Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 485533 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Spider-Man
« Válasz #1460 Dátum: 2009. Március 04. - 00:34:49 »
Pöpec és nagyon hangulatos  :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1461 Dátum: 2009. Március 04. - 07:36:43 »
Köszönöm, köszönöm.

Tényleg nagyon szép munka volt, gratula, Bub!  ;) :spidey: :spidey: Ha befejezed, kitesszük a főoldalra ezt is!  :brow:
Hm-hm, akkor meggondolandó, hogy neki ugorjak a folytatásnak ;D
Azért köszönöm a lehetőséget!
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

dr samson

  • Dr. Octopus
  • ***
  • Hozzászólások: 1890
    • Samson Comics
Re:Spider-Man
« Válasz #1462 Dátum: 2009. Március 04. - 11:02:06 »
Szerintem is nagyon szép! És azért ilyenkor kicsit örülök, hogy sikerült BuB-ot rászoktatni a gyakoribb fórumozásra, és, hogy ne csak a filmes topikba járjon. :D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1463 Dátum: 2009. Március 04. - 12:09:26 »
Köszi. :D
Írogatnék, csak Pókival a One more day óta nem vagyok képben, hülyeségeket meg nem akarok kérdezni, vagy mondani :D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Spider-Man
« Válasz #1464 Dátum: 2009. Március 04. - 12:59:32 »
Ez fasza nagyon! Főleg a venomos rajz a borítón, de a sztori is jól indul. Gratulálok. ;)
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1465 Dátum: 2009. Március 04. - 14:28:09 »
Köszönöm!
Igen, az lett a legjobb másolat mindenkinek az tetszik ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1466 Dátum: 2009. Március 04. - 15:52:46 »
Írogatnék, csak Pókival a One more day óta nem vagyok képben, hülyeségeket meg nem akarok kérdezni, vagy mondani :D
Az nem baj, ugyis retconoljak majd az egeszet. Remelhetoleg...

Köszönöm!
Igen, az lett a legjobb másolat mindenkinek az tetszik ;D
Nekem nem. :P
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Spider-Man
« Válasz #1467 Dátum: 2009. Március 04. - 16:04:24 »
Hát BuB, ez tényleg fantasztikus lett! ;) A történet hangulata nagyon jó, a rajzok annál inkább. Tetszett az a kis apróság, hogy a Bosszúangyal tornyot is beleraktad, tetején Sentry otthonával. :D A folytatást én is várom, a borítón látható személyek közül mindenkit tervezel szerepeltetni?

Valamint ami még nagyon tetszett, hogy ez a játék ugye nem a rendes 616-ban játszódik, de te mégis ügyesen beleszőtted, mintha ott történne (lásd: BA torony). :)

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1468 Dátum: 2009. Március 04. - 16:46:47 »
Köszönöm, köszönöm.

Igazából, próbálom (még csak ötletek, tervek) az olyan apróságokat belerakni, amik a játékban furcsán jöttek ki. (Eddie-n van még mindig a szimbióta, Fisk még mindig a Vezér, meg zavart egy kicsit a hősök kihagyása, csak egy-két karakter volt benne.)
Akik a borítón vannak, sztem ha folytatom tuti belerakom őket, meglenne mindenkinek a szerepe.
A BA torony meg a játékban is benne volt, ott volt a főhadiszállása a S.H.I.E.L.D -nek, azt meghagynám itt is, na meg Logan-t Fekete Macsot. :D

Nekem nem. :P
Lehet egyedül vagy vele. ;D
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Spider-Man
« Válasz #1469 Dátum: 2009. Március 04. - 16:53:22 »
Helyes, helyes, Fekete Macs minden mennyiségben jöhet. mindig az ő karakterét dolgozd ki a legjobban. :D (eddig a fórumon még nem mutatkozott, de pepotól én is elkaptam már régebben a Felicia Hardy-mániát :D)

Lehet egyedül vagy vele. ;D
Biztos. ;D

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1470 Dátum: 2009. Március 04. - 18:53:39 »
Csak a kíváncsiságom kielégítése végett, de...
Ezt filccel húztad ki? És ha nem, akkor esetleg mondjuk a borítóról volna egy kihúzás/színezés előtti, nyers cerucarajzos képed beszkennelve?

