Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726085 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #80 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:50:05 »
Nem feltétlenül. Külön történetek amiket a régi sorozatból kihagytak , de utalások voltak rá.
(Ben megelőzött )

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #81 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:52:13 »
Meg, de amíg én 3 sorban téptem a billentyűzetet, te egy sorban röviden és érthetően elmondtad amit én is akartam. Úgyhogy nálad a pontos labda.

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #82 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:52:31 »
Megjött az első morzsa . Deadpool. Nagyon király !!!!! :D :D :D :D

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #83 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:53:36 »
Nagyon helyes. Ha nem lett volna benne Deadpool, itt kitör a parasztgyalázat.

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel Extra
« Válasz #84 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:54:55 »
Sirályság :oh:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Marvel Extra
« Válasz #85 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 20:59:53 »
Na mostmár merem azt mondani hogy ezt tudtam, mert az utólagos nagyzolás illúziója  elfátyolozza a kérdést, hogy vajon honnan. :)

RKO: Klassz neved van, csak nem Randy Orton rajongó? :)

barghest

  • Mysterio
  • **
  • Hozzászólások: 497
  • Timber Wolf
Re:Marvel Extra
« Válasz #86 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:01:18 »
Tehát akkor pókember-deadpool-fenegyerek- és talán hadigép? :hehe:

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel Extra
« Válasz #87 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:03:49 »
Végtelenségig találgathatunk , de biztosat csak Kaine tud.
Előbb - utóbb megtudjuk mi is.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel Extra
« Válasz #88 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:06:59 »
Jé, Deadpool.  :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #89 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:11:41 »
Igaz, de le merem fogadni, hogy Betty miatt tetszik neked az a történet.  :D
Bár nem titok, hogy nagyon szeretem őt, de nem. Azért tetszik annyira, mert kevés ilyen kilátástalan helyzetbe került Pókember, és a 2. rész elolvasásakor egyszerűen elképzelésem sem volt, hogy egyetlen rész alatt hogy húzza ki az író abból a sok kakiból, amibe beletette két részen keresztül.  ;D
Idézet
:lol: Tök jó, ezt a szót még soha nem hallottam így.  :D
Régebben rendszeresen jártam Dawson-fórumra.  :hehe:
Nem olyan egyszerű az, kaine painttel szerkeszti a képeket, azzal nem megy olyan gyorsan.  ;)
Nem is, több ezer éve Photoshopot használok.  :uhoh:
Pepo: a telefonos példa azért nem jó, mert te akarsz egy telefont venni. Nem az van, hogy kinéztél magadnak egy Nokiát, de mire megjön rá a pénz, addigra megjelenik hasonló árkategóriában - vagy olcsóbban - Erickson, Siemens és Sony is, vagyis ha a kiadó részéről nézzük, akkor neki az lenne jobb, ha alkatrészenként vennéd meg a Nokiát.  ;D Na jó, hagyjuk, értem különben.  :D
Ja, biztos átszaladtam rajta. Mindenesetre klassz lenne egy magyar BoP sori. Izé, ööö, miket is szeretsz még a DC-től?  ;D
Ööö, nem sokat ismerek. A Green Arrow tetszik, A Green Arrow/Black Canary tök jó volt, olvasom még a Jonah Hexet, de az újak annyira nem jók, mint a régiek... De mintha te egyszer azt írtad volna valahova, hogy nem veszel több magyar szuperhős képregényt, nem?
nem láttam még ilyen fan comicsokat, szóval ez a kiadvány fekete-fehér, vagy színes lesz?
Színes. A "fan comics" kifejezés inkább azt takarja, hogy nem kerül kereskedelmi forgalomba, azaz csak tőlem lehet megvenni. És persze Kingpin-méretben lesz, mielőtt valaki rákérdez.
Akkor ahogy olvasom ezt csak azok fogják érteni akiknek megvan a régebbi pókember sorozat is?
Attól függ, melyiket. Lesz olyan rész is, amihez nem árt ismerni a már megjelentet is, de például a tervezett második füzethez semmiféle előismeret nem szükséges (és nem is lehetséges).


pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel Extra
« Válasz #90 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:15:14 »
Idézet
pepo, te nagyon unalmas nagyszülő leszel.  ;D  Az unokád jön hozzád, elviszed sétálni meglát egy 800 ft-os képregényt meg egy csokit és megkér téged, hogy "nagyapa, lééci vedd ezeket meg nekem" te meg nem veszed meg, mert gyüjtessz egy új botra és te már biztos nem veszel el abból a pénzből.  ;D
Vegyen majd neki az anyja! :D Nkem a kis nyugdíjamból nem fogja majd ilyenekre futni. :D
Amúgy ezt megoldom majd úgy, hogy bekalkulálok egy általános havi unokaköltséget, amiből nyilván az egyik hónapban többet fogok felhasználni a gyerkőcöknek, a másikban kevesebbet, mert úgy adódott a lépés. Remélhetőleg a kettő kiegyenlíti majd egymást. ;D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel Extra
« Válasz #91 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:21:06 »
Ez nagyon IkszDé. De van valami benne.  ;D

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Marvel Extra
« Válasz #92 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:31:58 »
Marvel Extra: Én úgy  tudom a jobb felső sarok lett most felfedve.
Füzet: Szóval a sztoi teljes mértékbne érthető lesz magában, mennyiben lesz megemlítve a füzetben hogy mihez kapcsolódik? Leírás? Vagy csak mondjuk a reklámszövegben?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #93 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:35:56 »
De akkor meg összevissza teszed ki őket? Mert az első úgy emlékszem nem a piros-fekete keret volt, hanem talán a szürke. Az időrendben először megjelenített szín sem a piros-fekete keret volt, hanem az egyszínű piros.
A jobb felső volt kinn elsőként, úgy mentem az óra járásával megegyező irányba. Tehát beszámozva 2-3-4-1 (mangásoknak 1-2-4-3  ;D). Ez a 2. De tényleg nem sorrendben lesz.

