Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485535 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Mike

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3463
Re: Spider-Man
« Válasz #1340 Dátum: 2008. November 19. - 19:35:09 »
Bocsi, de én még így is megvárom a végét. :-[

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #1341 Dátum: 2008. November 20. - 08:30:24 »
Na, a spekulációkkal ellentétben csak megjelent ezen a héten is az Amazing SM. És ráadásul nem is volt rossz, még a rajz is jó volt az előző számok után.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #1342 Dátum: 2008. November 20. - 08:52:36 »
És ráadásul nem is volt rossz

Hogy nem volt rossz  :o Az egész rohadt BND kezdete óta ez volt a legjobb Pókember sztori amit olvastam.  :oh: Megvolt benne a kellő humor, némi irónia, remekül kivitelezett akció, és a legvégén a poén hogy
Póki találkozott a metróalagutban Jonah apjával. Pedig biztosra vettem hogy JJJ egy mexikói csivava és egy bajuszkefe szerelemgyereke
Remélem marad ez a tendencia, és nem csak amolyan kivétel erősíti a szabály történet volt, hogy minden xar közé kell 1 jó is. A rajzok is nagyon a helyén voltak, igazi vizuális orgia volt az előző két szám silány rajzaihoz képest.
 :smtabla:  de csak mert nagyon kivoltam már éhezve egy ilyen történetre.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #1343 Dátum: 2008. November 20. - 08:59:32 »
A BND óta az egyik legjobb, de összességében véve olvastam már sokkal jobbat is. ;)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #1344 Dátum: 2008. November 20. - 09:10:55 »
Összességében persze klasszisokkal jobb Pókember történetek vannak, de a BND óta ilyenben nem volt részünk  :'( reméljük eddig. :D
« Utoljára szerkesztve: 2008. November 20. - 10:35:47 írta Ben Reilly »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #1345 Dátum: 2008. November 20. - 10:37:59 »
A legutolsó oldalt leszámítva én is egyetértek. De nagyon remélem, hogy Waid vmi értelmes dolgot akar kihozni ezzel a szereplővel, mert egyrészt hülyén is fest, másrészt nem sok értelmét látom, hogy pont ő legyen a tanú, amikor bárki más is lehetne.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #1346 Dátum: 2008. November 20. - 10:44:57 »
Ez legyen a legnagyobb bajunk. Ha a következő 10 szám tartja "ezt" a szintet, abból még akármi is lehet, reméljük pozitív értelemben.

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Spider-Man
« Válasz #1347 Dátum: 2008. November 20. - 10:47:21 »
Köszönöm a kritikákat mindenki részéről.
Egyálltalán nem voltál sértő Sepi, hiszen a lényegben egyetértünk, még sokat kell fejlődnöm.
A szövegbeírás már a második felétől sokkal jobb lesz, ezt garantálom, hiszen ott már nem Wordbol átemelt szöveggekel dolgozok, hanem egyből PS-ben lettek beírva.

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re: Spider-Man
« Válasz #1348 Dátum: 2008. November 20. - 12:08:37 »
Hát én egy kicsit le vagyok maradva. Most olvasom az The Amazing Spiderman 577 - et.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re: Spider-Man
« Válasz #1349 Dátum: 2008. November 20. - 15:04:15 »
Én most olvastam el a történet első felét... és a történet egész jónak néz ki. ( bár azért olvastam már jobb történetet is by Holdlovag  :-[ :roll: )
a rajz... sajnos egyet kell értenem Sepivel... tökéletesen igaza van... jó úton haladsz Todd... de még sokat kell tanulnod  :-\ nekem a pókembered... egyáltalán nem tetszik... bocsi  :'(
amúgy grat hozzá és sok siker a folytatáshoz ^^

