigo
« Válasz #593 Dátum: 2010. Október 25. - 10:51:17 »
Amit a DC művel az számomra nonsense még mindig :headscratch:
Lehet, de attól még ez van. Bár hogy ez mennyire fogható apátiára és mennyire a teljes tisztújításukra és totális átszervezésre, illetve hogy az anyacég szeretne kisajtolni egy csomó filmet és sorozatot belőlük, miközben a nyakukon a Superman-jogok lejárta, szerintem vitatható lenne.
Ja, és Sinister, hosszú távon szerintem jobb lenne, ha felfedeznéd magadnak a Válasz gombot az idézettel szemben, illetve ha már utóbbi, a backspace billentyű nagy barátunk.
rájöttem, hogy jobban jártam volna, ha inkább kelet felé orientálódom, kantoni nyelve jönne most jól. :)
Valószínűleg azért közelebbre is elég lenne, egy sima orosszal is már egész kellemes helyzetbe kerülne az ember.

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #594 Dátum: 2010. Október 25. - 13:09:17 »
tg : Yes Sir  ;D

Arról meg felesleges lenne vitatkozni hogy melyik keleti országba jobb a képregények helyzete mert lehetséges hogy az oroszoknál sokkal több minden jelenik meg mint nálunk,de tudjátok inkább éldegélek békésebb földeken mint ott ahol az erőszak meg a bűnözés az úr!

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #595 Dátum: 2010. Október 25. - 13:49:13 »
Szerintem Talgabyék a gazdasági változásokhoz igazított nyelvtanulásról beszéltek, nem a tőlünk keletre lévő képregénypiac helyzetéről.
"Live for nothing or die for something, your call."

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Vertigo
« Válasz #596 Dátum: 2010. Október 25. - 14:06:58 »
.?
és angolul már szinte mindenki jól beszél. 
Ez egy nagyon, nagyon, nagyon, de nagyon erős túlzás. Nagyon sokan csak azt hiszik, hogy nagyon jól beszélnek angolul.  ;D És ráadásul elnézve a jelenlegi gazdasági helyzetet és kilátásokat, én is rájöttem, hogy jobban jártam volna, ha inkább kelet felé orientálódom, kantoni nyelv jönne most jól. :)

Boszniában és Svájcban vannak Kantonok tudtommal, melyik nyelvre gondoltál  ;D (Svájvban meg ugye 3-4 nyelvet beszélnek)?
Szerintem lassan egy lóvárival vagy beás nyelvjárással is ki leszünk segítve  :D .
Amúgy egy orosszal tényleg jól járna manapság az ember. Én is tanultam egy darabig általános iskolában, csak utába középiskolában nem folytathattam, mert ott meg a kutyát sem érdekelte ez a szláv nyelv (nem jött összes 1 csoportra való ember sajnos). Úgyhogy jöhetett a német helyette, ami olyan volt, mint halottnak a csók.
No, mindegy, OFF befejezve.     

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vertigo
« Válasz #597 Dátum: 2010. November 23. - 20:06:17 »
Úgy érzem,picit kezd hanyatlani a Marvel-kiadás nálunk a Panini szemétkedése jóvoltából. Viszont nekem tetszenek nagyon a Kingpin kiadványai.Kíváncsi lettem a Vertigo-könyvekre,és úgy olvasom,lesz új Y is.Megrendelem őket. Kíváncsi vagyok nem szuperhősös képregényekre is. :)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vertigo
« Válasz #598 Dátum: 2010. November 23. - 22:24:30 »
Minden, amit én adtam ki, az nekem tetszett, vagyis minden kiadványomat garantálom, hogy jó. :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Vertigo
« Válasz #599 Dátum: 2010. November 24. - 07:58:48 »
Inkább azt garantálod, hogy az ízlésed szerint jó, nem? Azért a szuperhősös kötetek nagyja idehaza szerintem úgy jött össze, hogy az összeállítójuknak tetszett. Az már más kérdés, hogy a jelek szerint vagy te panaszkodsz a legkevésbé, vagy neked áll a legközelebb az ízlésed a köznépéhez. :D