Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 486180 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #240 Dátum: 2007. Augusztus 30. - 22:13:16 »
Vagy pedig csak egyszerűen ebben a felsorolásban volt több más karakter akit jobban kedvelünk. ;) Érdekes, hogy Bettyre is csak egyedül én szavaztam. Amúgy nem rossz MJ, kedvelem, de én néha kifejezetten unom. Szerintem ez annak is betudható, hogy igazán az írók nem tudják, hogy mit kezdjenek a karakterével. Ahogyan azt már mondta például Kaine is, hogy mivel a Marvel igazán nehezen tudja Peter magánéletét egyről a kettőre vinni, mert egy esetleges gyerek már öregítene rajta, stb. Ezért olyan egyhelyben toporgó MJ karaktere és az, hogy most pihentetem a kapcsolatomat, most kibékülök történetek már unalmasak. Például a mostani Hihetetlen Pókemberben futó Amazingben is olyan nyögvenyelősnek érzem Peter és MJ kapcsolatát. Persze most mindenki happy, élvezik egymást (néha szó szerint  ;D ), de ezen kívül semmi.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #241 Dátum: 2007. Augusztus 30. - 22:21:22 »
Ezt a "nem tudnka vele mit kezdeni" problémát sosem értettem. Jó, én is azt mondom, sőt szeretném, ha mozdulnánka valami jó irányba. Én már a klón sztoriknál is pipa voltam, h szegény May-t eltűntették...de ha nem kezdenek semmit akkor se nagy baj. Elvan MJ Peter mellett, aztán kész. :roll:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Spider-Man
« Válasz #242 Dátum: 2007. Augusztus 30. - 22:24:41 »
Igen az tény, hogy MJ-nek most már mindenképpen mennie kell, de rengeteg nagyszerű pillanata volt a sorozatban, tényleg egy igazi társ volt Peter számára. Hiányozni fog, de mennie kell. Ezzel szemben az öregasszony soha nem csinált semmit a nyavajgáson kívül. Na jó, néha megmutatta, hogy milyen erős nő valójában. A 2 halála között annyi történt, hogy modernizálódott az öreglány és ő is tudott Peter kettős személyiségéről. Ennek a laza 10 évnek, amíg megint életben volt, szvsz nem volt értelme.

Betty Brant-ből meg annyi van, mint a nyű. Az egyik legképlékenyebb személyiség, akiről leginkább csak a szürkeség és sírás jut eszembe
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #243 Dátum: 2007. Augusztus 30. - 22:30:00 »
Majd azért kiváncsi leszek a One More Day-re, de azt hiszem ez már nyílt titok, hogy MJ-t elválasztják Petertől. Bár amennyire hinni lehet az ilyen előzetes plakátoknak és borítóknak, még ez sem biztos. May nénivel kapcsolatban pedig még mindig nem tudni, hogy mi lesz a sorsa, hiszen azóta, hogy meglőtték, semmit nem nagyon tudni, hogy meghal-e vagy sem. És ahányszor már May a halálán volt a korházi ágyon, már lassan bérlete van a korházban. :roll: Így még erre sem mondanám, hogy 100%.

rainman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Spider-Man
« Válasz #244 Dátum: 2007. Augusztus 30. - 22:42:38 »
Én annak örülnék, ha May távozna végre, mert ő már nagyon uncsi: állandó nyavajgás,  meg az "óvjuk őt minden izgalomtól, mert szívrohamot kap szegény" című történet és ennyi. Persze végül is jó arc az öreglány, nincs vele különösebb bajom, de most már elég volt belőle. :hehe: MJ más tészta, őt tényleg kedvelem. Marha jó beszólásai vannak, ráadásul még szexi is. ;D Mindezzel együtt szerintem ő is nyugodtan távozhat, estleg csak valami elköltözés félével huzamosabb ideig...vagy estleg örökre. :hehe:
Muszáj valaminek történni, egy kis vérfrissítés igazán jót tenne a sorozatnak. Bár ha nem történik semmi komolyabb változás én akkor is olvasni fogom az Amazing Spider-Mant. ;D
"...nem érzek mást, csak hálát, hülye kis életem minden egyes percéért"

