Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485542 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #620 Dátum: 2008. Január 09. - 16:40:44 »
Na várj, nincs eltörölve semmi a múltból. Minden ugyanaz, csak nincs házasság, van Harry. Ennyi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #621 Dátum: 2008. Január 09. - 16:51:55 »
Idézet
Most nem akarok visszaolvasni, de talán Kaine említette, hogy még a Pók klónok is ott bolyonganak valahol a világban
Hmm...én úgy emlékszem, hogy Kaine-ről nem lehet tudni, mi van vele, a többi klón halott.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #622 Dátum: 2008. Január 09. - 17:00:00 »
Szerintem ő rám célzott.  :D De nem, visszavonva, hisz akkor még én is azt hittem, hogy visszamentünk az időben, és Ben Reilly még bolyonghat valahol.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #623 Dátum: 2008. Január 09. - 17:26:35 »
Nem, mert ha nem tudják, ki Pókember, akkor nem is klónozhatta warren, hisz akkor tudná, ki ő. Tehát végre teljesült a Pók-szerkesztőség nagy végya, eltörölték a klón-sztorikat.
Vagy persze nem, kitalálnak vmi agyoncsűrt-csavart magyarázatot, és akkor használhatják továbbra is a Ben Reilly álnevet, ha kell.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Spider-Man
« Válasz #624 Dátum: 2008. Január 09. - 19:20:41 »
hűha fura manó..... bár hát.. új generációk nönek fel más az igény ez az ürharcos koponya manó.... ".." kicsit azért túlzás de mivel a póki is kcisit gázos reméljük csak a rajzoló rontptta el .. és az eredeti majd jobban néz ki.... vagy ki se adják :D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #625 Dátum: 2008. Január 09. - 19:41:28 »
Idézet
Szerintem ő rám célzott.  Nevet
Tudom, és te említetted, hoyg a klnok is ott bolyonghatnak valahol. Erre írtam én, hogy nem, csak Kaine él, illetve róla nem tudjuk, hogy mi lett vele.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #626 Dátum: 2008. Január 09. - 22:46:37 »
Warren, meg a halott szereplok az mas teszta, o mar nem el, tehat jelenleg nem is tudja.
De ha nem tudta volna, az is boritana mindent, mert akkor Gwen nem hal meg...

Jenkins meg hiaba irt jol, nem volt eleg nagy nev. Azert kellett JMS... :drying:

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #627 Dátum: 2008. Január 10. - 10:14:27 »
Most olvastam a marvel appendix oldalon, hogy kiadnak egy 6 részes handbook-ot májusban, ami a változásokat tartalmazza majd. Hát szükség is lesz rá de nagyon.
Amúgy már olvasható az ASM 546 is. Én most fogok nekiesni.

Ja, és három embernek továbbra is biztosan tudnia kell a Marvel Univerzumban, hogy kit rejt Pókember maszkja a Mephisto-s változás ellenére is: Fenegyerek, Rozsomák és a Fekete Macska.
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 10. - 13:24:13 írta Ben Reilly »

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #628 Dátum: 2008. Január 10. - 13:27:03 »
Ja, és három embernek továbbra is biztosan tudnia kell a Marvel Univerzumban, hogy kit rejt Pókember maszkja a Mephisto-s változás ellenére is: Fenegyerek, Rozsomák és a Fekete Macska.
Volt az a nagy kep, amit talan talgaby nem tudott elolvasni, es valaki belinkelte nagyobb meretben. Azon szerintem emlitik, hogy Peter titkos szemelyazonossagat senki nem ismeri, meg Daredevil sem.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #629 Dátum: 2008. Január 10. - 13:29:24 »
Igen, szó szerint írták, hogy senki, de abszolút senki se tudja, kicsoda Pókember valójában.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #630 Dátum: 2008. Január 10. - 14:50:59 »
Nos, túl vagyok a BND első részén. Hát... sokkal rosszabbra számítottam. Sőt, egészen élveztem, jóval fölülmúlja a várakozásaimat.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #631 Dátum: 2008. Január 10. - 15:34:20 »
Ja, és három embernek továbbra is biztosan tudnia kell a Marvel Univerzumban, hogy kit rejt Pókember maszkja a Mephisto-s változás ellenére is: Fenegyerek, Rozsomák és a Fekete Macska.
Volt az a nagy kep, amit talan talgaby nem tudott elolvasni, es valaki belinkelte nagyobb meretben. Azon szerintem emlitik, hogy Peter titkos szemelyazonossagat senki nem ismeri, meg Daredevil sem.

