Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726063 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel Extra
« Válasz #960 Dátum: 2011. December 17. - 13:04:47 »
Háttööö...kezdjük azzal, hogy az 1. szám után fölösleges a felkiáltójel. Olyan bazári lesz tőle a dolog.
Aztán én nem tolnám el egymáson a Vasember - Polgárháború feliratokat, csak méretben differenciálnék úgy, hogy "középre zárva", egymás alá kerülve a két felirat úgy nézne ki, hogy a Vasember szó szélesebb lenne, mint a Polgárháború. De ezek a kisebb gondok.

A legrosszabb tényleg a Marvel + felirat. Ha a borító alsó része nem ívelt feliratos, akkor az sem legyen az. És ne legyen asszimmetrikus. Legyen valami szimmetrikus, egyenes betűtípus, és ha lehet, nagyobb betűmérettel...így is elég borzalmasak azok a piros sávok ott, amennyire lehet tüntessük el onnan. A kereszt tetszik, persze egyenes betűtípushoz nem kellene dőlnie.

Ami igazából tetszik a borítón, hogy a Marvel felirat kapott árnyékot.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #961 Dátum: 2011. December 17. - 14:13:08 »
Ne hagyjátok ki a számításból, hogy a piros feles borító mindössze 2 számig fog tartani. Mivel nem szeretnénk 2 szám után változtatni, olyan megoldás kéne, amely utána a normál képes borítókon is jól mutat majd.
A többi felirat alkalmazkodik az eredetihez pedig.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel Extra
« Válasz #962 Dátum: 2011. December 17. - 14:23:33 »
Jah, ezt nem tudtam. Mindenesetre akkor is jobbnak tűnik egy szimmetrikus, egyenes címfelirat.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel Extra
« Válasz #963 Dátum: 2011. December 19. - 11:25:26 »
A borító nem rossz, hozza a PH-ús kocepciót.
Viszont így még nagyon kusza! Elég fan borítónak tűnik.
Az a Marvel logo nem tetszik rajta, inkább elmennék az eredeti logo irányába még ha nem is lehet pont ugyan azt valami hasonlót.
Az a + jel meg szerintem tök gáz ott a szélén.
A kép jó választás.
Viszont az 1.szám felirat lehetne kicsit figyelemfelkeltöbb, így nagyon csak oda van rakva.
Ati csinálj magadnak még pár vázlatot úgy könyebb kiválasztani melyik legyen a végleges!

A késöbbiekben a borító színe mindíg más lesz? vagy a piros az állandó?

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #964 Dátum: 2011. December 19. - 16:11:54 »
Kani, a hivatalos borító nem lehet szavaztatás kérdése.  ;)
Ati pedig csinált már sok vázlatot, mire eljutottunk eddig.
Addig lesz piros, amíg a PH megy.

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel Extra
« Válasz #965 Dátum: 2011. December 19. - 18:09:43 »
Kani, a hivatalos borító nem lehet szavaztatás kérdése.  ;)
Nem szeretnék semmit szavaztatni, csak véleményt nyílvánítottam :)
 :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel Extra
« Válasz #966 Dátum: 2011. December 19. - 22:05:34 »
Ja, azt hittem, a több vázlatot így értetted.  ;)

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel Extra
« Válasz #967 Dátum: 2011. December 20. - 14:44:53 »
Úgy látszik, nem volt eléggé világos: ez a borító VÁZLAT volt csupán, egy mintából összedobott terv, hogy megnézzük, mit lehet a félképpel kezdeni, és hogyan mutat, ha megbontjuk a ph-s koncepciót. Nem végleges, és főleg a SZÍN miatt raktuk ki!! Meg a logó is kész volt persze.
De ebből is tanultunk: nem kell félkész terveket mutogatni, mert mindenki késznek veszi, és a lényeget még mindig nem tudtuk meg.  :(
A logós meglátásokat köszönöm, módosítunk rajta.

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel Extra
« Válasz #968 Dátum: 2011. December 20. - 15:06:38 »
No-no! Ati, a bambulákkal nem kell foglalkozni. ;)

Azt többször írtátok, hogy a szín miatt tettétek ki...azzal szerintem nincs sok kifogásunk. Egyáltalán milyen színverziók vannak még?
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Marvel +
« Válasz #969 Dátum: 2011. December 20. - 15:48:23 »
a bambulákkal nem kell foglalkozni. ;)

Miért kellenek az ilyen megjegyzések?
« Utoljára szerkesztve: 2011. December 20. - 16:02:32 írta kaine »
Tejet kérek! Csokisat!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel +
« Válasz #970 Dátum: 2011. December 20. - 16:32:25 »
Mondjuk az ilyenekért:
Idézet
De ebből is tanultunk: nem kell félkész terveket mutogatni, mert mindenki késznek veszi

