Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485512 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #60 Dátum: 2007. Július 13. - 22:02:28 »
Ez promóciós célokat szolgál. ;) Akinek tetszik, az igenis vásárolja meg a képregényt! :nezze: Valamint csak holnapig lesz elérhető, mert reggel törölni fogom.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #61 Dátum: 2007. Július 13. - 22:10:02 »
Viszont tényleg vicces volt. Az a kis Pókbaba Mary Jane-nél.  :lol:

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #62 Dátum: 2007. Július 13. - 22:18:02 »
Hm, mintha vmi recsegő hangot halottam volna... és egy aprócska repedés jelenék meg vala a páncélon... Sepi, gyorsan linkeld be a többit is, hátha még van esély arra, hogy elolvassa! ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #63 Dátum: 2007. Július 13. - 22:19:40 »
Elképzelhető különben, hogy egyszer elolvasnám. Csak gyűjteni nem gyűjteném, mert még egyszer nem valószínű.  ;)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #64 Dátum: 2007. Július 13. - 22:48:37 »
Már egy elolvasás is kész előrelépés volna... :D

Közben nekiestem az MA Pókiknak is (kösz, Sepi ;))... ez a Jeff Parker óriási. Végre láthattam Utca (igen, ez a neve) első felbukkanását... Póki: "Omigosh, he's in the middle of that festival! Hundreds of innocent people might have to hear his origin story!" Ilyen kemény bűnöző ez az Utca. Egyszer kőkeményen összeakaszkodott az ottani F4-gyel is, ez még oltáribb lett...
Imádom ezt az Adventurest. ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #65 Dátum: 2007. Július 14. - 17:53:02 »
Elolvastam a legújabb FNSM és Sensational részeket is. Nevetséges, hogy köröket ver mindkettő a fő Pókember-címre, az Amazingre.  :roll: És ezeket fogják megszűntetni!  :twisted:
Én is utolértem őket ma, ha már mindkettőnél egy-egy szakasz zárul(t) már le megint (bár az FNSM-et elnéztem, ott most jön a befejezése az Ero-s sztorinak)... tényleg ezerszer jobbak, mint az ASM, csak megint előjött az az érzésem, hogy mintha nem ugyanabban a világban lennénk... ASM-ben Peter totál be van gőzölve, hajkurássza a Vezért, FNSM-ben jópofizik, bejár az iskolába, lelkizik Betty-vel, nyomoz az idegen Ben után és segít Homokembernek, Sensationalben bőven szakít időt egy nyomozásra a hasonmásai ügyében, és inkább szomorú, mintsem dühös (pláne az Annualban)... akármilyen jók, kicsit fura ezt látni, azok után, hogy azért amikor régen is sok címe volt, ott vmivel nagyobb összhangot teremtettek köztük (bár a saját sztorik miatt ott is fura volt néha az időrend)... talán ez a közös zászló alá vonás kiköszürüli ezt (csak nem lesz felváltva egy rakat különálló sztori egyetlen füzetben... :o)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #66 Dátum: 2007. Július 14. - 17:57:16 »
Tényleg fura, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy az amazinges komor tetszik a legjobban. Kicsit sok már belőle egyhuzamban.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #67 Dátum: 2007. Július 14. - 18:38:59 »
A komorral nem lenne gond, a megvalósítása nem tetszik. A CW-nél még nagyon nehezen lenyelem, hogy Millar miatt kényszerítve volt jórésze, de a Back in Black szvsz eddig gyenge, és ez már 100%-osan JMS műve. Vicces, de nálam jelenleg a legnagyobb példányszámú Pókember-sorozat a  leggyengébb. Az összes jobb nála, kivétel nélkül.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #68 Dátum: 2007. Július 14. - 18:53:24 »
(gyorsan kutat az emlékeiben valami nagyon gáz Pók-cím után) na jó, nálam is.  ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #69 Dátum: 2007. Július 14. - 19:24:30 »
Segítség a memóriádnak (mondom pedig a Cavintont... :roll:)... jelenleg a következő címek vannak: Amazing SM, Sensational SM v2, Friendly Neighbourhood SM, New Avengers (eddig a 616-osok); Adventures SM, Adventures Avengers, SM loves Mary Jane. Plusz nemrég tutdtuk le a SM: Reign és Power Pack & SM miniket, jelenleg megy a SM & Fantastic Four, plusz a New Avengers & TransFormers. Elvileg nem hagytam ki semmit. Ha meg igen, együtt mehetünk kiváltani a Cavintont. ;D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #70 Dátum: 2007. Július 14. - 19:37:27 »
Emlékszem a Pók-címekre, valamit jól félreértettél.  :)

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #71 Dátum: 2007. Július 14. - 19:57:36 »
Nem baj, végső esetben itt egy komplett lista az idetévedő Pók-gyűjtőknek. ;D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #72 Dátum: 2007. Július 14. - 21:15:24 »
Van még a Fairy Tales is, bár annak azon kívül, hogy Pókember is szerepel a címben, sok köze nincs az eredetihez.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #73 Dátum: 2007. Július 14. - 21:16:05 »
Az már megjelent? Valami botrány...  :roll:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #74 Dátum: 2007. Július 14. - 21:18:28 »
Mert? MIt kell tudni róla?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #75 Dátum: 2007. Július 14. - 21:22:28 »
Azt hiszem ez a kép mindent elárul róla:

SM Fairy Tales

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #76 Dátum: 2007. Július 14. - 21:23:36 »
Uhm.... :o
Ez valami vicc akar lenni remélem.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #77 Dátum: 2007. Július 14. - 21:25:21 »
Sejtettem, hogy kaine-nek nem fog tetszeni. És mivel gondolom, egy "ugyanaz, mint az X-Men Fairy Tales volt, csak Pókival" nem lenne elég ezért megpróbálom érthetően megfogalmazni...
A pók-univerzum szereplőit ismert vagy kevésbé ismert tündérmesék szereplőinek rakják be. A jó jó marad,  a barát barát, a gonosz gonosz, és többnyire mindegyik megtart vmit a régi karakteréből is, de egyébként maradnak mesealakok, és így tálalják a történetet. A Pókisat nem olvastam, de az X-Ment igen, ott pl. az első egy japán mese volt, ahol Jean egy elrabolt hercegnő volt, Küklopsz egy fiú, akinek egy varázsdió volt a kobakjában, Magneto és az ikrei meg démonok, akik közül egy fémfegyvereket lebegtett, egy gyorsan szaladgált, egy meg fekete mágiát alkalmazott. Meg volt egy, amiben Xavier teknős volt, Magneto egy sas, és a barátságukról szólt, és hogy végül a teknős nem tudta megváltoztatni a sas ragadozó természetét. Eléggé tanulságos mesék voltak, szerettem azt a minit.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #78 Dátum: 2007. Július 14. - 21:29:05 »
Jah, de nem értem mi értelme van hogy mesékbe iktassák a Marvel szereplőket. Mindenki maradjon a kaptafájánál inkább, ha már nem tudnak újat kitalálni.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #79 Dátum: 2007. Július 14. - 21:36:50 »
Mert ezek eléggé ismeretlen mesék (legalábbis a nyugati világban) és kivételesen nem kannibalizmuson, gyerkgyilkosságokon és vérfertőzéseken át akarnak vmi tanulságot az ember fejébe tuszkolni... egy minit szvsz simán megér. Bár nem értem, miért pont Pókit kellett előráncigálni, egy F4-nek vagy Angyaloknak jobban örültem volna, csapathoz egész jól illett.