Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485529 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4820 Dátum: 2021. április 28. - 18:35:58 »
A Slott-éra a Hihetetlen Pókember 39-ben kezdődött el. A jelenlegi korszak előtti legújabb kor. 2018 körül ért véget.
Nálunk nem kapható a PPP eleje, de használtan még beszerezhető - igaz, nem olcsón.

Ebből kifolyólag nem gondolkodtatok még Omnibus kiadványokban? Korlátozott darabszámmal, csak előrendelőknek, mondjuk 20%-os előleg befizetése mellett? Vagy ilyet nem szabad?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4821 Dátum: 2021. április 28. - 19:07:53 »
Inkább csak még nem jutott eszünkbe. :)

BBandika

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4822 Dátum: 2021. április 30. - 16:31:04 »
A Slott-éra a Hihetetlen Pókember 39-ben kezdődött el. A jelenlegi korszak előtti legújabb kor. 2018 körül ért véget.
Nálunk nem kapható a PPP eleje, de használtan még beszerezhető - igaz, nem olcsón.

Ebből kifolyólag nem gondolkodtatok még Omnibus kiadványokban? Korlátozott darabszámmal, csak előrendelőknek, mondjuk 20%-os előleg befizetése mellett? Vagy ilyet nem szabad?



Ebben a formában én is támogatnék Omnibus kiadványokat;sőt akár más szereplőktől is vevő lennék rá.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4823 Dátum: 2021. április 30. - 18:24:01 »
Újakat biztosan nem adnánk ki így, a Mega Marvel is több mint 2 hónapos meló. Ennyi más mellett nem lenne rá időnk. Régebbiek újrakiadásáról lehetne szó, esetleg.

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4824 Dátum: 2021. Május 01. - 12:40:31 »
Újakat biztosan nem adnánk ki így, a Mega Marvel is több mint 2 hónapos meló. Ennyi más mellett nem lenne rá időnk. Régebbiek újrakiadásáról lehetne szó, esetleg.

Azt azért adnám ha a legelejétől kezdve kiadnátok így mondjuk a Peter Parker Pókember sort az 54-ik részig, mondjuk 2-3 darab, 800 oldalas, keményfedeles, cérnafűzött omnibusban, boldogan fizetném be a 2-3*20%-os előleget (ha annyi lenne), hogy kaphassak mindegyikből egy példányt. :D
« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 01. - 12:45:13 írta elge76 »

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4825 Dátum: 2021. Május 02. - 14:38:32 »
mondjuk 2-3 darab, 800 oldalas, keményfedeles, cérnafűzött omnibusban,
Én is megvenném szerintem, bár az idei évben tutira nem férne bele a keretembe, jövőre esetleg...  ;D
(Bár, ha belegondolok, hogy mennyire le vagyok maradva a Kingpin-cuccokkal, akkor a PPP-Omnibus jövőre se férne be.)
Nagy piaca nem lenne sajna, a Sandman 600 oldal, és 17-25e között mozog, amit te írtál, az minimum 30e lenne, gondolom.
De az ötlet jó, én támogatom, szerintem a Batmanes Omnibus is jó lesz majd, csak még nem tudom, hogy mikor fogom megvenni... :-)

elge76

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 154
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4826 Dátum: 2021. Május 02. - 15:35:25 »
mondjuk 2-3 darab, 800 oldalas, keményfedeles, cérnafűzött omnibusban,
Én is megvenném szerintem, bár az idei évben tutira nem férne bele a keretembe, jövőre esetleg...  ;D
(Bár, ha belegondolok, hogy mennyire le vagyok maradva a Kingpin-cuccokkal, akkor a PPP-Omnibus jövőre se férne be.)
Nagy piaca nem lenne sajna, a Sandman 600 oldal, és 17-25e között mozog, amit te írtál, az minimum 30e lenne, gondolom.
De az ötlet jó, én támogatom, szerintem a Batmanes Omnibus is jó lesz majd, csak még nem tudom, hogy mikor fogom megvenni... :-)

Ha a Fumax kiadásait nézzük, akkor az ottani limitált verzióból 17.000 forint a legdrágább, a sima kiadásnak 11995-nél megáll a vége.
Szóval olyan 15-16.000 forint környékén még pont korrekt is lenne az ár.