Ha nem haragszol, én még szeretném látni azokat a terveket, és nem szeretném, hogy pár ember bambasága miatt a továbbiakban Atiék már csak a kész borítókat prezentálják nekünk.
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #971 Dátum: 2011. December 20. - 17:50:10 »
Ha nem haragszol, én még szeretném látni azokat a terveket
Én is valahogy így gondolom. Azt is tudom, mennyire rossz csak vázlatokat mutatni, mert kevés emberhez jut el, hogy ez vázlat, és úgy nézik, mintha a kész dolog lenne. Én is kaptam már olyan kritikát vázlatra, aminek az volt a baja h nincs kidolgozva. :roll: Mintha nem ezt jelentené a "vázlat" szó.
Értem, hogy így Ati kap egy csomó kritikát olyan dolgokra, amik nem viszik előre. Sok anyázás, és cserébe szinte semmi használható infó, mert a legtöbben nem arra válaszolnak, amit kérdezett. Így én is meggondolnám, kiteszem-e az ötleteimet megvitatni.

Ati: szerintem a piros árnyalata baromi jó! :) A logo nagyon hozza a klasszikus képregény hangulatot, ami nekem személy szerint nem jön be, de nagyon jó retro hangulatot kelt, és ha ez volt vele a cél, akkor szuper. :) Nekem kb. ennyi.

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Marvel +
« Válasz #972 Dátum: 2011. December 20. - 18:42:33 »
Off: Miért kellett szerkeszteni a 15:48-as hozzászólásom? :)
Tejet kérek! Csokisat!

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel +
« Válasz #973 Dátum: 2011. December 21. - 00:48:33 »
Ati: szerintem a piros árnyalata baromi jó! :) A logo nagyon hozza a klasszikus képregény hangulatot, ami nekem személy szerint nem jön be, de nagyon jó retro hangulatot kelt, és ha ez volt vele a cél, akkor szuper. :) Nekem kb. ennyi.

Nem, nem ez volt a célom. Egy modern logót terveztem... elvileg. Valszeg a ph-s borító miatt is érzik többen klasszikusnak. Mind1. Nem lesz benne ív.  :(
Azért még, ha Tomi engedi, megnézzük majd egy másik színnel is, mert engem még zavar. Majd!

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel +
« Válasz #974 Dátum: 2011. December 21. - 01:16:33 »
Kérlek osszátok meg majd a másik színűt is. Köszönöm. :) :kingpin:
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Kanaszta

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 7092
Re:Marvel +
« Válasz #975 Dátum: 2011. December 21. - 10:53:50 »
Szerintem ezt a fölösleges savazást hagyhatnánk már ennyi idő után.
Amúgy pedig egymás munkáját úgysem szokták itt nagyon értékelni, ahogy észrevettem...

Ati én örülök, hogy elmarad az ív, sokkal jobban fog kinézni egyenes tipoval :)
Muti ha van valami.

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #976 Dátum: 2011. December 21. - 19:39:11 »
Hát tőlem lehet a címfelirat Times New Roman-nal is, csak jöjjön már!!!! ;)

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #977 Dátum: 2011. December 21. - 19:45:01 »
Ati: szerintem a piros árnyalata baromi jó! :) A logo nagyon hozza a klasszikus képregény hangulatot, ami nekem személy szerint nem jön be, de nagyon jó retro hangulatot kelt, és ha ez volt vele a cél, akkor szuper. :) Nekem kb. ennyi.

Nem, nem ez volt a célom. Egy modern logót terveztem... elvileg. Valszeg a ph-s borító miatt is érzik többen klasszikusnak. Mind1. Nem lesz benne ív.  :(
Azért még, ha Tomi engedi, megnézzük majd egy másik színnel is, mert engem még zavar. Majd!

Engem is az ív zavart. Szerintem is nélküle modern hatást fog kelteni. Várjuk a módosított terveket .  :)

Ju

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 5912
Re:Marvel +
« Válasz #978 Dátum: 2011. December 21. - 21:51:28 »
Nem, nem ez volt a célom. Egy modern logót terveztem... elvileg. Valszeg a ph-s borító miatt is érzik többen klasszikusnak.
Ez simán lehet. :headscratch:

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #979 Dátum: 2011. December 22. - 15:33:01 »
Hát tőlem lehet a címfelirat Times New Roman-nal is, csak jöjjön már!!!! ;)

Azért pl. az Ambulance Shotgun csak jobban mutatna! ;)