Szerző Téma: Y, az utolsó férfi  (Megtekintve 256713 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Vertigo
« Válasz #100 Dátum: 2007. November 05. - 13:26:39 »
Fórumunk hölgytagja egy nők által uralt világról akar inkább olvasni... milyen meglepő. :lol:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Vertigo
« Válasz #101 Dátum: 2007. November 05. - 18:23:04 »
Nekem mindegy melyik jön ki előbb, úgy is vevő vagyok mindkettőre.
Szerintem az lenne a legjobb, ha mind a kettő egyszerre jönne ki! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #102 Dátum: 2007. November 05. - 19:59:02 »
Elvileg úgy néz ki a dolog, hogy lehetne tavasszal egy Y, és ősszel egy Y és egy Prédikátor. De még mindig nem biztos semmi, meglátjuk mennyi fogy a karácsonyi forgalomban.  ;)
Az Y innen menne tovább, a Prédikátorból az első négy rész (ami öt) menne egyben.

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Vertigo
« Válasz #103 Dátum: 2007. November 06. - 08:06:16 »
Tudom, hogy volt róla szó (vagy rosszul emlékszem), de akkor ha lenne 2. Prédikátor, akkor hogy lenne? Az elsőben benne lenne 1-4, a másodikban 5-7 és...? Vagy ennyi lenne benne?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #104 Dátum: 2007. November 06. - 13:57:17 »
Nem, valamit még kéne tenni mögé. De ez annyira esetleges még, hogy nagyon nem töröm magam, hogy kitaláljam, egyelőre. Tudod:
1: menjen jól a Vertigo
2: menjen jól az 1. Prédikátor
és csak ezután kell kitalálnom.  ;)

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Vertigo
« Válasz #105 Dátum: 2007. November 06. - 16:19:18 »
Sajnos tudom. Mondjuk rajtam nem múlik. Egy barátomnak is mondtam, hogy bajok lesznek, ha nem veszi a Vertigokat, de nem hisz nekem... Majd még noszogatom, hátha rá tudom venni, főleg az ilyen jó akciók mellett. Amúgy neki is az egyik kedvence a Prédikátor, úgyhogy csak megveszi legalább azt.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Vertigo
« Válasz #106 Dátum: 2007. November 16. - 07:12:02 »
A Smallville.hu fórumán megy a Daily Planet és valaki ma reggel ezt a cikket dobta be (ugye van anszotok ki volt?):

A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #107 Dátum: 2007. November 16. - 10:55:00 »
Te honos vagy a smallville.hu-n?  :D Néha én is járok oda, valaha akartam is honosítani a Smallville képregényt, de aztán nem nagyon erőltették, úgyhogy én se. De köszi az ismertetőt!  ;) :spidey:

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Vertigo
« Válasz #108 Dátum: 2007. November 16. - 14:35:29 »
Máskor is. A Smallvillebe meg belekezdtem én. (Lásd Comicsquad)
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #109 Dátum: 2007. November 16. - 18:54:52 »
Tudom, láttam.  ;)

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Vertigo
« Válasz #110 Dátum: 2007. November 17. - 16:21:01 »
Ma végre sikerült teljesen elolvasnom a Vertigo 4-et. Nagyon jó lett. :D Tetszett az Y sztori és a Prédikátor. Jesse végre jól ellátta a baját a sok szarrágónak. ;D Az Y vége pedig nagyon jó lett, már alig várom a folytatást, csak az a baj, hogy még sokat kell rá várni. :( Meg persze sajnálom, hogy megszünt a Vertigo válogatás, összeségében nagyon tetszett mind a négy könyv. Köszi Kaine. ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #111 Dátum: 2007. November 17. - 17:30:02 »
Részemről a szerencse.  ;)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re: Vertigo
« Válasz #112 Dátum: 2007. November 19. - 11:21:48 »
Meg persze sajnálom, hogy megszünt a Vertigo válogatás, összeségében nagyon tetszett mind a négy könyv. Köszi Kaine. ;)
Ezt én is sajnálom. :( De ha belegondolok, hogy lesz külön Y könyv... :D :sweetheart:

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Vertigo
« Válasz #113 Dátum: 2007. November 19. - 15:42:30 »
Meg Prédikátor! :D

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Vertigo
« Válasz #114 Dátum: 2007. November 22. - 09:22:39 »
Én is beújítottam a Vertigó 4-et. Az Y pofás volt, Yorick idióta humora még mindig letud döbbenteni. A Constantine-t egy kis töltelékrésznek éreztem, de annak tökéletes volt. Ami viszont a Prédikátort illetti... A kötet csúcspontja. Olyan érzésem volt, mintha egy akciófilm végső leszámolását láttam volna. (Csak az homályos előttem, hogy ki a fene az cowboy, akivel Jesse dumált) Mondjuk Ennis ért a nagy finálékhoz (Lásd Welcome back, Frank). Várom a külön köteteket, csak addig szedjek össze zsét rájuk, meg a BA-ra.
A félelem nélküli

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #115 Dátum: 2007. November 22. - 11:16:38 »
A cowboy John Wayne. Jesse példaképe.

Daredevil

  • Fekete Tarantula
  • **
  • Hozzászólások: 437
  • Proctector os Hell"s Kitchen
Re: Vertigo
« Válasz #116 Dátum: 2007. November 23. - 11:59:13 »
Nafene. Erre nem számítottam.
A félelem nélküli

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Vertigo
« Válasz #117 Dátum: 2007. November 27. - 17:27:12 »
Végre sikerült elolvasnom a börze óta a Vertigo 4. részét. Én is sajnálom, hogy befejeződik, bár a külön köteteknek meg örülök. ;) Bár nem ez volt a legjobb a 4 rész közül  ( nekem a 3. rész tetszett a legjobban), de ez is tetszett. Az Y-ban úgy vettem észre nem sok történt, gyorsan végigfutottam rajta. A Constatin tetszett a legjobban most ebben a kötetben, érdekes volt látni mire képes egy szekta, mennyire befolyásolja az emberek tudatát, akár a többség számára  "jóként", akár "rosszként" hírdeti magát. És végre szerzett egy nőt John. ;D A Prédikátor számomra 1 vagy talán 2 helyen már sok  volt, és értelmetlen. Például nem értem minek kellett feléleszteni Tulipot, de biztos a későbbiekben ez majd kiderül. De jó volt nézni, hogyan számol le T.C.-vel ( nekem egyből a Faun labirintusában az egyik orrbetörös jelenet jutott az eszembe) és Jodyval. És végre  meghalt az a beteges öregasszony. ( amúgy rosszul gondolom , hogy a nagymama többet is kért néha T.C.-től és Jodytól? :o mintha egy kis utalás lett volna rá valahol...)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Vertigo
« Válasz #118 Dátum: 2007. November 27. - 22:02:36 »
Neem, én legalábbis ilyet nem vettem észre. JOdy nem is az a fajta, aki megtette volna, de mondjuk TC biztosan igen.  ;D

Psycho

  • Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
  • ***
  • Hozzászólások: 3184
Re: Vertigo
« Válasz #119 Dátum: 2007. November 27. - 22:18:52 »
Ja T.C. bármire képes. ;D De mintha egy kis rejtett utalás lett volna, de most meg nem mondom hol, mert elég messze vagyok most jelenleg a képregényemtől. :)