Szerző Téma: Y, az utolsó férfi  (Megtekintve 256689 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Vertigo
« Válasz #660 Dátum: 2011. Január 11. - 16:18:15 »
Az meg a másik hogy a főszereplő rohadtul hasonlít Peter Parkerre
Tényleg! :) De ettől még ne játssza se Böff, se Tobey... ;)

Mr.Sinister

  • Génmérnök
  • Venom
  • ****
  • Hozzászólások: 2208
Re:Vertigo
« Válasz #661 Dátum: 2011. Január 11. - 16:20:48 »
Toby-hoz még annyira se passzolna Yorick karaktere mint Peter Parkeré  :hehe:

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Vertigo
« Válasz #662 Dátum: 2011. Január 11. - 19:46:36 »
Toby-hoz még annyira se passzolna Yorick karaktere mint Peter Parkeré  :hehe:

Nekem már kezdetektől fogva nem a Pókember jutott eszembe Tobey-ról. Ez a filmesektől egy nagyon rossz választás volt.

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Vertigo
« Válasz #663 Dátum: 2011. Január 12. - 19:15:20 »
Szerintem az Eredetből, Joseph Gordon-Levitt alkalmas lenne a szerepre!

http://backseatcuddler.com/wp-content/uploads/2008/03/josephandclaudia5.jpg

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #664 Dátum: 2011. Január 12. - 19:49:46 »
A Kulcsfigura óta utálom. (és igen az 500 nap nyár-t is utálom) Csak egyféle szerepet adnék neki: tömegstatiszta valami kolumbiai kivégzőosztag veszélyesebb felén.  :twisted:
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vertigo
« Válasz #665 Dátum: 2011. Január 13. - 10:57:42 »
Nem láttam azt a filmet, de nem tudom elképzelni, hogy ésszerű magyarázat lehet erre a reakcióra.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #666 Dátum: 2011. Január 13. - 11:33:46 »
Az a film egy túlértékelt trágya (ennél mélyebb filmesztétikai elemzést most ne várj tőlem) az 500-al együtt. Ezen pedig felesleges vitatkoznunk, hogy számodra mi az ésszerű, mert ezt már megbeszéltük, hogy szerinted vannak mérhető, ebből kifolyólag minden filmre ráhúzható minőségi jellemzők, szerintem meg ez abszolút szubjektív. A srác nem jó színész. Minden filmjében ugyanazt - a számomra rendkívül irritáló - arrogáns képét mutatja. Az, hogy bejött neki az élet, és a független filmek világából most átevezhet a blockbusterekhez, attól még nem lett semmivel se jobb, sőt...
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vertigo
« Válasz #667 Dátum: 2011. Január 13. - 11:45:19 »
Az 500 pedig nagyon jó, bár nem tipikusan az a film, amire könnyen rá tudom húzni ezeket az objektív mércéimet.

Túl sok filmben nem láttam amúgy, de az 500-ban szerintem nagyon jó volt. Csak azt nem értem, mi ebben a fickóban az arrogáns...mert hogy nem jó színész, az tényleg erősen szubjektív, de mondjuk az 500-beli elesett hősszerelmes szerepében semmi arrogancia nincs.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #668 Dátum: 2011. Január 13. - 11:56:19 »
500-beli elesett hősszerelmes szerepében semmi arrogancia nincs.

Na jó abban talán nincs annyi, de szerintem még a mélabús, fáj a világ tekintetén is átszűrődik. Persze az is lehet, hogy ez már nálam valami paranoid dolog.  :D
Konkrétan abban a filmben az volt a problémám, hogy én ki nem állhatom, amikor a férfiakat ilyen puhapöcsnek állítják be. Biztos van ilyen is, de hogy mindig ez a kemény nő - lúzer férfi modell van előtérbe állítva, az nekem már unalmas. Közel sem tartottam olyan formabontónak, mint ahogy reklámozták. Akkor már inkább a Párizs, szeretlek! vagy a My blueberry nights.
"Live for nothing or die for something, your call."

