Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726048 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

zozi56

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 7415
  • Őrszem
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1200 Dátum: 2012. Február 10. - 14:41:39 »
Én reggel akartam megvenni, de nem nyitott ki még 9:05-kor se az újságárus az Alleeban, ezét robogirl vette meg nekem. :) Majd csak otthon látom meg.
Man is mortal, and doomed to death and failure and loss.
This lies beyond our comprehension - why do you not despair?

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Marvel +
« Válasz #1201 Dátum: 2012. Február 10. - 14:43:09 »
Én legkorábban jövőhéten tudom elolvasni, már ha még lehet venni, mert párom most járja a metró aluljárókat. Ahol először kereste ott csak kettő volt, az újságos is mondta hogy el akart tenni egyet a fiának de nem maradt.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1202 Dátum: 2012. Február 10. - 14:55:49 »
No én Szegeden 4 újságárusnál jártam most délután.

Mars téri nagycsarnok újságos (Inmedio azt hiszem), nincs egy példány sem (nem kaptak egyáltalán).
Mars téri buszállomás belső újságos (Relay), 1 példány volt kirakva, azt megvettem. Azt mondta az eladó, hogy lehet nincs több példány, de a raktárban majd meg kell néznie (venni akartam még egyet, de a néni most nem tudott hátra menni). Az eladó amúgy azt mondta, hogy ideje volt már, hogy megjelenjen valamilyen képregény.
Utána a Mars téri külső újságárusnál is jártam (Relay), oda se érkezett példány belőle.
Elmentem az Árkád Inmediojába, na oda is 1 példány érkezett, így azt meg is vettem azonnal. Mondta a néni, hogy várjak picit, mert tudta, hogy ez az 1 db újság gyorsan el fog fogyni, ezért még lekér 10-15 darabot (az árukódja, ISBN-száma alapján kérte le azt hiszem), aztán küldenek annyit, amennyit.

Délelőtt még voltam bevásárolni, s a Rókusi körúti Tescoban láttam 2 eladó példányt belőle, csak sajnos ott nem vittem magammal annyi pénzt, így ott nem tudtam őket megvenni.

Ez az utolsó 2 helyszín, amit említettem, nem szerepelt a Kaine által megadott listán!
Tehát a Rókusi körúti Tescoban (6720 Szeged, Rókusi körút 42-64.) levő Inmedioba és az Árkádos (6724 Szeged, Londoni krt. 3.) Inmedioba is érdemes lesz majd elmenni.

Szeged, Kígyó út 5. --> ez pedig Kígyó utca, nem Kígyó út!
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 14:58:03 írta D-TOX »

Morbius

  • Traveller
  • ***
  • Hozzászólások: 1346
  • Az élő vámpír
Re:Marvel +
« Válasz #1203 Dátum: 2012. Február 10. - 14:59:57 »
Az eladó amúgy azt mondta, hogy ideje volt már, hogy megjelenjen valamilyen képregény.

Ez a helyes hozzáállás. :D
Tejet kérek! Csokisat!

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #1204 Dátum: 2012. Február 10. - 15:28:18 »
Én nem kaptam meg!!!!! :uhoh: :(

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1205 Dátum: 2012. Február 10. - 15:29:02 »
Írta valaki, hogy egy újságosnál 10 példányt látott.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1206 Dátum: 2012. Február 10. - 15:35:58 »
Pechemre pont olyan a napom, hogy én is csak elégé késő este lesz, mire hazaérek és megtudom bedobta-e már a postás a példányomat.  :) Már izgatottan várom, hogy remekül záruljon a nap vége.  ;)

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1207 Dátum: 2012. Február 10. - 15:38:54 »
No én Szegeden 4 újságárusnál jártam most délután.

Felvásárolod az összeset, amit meglátsz D-tox? :)

Engem is otthon vár, de még mire hazaérek addig ötször megőrülök.  :haj:

 ;D  :lol: :lol:  ;D
This is a joke. A real practical Joke.

