Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485524 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #40 Dátum: 2007. Július 13. - 18:32:04 »
Speciel én is. Persze, jó az, ha stócban állnak a füzetek, de a tpb-ket vagy hc-kat ki teheted a könyvespolcra...olyan jó érzés rájuknézni. Az meg mégjobb, amikor azok veszik kézbe, akik nem is tudnak erről a hobbimról. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: Spider-Man
« Válasz #41 Dátum: 2007. Július 13. - 18:34:02 »
Az külföldi (amerikai) képregény nekem azt jelenti, hogy a reklámfüzetben 3 oldalanként van egy oldal képregény is. Olyan "képregényfeeling" ez nekem.
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #42 Dátum: 2007. Július 13. - 18:35:34 »
Nekem a könyvek is szekrényben vannak. Féltem őket...  :)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #43 Dátum: 2007. Július 13. - 18:39:13 »
Rakd zacsiba őket. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #44 Dátum: 2007. Július 13. - 18:40:55 »
Pláne, hogy most még itt van a pici is. Gondolom nem szivesen szeretnéd kitenni egy kis papírtépkedős játéknak őket. :D
Egyébként én szivesen vennék tpb-t, csak fogalmam sincs, hogy hogyan szerezzem be őket, mert azért a börzén nem láttam olyan sokat belőlük. Például én a Planet Hulk-ot szeretném megvenni tpb-ben, de eddig nem láttam sehol sem, ezért csak pár füzet formájában tudtam megvenni néhány részt. A Marvel honlapjáról meg nem szivesen rendelnék, főleg, hogy sok helyen bankszámla számot kérnek, és azt én nem fogom kiadni. Sokkal jobban tetszik nekem a postai utánvétel-es megoldás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #45 Dátum: 2007. Július 13. - 18:44:18 »
Én rendszeresen rendelek a mycomicsshopról, vagy a milehigh-ról. Bankszámla kell mindkettőhöz, de ez a félelem csak azért van bennünk, mert ebben az országban élünk. Nyugaton, főként nagyobb cégeknél senkinek nem jut eszébe levenni több pénz a számlákról, mint amennyit kellene.  ;) Elsősorban nem abban a szellemben nevelkedtek, másodsorban annyira nincs rá szükségük, úgy is van elég pénzük, harmadsorban nem rontanák a saját üzletüket egy ilyen hírveréssel, ha elterjedne. De ha még ez se győzött meg, annyi pénzt tegyél fel a számládra, amennyit el kell küldeni, és akkor nem tudnak többet levenni.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #46 Dátum: 2007. Július 13. - 18:46:43 »
Nkeme még nincs számlám, szóval egyelőre még kiesek ebből. :D
Milyen mennyiségben rendelsz külföldről kaine és ha publikus ez az adat, havonta(átlagban) mennyibe kerül ez neked?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #47 Dátum: 2007. Július 13. - 18:53:28 »
Nem titok, de nem rendelek havonta. A havimat egy srác rendeli, vagyis az új megjelenéseket, azokat tőle veszem át.
Netről csak régi számokat veszek, vagy olyanokat, amik valamiért kimaradtak az újak közül. Általában 100-150 dollár között vásárolok, mert 100 fölött ingyenes a szállítás. De csak olyan 3-4 havonta, vagy ahogy összejön.  ;)

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #48 Dátum: 2007. Július 13. - 18:55:38 »
Hát ez se egy olcsó mulatság sajnos.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #49 Dátum: 2007. Július 13. - 18:56:29 »
20-30e között... azért az se rossz.
Akkor látom, nem sokan vannak azok, akik hozzám hasonlóan inkább az egyszerre egy nagy adagot szeretik képregényből... egyébként is kevés van, amit havonta olvasok, scaneket is jobb szeretem kötegenként, ezért is örülök, hogy mostanság a DCP-sek már a tpb-ket is behúzzák.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #50 Dátum: 2007. Július 13. - 18:59:16 »
Idézet
Akkor látom, nem sokan vannak azok, akik hozzám hasonlóan inkább az egyszerre egy nagy adagot szeretik képregényből...
Ennek két oka van nálam...mivel csak itthonról vásárolok(egyelőre) nem nagyon bírom kivárni, meg összejön egy nagy csomag. A másik meg, hogy hiába rendelek egyszerre sokat, úgysem olvasom el őket rögtön, van ami itt van már fél éve olvasatlanul. Harmadszor meg így is le vagyok gyilkolva, amikor 12-15 között van egy rendelés, hátha még 20-30 között lenne. :surp:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #51 Dátum: 2007. Július 13. - 19:00:20 »
Most olvastam gaby, hogy a SMLMJ valamelyik részében volt egy nagy poén, amikor Gwen sms-ben leírta MJ-nek, hogy Homokember mit bunyózott Pókemberrel. Leírnád azt a szöveget nekünk?  :D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #52 Dátum: 2007. Július 13. - 19:02:13 »
Ugh... jó volna, ha leírtad volna, melyik részben, mert 3 dvd-re vannak szétszórva legalább... körülnézek.

kieg.: Hm, #13, és nem sms, felhívja. Igazság szerint az az egyéni, ahogy elmeséli az egészet, amint látja Pókit és Homokembert verekedni. Külön nagy poén nincsen benne, és van vagy 5-6 oldal, szóval az egészet inkább nem idézném be. A vége az, hogy Pókember szabad préda lesz MJ-nek (rá is hajt, aztán majd bejön Tűzcsillag), Peter meg marad Gwennel, aki ki van bukva rá, mert megint otthagyta egy kegyetlen béna kifogással.
« Utoljára szerkesztve: 2007. Július 13. - 19:15:05 írta talgaby »

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #53 Dátum: 2007. Július 13. - 19:03:30 »
Azt nem írták, bocsi...  :-[

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #54 Dátum: 2007. Július 13. - 19:16:16 »
Lejjebb ot van kiegészítésként. Szerencsére az utolsó volt az előző adag kiírásnál, nem kellett sokat kutakodni érte.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #55 Dátum: 2007. Július 13. - 21:25:16 »
Oké, köszi. Akkor viszont belinkelhetnéd azt az 5-6 oldalt.  ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #56 Dátum: 2007. Július 13. - 21:40:10 »
Melyik számból kellene? Mert talán én könnyebben megtalálom, nekem a vinyómon van az a sorozat.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #57 Dátum: 2007. Július 13. - 21:44:02 »
A 13-as.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #58 Dátum: 2007. Július 13. - 21:58:37 »
Mive fogalmam sincs, hogy pontosan melyik oldalra gondoltál, itt van az egész szám:
SM Loves MJ 013

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #59 Dátum: 2007. Július 13. - 22:00:44 »
Hú, köszi!  :D De tudod, hogy ez illegális?  ;D