holloo

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1246
  • "Free Genosha"
Re:Vertigo
« Válasz #669 Dátum: 2011. Január 13. - 12:00:34 »
A srác nem jó színész. Minden filmjében ugyanazt - a számomra rendkívül irritáló - arrogáns képét mutatja. Az, hogy bejött neki az élet, és a független filmek világából most átevezhet a blockbusterekhez, attól még nem lett semmivel se jobb, sőt...
Ilyen színészek szerintem mindenkinél vannak. Ez a leírás nálam egy az egyben Russel Crowe. ;) Minden filmjében ugyanaz a bánatos "jajjdekeményvagyokdebánatoshősis" pofa, semmi játék, az már más kérdés, hogy bizonyos filmekhez ez nagyon beválik (pl Gladiátor), de amikor már minden filmjében és szerephez ezt hozza, az már gáz. :)

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #670 Dátum: 2011. Január 13. - 12:07:15 »
 :bravo: Nálam még Kate Winslet is ilyen.
"Live for nothing or die for something, your call."

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vertigo
« Válasz #671 Dátum: 2011. Január 13. - 12:21:31 »
Idézet
Konkrétan abban a filmben az volt a problémám, hogy én ki nem állhatom, amikor a férfiakat ilyen puhapöcsnek állítják be. Biztos van ilyen is, de hogy mindig ez a kemény nő - lúzer férfi modell van előtérbe állítva, az nekem már unalmas.
Én sem szeretem a töketlen balfaszokat, de az 500-ban ő még nem esett át a fájóan béna szintre, és valahogy jól is állt neki a szerep. Formabontó amúgy nem is az alapfelállás miatt volt, hanem a szerkezete és talán a stílusa miatt. Számomra üde színfolt volt a film a totálisan egykaptafára készülő romantikus nyálak palettáján.
Idézet
Ilyen színészek szerintem mindenkinél vannak.
Nálam Marky Mark Wahlberg ilyen. MOndjuk őt általában máshol sem értékelik túl sokra, de nekem már az is meglepő, amikor vele kapcsolatban színészkedésről írnak, amikor minden filmjében ugyanazt hozza, enyhe árnyalati különbségekkel.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #672 Dátum: 2011. Január 13. - 12:26:31 »
A The fighter oscar esélyes.
"Live for nothing or die for something, your call."

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vertigo
« Válasz #673 Dátum: 2011. Január 13. - 12:29:48 »
Ilyen színészek szerintem mindenkinél vannak.
Ilyenkor mindenki lázasan kutatni kezd az emlékeiben. :) Nálam is van, de most meg nem mondanám, ki.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re:Vertigo
« Válasz #674 Dátum: 2011. Január 13. - 12:33:00 »
Robert Downey is az utóbbi 10 évben csak ugyanazt a figurát nyomja, de mondjuk ez neki minden filmben jól áll.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Vertigo
« Válasz #675 Dátum: 2011. Január 13. - 12:37:05 »
:off:
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Vertigo
« Válasz #676 Dátum: 2011. Január 13. - 12:39:44 »
Idézet
Robert Downey is az utóbbi 10 évben csak ugyanazt a figurát nyomja, de mondjuk ez neki minden filmben jól áll.
Ja, de még az elvonó előtt azért nyomott ő nagyon más figurákat is, eléggé jól.
Idézet
A The fighter oscar esélyes.
Ja, nagyon kíváncsi is vagyok rá. Megpróbálok ellenérzések nélkül beülni majd. MOndjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy mellékszereplő fronton esélyes, nem főszereplő fronton. Bale játékát, meg valami nő játékát emelik ki, nem Wahlbergét.

Off befejezve, bocsi, ez volt az uccsó.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Vertigo
« Válasz #677 Dátum: 2011. Január 20. - 23:21:45 »
Megvan az elvi megállapodás a DC-vel az Y folytatásáról. Tavasszal mindenképpen megjelenik végre (sóhaj).

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Vertigo
« Válasz #678 Dátum: 2011. Január 20. - 23:36:51 »
Ez egy jó hír, így a nap végére.  :)
"Live for nothing or die for something, your call."

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Vertigo
« Válasz #679 Dátum: 2011. Január 21. - 13:32:53 »
Megvan az elvi megállapodás a DC-vel az Y folytatásáról. Tavasszal mindenképpen megjelenik végre (sóhaj).
mint kisbefektető, ennek a hírnek roppant mód örülök ;D
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"