Szerző Téma: Marvel képregények  (Megtekintve 656070 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Kakarotto

• Olvasztár
  • **
  • May Néni Lover
Re: Marvel képregények
« Válasz #360 Dátum: 2008. Január 12. - 02:11:38 »
Lehet, hogy nem ide tartozik, de átfutottam néhány képregényt és arra a következtetésre jutottam, hogy
Captain Marvel és Hawkeye mind Skrull, és Nick Fury-t pedig elrabolták a Skrullok. Más nem tudom, hogy ki lehet még, esetleg +1 Avenger. Lehet hogy még Red Skull vagy neki egyik embere Skrull.
Mint már tudjuk BlackBolt Skrull volt, bár nem értem, hogy miért éppen őt választották, de az egy pozitívum, hogy őt és a többi Illuminatit tudták tanulmányozni. Lehet, hogy Dr. Doom is Skrull, azért nyomta a Venom vírust NewYork-ra.

Van valakinek jobb tippje, hogy ki lehet Skrull? Ha igen, meghívom egy sörre a nyertes tippet a kövi képregénybörzén! (csakazért is elmegyek, hogy sört vegyek)

Ja és puszit nyomok annak aki megmondja, hogy kire gondolt Tony Stark az IronMan 24 szám legvégén? És tudom, hogy már kérdeztem kb egy éve, de nem kaptam kimerítő választ rá:
Megcsalta valaha is Reed-et Sue? Mármint Namor-ral. (megcsalás alatt gondolom tudjátok mit értek)
« Utoljára szerkesztve: 2008. Január 12. - 02:38:15 írta Kakarotto »

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #361 Dátum: 2008. Január 12. - 08:57:15 »
Póki az. Bendis is. Ha nem lenne a Fallen Son, Loeböt is annak mondanám, de Quesada biztosan Skrull, a DC szolgálatában, akinek a feladata egyesével tönkretenni minden felfutó címet. Vasember túlságosan adná magát, így ő kizárva. A Furadoki sem lehet, vagy rúgják ki a "mindenegyéb616" részleg szerkesztőjét. Egyébként meg nyugi, akárkiről derül ki, lassan mind erőltetett magyarázat lesz majd.

És ott elvileg nem. Elvileg. Sue-t néha hol az elhanyagolt, de a végletekig hűséges feleségként, hol az elhanyagolt és a... khm, bizonyos szükségleteit elég szabadelvűen kielégítő nőként ábrázolják. Az biztos, hogy már annyit suttogtak arról, hogy ő állítólag kivel... (majdnem annyit, mint arról, hogy Amazon, Tony Stark és Luke Cage még kivel nem... ;D)

grey gargoyle

• Thanos
  • A Komédiás
« Válasz #362 Dátum: 2008. Január 12. - 17:00:10 »
Elektra lesz még skrull az egyik borító szerint. De az illaminatiból több tag is gyanús. Xavier is lehet, Vasember is szerintem. Meg Rinó, na ő biztos skrull. :) túl sokat változik. :) Remélem harry osborn is, ne éledjen már fel ő is. Meg maria hill is az lesz, túlságosan arrogáns, és nem valami következetes, nem értem, hogy lehetett ő a shield igazgatója.
This is a joke. A real practical Joke.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #363 Dátum: 2008. Január 12. - 18:46:07 »
Miért, ha teljesen objektíven megnézed, Hill miket csinált, és összeveted azzal, Fury milyen volt, gyakorlatilag ugyanazt kapod. Csak előbbi mögött nem volt ott 60 évnyi tapasztalat, meg más volt a neme. Az elején nekem is ellenszenves volt, de mióta Vasbödön a főnök, határozottan hiányzik Hill a parancsnoki székből. :D

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #364 Dátum: 2008. Január 12. - 21:51:41 »
Én Xaviert kizárnám, mint Skrull, viszont persze ha nem az, akkor neki észre kellene vennie, hogy valami nem stimmel. Vas szerintem Skrull, és még Ms Marvelt sem zárnám ki. Black Boltról pedig sejthető volt már a WWH eleje óta.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #365 Dátum: 2008. Január 12. - 22:06:48 »
Bár, megnézném, őt hogy rabolták el, és tartották fogva a skrullok, amikor a helyébe léptek.