Tudom, én linkeltem be a nagyobb verziót, de akkor se stimmel valami, a Jean Dewolff sztorinak ebben az új világban is meg kellett történnie és ott Fenegyerek megtudta. Gyerekek itt nagyobb lesz a kavarás mint gondoltam. Kaine segíts  :'(

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #632 Dátum: 2008. Január 10. - 15:42:52 »
Idézet
Tudom, én linkeltem be a nagyobb verziót, de akkor se stimmel valami, a Jean Dewolff sztorinak ebben az új világban is meg kellett történnie és ott Fenegyerek megtudta.
Persze, csak Mephisto "blokkolja az agyát", és nem emlékszik rá. Például Peter maszklevétele is megtörtént, arra sem emlékszik senki. Én hasonlóan képzelem, mint a Sentry esetében történt.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #633 Dátum: 2008. Január 10. - 16:13:45 »
A Sentry a létezése emlékét törölte ki mindenkiből, egyszerűen nem tudták, hogy ő vha is élt, amíg vissza nem tért. Pókiról mindenki tud, csak mágikus módon azt felejtették el, hogy ki ő. Ami valójában sokkal nagyobb bonyodalmakhoz vezet, mintha egyszerűen eltörölték volna mindenki emlékét róla.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #634 Dátum: 2008. Január 10. - 16:33:37 »
Macsinka miért kéne tudni így, hogy ki ő? Mondjuk elég érdekes lenne egy olyan visszamelékezős sztori, amikor Macsi visszagondol arra a percre, amikor Pókunk levette előtte a maszkját...de nem emlékszik egyáltalán a névre és az arcra. :drying:
Amúgy Bennek igaza van, Fenegyerek és Rozsi előtt megint csak addig marad rejtve a dolog, amíg nem látják(höhö...egyik hallja, a másik szagolja ;D) Peter meg Pókembert gyors egymásutánban.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #635 Dátum: 2008. Január 10. - 17:25:10 »
Macsi már MJ és Peter kapcsolata előtt meghatározó személy volt Pókember életében. Amikor Peter lelplezte magát előtte, az eléggé meghatározó momentum volt, és kétlem, hogy egy ilyen esemény ne történt volna meg "újra". Ha nem, akkor úgy baromság az egész brand new day koncepció ahogy van, és a szerkesztőség a saját marhaságába fog belemurdelni.

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #636 Dátum: 2008. Január 10. - 17:33:11 »
Macsi már MJ és Peter kapcsolata előtt meghatározó személy volt Pókember életében.
Mármint MJ és Peter második kapcsolata előtt.

Egyébként ha nem tekintjük a BND hatását az univerzumra/többi Pókos történetre, akkor szerintem egész jól sikerült ez az első szám. Ha pedig figyelembe vesszük őket, akkor majd később látjuk meg, mi sül ki ebből.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #637 Dátum: 2008. Január 10. - 17:47:25 »
A próféta szóljon belőled.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #638 Dátum: 2008. Január 11. - 21:39:15 »
Kaine segíts
És íme, a BND első jele, hogy katasztrófa történt: Ben Reilly segítséget kér Kaine-től.  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #639 Dátum: 2008. Január 11. - 21:50:41 »
Főleg, hogy ti elvileg nem is léteztek a 616-os univerzumban. :hehe:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"