Szavazás

Kit kedveltek a legjobban a Pók-mellékszereplők közül?

May néni
Flash Thompson
Mary Jane
Betty Brant
Fekete Macska
J. Jonah Jameson
Robbie Robertson
Glory Grant

Szerző Téma: Spider-Man (amerikai kiadás)  (Megtekintve 486154 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Dr Manhattan

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 269
Re: Spider-Man
« Válasz #360 Dátum: 2007. Október 23. - 17:36:59 »

Höhö, pont tudok egy ilyet.  ;D  A Marvel Knights: Spider-Man éppen megfelel ezeknek a feltételeknek. És még mondja valaki, hogy nem veszem figyelembe az olvasók kívánságait!  :lol:

;D :lol:

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #361 Dátum: 2007. Október 23. - 17:45:42 »
MJ feljött eggyel.
Azért az egész netes közönség az reprezentatív, mert másokat úgy se nagyon érdekel, mer az se tudja mi az. :'( :'( :'(
Nem?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #362 Dátum: 2007. Október 23. - 18:35:58 »
Azért az egész netes közönség az reprezentatív, mert másokat úgy se nagyon érdekel, mer az se tudja mi az. :'( :'( :'(
Nem?
Azért elég siralmas volna a magyarországi képregényhelyzet ha csak a netes közösségből állna.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #363 Dátum: 2007. Október 23. - 19:46:03 »
Ja, nézd meg egy-egy szavazás, vagy hozzászólás hány embert mozgat meg, akár a k.neten. A legtöbb sem érte el a százat.  ;)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #364 Dátum: 2007. Október 25. - 00:45:06 »
Elolvastam Pókember legviccesebb kifogását!  :lol:
Mary Jane még nem tudta, hogy Peter a Pókember. Flash szülinapi buliján vannak, amikor Flasht elrabolják, Póki persze utána. Egész éjjel hiányzik, reggel kerül elő, miután bunyózott a teljes Sinister Six-szel, meg külön két Zöld Manóval is (apa, fia). Mentegetőzik MJ-nek:
"Láttam, hogy elrabolják Flasht, rohantam, hogy segítséget hívjak, de nekifutottam egy villanyoszlopnak, és elájultam, csak hajnalban tértem magamhoz."  :lol: :lol: :lol:

Vicces volt, mert a vidámparkban volt egy bunyó és a Ciklon (hullémvasút) angolul ugye Cyclone, de az elejét takarták, így csak annyi látszott, hogy Clone. :D
« Utoljára szerkesztve: 2007. Október 25. - 00:47:14 írta kaine »

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #365 Dátum: 2007. November 14. - 01:43:48 »
http://gportal.hu/picview.php?prt=213083&gid=845999&index=13
Igazam van? Egy kerdes: 98-ban ugye 2 cim szunt meg, es helyettuk indult a Webspinners. A masik helyett mi indult? A Year one? Az nem csak valami mini volt?

Jah es persze a listat lehet boviteni, ha valami megjelenese passzol valami mas megszunesehez! :)
« Utoljára szerkesztve: 2007. November 14. - 01:45:43 írta NERIDA »

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #366 Dátum: 2007. November 14. - 10:44:24 »
Az Untold Tales. A legelső Amazingek közé rakott be úgy történeteket, hogy pontosan stimmeljen a vége és az eleje. Érdekes volt, de annyira nem nagy durranás.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #367 Dátum: 2007. November 14. - 16:00:39 »
Nem. Az Untold Tales még a Klón sztorik alatt indult. A másik a Chapter One volt, a maga 12+1 részével. Year One képregénye nincs Pókembernek, csak Batmannek, meg Dr. Octopusnak talán.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #368 Dátum: 2007. November 14. - 20:29:03 »
Ja jó, szerencsére a tablazatba Chaptert írtam.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #369 Dátum: 2007. November 15. - 11:11:53 »
Van Year One Green Arrowból és Metamorphóból is, de azok úgyse Marvel...