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #366 Dátum: 2008. Január 12. - 22:11:55 »
Nem tartom kizártnak, hogy akkor cserélték ki, amikor elfogták az egész Illuminatit a Skrullok, és azóta van az ő helyén.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #367 Dátum: 2008. Január 12. - 22:14:21 »
Xavier teljesen kizárt. Ha az, akkor Bendist jogosan meglincselheti az egész X-részleg.
Ms. Marvel... hát, a saját sorozata alapján nem nagyon valószínű, az az idegen, aki most a testébe építette magát, észrevette volna, hogy nem emberrel van dolga, plusz amikor most meghalt, az emlékei a régi Carolé voltak. Sajna Geminiként éledt fel. Még több pusztító erő egy kerge tyúknak... :-\

Kakarotto

• Olvasztár
  • **
  • May Néni Lover
« Válasz #368 Dátum: 2008. Január 13. - 00:16:42 »
és mi van a hírtelen visszatértek szereplőkkel? Pl hawkeye. Lehet, hogy Captain America is Skrull volt, így vissza is tudnák hozni.
Szerintem Xavier nem skrull, habár az űrben töltött ideje miatt lehet vaalmi, szerintem még Namor Skrull. De ki tudja pontosra? Úgyis kitalálnak valami értelmes magyarázatot a szerkeztők.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #369 Dátum: 2008. Január 13. - 00:38:06 »
A Skrullok meg Kree-k.  ;D
Tényleg, Captain Marvel eleve Kree, úgyhogy fura ellentmondás, vagy "teljes kör" lenne belőle.

Kakarotto

• Olvasztár
  • **
  • May Néni Lover
« Válasz #370 Dátum: 2008. Január 13. - 00:41:46 »
Tudjátok mi hiányzik igazán nekem az oldalról? A chat. Van amikor egy témát fél percenként frissítünk a beírásainkkal, ami már majdnem chat és én szívesen kérdeznék a nagy rajongóktol élőben sok kérdést.
Ez asszem Offos lett, nézzétek el, Illuminati vagyok most éppen.

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #371 Dátum: 2008. Január 13. - 00:47:13 »
Bár jó a chat, viszont azzal sokan lemaradnak a duma nagy részéről.

Kakarotto

• Olvasztár
  • **
  • May Néni Lover
« Válasz #372 Dátum: 2008. Január 13. - 01:14:13 »
És nem fontoljátok meg a chat lehetőségét? Sepi főmérnök? Csak egy ötlet.  :kingpin:

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #373 Dátum: 2008. Január 13. - 08:13:37 »
Lehet, hogy Captain America is Skrull volt, így vissza is tudnák hozni.
Kapi biztos nem volt skrull, mert akkor amikor lelőtték, vissza kellett volna változnia skrullá, akárcsak az Elektra-Skrullnak a halála után. Kapit nem így hozzák vissza, hanem csak belőle is Fantomot csinálnak. Mindig amikor meghal, más lép a helyébe.

És nem fontoljátok meg a chat lehetőségét? Sepi főmérnök?
Van az SMF-nek chat kiegészítője, viszont elég sok helyen panaszkodtak rá, hogy kaki, így meg sem próbálom. Van viszont üzenőfal, ami már majdnem olyan, de én azt tapasztaltam annál, hogy nagyon belassítja a fórumot. De ha gondoljátok vissza térhetünk rá.

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #374 Dátum: 2008. Január 13. - 09:01:49 »
Részemről meglennék nélküle. A HZs-s rossz tapasztalatok alapján pláne.