Pádi

  • Keselyű
  • **
  • Hozzászólások: 658
Re:Marvel +
« Válasz #1208 Dátum: 2012. Február 10. - 15:41:25 »
Na, párom dzsungelharcos amazon módjára vadászott egyet, a Népligetnél még ott volt mind a három, kérdezte az újságost hogy van-e Marvel +.
- Marvel micsoda?
- Marvel +
- Az mi?
- Képregény.
- Nézd meg ott a sarokban. Én még olyanról nem hallottam.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1209 Dátum: 2012. Február 10. - 15:43:51 »
Nehéz a felvilágosulatlan eladókkal szót érteni. Nem csoda, hogy még meg volt mind a 3 példány.  :spidey:

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1210 Dátum: 2012. Február 10. - 15:45:03 »
békés megye keleti részére sem ért ma ide. :( de talán hétfőn

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #1211 Dátum: 2012. Február 10. - 15:48:17 »
Fairlight: nincs azzal semmi baj, ha valaki negatívot mond, ha azt kulturált formában teszi. Az oltásokat senki sem szereti.  ;)

Hát kaine ha ennél kulturáltabban akarod hallani akkor nem tudom miképp fogalmazzam meg. És igazából nem negatívumot mondtam, hanem tényt. :-\

És ha blamának tartottam, hogy a saját ígéreted ellenére nem kaptuk meg előfizetőként az újságot, igencsak nehezemre esik szavakba önteni, hogy mit gondolok arról, hogy ma sem.

Csak annyit mondanék köszönöm a munkádat, szívesen adtuk az előfizetési összeget, köszönjük, hogy a már újságárusnál is fellelhető lapot még mindég nem kapta meg aki jó előre kifizette. Hajrá  :kingpin:...így tovább  :drying:

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1212 Dátum: 2012. Február 10. - 15:51:20 »
Fairlight: nincs azzal semmi baj, ha valaki negatívot mond, ha azt kulturált formában teszi. Az oltásokat senki sem szereti.  ;)

Hát kaine ha ennél kulturáltabban akarod hallani akkor nem tudom miképp fogalmazzam meg. És igazából nem negatívumot mondtam, hanem tényt. :-\

És ha blamának tartottam, hogy a saját ígéreted ellenére nem kaptuk meg előfizetőként az újságot, igencsak nehezemre esik szavakba önteni, hogy mit gondolok arról, hogy ma sem.

Csak annyit mondanék köszönöm a munkádat, szívesen adtuk az előfizetési összeget, köszönjük, hogy a már újságárusnál is fellelhető lapot még mindég nem kapta meg aki jó előre kifizette. Hajrá  :kingpin:...így tovább  :drying:

szerintem ez többségében a jó magyar posta hibája. én az utcánkban már 2. napja nem látom hogy járna. értem én hogy hideg van, de a levél meg csak kéne, csekkek, képregény ;) , stb.
minden tiszteletem ezért a havi vállalkozásért kaine-nek, és üzenem neki hogy én kitartok :D

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1213 Dátum: 2012. Február 10. - 15:56:51 »
Hát kaine ha ennél kulturáltabban akarod hallani akkor nem tudom miképp fogalmazzam meg.
Idézet
Hajrá  :kingpin:...így tovább  :drying:
Tényleg nem tudod...

minden tiszteletem ezért a havi vállalkozásért kaine-nek, és üzenem neki hogy én kitartok :D
Köszi!  :D



BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1214 Dátum: 2012. Február 10. - 16:04:27 »
Sajnos a Magyar Posta késésein meg se lepődöm. Emlékszem, hogy vaterán beszerzett utolsó hiányzó számot is vártam anno, hogy megérkezzen végre a gyűjteményembe. A Posta miatt várhattam egy hetet tűkön ülve.  :drying:

Nem véletlenül várom, hogy mihamarabb megérkezzen, mert jövő hétre várok pont egy vaskosabb küldeményt és nem örülnék, ha a várva várt marvel+ első számot a postás barbár présmániája szétnyomná.  :uhoh:

Az legyen a legnagyobb baj, hogy később kapják meg az előfizetők a képregényt, mint az újságosok. Nagyobb fricska ne érjen senkit az életben.  :D

Minden tiszteletem a tied, Kaine, hogy bevállaltad a havi szórást.  ;)  :kingpin:  :bravo: :worship:

