Szavazás

Marvel Extra címe

Mega Marvel
0 (0%)
Marvel +
12 (37.5%)
Marvel Világ(a)
2 (6.3%)
Marvel Univerzum
2 (6.3%)
Marvel Kalandok
4 (12.5%)
Marvel Képregények
1 (3.1%)
Marvel Magazin
4 (12.5%)
Marvel Történetek
3 (9.4%)
Marvel Hősök
4 (12.5%)

Összes szavazó: 32

Szavazás lezárva: 2011. December 02. - 11:56:11

Szerző Téma: Marvel +  (Megtekintve 736892 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
Re:Marvel +
« Válasz #1760 Dátum: 2012. Július 11. - 09:52:22 »
Nem, nem hozta a postás , talán holnap. :'(
Volt egy ilyen érzésem, mert ez úgy néz ki, hogy leadom a postán, ők meg nekiállnak feldolgozni először helyi szinten. Viszont a nyári szabadságolások miatt az ötből csak hárman vannak a hivatalban, vagyis nem biztos, hogy végeztek vele tegnap.
A Klasszik Póki 1. része akkor majd a jövő havi Hihi Pókkal várható, ha a Marvel végre rábólint mindenre? Esetleg az 1. és 2. rész együtt?
Éppen most kezd kitisztulni a kép, szerintem holnap már tudok majd pontosabbat mondani róla.

Halloween

• Rengető
  • *
« Válasz #1761 Dátum: 2012. Július 11. - 10:28:55 »
Ez jó hír! :) De én a magam részéről azt sem bánom, ha jövő hónapban 3 Pókit vehetek kézbe. :) Türelem, tornaterem...

:kingpin:

venom75

• Pókfej
« Válasz #1762 Dátum: 2012. Július 11. - 10:39:09 »
Szerintem is az volna a jó ha következő csomaggal jönne a klasszikus póki is.

MarvelFan

• Puma
  • **
  • igazságosztó
« Válasz #1763 Dátum: 2012. Július 11. - 13:15:33 »
Igen ez jól hangzik, de az aki CSAK a Klasszikus Pókra fizetett elő és havonta kérte (mint pl. én) már bukott 500 Ft-ot (1 postaköltséget), és ha még tovább csúszik, így tovább. Persze most nem az 500 Ft a lényeg, személy szerint már ennek többszörösét költöttem képregényekre, csak érdekelne, hogy pl. át lehet-e csúsztatni jövőre azt a pénzt, ami netalán fennmarad? :spidey:

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1764 Dátum: 2012. Július 11. - 15:51:46 »
Egyáltalán nem bukott senki semmit.

MarvelFan

• Puma
  • **
  • igazságosztó
« Válasz #1765 Dátum: 2012. Július 11. - 16:11:27 »
Egyáltalán nem bukott senki semmit.
Értem. Mondjuk tényleg nem a pénz a lényeg, és nem is kötözködni akarok, csak az érdekelne, hogy akkor várni kell a Marvel+ 5. számáig a megjelenéssel, vagy ha mondjuk két hét múlva elindulna, akkor postázod külön?

mikka

• Fórum Tag
  • Bűnölő
« Válasz #1766 Dátum: 2012. Július 11. - 16:14:09 »
Éppen most kezd kitisztulni a kép, szerintem holnap már tudok majd pontosabbat mondani róla.
:nezze:
"Én vagyok James Dean, kapcsolom a hármat"

Sepi

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1767 Dátum: 2012. Július 11. - 18:47:38 »
Elolvastam a négyes számot, és végülis nem volt rossz a sztori. A negatívum, hogy a rasztermintás oldalak még mindig esetlenül hatnak az ilyen fényes papíron, de ezzel nem tudunk mit kezdeni, hiszen eredetileg is így jelent meg. Bendis persze továbbra is olyan, mint amilyennek talgaby lefesti. Tényleg tény, hogy a párbeszédek egyszerűen fárasztóak nála, a gondolatbubikkal pedig totál nem tud bánni, nem is csoda, hogy nagyon hamar letett arról, hogy ezt folytassa (a fogságban olvasható gondolatok talán az eddigi mélypont volt, ott csak Fátum gondolatai voltak értelmesek). Valaki már korábban is mondta, és teljesen egyetértek vele, hogy már fárasztó az állandó Jersey-s poénkodás. Csodálom, hogy Kevin Smith még nem fikázta ezért vissza Bendist. Mindezektől függetlenül nem volt rossz, de azért várom már a Hulkos részeket.
Addig is hajrá  :kingpin:

venom75

• Pókfej
« Válasz #1768 Dátum: 2012. Július 12. - 11:41:32 »
Ma nekem is meghozta a postás.Sepinek igaza van a rasztermintás sztori tényleg furán mutat, de a következő nagyon szép.

kzoli

• Sakál
« Válasz #1769 Dátum: 2012. Július 12. - 19:15:57 »
Hihetetlen,de nekem is meghozta ma a postás! 1 nappal korábban,mint ahogy ezidáig szokta! Tetszett a sztori,a rasztermintás képek nekem is furák voltak,de ilyen jó minőségű lapon nem volt annyira zavaró. Mindent egybevetve tetszett a kiadvány. Köszönöm szépen.