Idézet
Azért ahhoz a sztorihoz nem árt majd leírni, hogy teszem azt ki a fene Blind Al. Mert totál nem fogja senki se érteni, mi folyik a keretsztoriban.
Minden ilyesmit bízz ide.  ;)
Idézet
És Tomi, DP álarcán a folt kerek. Ami ellentéte egy nagy szögletes D betűnek. Így tényleg nem csoda, hogy tippelgettünk mindenfélét, ha a reklám szándékosan félrevezet.
Miféle nagy szögletes D betű? Ez egy sima teli piros volt.
Marvel Extra: Én úgy  tudom a jobb felső sarok lett most felfedve.
Na ugye!  :D
Idézet
Füzet: Szóval a sztoi teljes mértékbne érthető lesz magában, mennyiben lesz megemlítve a füzetben hogy mihez kapcsolódik? Leírás? Vagy csak mondjuk a reklámszövegben?
Bele lesz írva, hogy mihez kapcsolódik. Némi előzmény is, vagy keretinformáció. Általában érthető lesz önmagában is, de pont az első szám (Amazing 229) olyan, hogy bár érthető, de a történet folytatódik a régi sorozatban, vagyis nem lesz vége.

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel Extra
« Válasz #94 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:37:30 »
Színes. A "fan comics" kifejezés inkább azt takarja, hogy nem kerül kereskedelmi forgalomba, azaz csak tőlem lehet megvenni. És persze Kingpin-méretben lesz, mielőtt valaki rákérdez.
Köszi, így már értem. Tök jó lesz. ;D Meg a Marvel Extra is. ;D

Vegyen majd neki az anyja! :D Nkem a kis nyugdíjamból nem fogja majd ilyenekre futni. :D
Amúgy ezt megoldom majd úgy, hogy bekalkulálok egy általános havi unokaköltséget, amiből nyilván az egyik hónapban többet fogok felhasználni a gyerkőcöknek, a másikban kevesebbet, mert úgy adódott a lépés. Remélhetőleg a kettő kiegyenlíti majd egymást. ;D

-Nagypapííííí, vegyél nekem képregéééényt!
-Sajnálom kisfiam, de a statisztika szerint ma csak egy 50 ft-os nyalókát kérhetsz...

vagy:

-Ne nézz így rám, ma nagyanyád a soros...

 :lol: :hehe: (Ne hari, de nem bírtam kihagyni. ;D)
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvel Extra
« Válasz #95 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 21:53:29 »
Ezaz, Deadpool!! :dp-smile: :D
Holnap meg lehull a lepel  :pokember3: -ről. ;D

raveon

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel Extra
« Válasz #96 Dátum: 2010. Augusztus 12. - 22:27:54 »
De mintha te egyszer azt írtad volna valahova, hogy nem veszel több magyar szuperhős képregényt, nem?

Tényleg volt egy ilyen időszakom, de nem csak szuperhősökre hanem minden eredetileg angol képregényre igaz volt, egy idő után. Ez akkor volt amikor nagyon nyomtam az angol tanulást és akkoriban mindent igyekeztem angolul olvasni - még a neten is 90%-ban angol cikkeket olvastam. Aztán amikor elkezdtem könyveket is olvasni angolul akkor ez a dolog a negyedik-ötödiknél kezdett felhagyni. Tóniéktól kaptam egy ingyen IL-t a névválasztásért és tőled is vettem néhány S&B-t a feszten és ezzel ledőlt a fal. :)

Úgyhogy eldöntöttem, gyűjteni fogom a DC-ket magyarul, a Marvelt még meglátom, hogy úgy egyáltalán érdekel-e.

OFF vége.

salander

  • Pléhsuszter
  • *
  • Hozzászólások: 148
Re:Marvel Extra
« Válasz #97 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 10:43:02 »
Ezaz, Deadpool!! :dp-smile: :D
Holnap meg lehull a lepel  :pokember3: -ről. ;D
Holnap szerintem Daredevilről fog lehullani a lepel. A 3. lesz a pókember.

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel Extra
« Válasz #98 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 12:56:11 »
Én meg remélem nem lesz benne Pókember.

Szilánkmentes

  • Vezér
  • ****
  • Hozzászólások: 2870
  • the Shatterproof !
    • The Proof Report
Re:Marvel Extra
« Válasz #99 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 14:23:36 »
Pedig lesz!

Remélem.  ;D
« Utoljára szerkesztve: 2010. Augusztus 13. - 14:38:03 írta Sepi »