Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726060 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

talgaby

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 12327
    • HálóZsák
Re:Marvel +
« Válasz #1240 Dátum: 2012. Február 10. - 20:57:35 »
Stadionosra: Robotkacsa-effektus, ha még rémlik a Duck Tales. Az Extremisnek és a páncéldarabokba épített lebegőtechnológiának hála viszonylag nagy távolságból volt képes nagyon gyorsan magához hívni a páncélt.

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1241 Dátum: 2012. Február 10. - 21:16:38 »
Köszi mindenki! :)
kaine további megrendeléssekkel kapcsolatban hova írjak?
Minden jöhet ugyanoda: a marvelplusz@gmail.com
Ugye még elő lehet fizetni rá???? :headscratch:
Igen, érkeznek is folyamatosan be még előfizetések.
Érdekes, hogy 3-kor értem haza melóból semmi nem volt benne.
Ez külön érdekes különben, ilyen tapasztalataim nekem is voltak még a semices időkből. Délután még semmi, estére meg ott volt a képregény.  :)
Fantomex: mindenki azt kapott, hogy egységes legyen, csak más és más számait.

Érdekes, hogy a posta helyben tovább tart, mint az országos kiszállítása...
A második történet első oldalán az önironikus szóban van egy helyesírási hiba. (Kérem vissza a pénzem!  :))
Tényleg! Kicserélem egy hibátlan példányra, jó?  :hehe:


Pepea

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 42
    • Black Team Comics
Re:Marvel +
« Válasz #1242 Dátum: 2012. Február 10. - 21:19:10 »
Én még nem érkezett postaládámban, de nem vagyok szomorú, biztos hétfőn megkapom, és munkahelyen fogok olvasni.  :hehe:
Ja, várom nyereményes ajándékot, kíváncsi leszek, mi az.  8)

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel +
« Válasz #1243 Dátum: 2012. Február 10. - 22:26:36 »
Asszony megvette,Én kiolvastam.
A kiadvány elsőosztályú! :bravo: Nagyon szép munka,látszik rajta hogy olyan(ok) álított(a)ák össze akik szeretik ezt a műfajt. Summa summárum bennne van apai-anyai.  :kingpin:
A sztorit jó volt magyarul (is) olvasni, várom a folytatást. :capam: :stark:
Csillagos ötös Tomi!!! :dude: :rock: :taps:
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1244 Dátum: 2012. Február 10. - 23:34:26 »
A második történet első oldalán az önironikus szóban van egy helyesírási hiba. (Kérem vissza a pénzem!  :))

Nem csak ott van "hiba"  :brow:! Olvasd el még egyszer a füzetet   :twisted:!

A Groucho Marx meletti buborékkban: "Einstein mondta, hogy nem lenne ott klubtag, ahova őt is be-bevennék..."
Aztán amikor Tony ül a kanapén, s megszólítja Sal, ott Tony Egen-t mond neki. Az nem Igen akart lenni?   

Amúgy a történet érdekes, úgyhogy örülök, hogy megjelent ez a kidvány! Az esti lámpafény alatt alig bírtam elolvasni, mert a csillogó papír visszaveri a szemembe a fényt. Minőségileg minden rendben van vele, sajnálom, hogy csökkentett méretű az újság, de megértem, hogy miért van az. 
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 10. - 23:38:21 írta D-TOX »

Tom Fireheart

  • Fórum Tag
  • Pókfej
  • ***
  • Hozzászólások: 5411
Re:Marvel +
« Válasz #1245 Dátum: 2012. Február 10. - 23:47:16 »
Robotkacsa-effektus, ha még rémlik a Duck Tales. Az Extremisnek és a páncéldarabokba épített lebegőtechnológiának hála viszonylag nagy távolságból volt képes nagyon gyorsan magához hívni a páncélt.
Emlékszem, így már világos. Akkor akár a stadion mellől is odarepülhettek a páncéldarabok.

be-bevennék
Ezt én is észrevettem.

Idézet
Aztán amikor Tony ül a kanapén, s megszólítja Sal, ott Tony Egen-t mond neki. Az nem Igen akart lenni?
Szerintem ez nem elírás, hanem a szó flegmább, lazább változata.

Engem a csökkentett méret nem nagyon zavart, hamar megszoktam.
A türelem olyan fa, melynek keserű a gyökere, de édes a gyümölcse.

D-TOX

  • Rinó
  • **
  • Hozzászólások: 761
Re:Marvel +
« Válasz #1246 Dátum: 2012. Február 10. - 23:56:49 »
Az eredeti szöveget nem olvastam, de nekem furcsa, hogy egy idősebb embernek így válaszol.

kzoli

  • Sakál
  • ***
  • Hozzászólások: 1282
Re:Marvel +
« Válasz #1247 Dátum: 2012. Február 11. - 00:37:43 »
Van olyan budapesti előfizető,aki péntek estig megkapta a füzetet?

Ati

  • Bogár
  • **
  • Hozzászólások: 256
Re:Marvel +
« Válasz #1248 Dátum: 2012. Február 11. - 01:00:41 »
A második történet első oldalán az önironikus szóban van egy helyesírási hiba. (Kérem vissza a pénzem!  :))

Nem csak ott van "hiba"  :brow:! Olvasd el még egyszer a füzetet   :twisted:!

A Groucho Marx meletti buborékkban: "Einstein mondta, hogy nem lenne ott klubtag, ahova őt is be-bevennék..."
Aztán amikor Tony ül a kanapén, s megszólítja Sal, ott Tony Egen-t mond neki. Az nem Igen akart lenni?   
Az "Egen?"-re reagálok: Ahogy Tom Firehart írja, flegma "igen" az "egen". Eredetiben "Yeh?" Hasonlóan flegma. Elég sok szuperhősös képregényben is szerepelt már ez a szó... 

A másik beírási hibáért meg majd a főnök kiosztja az érintettnek a kamehamehát!!

Az önironikus mellett átolvasáskor én is elszaladtam. A második kiadásban majd javíjjuk. Ha lesz.  :D

Sepi

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 11911
Re:Marvel +
« Válasz #1249 Dátum: 2012. Február 11. - 06:32:41 »
És a Vasember filmből sem tudtad ki Happy? Vagy nem mondják a nevét?
Ja, hogy ez az a csávó akart lenni? Komolyan nem tudtam, pedig nem rég néztem meg újra a filmeket, de én valahogy mindig leragadtam annál, hogy az a csávó a rendező és, hogy ő volt a Jóbarátokban az utcai harcos bajnok.  ;D Így ha mondták is a nevét, akkor átsiklottam felette.

Khm, azt hittem, Sepi a tiszteletköröket futja, amikor azt írja, hogy jobb minőségű az új kiadvány, mint a Panini-s. Nem értetettem, mire céloz. De: amikor ma megláttam, leesett az állam.
Hát látjátok, nem szoktam én hazudni.  ;)

Ja, és el sem tudom mondani, hogy milyen felemelő érzés volt úgy olvasni képregényt, hogy teljesen szét nyitotta az ember. Tudtam úgy olvasni, hogy csak kinyitottam és letettem az asztalra.  :D Ez hiányzott már olyan nagyon, és ez volt mindig a negatívum a számomra a köteteknél, hogy azokat az ember nem merte jobban kinyitni, nehogy szétessen.

Akkor most már csak a Hihetetlen Pókembert kell várnunk ebben a hónapban.  :brow: Mikor lesz kész?  :D
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 11. - 06:42:30 írta Sepi »

venom75

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6657
Re:Marvel +
« Válasz #1250 Dátum: 2012. Február 11. - 07:00:35 »
Olvasásnál nekem is az jutott eszembe , hogy mennyire jó újból képregény füzetet tartani a kezembe . Nagyon kelet már ez a népnek.

BlackArrow

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 815
  • Fekete ruhás
Re:Marvel +
« Válasz #1251 Dátum: 2012. Február 11. - 08:39:14 »
Tegnap nagy nehezen hazaértem és mi várt a postaládámba?  :brow: Nagyon pöpec lett a képregény, ilyen minőséget még nem igazán láttam efajta füzet kiadásában. Gratula!  :bravo: Tegnap végre a kezembe tarthattam. Úgy bontottam fel a borítékot, mint egy izgatott kisgyerek.  ;D Igaz a méretét elsőre kicsit kisebbnek éreztem, mint a megszokott Kingpin képregények, de ez a döntés érthető. Örülök, hogy újra van újságos terjesztésben havi képregény és ilyen kivitelezésben.   :kingpin:

És az ajándékot köszi, Kaine!  ;) Quasar képregényt is elolvasom.  :)

Anathema

  • Rózsa
  • *
  • Hozzászólások: 94
Re:Marvel +
« Válasz #1252 Dátum: 2012. Február 11. - 09:03:49 »
Tegnap nekem is meghozta a postás! Amikor kibontottam a borítékot, az első gondolatom az volt, hogy én még életemben nem láttam ilyen gyönyörű képregényt! :) Különösen tetszik hogy vastagabb a borító mint a füzeteknél általában (nem csak a semichez viszonyítva). Így hogy a kezemben tartom, azt kell mondanom hogy kifejezetten jó lett a Marvel+ logó és az egész borító-terv. Gratulálok minden érintettnek a kiadványhoz! 

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1253 Dátum: 2012. Február 11. - 09:22:20 »
A másik beírási hibáért meg majd a főnök kiosztja az érintettnek a kamehamehát!!
Lesz majd nemulass!  ;D
Idézet
Akkor most már csak a Hihetetlen Pókembert kell várnunk ebben a hónapban. Mikor lesz kész?
Igazából már egy hónapja kész van, de addig nem akartuk kiküldeni, amíg a M+-t nem hagyják jóvá, nehogy egyszerre kezeljék, és emiatt még tovább csússzon a M+. De már kiküldtük egy hete, még várjuk a választ, aztán mehet is a nyomdába.
Ja, hogy ez az a csávó akart lenni? Komolyan nem tudtam, pedig nem rég néztem meg újra a filmeket, de én valahogy mindig leragadtam annál, hogy az a csávó a rendező és, hogy ő volt a Jóbarátokban az utcai harcos bajnok.
Én már rég láttam - még moziban - a 2 Vasembert, de ez most engem is meglepett, hogy ez a kettő ugyanaz. Ez a képregényes Happy egy komoly valakinek tűnt, a filmest meg az utcai harcos bajnok szerepe után képtelen lennék komolyan venni.  ;D Meg ő volt Foggy Nelson is a Fenegyerekben.

grey gargoyle

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4048
  • A Komédiás
Re:Marvel +
« Válasz #1254 Dátum: 2012. Február 11. - 12:13:00 »
nekem  nem jött meg tegnap, jöv hét hétfő akkor :)
This is a joke. A real practical Joke.

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvel +
« Válasz #1255 Dátum: 2012. Február 11. - 13:35:41 »
Én tegnap a Határ úti aluljáróban vettem meg a képregényt, ott 1 db volt belőle. Egyet még tuti beszerzek, ha már a megjelenés napján ilyen ritkaság... :)
A képregényről viszont csak pozitívat tudok mondani, nagyon tetszik, mind a sztori, mind a kiadvány minősége.  :kingpin:
Nagyon várom a második részt valamint a Pókember 1-et! :spidey:

pepo05

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 8562
  • Felicia Hardy Lover
Re:Marvel +
« Válasz #1256 Dátum: 2012. Február 11. - 14:39:19 »
Ajjajj, már mindenkinek van. Kezdek aggódni, hogy már hiába nézek utána jövő héten, nem lesz mit megvenni. :D
"Az elme mindig hamarabb adja fel, mint a test. A titok nyitja, hogy az elméd neked dolgozzon és ne ellened"

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #1257 Dátum: 2012. Február 11. - 15:38:18 »
Nyugi, nekem sincs még.

Silver

  • Zöld Manó
  • ****
  • Hozzászólások: 3338
Re:Marvel +
« Válasz #1258 Dátum: 2012. Február 11. - 17:09:56 »
Üdv mindenkinek again,

ma én is sikeresen levadásztam a kötetet. A Dózsa György úti megállóban levő Relayben próbálkoztam és volt 2 db  is ! Azóta már egy sincs ott...
A két Polgárháborús kötetet még mindig nem olvastam de persze megvannak szóval ez a kötet is még talonban marad egy ideig de mindjárt megdicsérném mennyire jó minőségű kis cucc ! Na kb ezért szurkoltam hogy a Semic adja be a kulcsot és adja át a helyét rgy jobb minőségnek még ha ez a méret "rovására" is ment. Nagyon tetszik, lehet veszek még egyet.
Az előrendelést végül az albi miatt elvetettem, szerintem csak macera lett volna vele így marad sajnos a vadászat... De enek is van egy kis varázsa és dejavu-je :)

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1259 Dátum: 2012. Február 11. - 18:11:55 »
Sikerült nekem is megvenni, valóban igényes!!! Rendszeresen venni fogom!! :)