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1215 Dátum: 2012. Február 10. - 16:06:57 »
én is csak attól félek hogy kaki minőségben kapom meg...
egy történet a postáról: feladtam egy csomagot, korrektül megcímezve, és másnak meg is kaptam :D hozzáértés: profi :D

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1216 Dátum: 2012. Február 10. - 16:07:27 »
Fairlight: nincs azzal semmi baj, ha valaki negatívot mond, ha azt kulturált formában teszi. Az oltásokat senki sem szereti.  ;)

Hát kaine ha ennél kulturáltabban akarod hallani akkor nem tudom miképp fogalmazzam meg. És igazából nem negatívumot mondtam, hanem tényt. :-\

És ha blamának tartottam, hogy a saját ígéreted ellenére nem kaptuk meg előfizetőként az újságot, igencsak nehezemre esik szavakba önteni, hogy mit gondolok arról, hogy ma sem.

Csak annyit mondanék köszönöm a munkádat, szívesen adtuk az előfizetési összeget, köszönjük, hogy a már újságárusnál is fellelhető lapot még mindég nem kapta meg aki jó előre kifizette. Hajrá  :kingpin:...így tovább  :drying:
Fogadatlan prókátor lenni én:
Ezernyi okot tudnék arra mondani, miért fizettem elő, de azok közt nincs az, hogy korábban kapom meg. Pl.: olcsóbb, nincs a közelbe Relay, a kiadó zsebében is több marad, amivel refinanszírozhatja(?) a folytatást, van személyes átvételre lehetőség, ami számomra a biztonságot jelenti, stb.
Adott település postafiókjai közt is vannak eltérések. Pl. nálunk tuti nem minden nap jönnek ki, van hogy egyszerre kapok csomó levelet, és kizárt, hogy minden ugyanakkor adták volna fel.
Én azt próbáltam sugallni, hogy egy ismeretlen területen, nem biztos, hogy Te is az elvárásoknak megfelelően tudnál helyt állni. Nyilván Tomi is levonja a következtetéseket, és a jövőben (ha van rá módja és szükséges) változtatni fog. Szerintem egy pici türelmet és toleranciát megérdemel.
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1217 Dátum: 2012. Február 10. - 16:08:45 »
én is csak attól félek hogy kaki minőségben kapom meg...
egy történet a postáról: feladtam egy csomagot, korrektül megcímezve, és másnak meg is kaptam :D hozzáértés: profi :D


Ez a legjobb, amit eddig az intézményről olvasok.  :lol:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1218 Dátum: 2012. Február 10. - 16:17:56 »
Idézet
Én azt próbáltam sugallni, hogy egy ismeretlen területen, nem biztos, hogy Te is az elvárásoknak megfelelően tudnál helyt állni. Nyilván Tomi is levonja a következtetéseket, és a jövőben (ha van rá módja és szükséges) változtatni fog.
Valami ilyesmire gondoltam én is, köszi. Azt már megszoktam a neten, hogy 12-13 éves gyerekek gondolkodás nélkül szólnak be bárkinek, de Fairlight kolléga, te már felnőtt ember vagy, azt hinném, hogy képes vagy belátni, hogy egy számomra teljesen új területen túlzott optimizmus lenne azt várni, hogy elsőre minden tökéletesen menjen. A Semic a maga 20 évével a háta mögött állandóan problémákkal küszködött, és nem mindegyik volt az ő hibájuk, hisz ez a buli nem csak a kiadón múlik, mivel több más cégen keresztül történik az egész. Mindenki hibáját a kiadó nyakába varrni talán nem igazságos.
Én sem tudom megígérni, hogy mostantól mindig minden tök tuti lesz, mert 1: nem csak rajtam múlik 2: bármilyen fura, én is hibázhatok. Az alap, hogy megteszek mindent, hogy ne legyenek problémák, de bizton állítom, hogy nem fog mindig sikerülni.  ;)

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #1219 Dátum: 2012. Február 10. - 16:27:21 »
Hát a 3. ilyen válaszodra már kezd sok lenni.  :roll:

http://genzocomics.freeblog.hu/

Válaszféleséget itt találod, ha érdekel.