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4827 Dátum: 2021. Május 02. - 15:47:01 »
Idézet
De az ötlet jó, én támogatom, szerintem a Batmanes Omnibus is jó lesz majd, csak még nem tudom, hogy mikor fogom megvenni... :-)

Lesz ilyen is? Miről maradtam le?

Bukowski

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 78
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4828 Dátum: 2021. Május 02. - 20:43:06 »
Lesz ilyen is? Miről maradtam le?
Kingpin-viszonylatban nem valószínű, hogy lesz ilyesmi.
Ahol a Sandman-sorozat megjelenik, ott van olyan terv, hogy kiadnak Neil Gaimantől válogatást is.
De nem lesz Batman az egész, csak lesz benne az is. Olyan féltégla lesz, mint a Sandman, csak szuperhősökkel.  :)

mutkacsaba

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 277
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4829 Dátum: 2021. Május 03. - 16:59:16 »
Köszönöm a választ, így már tudom miről van szó.  ;D

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4830 Dátum: 2021. Május 13. - 14:45:49 »
Kész vagyok.  A Marvel  beújitott    új  sorozatokat  inditott  ,  hogy  most komoly  vagy   félig- medig    vicc,    az  egyik   sorozat   cime   nagyon    nyersen forditva    valami  ilyesmi   Péter Parker  a Lehalgatókéstülék . :lol:  Eddig  egy  szám   jellent meg .Hogy   sorozat lesz-e   vagy csak ez az egy   füzet  még nem tudom.  Egy kissé   elvarázsolt  ,  szokkatlan    ötletnek jó.  Parker   elégé különös   kinézetett  kapott   ;) :lol: :o
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4831 Dátum: 2021. Május 19. - 20:04:47 »
Üdv, ejnye Marvel ejnye.  Hát...    ˝ szegény ˝   Kindred  ,  tisztára  egy    pszhopata \ szadista   karaktert   csináltak belöle . Pedig   aki az elött  volt  viszonylag  egy   normális   karakter  volt    , még   afféle    kisebb katarzison , megtisztúlásson is   keresztülment    .   Rendes  családi  élete volt   :censored: :censored: :censored: :censored: :censored: :censored:-nek. Kár volt  Kindred et csinálni belóle . Mást  karakter is   lehetet volna helyette 
 Normális kapcsolata  a többiekel  stb  . Erre  a Marvel  újra  örütté tette  . Draga jó Marvel  ,NEM  kell   minden áron  tökre  tenni az életét  annak   ,aki    egyszer  már    újra    rendes   egyszerü   csendes   életet élt .Ezt nektek   :violent: :violent: :fc:

« Utoljára szerkesztve: 2021. Május 19. - 22:30:23 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk

Zöldlámpás

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 451
  • Sid , a lajhár
Re:Spider-Man (amerikai kiadás)
« Válasz #4832 Dátum: 2021. Szeptember 08. - 19:56:22 »
Üdv,  nem  spoiler  csak  egy  kis dühgés  és  szomorúság  a Kindred  történt  nem  várt  csavarja  és " csattanója  " miatt. Drága  jó  Marvel  te emlék  és  szereplő   gyalázó  gazemberek   ,Hogy a fene.......  benneteket ,  lónak  a ......az ülögumotokba. Ezt  nektek   :violent: :violent: :violent: :violent: :haj: :haj:   :finger: Most  én   :  :'(     :'(    A történetben  megjelenö  szereplő, soha  mondom  SOHA  nem  tenne  ilyet 
« Utoljára szerkesztve: 2021. Szeptember 09. - 00:41:15 írta Zöldlámpás »
Mindannyan ragyogó  lelkek vagyunk