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #245 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 08:52:20 »
May néni haljon meg, de MJ nem megy sehová. Nem is értem ezt a felfogást, hogy MJ mehet a búsba....ki maradna akkor Peternek? Meg őszintén...anniy embert elveszett már, hogyha MJ meghalna, akkor megint kapnánk egy depis PÓkot, amit énnagyon nem akarok.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #246 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 09:12:24 »
Azt senki nem mondta, hogy meghal MJ, de eléggé úgy néz ki, hogy most el akarják távolítani tőle. Ez alatt lehet azt érteni, hogy valami olyan történik, amitől MJ esetleg elvál Petertől és elmegy egy időre. És hogy ki maradna Peternek? Esetleg megint visszajöhetne a Fekete Macska, hogy kilendítse Petert a mélypontról. Ez még gondolom neked is tetszene. ;)

rainman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Spider-Man
« Válasz #247 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 10:39:27 »
Arra nem gondoltatok, hogy jöhetne MJ helyére egy teljesen új szereplő? Új egyéniség, új háttérsztorival, ami szinesíteni az egész történetet. Szerintem ebből tök jó dolog sülhetne ki.  :D
"...nem érzek mást, csak hálát, hülye kis életem minden egyes percéért"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #248 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 11:03:53 »
Végül is nem volna rossz az sem. :)

csorbi

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 472
  • HUMANITY IS THE ENEMY!!!!
Re: Spider-Man
« Válasz #249 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 11:31:45 »
Vagy nem is egy teljesen ismeretlen szereplő, hanem inkább egy szuper csajszi?

pl: spider-woman? ;D :hehe:

Punkológus

  • Fórum Tag
  • Puma
  • ***
  • Hozzászólások: 307
Re: Spider-Man
« Válasz #250 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 13:22:35 »
Ne aggódj pepo, nem akarjuk mi szegény MJ halálát, csak eltűnését :D És csak azért, mert szeretjük :oh: Nekem például a klón-sztorik idején nagyon tetszett az mikor Bennek egy teljesen új nőt hoztak be, nem a Betörő lányára gondolok, hanem még előtte, a szomszédjára. Frissítést akarunk nők terén :D
Mindenkinek annyi baja van! Az annyi bajnak annyi baja van! Hogy annyi baj legyen...

Tovima

  • Rakéta Robi
  • *
  • Hozzászólások: 163
Re: Spider-Man
« Válasz #251 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 13:53:17 »
Frissítést akarunk nők terén :D
Ha mondjuk elmenne egy mellnagyobbító műtétre az elég lenne frissítésnek? :D
"So Captain Marvel zapped in right between the eyes." Lennon-McCartney

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re: Spider-Man
« Válasz #252 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 14:06:51 »
Frissítést akarunk nők terén :D
Ha mondjuk elmenne egy mellnagyobbító műtétre az elég lenne frissítésnek? :D

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #253 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 14:23:51 »
Legalább az biztos, hogy sokat dobna a karakterén!  :lol:
Baromság lenne megölni MJ-t, de sokkal érdekesebb karakter lehetne, ha külön lennének. Teljesen új szintre lehetne vinni a kapcsolatukat Peterrel, sokkal barátibb lehetne. Azért lenne ez jobb, mintha csak úgy elvan valahol MJ a háttérben, mert helyette jöhetne valaki új. Most, hogy már nyílt titok Peter kiléte, a titkolózás sajnos kiesett, de attól még lehetne valami jót kihozni.
1: visszajönne Jill Stacy az apjával. Az apja eddig is Pókember mellett állt, most, hogy megtudta Peter az, jó kapcsolatuk lehetne. Jill-el pedig ennek tudatában összejöhetnének
2: a Fekete Macskának is jó esélye van, hisz Petert most körözik, úgyhogy ő segíthetne neki elbújni- ő lenne az ideális társ
3: összejöhetne Sikollyal.  :D

