Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485523 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #20 Dátum: 2007. Július 12. - 21:02:04 »
Nos, nem Pókember-cím a Spider-Man: India, vagy a Spider-Man Tales sem.  ;) Ahogy nem volt az az 1602 sem, pedig szerepelt benne valami Parker-fazon.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #21 Dátum: 2007. Július 12. - 21:11:44 »
A Marvel pedig azt mondja, hogy pedig eme görcsös ragaszkodás ellenére is biza Pókember... :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #22 Dátum: 2007. Július 12. - 21:13:08 »
Jó, de az betudható annak is, hogy az egyik húzóembere a Marvelnek Pókember, és szinte minden képregényt el tudnak adni a nevével.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #23 Dátum: 2007. Július 12. - 22:35:11 »
Így van, meg hát a Marvel egy cég, mely el akarja adni a termékeit, mi az egy rajongó véleményéhez képest?  :hehe:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #24 Dátum: 2007. Július 12. - 22:36:56 »
Azért te nem csak egy sima rajongó vagy. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #25 Dátum: 2007. Július 12. - 22:38:32 »
Annál inkább!  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #26 Dátum: 2007. Július 12. - 22:51:03 »
Idézet
Azért te nem csak egy sima rajongó vagy.  :D
Igaz. Egy rajongó, aki az ízlésétől függőan hajlandó csak vmit elismerni Pók-címnek. Egy szörnyen válogatós rajongó, mondhatni. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #27 Dátum: 2007. Július 12. - 22:53:21 »
Ízléstől függően? Ugyan! Hát mennyi köze van a 616-hoz? Semmi. Tehát nem igazi Pók-cím. Hajlamos vagyok még belevenni a What If-eket, az Ultimate-sorozatot, és esetleg a Póklányt. De ez már nagyon messze van attól, ami igazából Pókember.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #28 Dátum: 2007. Július 12. - 23:01:23 »
Hát, anniyban igaza van gaby-nak, hogy ez is Pókcím.  :hehe: Mindneféle komolyásg nélkül persze.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #29 Dátum: 2007. Július 12. - 23:15:38 »
Nézzétek, engem mindig is A Peter Parker élete érdekelt. Azé, akivel felnőttem, és életem nagy részében követtem az ő életének folyását is. Akivel együtt örültem és együtt voltam szomorú. Mindenki, aki nem ő, nem juthat olyan közel hozzám.  ;) A What If-eket azért szeretem, és ismerem el, mert bemutatja hogyan alakulhatott volna az eredeti Peter Parker élete bizonyos esetekben. Ugyanezért, valamennyire tetszik a Póklány is. Az Ulti Pókember már egy teljesen új karakter számomra, de őt is kedvelem. Mindenki más csak olyan, hogy mivel nincs annyi az eredeti Pókemberből, amennyi számomra elegendő lenne, hát elolvasok történeteket másokról is.  ;) Annak idején nem vettem a rajzfilmes Pók-sorozatokat se, de azóta már beszereztem őket. Nem vettem a Spider-Man: manga című ff japán sorit se, és azt azóta se szereztem be. Ahogy az indiait, vagy egyéb túl alternatívat se (1602, Earth-X sorozat, stb). Ha megjelenne egy lego pókember-sorozat, szerintem azt se venném, csak azuért, mert Pókembert írtak a borítóra. Számomra a "Pókember" név mögött legyen valami érték is. Belátom, hogy hullámok lehetnek, de legyenek hegycsúcsok is.  ;)
Röviden, már túlságosan sok Pókember-cím van ahhoz, hogy mindet nyomon tudjam követni, venni, elpakolni, de fontosabb az, hogy ha megveszek egy Pókembert, szórakoztasson, vagy mutasson be valami újat Pókember világából. Ha elindulna egy olyan Pókember-sorozat, ahol Bart Simpson lenne a Pókember, szerintem azt se venném meg.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #30 Dátum: 2007. Július 12. - 23:42:12 »
Én értem mire gondolsz...de ha szigorúan nézzük, akkor is pókcím. Persze senki sem veszi komolyan, ahogy az ilyen töltelék címeket sem. Én sem tekintek rá személyesen pókcímnek, de ha belegondolunk mégiscsak az. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #31 Dátum: 2007. Július 13. - 10:25:36 »
Fura, a két Marvel Adventures címet sorra kihagyod, pedig ott aztán nem panaszkodhatsz, Póki olyan, mint régen... :roll: :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #32 Dátum: 2007. Július 13. - 17:00:30 »
Még egyetlen részt se olvastam belőle. De azt el tudom fogadni Pókembernek.  ;)

Elolvastam a legújabb FNSM és Sensational részeket is. Nevetséges, hogy köröket ver mindkettő a fő Pókember-címre, az Amazingre.  :roll: És ezeket fogják megszűntetni!  :twisted:
Olvastam az új New Avengers részeket is, itt lehull a lepel Elektráról. Persze én tudtam, hogy nem lehet az igazi, mert ő sokkal szebb.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 13. - 17:07:03 írta kaine »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #33 Dátum: 2007. Július 13. - 18:05:49 »
Hm, Maleev se éppen szuperbombázónak ábrázolta azért...
Idézet
Elolvastam a legújabb FNSM és Sensational részeket is. Nevetséges, hogy köröket ver mindkettő a fő Pókember-címre, az Amazingre.
És már milyen régóta... (gyakorlatilag az első részeik óta...) Viszont nem megszűntetik akkor, hanem pont, hogy Amazing cím alá veszik, hogy végre gondolom méltó példányszámban jelenhessenek meg.

Btw, tudjuk már, ki lesz JMS után a fővonal írója? Vagy odaadják az egyik mellékág írójának?

Idézet
Még egyetlen részt se olvastam belőle. De azt el tudom fogadni Pókembernek.  Kacsint
Azért rémes... a magasan legjobb futó alterverzum, és még egy számot sem... Jeff Parker írásai fergetegesek, ahány füzetben eddig részt vett Adventuresben, mind felejthetetlen. (Gyakorlatilag a Parker-éra miatt végtam bele az Adventures F4-honosításba is, a Szájzáras epizód mindent megér. ;D)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #34 Dátum: 2007. Július 13. - 18:15:42 »
De akkor ez az Amazinge sdolog úgy lesz, hoyg egy hónapban 3 Amazing is meg fog jelenni? mega  sztorik összefüggőek lesznek, vagy hogy a fenébe?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #35 Dátum: 2007. Július 13. - 18:17:52 »
Viszont nem megszűntetik akkor, hanem pont, hogy Amazing cím alá veszik, hogy végre gondolom méltó példányszámban jelenhessenek meg.
Hát, bárcsak ilyen egyszerű lenne.

Idézet
Btw, tudjuk már, ki lesz JMS után a fővonal írója? Vagy odaadják az egyik mellékág írójának?
Nem tudjuk, és nagyon jó lenne, bármelyiküknek is adnák. De a legjobb persze Joe Kelly lenne.  :D

Idézet
Azért rémes... a magasan legjobb futó alterverzum, és még egy számot sem...

Két oka van. Az egyik az időhiány, a másik, hogy nincs meg minden része. Mire észbekaptam, hogy ilyen is van, már megjelent néhány rész belőle, és visszamenőleg nehéz beszerezni őket.

Idézetet írta: Pepo
De akkor ez az Amazinge sdolog úgy lesz, hoyg egy hónapban 3 Amazing is meg fog jelenni? mega  sztorik összefüggőek lesznek, vagy hogy a fenébe?
Hát épp ez a jó kérdés benne. Remélem nem lesznek összefüggők, de alighanem kikerülhetetlen lesz.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #36 Dátum: 2007. Július 13. - 18:19:33 »
Idézet
Mire észbekaptam, hogy ilyen is van, már megjelent néhány rész belőle, és visszamenőleg nehéz beszerezni őket.
Még a tpb-ket is? Mert hármasával kötegelve ki szokták adni azokat a szokásos kb. negyedéves lemaradással...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #37 Dátum: 2007. Július 13. - 18:27:20 »
Én olyan ritkán veszek tpb-t, amennyire csak lehetséges. Jobban szeretem a füzeteket. És mivel tudtam, hogy úgyse mostanában fogom végigolvasni, gondoltam ráérek lassan összegyűjtögetni őket.  ;) Tpb-t csak akkor veszek, ha már teljesen lemaradtam valamiről, illetve, ha annyira drágák az első számok, hogy nem ér annyit a képregény számomra. Tpb-t tulajdonképpen csak Vertigoból vettem eddig, azok egyedül jobban mutatnak könyv formában. Illetve a magyar kiadásoknál nincs választási lehetőség.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #38 Dátum: 2007. Július 13. - 18:29:19 »
Fura, sokan meg inkább a reklámmentes, néha plusz dolgokkal ellátott gyűjteményes köteteket favorizálják...

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #39 Dátum: 2007. Július 13. - 18:31:00 »
Az egyik problémám a tpb-kkel, hogy csak állítva lehet őket tárolni, azaz sokkal nagyobb helyet foglalnak. A másik a borítók hiánya, a levelezési rovat hiánya, meg ilyesmi. A reklámok már egy picit se zavarnak, annyira megszoktam őket.  ;)