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1471 Dátum: 2009. Március 04. - 19:33:15 »
Régen a rajzaimat tussal próbálgattam kihúzni, aztán nem olyan régen átváltottam a Phosotshopban lévő toll eszközre.
A Rozsóm fele már azzal volt, meg most ez a pók is, meg van még egy-két sima karakter rajzom, amit azzal csináltam gyakorlás képen.
Belinkelem a képet, de elvben Ben is elküldi neked.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Spider-Man
« Válasz #1472 Dátum: 2009. Március 05. - 08:01:22 »
Bub ezek szerint végigvitted az egész játékot?
This is a joke. A real practical Joke.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1473 Dátum: 2009. Március 05. - 11:01:20 »
Jaja, először a jó oldalt, aztán rossz lettem :twisted:
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Spider-Man
« Válasz #1474 Dátum: 2009. Március 05. - 15:17:37 »
Ben a kihúzott verziót küldte el, de azzal sokat nem értem. Viszont a ceruzarajz alapján most tényleg felteszem a kérdést, amit eredetileg is akartam: Nem akarsz keresni magadnak egy kihúzót? Nem sértésképp, de a ceruzarajz valami eszméletlen jó, de a kihúzás nekem sokat rontott rajta. (Igazság szerint ezt már szerintem a Batman-képregényednél is meg akartam kérdezni, csak most eszembe jutott). A ceruzásnál az egyetlen gond, hogy a Fekete Macskát valaki oldalról képen verte egy lapáttal, de azon kívül halálosan komolyan mondom, hogy simán vetekedhet akármelyik mostani Marvel-rajzoló nyers rajzaival.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1475 Dátum: 2009. Március 05. - 16:01:08 »
Uh, ez durva, de azért köszi ;D
A Batsymet én húztam még ki anno, meg haverom, de ő nem tussal, hanem egy sima fekete tollal nyomta.
Igazából nem ismerek senkit, aki tudna kihúzni rendesen tussal, vagyis, ismerek egy srácot, aki tök jól csinálja, de ő szinte soha nem ér rá, ezért kezdtem el Ps-el csinálni a dolgokat, most tanítom be másik haveromat, hogy mostantól ő is ezzel a módszerrel csinálja, meglátjuk hova jut.
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Spider-Man
« Válasz #1476 Dátum: 2009. Március 15. - 18:27:46 »
Öcsém megkapta az új Pókember: hősök és gonosztevők magazint. A borítóján Nick Fury ahogy kinéz :lol:... mint egy karikatúra.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Spider-Man
« Válasz #1477 Dátum: 2009. Március 19. - 23:41:18 »
Huh Bub, én csak most néztem meg a képregényed, de nagyon nagyon tetszett,mondjuk a ceruzarajz nekem jobban bejött mint a színezett, de ez csak egy vélemény.
mondtad hogy sok ötleted van de kevés időd, nem lehet valahogy segíteni, rajzolásra gondolok... vagy valahogy beszállni a munkálatokba? :roll:  ;D

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Spider-Man
« Válasz #1478 Dátum: 2009. Március 20. - 12:16:36 »
Köszi. :)
És köszi a felajánlást is, most egyelőre az első részben vagyok benne nyakig(most még bírom, nem tom meddig :roll:) Szóval max majd a második részre lehet kell segítség, de az még a jövő zenéje, szólok, ha bedobom a törölközőt ;)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

Holdlovag

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2760
    • Movie Tank
Re:Spider-Man
« Válasz #1479 Dátum: 2009. Március 30. - 20:01:01 »
Régóta szeretném elolvasni a Sors hálójában - t, és a börzén végre sikerült beszereznem. Elolvastam, és tetszett. Tényleg jó kis sztori. Viszont a végén valahogy túlságosan begyorsul az egész szerintem. Csinálhatták volna négy részesre és akkor nem lenne így elkapkodva a vége.