Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 726114 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvel +
« Válasz #1260 Dátum: 2012. Február 11. - 21:43:34 »
Ma beszereztem a második példányomat az első részből, ínségesebb időkre. :)

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #1261 Dátum: 2012. Február 12. - 08:31:27 »
Szinte látom Benyát, ahogy az atomháború utáni elsivatagosodott Földön kóborol, hátizsákjában egy kulacs vízzel, néhány babkonzervvel és a Marvel + első számának utolsó megmaradt példányaival, miközben elvadult képregényolvasó hordák kajtatnak utána csak hogy megszerezzenek néhány lapot.

BuB

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 6858
Re:Marvel +
« Válasz #1262 Dátum: 2012. Február 12. - 12:29:51 »
Hm, egy újabb helyzet jelentés Vásárhelyről, vagy érdekesség. Jöttem haza mamámtól és a kedvenc újságosom fele jöttem, általában mindent ott veszek, jobbára mert útba esik, és meglepődve tapasztaltam, hogy náluk is volt a Marvel+ ból, ami amiatt érdekes, mert a múltkori tudakozásomkor kiderült, hogy ők nem tartoznak se a Relay, se az Immedio hálozathoz... és Kaine listájában se szerepelnek... szval nem tom, légy került a levesbe? :headscratch: (mondjuk nem bánom, mert ha lesz náluk, akkor úgyis oda megyek vásárolni. :D)
SO SAY WE ALL! - LORDS OF KOBOL

benya11

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4023
    • fotolog
Re:Marvel +
« Válasz #1263 Dátum: 2012. Február 12. - 13:06:19 »
Szinte látom Benyát, ahogy az atomháború utáni elsivatagosodott Földön kóborol, hátizsákjában egy kulacs vízzel, néhány babkonzervvel és a Marvel + első számának utolsó megmaradt példányaival, miközben elvadult képregényolvasó hordák kajtatnak utána csak hogy megszerezzenek néhány lapot.
;D De viccet félretéve, a két részes Semices Pókemberből is érdemes betárazni, mert sokan már most is keresik...

killingjoke

  • Kaméleon
  • **
  • Hozzászólások: 818
Re:Marvel +
« Válasz #1264 Dátum: 2012. Február 12. - 15:33:41 »
Na végre, megvan!  :D Elég kalandos volt, mire találtam egyet: Újpest-Kálvin-Alle... de végül a Corvin mozinál lévő újságosnál megtudtam venni.
Nagyon szép a kiadvány, nagy köszönet érte!  :kingpin: A történet olyan, amilyen. Személy szerint soha nem csíptem Vasembert önálló sztorikban, és ez a polgis dolog sem tetszett annyira, de ez legyen az én bajom. 
Grat Kaine!  :poklogo:
"Live for nothing or die for something, your call."

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1265 Dátum: 2012. Február 12. - 16:37:46 »
hehe, most látom hogy fairlight pajtás a cp aktív tagja... ott tiltva vagyok már :D persze minden szó nélkül :D

balogh44

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4826
Re:Marvel +
« Válasz #1266 Dátum: 2012. Február 12. - 17:14:43 »
Kívánom, hogy nagyon sokáig meglegyen ez a két cím nekünk, ugyanebben a minőségben!!! ;)

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #1267 Dátum: 2012. Február 12. - 17:26:27 »
hehe, most látom hogy fairlight pajtás a cp aktív tagja... ott tiltva vagyok már :D persze minden szó nélkül :D

Szerintem ezt rajtad kívül sokan tudják. Ennek mi köze van bármihez pendragonhu pajtás. Én is tagja vagyok. És???

Cardas

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Marvel +
« Válasz #1268 Dátum: 2012. Február 12. - 17:51:48 »
Előfordulhat, hogy még nem mindenhova érkezett meg? Mert Békéscsabán az tescós Inmedio üzletből már elkapkodták, és máshol (RELAY) pedig azt mondták, hogy még nem érkezett meg (de lehet hogy nem ugyanaz az eladó volt ott pénteken, szóval mire ő munkába állt elvitték mindet,  így ő azt hiszi hogy meg sem érkezett). Ennyit késhet, vagy már tuti elfogyott?
Mert már teljesen idegroncs vagyok hogy nem sikerült egyet beszerezni két hónapnyi várakozás után  :'( csak egy nyavalyás megfázás miatt...

Mero

  • Thanos
  • ****
  • Hozzászólások: 4775
  • Főállású szülői példakép
Re:Marvel +
« Válasz #1269 Dátum: 2012. Február 12. - 18:03:04 »
hehe, most látom hogy fairlight pajtás a cp aktív tagja... ott tiltva vagyok már :D persze minden szó nélkül :D

Szerintem ezt rajtad kívül sokan tudják. Ennek mi köze van bármihez pendragonhu pajtás. Én is tagja vagyok. És???
Oké,valaki mondja meg mi a :censored: a cp ?
Lakcim : Access Denied - Directive 5 Biometrikus Információ  Pszichológia Profil : -Cinikus -Szarkasztikus -Marháranagyonvicces (-nek hiszi magát ) Szuper Képesség :Bárkit, bárhol, bármikor felidegesíteni 5 percen belül

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #1270 Dátum: 2012. Február 12. - 18:05:02 »
Szerintem meg  :off: és hagyjátok békén Fairlight-ot, még neki is joga van véleményt nyIlvánítani.