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #375 Dátum: 2008. Január 13. - 09:03:04 »
Nekem mindegy. :)

De amúgy mi ez a skrullos mizéria? A végén mindenki skrull lesz? Csak azt nem értem, hogy a skrullok már régóta ismertek, miért most akarják csak megjátszani, hogy azért viselkedtek most furcsán a szereplők, mert a fél marvel világ skrull. Meg én ezt nagyon fantáziátlan dolognak tartom...Vasembert is ha majd vissza fogják csinálni a diktátori pozíciójából...nosza, az nem az igazi Vas volt, csak egy skrull. Odaseneki... :asit:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

talgaby

• Pókfej
    • HálóZsák
« Válasz #376 Dátum: 2008. Január 13. - 09:14:50 »
Ezt kérdezték Bendistől is, hogy elvileg már a kree-skrull háború is egy hasonló incidenst foglalt magában mellékszálként  a Földön, sőt, a legelső bemutatkozásuk is ugyanaz volt egy az egyben, amit ő akar a Secret Invasionben, de soha nem csinált még senki ekkora hisztit belőle, mint az ő karakterei, akik pedig elvileg dörzsöltek már ebben. A válasz kb. annyi volt, hogy "de ez most midnennél nagyobb és a skrullok mindenkinél ravaszabbak". Amikor azt kérdezték, hogy miért vártak eddig, és pl. miért nem próbáltak meg segíteni ahldokló birodalmukon akár az Annihilation alatt is, a válasz: "ők egy büszke és eltökélt faj, és a tervük az lett volna, hogy akkor majd a Földön rendezkednek be". Kb. ezen  aponton látszott  ariporteren is, hogy mennyire lelkesedett az egészért... egyébként azóta Bendist alig faggaták a témáról, egyszer került elő az Illuminati v2 #5 után, aztán vége, inkább az USM-jéről beszél. Vhol mintha már a Marvel is inkább azt várna, hogy csak legyen vége? Vagy inkább közvetlen előtte egy-két hónappal akarnak nagy felhajtást, hogy a friss nagy kampány adja el a füzeteket? Valószínűleg utóbbi.

pepo05

• Pókfej
  • Felicia Hardy Lover
« Válasz #377 Dátum: 2008. Január 13. - 09:18:47 »
De ha enniy fantázia van még Bendisben akkor miért alkalmazzák még mindig? Ne várják már meg a végét...mert ez így elég gyengus. Amikkel meg próbálta elhárítani az ügyet...hát. A poltitikusok hihetőbb és helytállóbb dolgokat mondanak.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

zozi56

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Őrszem
    • HálóZsák
« Válasz #378 Dátum: 2008. Január 13. - 10:30:02 »
Nekem eddig semmi bajom nincs a Secret Invasion alapötletével. Azt pedig kifejezetten jó ötletnek tartom, hogy semmilyen ismert módon nem képesek "bemérni" őket, és senki nem bízik senkiben (Vasember már csak azért sem lehet szerintem skrull, mert akkor nem láttam volna értelmét, hogy miért veszi fel ígérete ellenére a beszélgetését Spider-womannel).Valaki (talán talgaby) írta, hogy Peter skrull, ezt én is így gondolom, elég logikus lépés lenne. Az viszont már nem annyira nyilvánvaló, hogy mióta skrull. Alsó becslésnek a Back in black szerintem jó, egy skrullnak nem lettek volna ilyen érzelmi kitörései, főleg, mikor egyedül volt. A OMD alatt viszont már nem biztos, hogy végig "nemskrull", ha esetleg Dr Strange skrull, akár el is foghatta őt találkozásuk alatt.
Más: Nem tudom most fejből, ki írja a Mighty Avengers szövegeit, de valami zseniálisan életszerűvé teszi a karaktereket az apró, rejtett gondolataiknak az elhangzottak közé való beékelése. Ez csak úgy eszembe jutott a toronybeli gyűlésük kapcsán. (Az egyik kedvencem Stark szájából hangzott el, bár ez pont nem azon a gyűlésen volt (sajon nem szó szerintim ben enlékszem már rá annyira): Tony: "[Come on, say something that Fury would.] Uhm... Well, get back to work, work, work. [That was a stupid thing to say.])

OFF
Én kifejezetten rossz ötletnek tartom a chat-et. Valaki már írta, hogy akkor sokan lemaradnának, ez szerintem is így van. Az üzenőfal ellen nincs logikus érvem, de magamban valahogy mindig... (ne kövezzetek meg érte) retardált dolognak tartottam
ON
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Mike

• Zöld Manó
« Válasz #379 Dátum: 2008. Január 13. - 10:41:40 »
Amennyire utálja a szuperhősöket, szerintem Jonah is lehet skrull. :)