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #1350 Dátum: 2008. November 20. - 17:46:53 »
Én is megnéztem tegnap. Valóban döcög az elején a történet, ez a párhuzamos önbemutatás nem éppen a legeredetibb ötlet, de utáne gész jól beindul, az utolsó 3 oldalon meg tök jó poénok vannka. Főleg amikor pókember mondja, hogy na ezt a megbeszéljük dolgot fújja már mióta és senki sem akarja megérteni. A rajzok nagyon jók, a Warlockos cigi kiesős kép különösen ötletes lett szerintem...két negítv kritika: Adam feje általában elég furán néz ki, és a 2. oldlaon, amikor Deadpoolt szemből látjuk, előbb jut az eszembe a fejéről egy tojás, a szemek ellenére. :D De a többi rajz tényleg király, néhol még a dinamikát is ügyesen elkaptad Todd. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re: Spider-Man
« Válasz #1351 Dátum: 2008. November 21. - 12:53:58 »
végigolvastam én is, nagyon nagy poénok vannak benne,viszik az egész sztorit, és  tök jól el van találva mindkét szereplő. grat hozzá, jó munka. :)
A rajzol már mindent elmondtak itt előttem, a jókat is meg a rosszat is, szinte mindennel egyetértek, és távol áljon tőlem hogy kritizáljam, mégis a legutolsó oldalaon az a perspektivikus út nagyon furán néz ki.
De egyébként szép munka az is, gondolom nem kis meló van benne.
This is a joke. A real practical Joke.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #1352 Dátum: 2008. November 28. - 17:39:44 »
Én is most olvastam el az új Amazinget, nekem is tetszett. :) A rajz is elég jó volt, a sztori meg újra lendületes, laza, jó.
De nagyon remélem, hogy Waid vmi értelmes dolgot akar kihozni ezzel a szereplővel, mert egyrészt hülyén is fest
Biztos nem azért hozta be, hogy máris elfelejtse.  ;) Akármit is akarnak kihozni belőle, szerintem jó lesz. Már maga az is jó, hogy létezik. :) Shocker visszatérése pedig nagy öröm volt, hiányoznak már a régi jó fejek (csak Manó és Venom van mindenütt).

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #1353 Dátum: 2009. Január 08. - 22:54:43 »
Az ASM 583 biztos érdekes lesz, ugyanis a Marvel egy különlegességgel kedveskedik a frissen megválaszott Barack Obama-nak, méghozzá úgy, hogy szerepel a képregényben.  :o Bezony.  ;D Joe Quesada azt is elmondta, hogy Obama gyerekkora óta nagy Pókember rajongó. Khm...na persze...Khm.
 :spoiler:




kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #1354 Dátum: 2009. Január 08. - 22:59:05 »
Nem rossz.  :D
---
Na ezt azért tudnotok kell! Most megy egy mini, X-Men/Spider-Man címmel. 4 részes lesz, eddig az első jelent meg. A harmadikban visszatér BEN REILLY!  :o :D :spidey: Oké, csak visszaemlékezésben, de akkor is!  :D
« Utoljára szerkesztve: 2009. Január 08. - 23:44:07 írta kaine »

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #1355 Dátum: 2009. Január 09. - 01:13:53 »
Broáf! :omg: :yucky:...mármint Obamára.

Ahhoz képest, hogy Ben neve már feltűnt a Klón sztorik óta és abban reménykedtünk, hogy visszahozzák, nem nagyon lett erőltetve. Talán most.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #1356 Dátum: 2009. Január 09. - 07:20:54 »
Nemcsak az első rész jelent meg eddig belőle, már majd egy hónapja kijött a második rész is.  ;) Úgyhogy lassan jönni fog az a harmadik rész is.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re: Spider-Man
« Válasz #1357 Dátum: 2009. Január 09. - 09:44:40 »
Hogy erről én miért nem tudtam bakker?  :o

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #1358 Dátum: 2009. Január 09. - 13:50:01 »
Hát mert mindig a filmhíreket bújod.  :lol:

Az jutott eszembe, hogy Ben Reilly visszatérése most aktuálisabb, mint valaha. Ha emlékeztek, a Klónsztorik célja az volt, hogy Peter Parkert kicseréljék egy olyan PP-re, akit nem ért annyi trauma, nem nős, stb, vagyis olyan friss történeteket lehet írni vele, mint a BND  :hehe: , na jó, mint a Klónsztorik második fele, amiben Ben volt a Pókember.  :D
Akkor hatalmas felháborodás követte ezt az ötletet, az olvasók hatalmas része eltávozott, így visszacsináltak mindent. Na de most! "Mindenki" utálja a BND-t. Ha most hoznák vissza Ben Reillyt azzal, hogy ő az igazi Peter Parker, és visszahelyeznék őt a kontinuitásba (a BND elé!), mindenki tapsviharral üdvözölné, vagyis a Marvel elérné, amit 15 éve akart: Ben reilly lehet újra a Pókember, nem nős, traumamentes, és mindenki őt akarja látni - Peter Parker pedig a BND-jel alteruniverzumba süllyedne.
Annak idején hatalmas baromságnak tűnt ez az egész BND, de ha valaki ezt úgy találta ki, hogy ide vezessen, az zseni volt.

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #1359 Dátum: 2009. Január 09. - 13:57:18 »
Jó, csak itt most az a kérdés, hogy ennek a mininek mekkora köze lesz az Amazingre? Mert azért egy ilyen lépést nem egy a kontinuitásba beilleszthetetlen miniben kellene meghozni, hanem abban a képregényben amiben a főhős kalandjai vannak. Egyelőre én nem hinném, hogy ez lett volna a fő koncepció, inkább valaki csak előhúzta mentőötletként, ha végleg minden befuccsolna, akkor elő lehet venni, de alapból biztos nem így tervezték az egészet.