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #370 Dátum: 2007. November 15. - 23:05:52 »
Azért ha megnézzük, rosszabbul állunk, mint a kilenvenes években, hisz 98 óta csak 3 cím megy 4 helyett. Mondjuk most sokkal több az altverzum.

X-Menből össze tudna állítani valaki hasonlót?

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #371 Dátum: 2007. November 16. - 10:39:50 »
Idővonalat? A fősorozatokból? Úgy, hogy benne legyen a '80-as és a '90-es évek összes ongoingja? Felejtsd el... ott nem egyetlen karakter volt, akit nem lehet nagyon sok részre szedni, hanem tucatjával, ráadásul nincs is sokszor egyértelmű átmenet egyikből a másikba.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #372 Dátum: 2007. November 16. - 10:45:00 »
Három cím? Amazing, Friendly, Sensational, New Avengers, néhány száz minisorozat,+ Adventures, Ultimate, stb.  ;)
A 90-es évek végén volt az Amazing, a Spider-Man, a Tangled Web és kész. Plusz elindítottak rendszeresen miniket.

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re: Spider-Man
« Válasz #373 Dátum: 2007. November 16. - 10:47:00 »
Az NA nem csak Póki sorozata, a 616-ban 3 cím volt, amiben ott volt a "Spider-Man" is. Az Amazing, a Marvel Knights/Sensational v2 és a Friendly Neighbourhood, ez redukálódik le most nagyon helyes módon egyetlen címmé (egy karakter - egy cím, nem kell itt bonyolítani. :hehe:)

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #374 Dátum: 2007. November 16. - 20:07:14 »
 :surp: :surp: :surp:
pepo és punkológus, ha itt vagy, kapaszkodjatok, ezt még én se tudtam!  :surp:

Well, did you read JMD's story of how he wrote it? It was originally a Batman story, couldn't do it for various reasons.

He then moved to Marvel, and Spider-Man much time later, and still had that idea lying around. He desperatley wanted to do a Spider-Man story featuring certain villains, but was shot down. He then saw the old draft he made, and realised that he could do it with Spidey. He was going to create a new villain, but then realised that Kraven PERFECTLT fit the bill.

And seeing that Kraven was a character that people hadn't cared about in years, it was a ago.

He also said that changing the hero from Bats to Spidey added a lot more to the story and it turned out better than he could've imagined.

I think it was the afterword in the latest hardback of this story .

--------------------------
He thought, as he captured Vermin, a for Spider-Man had never defeated on his own, that he had proved to be Peter's superior. As soon as he witnessed the fight, he knew he was wrong. He saw the embodiment of what made Spider-Man a hero, and realized it was THE MAN, not THE SPIDER that had beaten him for all those years. As he watched Spider-Man take compassion on Vermin, he saw what he was missing....and this drove him to suicide.



pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re: Spider-Man
« Válasz #375 Dátum: 2007. November 16. - 20:40:24 »
Érdekes! :o
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #376 Dátum: 2007. November 16. - 20:44:43 »
Hűha, kiváncsi lettem volna, hogy milyen lett volna az a Batman történet. Bár szerintem nem lett volna olyan jó.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re: Spider-Man
« Válasz #377 Dátum: 2007. November 16. - 21:23:30 »
MIvel neki sok ilyen sztorija van, és kevésbé érdekes ellenségei, biztos nem ütött volna ekkorát.

Ron

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 804
    • DA COMICS
Re: Spider-Man
« Válasz #378 Dátum: 2007. November 16. - 23:12:01 »
Kaine, neked valojaban mi a munkad a Semices Pokemberekben? A regiekben es az ujjakban is.
Siman csak szakerto vagy?

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re: Spider-Man
« Válasz #379 Dátum: 2007. November 17. - 07:11:32 »
Nem, ő a Vezér! ;D