Peter P

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 120
    • Hálózsák
Re:Marvel +
« Válasz #1271 Dátum: 2012. Február 12. - 18:12:25 »
Szeretném leszögezni, hogy nem kívánok belefolyni a régebbi vitába. Nem tagadom, hogy bírom Fairlight-ot, de az ettől most független. Ő leírta a véleményét és ki-ki szíve joga szerint válaszolt rá. De nem értem, hogy mi köze van az oldalunknak ehhez? Lehet, hogy sokaknak nem tetszett amit Fairlight írt, de azt nem azzal kezdte, hogy ez a Chronopolis véleménye. Én előfizettem a Marvel+-ra és nem bántam meg. Leírtam, hogy tetszik és örülök, hogy előfizető vagyok. De ehhez az oldalunknak semmi köze. Nem értem...

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1272 Dátum: 2012. Február 12. - 18:20:45 »
Szeretném leszögezni, hogy nem kívánok belefolyni a régebbi vitába. Nem tagadom, hogy bírom Fairlight-ot, de az ettől most független. Ő leírta a véleményét és ki-ki szíve joga szerint válaszolt rá. De nem értem, hogy mi köze van az oldalunknak ehhez? Lehet, hogy sokaknak nem tetszett amit Fairlight írt, de azt nem azzal kezdte, hogy ez a Chronopolis véleménye. Én előfizettem a Marvel+-ra és nem bántam meg. Leírtam, hogy tetszik és örülök, hogy előfizető vagyok. De ehhez az oldalunknak semmi köze. Nem értem...

bocs nem az oldalt bántom, mert nekem is az egyik kedvencem. már alig várom a hétfőt. :) fairlight-ot nem csak én találtam bántónak és igazságtalannak, de biztos van oka rá. am priviben elküldenéd hogy miért lett kizárva az emailem a cp-ról? :)

pendragonhu

  • Grizzly
  • *
  • Hozzászólások: 36
Re:Marvel +
« Válasz #1273 Dátum: 2012. Február 12. - 18:25:01 »
Szerintem meg  :off: és hagyjátok békén Fairlight-ot, még neki is joga van véleményt nyIlvánítani.

ben-nel nem ellenkezek :D

Halloween

  • Rengető
  • *
  • Hozzászólások: 202
Re:Marvel +
« Válasz #1274 Dátum: 2012. Február 12. - 18:38:02 »
Csatlakozván az előttem (párral előttem) szólókhoz, pénteken frissiben én is beszereztem a kiadványt és percekig csak gyönyörködtem. Hálás köszönt érte Kaine-nek, így újra minden hónapban lesz mit várnunk. Maradok a Kand..., akarom mondani a Kingpin Lapok olvasója, míg a különféle színű Hulkok (már nem is nagyon tudom, hogy hány van, de hátha közelebb kerülök a válaszhoz a Marvel+ további számaival) ki nem fehérítettik magukat és Hulk Five néven rezesbandát nem alapítanak...  :hulk:  :gobjam:   :kingpin:

kaine

  • Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
  • Hozzászólások: 30559
Re:Marvel +
« Válasz #1275 Dátum: 2012. Február 12. - 18:42:18 »
Személy szerint soha nem csíptem Vasembert önálló sztorikban, és ez a polgis dolog sem tetszett annyira, de ez legyen az én bajom.
A második számban már lesz más történet is. :)
Mert már teljesen idegroncs vagyok hogy nem sikerült egyet beszerezni két hónapnyi várakozás után  :'( csak egy nyavalyás megfázás miatt...
Ha továbbra sem megy, el tudom küldeni postán, vagy a börzén még megveheted.

Cardas

  • Gibbon
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Marvel +
« Válasz #1276 Dátum: 2012. Február 12. - 18:57:09 »
Mert már teljesen idegroncs vagyok hogy nem sikerült egyet beszerezni két hónapnyi várakozás után  :'( csak egy nyavalyás megfázás miatt...
Idézet
Ha továbbra sem megy, el tudom küldeni postán, vagy a börzén még megveheted.

Köszönöm  :) még várok egy-két napot, hátha, mert újságosnál beszerezni a legjobb élmény :)
« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 13. - 09:21:30 írta kaine »

mikka

  • Fórum Tag
  • Bűnölő
  • ***
  • Hozzászólások: 1018
Re:Marvel +
« Válasz #1277 Dátum: 2012. Február 13. - 09:20:31 »
Magam részéről, megelégedtem volna egy "sima" borítóval is, ám vannak ennek a fóliázott változatnak is az előnyei: impregnált, valamint ha beteszem a kartonos zacskóba, a borító festéke nem fogja be a kartont...ezek a képregények az extra-igényes kivitelezésnek köszönhetően (normál tárolás mellet) 40 év múlva is így fognak kinézni. Zsíííííír!  :kingpin:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Fairlight

  • Tarantula
  • *
  • Hozzászólások: 107
  • Bannmen
Re:Marvel +
« Válasz #1278 Dátum: 2012. Február 13. - 13:15:26 »
Mivel Ben is engedélyt adott, úgyhogy véleményeztem magát a füzetet is.  :)

Biztos tiszta lelkibeteg vagyok, mert nem tetszett a történet, és ennek hangot is adtam.  :nemtudom:

Vagy nem is vagyok lelkibeteg, csak Mo-gon nem dívik a negatív véleményt meghallgatni?  :nemtudom: Nem tudom, majd megkérdezem a pszichológusomtól. 8)

Mindesetre a szokott helyen van a kritika: http://genzocomics.freeblog.hu/

Ben Reilly

  • Pókfej
  • *****
  • Hozzászólások: 16535
Re:Marvel +
« Válasz #1279 Dátum: 2012. Február 13. - 13:24:59 »
Mivel Ben is engedélyt adott

Szívesen máskor is.