Psycho

• Fórum Tag Top
  • Zöld Manó
« Válasz #1770 Dátum: 2012. Július 12. - 19:21:45 »
Ma nekem is megjött. Nagyon tetszik a poén neves stáblista a képregény elején. Ezt már a Csoda Pókban is nagyon bírtam.  ;)
A párbeszédek és a karakterek itt-ott tényleg nagyon bugyuták, de a rajz kárpótol. Már alig várom Hulkot!

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1771 Dátum: 2012. Július 12. - 19:25:13 »
Épp most fordítottam le a 2. részét is. :)

MarvelFan

• Puma
  • **
  • igazságosztó
« Válasz #1772 Dátum: 2012. Július 12. - 19:38:55 »
Remélem, hogy holnap már újságosnál is lesz, reggel az lesz az első dolgom lesz, hogy megnézem, aztán munka este pedig 1 üveg jó hideg s*r mellet el is elolvasom.  8)
Közben el is döntöttem, hogy jövőre én is előfizetek a Marvel+-ra és a Hihi Pókra is, mert bár eddig féltem attól, hogy a postás összegyűri v. netalán elázik a postaládában, asszem beszélek vele, hogy adja be a munkahelyemre. Rendes tag, biztosan megteszi...

Raisu

• Traveller
« Válasz #1773 Dátum: 2012. Július 12. - 21:32:37 »
este pedig 1 üveg jó hideg s*r mellet el is elolvasom.  8)
Ne haragudj, de ez így kicsillagozva nagyon vicces. :D Én most fogok hozzálátni az új füzethez. :)

MarvelFan

• Puma
  • **
  • igazságosztó
« Válasz #1774 Dátum: 2012. Július 13. - 05:58:56 »
este pedig 1 üveg jó hideg s*r mellet el is elolvasom.  8)
Ne haragudj, de ez így kicsillagozva nagyon vicces. :D Én most fogok hozzálátni az új füzethez. :)
Most, hogy mondod, tényleg az ;D

Kit Walker

• Kraven
  • " The Ghost Who Walks. "
« Válasz #1775 Dátum: 2012. Július 13. - 09:46:25 »
Nagyon durván nyomatjátok a régi dolgokat! :brow:
Az a Hulk reklám! "Hát rám nem vagy kíváncsi?" Oltári! Egy az egybe a régi Semic reklámokat idézi. Persze gondolom, ez is volt a cél.  ;D
Jó, hogy vannak újra ilyen képregények nálunk. Lehet hogy már unalmas, de köszi kaine! No, és persze mindenkinek aki közreműködött benne!
 :kingpin: :kingpin2: :spideyhun:

" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS

slider78

• Homokember
  • **
  • Gépészmérnök
« Válasz #1776 Dátum: 2012. Július 13. - 11:17:27 »
Tegnap megkaptam, majd ma elolvasom. A hátsó lapon tényleg a régi időket idézi a reklám. Nagyon várom már, hogy tisztán Hulkos történetet olvassak magyarul. Kösziiiii!!!!!!

Holdlovag

• Vezér
    • Movie Tank
« Válasz #1777 Dátum: 2012. Július 13. - 15:12:10 »
A Hulkos füzetekben ugye olyan történetek lesznek, amiket még sehol sem honosítottak?

kaine

• Adminisztrátor
  • Pókfej
  • *
« Válasz #1778 Dátum: 2012. Július 13. - 17:11:44 »
Nem követem az összes honosítást, és ez sosem lesz döntő szempont, ha valamit igazán szeretnék kiadni.  ;)
Kit: ezt az ötletet még anno a Fan Comicsba terveztem beletenni, de aztán a Hulkhoz jobban kijött. :)

Kit Walker

• Kraven
  • " The Ghost Who Walks. "
« Válasz #1779 Dátum: 2012. Július 13. - 17:53:18 »
Zseniális ötlet! Nekem nagyon tetszik.  ;) Jó újra olvasni ezeket a régi dolgokat, nosztalgikus érzés. Mindig van valami amit észreveszek a kiadványaidban, ami mosolyt csal az arcomra. Elég hagyománytisztelő vagy / vagytok, és ez tetszik.
Már várom, mikor jön a " Pókember és pókháló, Necc és hozzá hasonló, a következő számban olvasható! " hihetetlen reklám?  :hehe:
Vagy valami ilyesmi volt, ha jól emlékszem.  :headscratch:
 :kingpin2: :spidey:

" Man who looks Phantom in the face will surely die. "  OJS