Todd

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 10492
Re: Spider-Man
« Válasz #254 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 15:20:09 »
Nekem semmi bajom MJ-vel, és azzal se, hogy Peter felesége. Egész egyszerűen nem értek azzal egyet, hogy a házasságuk rossz döntés lett volna az írók részéről, akkor érdekes fordulat volt, és más szintre emelte a két karaktert, és az egész képregényt. Persze lehetnek kettejük között konfliktusok stb. Lehet mit kezdeni MJ-vel nem kell feltétlenűl frissítés, csak egy jó író. Legutóbb a Sensational Spider-man 32 is nagyon jó volt.
A Macska meg akár így is visszajöhet Petert vígasztalni. :hehe:
Ja és szerintem nincsen MJ-nek mellnagyobbító műtétre szüksége, akkor már nem látná a lábait. :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #255 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 15:33:47 »
Azzal nincs baj, hogy feleségül ment hozzá, az akkor és ott nagyon jó változást hozott. De változásnak kell lennie mindig, különben az egyik része a képregénynek unalomba fulladhat. Sokkal érdekesebb lehetne, ha nem csak a bűnözők változnának, hanem a magánélet is. Huszonvalahány év alatt kiderült, hogy nemigen tudnak mit írni MJ-nek, mióta feleség lett. Olvassatok el egy régi Lee-s történetet, abban MJ mennyivel jobb karakter.

Idézet
A Macska meg akár így is visszajöhet Petert vígasztalni.
Na igen, az feldobná a magánéletet!  :lol: Akkor megint titkolóznia kéne MJ előtt, mint a régi szép időkben!  ;D

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #256 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 15:49:33 »
Todd az én emberem. MJ-t szeretm Peter mellett látni és nem akarok mást. Lehetne velük mit kezdeni, csak nem merik megtenni. Épp ideje lenne egy gyerekkel magasbb szintre emelni a házasságukat.
Ne haljon meg, csak váljanak külön? Na neee...azt már eljátszották egyszer, a rajongók miatt mégis ismét együtt vannak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #257 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 16:02:29 »
Na akkor valami, ami minden valamirevaló rajongó szívét jeges rémülettel fogja eltölteni: John Romita Jr. visszatér az Amazing Spider-Manhez 2008 második felétől!
Ha ettől még nem rettentetek el, a tuskihúzója a még sokkal szörnyűbb Klaus Janson lesz, aki képes egy nagyon jó rajzoló rajzait is tökéletesen elrontani, karikatúraszerűvé tenni.
Ha ez még mindig nem elég, a legígéretesebb író, Dan Slott mellé fog kerülni, nehogy már egy füzet tök jó legyen a háromból.  >:( :(
Ha valaki szereti őket, akkor bocs.

rainman

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 15
Re: Spider-Man
« Válasz #258 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 16:10:29 »
Romita :o Istenem, miért pont Romita?! Annyi sok jó rajzoló van, miért kell őt ennyire eröltetni? Nem volt elég már belőle hosszú éveken át? Most erre megint ő lesz? Á, ez nem igaz, ilyen nincs! >:(
"...nem érzek mást, csak hálát, hülye kis életem minden egyes percéért"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #259 Dátum: 2007. Augusztus 31. - 16:16:43 »
Reméljük hátha a két rossz, Romita jr és Janson hatástalanítja egymást és talán valami értelmes dolog fog születni belőlük. Áááh, kit akarok átverni... :censored: Annyira sejtettem, hogy a WWH után valami komolyabb címet fog kapni Romita jr, de nem gondoltam volna, hogy pont az Amazinget fogják a nyakába varni. Már arra gondoltam, hogy az F4-et fogja kapni, főleg a mostani The Last Fantastic Four Story után. De most nem úgy van, hogy három vagy négy gárda fog dolgozni az Amazing-en? :headscratch: